• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@laurinka.22 já chci rodit taky takhleeee, to zní jak z pohádky :slight_smile:
11. zář 2010 ve 20:25  • Odpověz
@laurinka.22 wow.....tak ať vám to vydrží taková pohodka.....závidíme
11. zář 2010 ve 20:26  • Odpověz
@laurinka.22 : no hezký, super porod :slight_smile:
to jsem zvědavá, kdo bude další v pořadí :slight_smile:
11. zář 2010 ve 20:27  • Odpověz
No já už jsem z těch výpočtů jelen :grinning: Prostě ten dle utz by měl sedět, ne? Tak snad se bobča do úterka rozhoupe.... Holky, manža už brčí, tak Vás opustím, dobrou noc a případně pohodové porody :wink:
11. zář 2010 ve 20:27  • Odpověz
@zvirka jinak bydlíme u tesca....takže kousek :slight_smile: teda v olomouci je to všude kousek jak tak pozoruju
11. zář 2010 ve 20:28  • Odpověz
@suik No tak vidíš, nakonec jsi se dopočítala :slight_smile: A který datum teda platí na TP? Abychom byly v obraze :wink:
11. zář 2010 ve 20:28  • Odpověz
@kovalda: sladká blondýnka po tatínkovi a krásná po mamince.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
11. zář 2010 ve 20:30  • Odpověz
@vafle Tak to je fakt kousíček. No ono se to nezdá, já jezdila třeba do práce k autobusáku skoro hoďku, teda samo MHD. :confounded: Tak, už fakt valím, nebo se z těch termínů zblázním :grinning: Jo, mrkni mi ještě prosím na to kolečko, poslední MS 30.11.
@beru3nek JÁÁÁÁ budu na řadě a běda jestli mě někdo bude chtít předběhnout. nechám si sem zítra přivézt woodoo panenky a všem jim zašněruju nohy :grinning: :grinning: :grinning:
@lendaw @vafle Aha, jo, už chápu, ale já někde četla (kdysi) že ovulaci může některá mít i během menstruace nebo vlastně kdykoliv, že to není na 100% u všech kolem toho 14dnu po ms. Já si první měsíc po vysazení HA ty dny zkoušela pomocí ovutestů, ale nic mi to neukázalo, další měsíc už jsem je nedělala, protože nám ms už nepřišla. :grinning: Tak to asi nemáme Nikolku od Ježíška, že? :wink:
@lendaw : no je to hrůza, ještě když už toho má i plnou pusinku :frowning2: a nevíš jak bys mu pomohla

@zvirka : tak držím pěsti ať se Mireček už brzo vylíhne .-)
@lendaw : :grinning: , by na tebe asi čuměli, kdybys jim tam začala mýt okna :grinning:
taky jsme zaseli Adámka pod stromečkem :slight_smile: nebo chvíli před, taky vím houby při nepravidelné MS
11. zář 2010 ve 20:32  • Odpověz
@zvirka no podle ms 6.9.
autor
no holky uvidíme, třeba se to zítra zlomí a malá bude jen brečet a brečet.......... abych si to nezakřikla......
a ten porod, no byl fakt rychlý, já si hlavně díky poslům, které jsem měla asi dva týdny předtím, pořád myslela, že ještě nerodím.....ale v jednu ráno už jsem si skákala na balonu a pořád chodila na záchod, tak jsem pochopila, že asi rodíme.....ale chtěla jsem být co nejdýl doma, protože jsem si myslela, že budem v té porodnici čekat tak deset dvanáct hodin...no ale v autě už to sílilo a na příjmu už jsem měla fakt bolesti. ale hrozně rychle jsem se otvírala, ráno jsem byla na tři centáky, na příjmu na čtyři až pět, za hodinu na sedm, za chvilku na devět a malá vyjela na jedenkrát. nástřih jsem měla, ale už je to ok, takže jediná taková nepříjemnost........
no a taky bradavky zezačátku strašně bolely při koju......
@trexx25 právě proto nejsou ty TP dle MS spolehlivé - to tu teď právě řeší Suik a Zvirka. Směrodatné by měl být TP podle utz ve 12-13tt.
@beru3nek No chudák maličkej... Ještě neví, co s rýmečkou a soplíkem, toho se úplně děsím. A odsáváte? A díky za držení pěstí, ale právě mě vyděsila @lendaw s těma woodoo panenkama :grinning:
11. zář 2010 ve 20:34  • Odpověz
@vafle Tak to sedí i podle doktorky, díky. No já prostě mívala vždycky delší cyklus.
11. zář 2010 ve 20:35  • Odpověz
@lendaw ten co tam mám teď na koni a u lucky v tabulce 24. září .... jinak dle MS je to 16..... no snad je přesvědčím i v porodnici :sweat_smile: .

@trexx25 no já jsem asi ten případ...teda já mám oluvaci asi pravidelnou,když jsme se snažili, tak jsem schodou okolností v den, kdy jsem si vypočetla na netu, byla u doktrorky a ona říkala, že to tam vidí, že na to máme dneska hupsnout, to nevyšlo a druhej měsíc jsme to v den ovu nestihli a dlooooho nebylo nic, až pak po silvestru. :grinning: no a to se nějak ujalo :grinning: . Doktorka mi to nějak vysvětlovala, že to je jakási ovulace navíc či co a že se to může stát.

no furt jsme taky na těch prvních UZ byli pozadu.
11. zář 2010 ve 20:35  • Odpověz
@laurinka.22 já měla v plánu taky čekat doma až do krátkých intervalů a prd. Od čtvrtka jsem zavřená ve špitále kvůli vysokému tlaku. Tak alespoň se vyhnu tomu stresu z cesty do porodky - mám to jen jedno patro :grinning: A manžel prostě dorazí až mu zavolám.
11. zář 2010 ve 20:36  • Odpověz
@trexx25 no doktoři aby to nemuseli řešit posunovat a přepočítávat si řekli že to tak prostě je....a pak se dívíme že rodíme každá jindy nezávisle na termínech..... :slight_smile: ale ono je to fuk už to neřešme...podle tvého termínu máte až novoroční mimi někdy kolem 3. ledna... To já bych s tebou měnila protože jsem na silvestra nevěděla že jsem těhu :( takže mimi dostalo zabrat
@laurinka.22 A Tys epinovala nebo ne? A moc stehů, jestli se můžu zeptat? A už je to teda v poho, myslím to šití?
@trexx25: myslím, že porod je kapku bolestivější než říznutí do prstu :grinning: :grinning: :grinning: ...ale zase na něj jsou lepší vzpomínky :slight_smile:

@laurinka.22: tak to je fajn, že vám vše běží takhle hladce :slight_smile:
11. zář 2010 ve 20:37  • Odpověz
@zvirka : jo jo, máme tu na vysavač, je dobrá, ale nemá se prý často vysávat, že se bude tvořit ještě víc :stuck_out_tongue_closed_eyes: . I kapky píšou že se můžou tak max. 3x, což mi přijde málo, když jsou bez chemie.
@lendaw Aha, tak ten mi vyšel na 27.9. takže nic moc rozdíl. No to je jedno, uvidíme, kdy se malá vyklube ale pro nás je to mimi od Ježíška, protože jsme si ho pod stromečkem oba přáli :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: A prosím tě, co se to chystáš zítra vypít za nápoj na urychlení? Něco od doktorů? Jsem teď jakási natvrdlá :sweat_smile:
@vafle U nás to samé, teda ten Silvestr, proto jsem si i ten den dělala ten test.... A mrcha vyšel negativní a už jsem byla.... Ale četla jsem, že jednorázově alkohol neškodí, spíš je problém pravidelný přísun během těhu :wink:
11. zář 2010 ve 20:38  • Odpověz
@zvirka tak to musíš stihnout, než mi je manžel zítra doveze - přijede kolem poledního :slight_smile: Ale když už jsme se teď dopočítaly, že máš vlastně TP den po mě, tak je to v pohodě :wink: Dokud mě teda nebudeš chtít předběhnout :grinning:
11. zář 2010 ve 20:38  • Odpověz
@beru3nek chudák malá :frowning2:
11. zář 2010 ve 20:39  • Odpověz
@vafle : taky jsem na silvestra neměla tucha, že už :grinning: ještě jsem na vánoce špinila, tak jsem myslela, že je to MS, a prd byla to ovulace.
11. zář 2010 ve 20:39  • Odpověz
@beru3nek Tak ať se brzo uzdravíte :wink:

@hupcza, @beru3nek Holky, kdy jste vzaly mimča poprvé na vycházku? Moje drahá tchýně zas včera mlela cosi, jakože minimulně první týden ven ani krok... Je to pravda, nebo její další skvělá rada?
11. zář 2010 ve 20:40  • Odpověz
@lendaw No mně to úterý bohatě stačí :grinning: Tak teda na termín už beztrestně můžu, jo?
11. zář 2010 ve 20:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.