• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
autor
suik. no já měla sbaleno taky všechno možný, ale nestihlo se......ale neva......
a stou hrází máš asi pravdu.....
11. zář 2010 ve 22:32  • Odpověz
@beru3nek: oni mají síť poradců ..ale už jsem to viděla i v prodeji ....každopádně na www.just.cz mají kontaktní osoby v regionech ..tak zkus

@suik: lepší ventilovat než se tím užírat ..však ono se s tím okolí už nějak popasuje ..a nebo jim to pak vynahradíš :wink:

@laurinka.22: já po 4 hodinách budím ...až bude větší, tak ne ...ale teď jsou to mimísci ...nejde jen o jídlo, ale i o hydrataci - o tu více ... no a taky o laktaci - nebude odběr, nebude se dělat mlíčko ..
11. zář 2010 ve 22:33  • Odpověz
@hupcza právě, cíťa jsem já, jak malej to zatím nevím..ale máš pravdu, vše se dá řešit, tak uvidíme, oči mám dokořán
Tak malej vzbuzen, přebalen, nakrmen a ted bdí v košíku, zatím se to obešlo bez pláče, tak uvidíme, jak dlouho mu to vydrží, já ho tak nerada budím :frowning2:
Jinak vystreslá dokonale, ba dokonce rozložená jsem byla poslední dny v porodce a doma jsem se dávala dokupy, navíc ta bolest spodku, a moje nefunkčnost mi taky nepřidala, ted je o 1000% obrat k lepšímu a tak to trochu řeším......ale uvidíme no...
Já rozhodně přirozený porod neměla, ale těžko říct, zda to na to svádět ,č ise na to vymlouvat.....ale stalo se
11. zář 2010 ve 22:35  • Odpověz
autor
hup. no mně šlo spíš o to že někdo radí budit po těch třech hoďkách.....a to se mi zdá brzo právě, když je spokojená......
11. zář 2010 ve 22:36  • Odpověz
@suik néé tak já nemyslela abys neventilovala, ale aby ses neděsila a netrápila dopředu, těžko nalajnuješ, já si taky lajnovala a nevyšlo mi z hola nic :frowning2: tedy tfuj, at se nerouhám, dominik je zdravej a krásnej....zbytek poladíme a na zbylej zbytek zapomenout .....:slight_smile:
11. zář 2010 ve 22:40  • Odpověz
@laurinka.22 gratuluju a závidím rychlej a v poho porod.
Já taky nebudila, spali jsme třeba od půl devátý a budil se ve tři ráno až.....ale poté, co mi Hup řekla, tak to hlídám a déle jak ty 4 hodky nenechávám....jinak nebudíml ale u nás je to spíš otázka takhle večera nebo noci, ve dne se budí sám, je jak hodinky .-)
11. zář 2010 ve 22:42  • Odpověz
autor
lio. děkuju...... no měla jsem štěstí.....
ona se ve dne právě budí co tři tři a půl hodky maximálně a v noci ty čtyři-čtyři a půl hodiny taky.....a to od první noci v porodnici, má to tak asi nastavený a budí se pořád stejně......sestřička říkala, že ji tak můžu v noci nechávat, že to není nějak extra dlouho.........
a pořád ho budíš a nebo už to změnil malý? a když ho vzbudíš, chce jíst?
11. zář 2010 ve 22:45  • Odpověz
rodičky vystřídaly mamičky....tak já jdu pomalu spinkat.....připadám si pořád nějak moc mokrá......že by nám kolem hlavičky kapkala plodovka :confounded: mno uvidíme....bříško tvrdne ale nebolí spíš je to takové příjemné :D tak si jdem užít poslední dny spánku
11. zář 2010 ve 22:47  • Odpověz
@lio: já bych porod nechala být ..třeba je dominik salamista a je mu úplně buřta, jak na svět přišel a nebo mu to šumák není, ale popasuje se s tím sám ....netrápila bych se dopředu :wink:

@laurinka.22: lp, co znám já, tak doporučují až po těch 4 ..mi to taky příjde rozumné ..
u ondry to bylo šumák - ten měl jhlad po hodině a půl a hotovo :grinning:....ale u verči mi sedí ta 4hodina
11. zář 2010 ve 22:51  • Odpověz
@lucinecka222 No ještě nevím, uvidím v úterý, jak se domluvím v porodce.

@hupcza, @laurinka.22 a další, které si už bohužel nevzpomenu, díky za reakce a odpovědi :wink: S tím chozením ven teda uvidím, ale nechápu, proč by (pokud bude 20 stupňů a nebude vichr nebo liják) nemohl malý ven.

@lio Kojo neřeš, hlavně, že se všichni tři cítíte fajn, to je nejdůležitější :wink:

Dobrou všem!
11. zář 2010 ve 22:53  • Odpověz
@laurinka.22 heye budila jsem ho asi jen třikrát...v noci upřímně na to nemám, bo budíka zamáčknu ani nevím jak a dokud malej nehlesne, spím jak dřevo...ale poslední noci se vzbudí sám, takže pohoda.
Takhle večerj sem ho budila neska prvněˇ( Hup mi to řekla dva dny zpátky, takže moc času na buzení nebylo) a hladovej je až hrůza, za nešek máme nejvíc vypitýho mlíka......taky sem svoje přidávala až na jednu dávku dal 120 ale pak se zase usadil.....takže ho vzbudím vysvlečením, pak jdeme jíst a pohoda...
včera hysterák a pak sosnul jen 10 a spal do rána, to sem nepobírala ale zaplat bůh
11. zář 2010 ve 22:57  • Odpověz
@laurinka.22 mamča mi říká, že v noci budit nemám, že ho naučím nespat a bude se budit, ale než jsem stihla v noci budit, tak se budí sám.....bejval dycky příšerně pročůranej, ale nebudil se, ted už jo.....a s mamčou nesouhlasím.....

@vafle poslední dny spánku závidím, i dyž mám štěstí :slight_smile: dobrou
@zvirka díky, dobrou
11. zář 2010 ve 22:59  • Odpověz
@hupcza no jestli je po tatkovi, tak je to splachovač a salámista dokonalej , kéž by, nemusí mít všechno po mne, ale uvidíme.
Tak mi to tu všechno vytuhlo, manža na zemi, pes u něj obtočenej jak had a malej už přestal "hekat" v košíku a chrupe...tak to jdu zalomt taky.

dobrou
11. zář 2010 ve 23:01  • Odpověz
autor
hup. ok..... díky :slight_smile:
lio. no já se přiznám, že v noci taky spíš slyším ji než budík....... máme ji teda v posteli, tak je to pohodlnější, než vstávat k postýlce.....
zvirka. no já si myslím, že na vzduch je dobrý prcka vzít...... netahala bych do nákupních center nebo někam mezi moc lidí, ale dokud je dobré počasí, proč nee....... malá naopak spokojeně spinká v kočárku a pak dospává ještě doma, přenesu ji z korby do košíku, sundám mikču a ona ještě spinká dál.....
11. zář 2010 ve 23:04  • Odpověz
autor
lio. to si nemyslím, že bys ho naučila nespat......
11. zář 2010 ve 23:05  • Odpověz
@laurinka.22 já mám košík taky u sebe a v něm spinká.....a budík sem už 3x zamáčkla ani o tom nevím.....prostě v noci sem tuhoň, doud malej nevydá hlásku :slight_smile:

a ted už mizím na kutě
11. zář 2010 ve 23:05  • Odpověz
@laurinka.22 jinak my dospáváme v kočáře, v chodbě, je tam chladněji, takže jsem jen vyndala ze zavinky a chrupal jak zabitej, až tak, že jsem neska budila, ale už zase chrupe......bez hysteráku, ach to je balzámek
taky si to nemyslím.....ale budí se už sám ,tak to neřeším,
dobrou :slight_smile:
11. zář 2010 ve 23:06  • Odpověz
@lio no ono tam to trápení je taky, to zas si nebudu nic nalhávat. :wink:
To je dobře, že je spodek už dobrej :wink:

dobrou.

Dneska jsem zase slyšela super "hlášku", teda četla, nejen že si mám užívat spánku, pak se xxx let nevyspím, ale že tyhle dny jsou podslední na 10/15/20 let, kdy se můžu starat jen sama o sebe. Proč to ty lidi těm těhulím krucinál říkaj :sweat_smile:
Bylo to v diskuzi, ani nevím jak na to reagovat, tu dotyčnou mám ráda.

11. zář 2010 ve 23:57  • Odpověz
holky, když s váma spí mimčo v posteli, jak to máte uspořádaný? Já si to vůbec nedokážu představit, oba zabíráme dost místa, máme moc polštářů a ještě se k nám občas přidá kočka :sweat_smile: .
12. zář 2010 v 00:00  • Odpověz
autor
suik. ty kecy posloucháme s manžou taky a ted jak je malá na světě, tak ještě dotazy, jestli kojím, jak často, jak spí, co má na sobě, jestli chováme, jestli uspáváme atd........ nemá asi cenu se tím zabývat, každý má hroznou potřebu radit a poučovat... :grinning: :grinning:

k tomu spaní - no já to nějak neplánovala, že by s náma spala, ale jak mě táhlo to šití tak se mi nechtělo vstávat z postele k postýlce, bylo mi to nepříjemný každý zbytečný pohyb, tak jsem si ji vzala do postele a je normálně mezi náma.....přikrytá je svou dekou, leží na matraci a v pohodě.....vejdeme se a to spíme pod jednou peřinou s manžou...... a kočku máme taky :wink: ale ta spí bud v nohách, nebo v rohu postele, ale spíš ve svém pelíšku, nebo na zemi......
no ted mě šití sice už netáhne, vstávat můžu v pohodě, ale nějak se mi nechce ji dávat do postýlky....nevím proč, prostě to tak cítím, že je to pro mě i pro ni lepší, i třeba když jdu na záchod nebo do sprchy, tak je manža u ní a kdyby plakala, tak nemusí taky vstávat, jen se přitulí.......
a čekala jsem, že mu to bude vadit, že tam je a vůbec ne právě..... tak jsem ráda......
12. zář 2010 v 00:37  • Odpověz
@suik u nás se nespí v posteli, ale já na sedačce a košík mám vedle sebe (máme rohovou), zpočátku přsně jak píše laurinka, bolel mi spodek a každý pohyb navíc byl pro mne utrpení, takže mít prcka co nejblíž bylo kvůli mne :slight_smile:
ted ještě spím v obýváku, prootože v ložnici furt bádám, kam dát košík, moc místa tam není( to by tam byla ta postýlka) ale už se chci v noci k manžovi tulit, tkaže to zítra vymyslíme..říkáme to už třetí den, ale dycky vytuhne prcek, pak manžel a pak já a já zase nevím kdy manža šel spát :slight_smile:
jinak mám malého furt v zavince a ráno ho nosím manžovi do postele, většinou jen tuli tuli než spaní....manžu nevzbudíme ani nočním pláčem na jídlo, takže se bojím, že ho neuhlídá, já dyž ho mám u sebe na sedačce, přímo vedle sebe tak se obložíme a spinkáme přitulený.
no a přes den když jsem na druhé straně bytu ho dávám do postýlky, a jak psala někde výš HUP, malej usne , kam ho položím, pokud se mu spát chce, vytuhne prostě kdekoliv, zpočátku vlastně jsem taky hojně využívala kočár v obýváku, ale ten byl dál než mám ted košík.
12. zář 2010 ve 04:07  • Odpověz
@suik s těma hláškama...zase jak psala laurinka, zvykni si, až bude mimčo, budou to otázky jestl kojíš, jak často, jeslti spí v noci, jestli má dudlík, jestli tohle jestli tamto...panebože už mi to taky leze krkem, zejména otázka typu jeslti kojím...:slight_smile:
a to že se než bude mimi naposled staráte jen o sebe...to je taky mazec......jakoby lidi nechápali, že jste to mimi chtěli, víte do čeho jdete ˇ/tušíte/ a tyhle kecy vás stejně nedonutí nepřivést mimi na svět....
12. zář 2010 ve 04:09  • Odpověz
přeju dobré ránko rychle vás jdu pozdravit dokud malý spí :slight_smile: :slight_smile: dneska razíme na návštěvu ke tchánovcům až do večera tak se tu neukážu až večer
12. zář 2010 v 07:23  • Odpověz
DObré ráno. Tak já mám po vizitě a nejsem z toho zrovna odvařená - večer mi budou dělat nějaký zátěžový test a zítra začnou vyvolávat. Prý to zkusí tak dvakrát a potom CS :cry: Mám nějaké hraniční hodnoty v moči. Ach jo. Dneska musím vypít ten koktejl, aby se to rozjelo samo. Jdu vás dočíst.
12. zář 2010 v 07:37  • Odpověz
@lendaw : Tak snad se to rozjede samo... Ale zase koukej na to tak, že budeš mít malou už u sebe :dizzy_face: :dizzy_face:
12. zář 2010 v 07:46  • Odpověz
@eliska_v to jo, v tom já vidím jediný kladný bod. Jen jsem to prostě chtěla všechno přirozeně :frowning2: Ale co, hlavně aby to dobře dopadlo. Začínám tady i trochu stresovat, že cítím málo pohybů, tak mě za chviličku natočí ctg. Dr. na vizitě mi taky moc entuziazmu nepřidala, když mě poslouchala tou dřevěnou trumpetkou - prý tam asi ozvy slyší, ale ať mi radši natočí. :unamused:
12. zář 2010 v 07:51  • Odpověz
Btw. můžete mi někdo objasnit co je to ten zátěžový test, který mě čeká?
12. zář 2010 v 07:53  • Odpověz
@lendaw : Tak držím moooc palečky ať to všechno dopadne dobře! Ale ono dopadne a budeš si už jenom užívat maličké :dizzy_face: :dizzy_face:
12. zář 2010 v 07:54  • Odpověz
@eliska_v radši jsem si kápla krizovky, protože mě ty novinky nějak rozhodily :confounded:
12. zář 2010 v 08:03  • Odpověz
Ahojky holky tak ja sem dneska poslední den doma :slight_smile:sem nějak nemohla dospat rána no mazec :unamused:
@lendaw ty jdeš taky na zátěžový test jo?ja ho mám zítra ale ty jdeš asi kvůly tlaku ne?ja jdu kvuly toho zda mi děloha reaguje na oxitofocin.
@lendaw ju a ještě čtu máš to uplně nastejno skoro teda :slight_smile: mně budou dělat zítra večer ten zátěžový tes a vyvolávat v uterý no tak sem taky zvědavá :slight_smile: jestly chceš napiš mi číslo di ip a budeme v kontaktu co? jo a chtěla jsem se zeptat jak se na telefonu dostaneš na koníka?to musí být mazec ne?ja se dneska chystám vyprát povlečení a povléct nové a uklidit,týden tu nebudu a chlap taky ne ani z malou budou u babičky a tak tu bude alspon pořádek nežř dojdu domu :slight_smile: no ja jdu teda něco dělat jsem po snídani a pujdu se dávat do kupy,dneska to nevypadá že by Kubík chtěl jít ven a tak nakonec bude asi to vyvolávání no:-/ zatím teda papa přijdu sem později ještě pokecat než zítra odejdu do špitálu at ještě pokecáme pak tu týden nebudu :slight_smile:
12. zář 2010 v 08:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.