• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
jo to já jsem ze všeho tak hned vystreslá...a v těhotenství obzvlášť, taky mě musí manžel furt uklidňovat.....ještě že je máme :slight_smile: až budeme mít mimča tak pak musíme někam zajít...kočárkovat
11. zář 2010 v 19:57  • Odpověz
@vafle Jasně, zajdem :wink: A kde budeš rodit, v Ol, Ostravě nebo jinde?
11. zář 2010 ve 20:00  • Odpověz
@vafle hm, tak to je super, teď si rvu vlasy, že jsem se na začátku víc neozývala, já mám termín porodu stále jeden oficiální dle MS ... já ani nevím, jestli jsem měla UZ ve 12 týdnu, teda měla, ale byla to série kontrolních Uz, jestli je mimi v pořádku, když jsem krvácela. Taky ho pokaždý dělal někdo jinej......jenže spolehlivě vím, že ten termín je blbě, páč vím datum početí, stoprocentně. Tak snad mě někdo bude brát vážně, páč je to rozdíl 10 dnů :frowning2: a to už mě asi poženou a přitom se ještě Kulíš může chtít dopejkat :frowning2: ....
pevně doufám, že nebude zlobit a vyleze dřív.

@trexx25 jo, tak to je super, já mám ale práh bolesti celkem vysokej, tak si asi užiju :sweat_smile:
11. zář 2010 ve 20:01  • Odpověz
@zvirka Mě nechají do 41+4, vyvolávat se nebude, leda že by se mi hodně zhoršil stav. Ale zatím se to drží. Teď večer teda tlak 150/100, ale to už asi lepší nebude.
11. zář 2010 ve 20:05  • Odpověz
@kovalda @antana123 krásná žanetka :slight_smile:
11. zář 2010 ve 20:06  • Odpověz
ad termín - mi taky brali jako rozhodný ten dle ms :wink:
11. zář 2010 ve 20:06  • Odpověz
11. zář 2010 ve 20:08  • Odpověz
@suik no k termínu koncepce se přičítá 268 dní...a měla by ses shodnout s tím termínem dle ms...zkus si to přepočítat nebo napiš datum já mám kolečko tak ti řeknu. Nebo ti to nesedí ani tak? protože samozřejmě jsou všechny ty termíny nadsazené o 14 dní.....když jsi v 1. nebo 2. týdnu tak ještě těhotná vůbec nejsi přeci. Doktoři to tak počítají pro přehlednost a srovnatelnost....

ee...cosi ze mě teče...že by
11. zář 2010 ve 20:08  • Odpověz
žanetka je hezounká :slight_smile:
11. zář 2010 ve 20:09  • Odpověz
no nic konec stresování....nějak to dopadne, mám hodný miminko, tak věřím, že nebude zlobit a že maminku nenechá napíchnout :wink:
@suik Myslíš nízkej práh bolesti ne? Nebo jsem to napsala obráceně já. Moje sestra se řízne do prstu, řve a nosí to na špagátu, mě nic moc nerozhodí, teda aspoň si to o sobě myslím. Porod bude asi trochu taková prověrka, ale třeba to po čaji, semínku a pupalce půjde dobře. :grinning:
@suik mě dělali ze začátku taky utz i 2x týdně, protože jsem hodně krvácela a ležela v nemo. Ale ten v tom 13tt byl jiný - vlastně to byl první před břicho a už se tam měřila i stehení kost, měřil tep srdíčka. Nic takového jsi neměla? Ten se dělá standartně. Někoho místo toho posílají na NT uzt na specializované pracoviště, ale ten se platí.
11. zář 2010 ve 20:10  • Odpověz
@vafle no dle kolečka mi to PA určila až teď ... bylo to 2. ledna....jí vyšlo 24. září.

že by? :grinning:
11. zář 2010 ve 20:10  • Odpověz
@zvirka pokusíme se v Krnově...jezdíme tam na kontrola tak snad tam dojedem i na porod, druhá verze by byla ostrava ale tak to už bychom nestihli vůbec....tak pak asi šternberk. Ale tak snad stihnem ten Krnov. A kde tady bydlíte..?
11. zář 2010 ve 20:11  • Odpověz
@trexx25 jo tak jsem to asi otočila, prostě bolesti snáším hůř :wink:
11. zář 2010 ve 20:11  • Odpověz
@suik no a to neodpovídá tomu podle ms? Mělo by to tak být.....ale tak pokud zatím o nic nejde...tak doufejme že mimísci ví kdy se mají narodit
11. zář 2010 ve 20:14  • Odpověz
@vafle Jak to že nejsi první dva týdny těhotná? To že o tom nemůžeš vědět, neznamená, že miminko v tobě po tu dobu nerostlo, ne? :sweat_smile: Nebo jak jsi to myslela. Já měla pm 20.12. a na štědrej den po ms jsme na to vlítli a pak dýl nic nebylo, tak si myslím, že jsme Nikolku dostali pod stromeček :grinning: :grinning: :grinning:
11. zář 2010 ve 20:15  • Odpověz
@vafle Tabulák. No jáměla poslední ms 30.11. a datum početí teda fakt netuším... Mně totiž i těhotenský test na Silvestra ukázal, že nejsem těhotná, i když už jsem určo byla. Ms stále nikde, tak jsem si pak dělala začátkem ledna a ten už byl +. Jezdíte až do Krnova? :fearful: A kde Vy tu bydlíte?
ahojky tak jak se tu máte? Nějaké nové miminko? Co u mě? 9 dní do termínu, pokleslo mi bříško a dnes začli křížový bolesti
tak jsme se vrátili z druhé procházky, chudák rýmu má fakt hroznou, jde mu to i do pusinky :confounded: ani mlíko mu moc nejede :pensive: , tak jsem zvědavá, co se bude dít :unamused: . chjo brouček malej
@suik : že by další mimi :slight_smile: , teda ty máš sny, brrrr
@marge : tak super, že tvaroh zabral
@lucinecka222 : to mě taky štvalo, když mi nebral tel, a to jsem ani nebyla na rozsypání. Chlapi, no :angry:
@kovalda: malá je božííí :slight_smile:
@lendaw schválně jsem se jukla do průkajdy: měla jsem ve 12 týdnu UZ ještě vaginální, ale byl jaksi "navíc" doktor mi ho nechtěl udělat, jen změřil dítě a kouknul jestli tluče srdce, tehdy byl kontrolní. Divil se, co tam dělám, moje doktorka Uz nemá, tak posílá k němu....údaj o stáří je 10+6 (dle MS 12-1) .....

pak jsem byla u Apolináře, za pár dní, páč jsem zase špinila...ale opět jen zkontrolovali stav dítěte, dělohy a placenty :angry: :angry: :angry: .... on nějakém NT jsem tehdá nic nevěděla. Tehdy jsem byla ze všeho dost vyjukaná a nevěděla skoro nic.
11. zář 2010 ve 20:17  • Odpověz
autor
Ahojky holky,
jdu vás pozdravit......
dívala jsem se, že kdybych chtěla dočíst od termínu porodu, tak by mě čekalo asi osmdesát stránek, takže to s dovolením vynechám........
gratulka všem k miminkům, koukám, že i kov se už dočkala......a my s hupczou rodily skoro naráz, rozdíl čtyř minut :grinning:

my měli super rychlý a bezproblémový porod, v jedenáct večer mi začaly slabé bolesti, ve dvě ráno jsme dojeli do porodky a ve čtyři se malá narodila, vše ok, v porodnici jsme byli tři dny, takže taky super. malá je v pořádku, doma, je to parádní, jsme zdraví, spinkáme, kojíme, v noci spí spíš dýl, takže se i vyspíme, zatím ani nějak nebrečí ani ji moc nebolí bříško, tak snad to vydrží.........

zkusím sem teď chodit častějc, ať jsem trošku v obraze, jak to s váma vypadá......
11. zář 2010 ve 20:18  • Odpověz
@vafle no právě že vůbec neodpovídá, ovulaci jsem měla kolem vánoc :grinning: , 24 přesně..... to jsem zapomněla dodat.
11. zář 2010 ve 20:18  • Odpověz
@laurinka.22 to je krása, to se krásně čte :wink:
11. zář 2010 ve 20:19  • Odpověz
@trexx25 no protože ten jeden týden menstruuješ a otěhotníš až někdy 14 den cyklu (podle toho kdy ovuluješ) tzn. podle těhle propočtů v podstatě 2. týden. Tzn že dohromady jsi těhotná 38 a ne 40 týdnů....v podstatě jsi vždy o dva týdny méně....teoreticky......nevím jestli je to srozumitelné jako je to jedno ale je to tak
11. zář 2010 ve 20:19  • Odpověz
@beru3nek asi ještě ne, už je klid :wink:
11. zář 2010 ve 20:20  • Odpověz
@trexx25 vafle to s těmi 14 dny myslela asi tak, že těhu se vlastně počítá od poslední MS a do početí to je zhruba těch 14 dnů, které nejsi těhu, ale do těch 10 lunárních měsíců se počítají.
@zvirka já objevila // 3.1. a poslední MS byla 7.12., takže to by tak odpovídalo i u tebe - že ovu byla prostě později.
@alzbeta.hod miminka jsou 3 :slight_smile: Kovalda, Lajla a Ojo - všechny včera. :slight_smile:
@beru3nek chudinka bobíšek. Rýmy je fakt newpříjemná u takhle malinkatejch miminek :frowning2:
11. zář 2010 ve 20:21  • Odpověz
@lendaw jééé to je fofr. Tak to dodatečně gratuluji. Já už chci taky
11. zář 2010 ve 20:22  • Odpověz
teď jsem si to propočítala a sedí mi to - myslím ten údaj o početí, údaj z UZ z 12 týdne a poznámka 10+6 a to co mi vypočítala PA. +- den.
11. zář 2010 ve 20:24  • Odpověz
@suik počkej počkej chceš mi říct že jsi otěhotněla 24.12. a poslední menstruaci jsi měla 2.1. .....? to trochu nedává smysl
11. zář 2010 ve 20:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.