• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@antana123 Ahojky,
vůbec nestíhám dočítat ... :unamused: Máte nějaké další info o Kovaldě ? Jaký byl porod, jak se holky mají ?
Jinak u nás nic nového, pořád se nic neděje .. Adámkovi se ven nechce ....
12. zář 2010 v 08:35  • Odpověz
@lendaw jé tak třeba se to rozjede samo :wink: ikdyž mě vyvolávačka nevadila zabrala mi okamžitě a do hodiny byli kontra co 3minuty takže pohoda
12. zář 2010 v 08:36  • Odpověz
@lendaw já myslím že tě budou otvírat jako hamilton a takové srandy si myslím,ale může to být jinak :confused:
12. zář 2010 v 08:37  • Odpověz
@adeden o kovaldě zprávy nemám jen mi včera posílala foto určitě si to spolu holky užívají :wink:
12. zář 2010 v 08:38  • Odpověz
@adeden a porod byl určitě rychlý si myslím :slight_smile: a neboj ještě se to může rozjet samo
12. zář 2010 v 08:39  • Odpověz
uz jsem zacala jist i vitaminove tabletky ....
12. zář 2010 v 08:40  • Odpověz
jeee omluva,ja vlezla na spatnou diskuzi :grinning: :grinning:
tak hezky den vsem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. zář 2010 v 08:42  • Odpověz
@lucinecka222 já mám T-mobile a tam mám aktivovaný internet do mobilu. Jako firemnímu zákazníkovi mi to nabídli na celé září a říjen zdarma na vyzkoušení, tak se to hodilo a souhlasila jsem. Až budu doma, tak to zruším, protože potom už budu zase furt u ntb.
To vyvolání mi budou dělat, protože mám všechny hodnoty hraniční - tlak, moč - k tomu ty otoky. Tak to prý radši ukončí.

Teď jsem se ptala sestřičky co teda přesně se mnou budou dělat. zátěžák mi udělají během dne - už konečně vím co to je. Večer zavedou tabletu a ráno nástup na porodní sál, kde budou vyvolávat - zní to trochu mysticky, nevím jestli kolem mě budou tančit domorodé tance nebo jestli mám připravit nějakou oběť :grinning: Jsem si nakapala krizovky a už asi zabraly.
12. zář 2010 v 08:43  • Odpověz
@antana123 no všechny vypuzovací manévry krom huhu koktejlu vyzkoušeny a nic se neděje ...
Jestli to takhle bude pokračovat, tak se s Kovaldou v té porodnici, jak jsme si slibovaly, nesejdeme .... :confused:
12. zář 2010 v 08:48  • Odpověz
@antana123 já ještě odpoledne vyžunknu ten huhu koktejl, tabletu mi budou zavádět až večer. Tak snad to zabere a nebudou mě trápit až do středy.
12. zář 2010 v 08:55  • Odpověz
@antana123 koukám ještě, že píšeš o vyvolávačce, že ti takhle rychle zabrala .. A za jak dlouho jsi porodila ??
12. zář 2010 v 08:56  • Odpověz
@lendaw moc budu držet palečky at jste s malou už brzo spolu :dizzy_face: :dizzy_face:
12. zář 2010 v 08:58  • Odpověz
@adeden no zabrala rychle a pak když mi ještě pychli vodu tak byli kontra co 1,5minuty a když mi dali oxitoxín tak kontra co minutu rodila jsem 7hodin normálně a nakonec císař malý byl moc velký vůbec by neprošel do ted má modřiny na ramínkách ještě že mi ten císař udělali
12. zář 2010 v 09:00  • Odpověz
holky musím se rozloučit pojedeme ke tchánovcům tak pa :wink:
12. zář 2010 v 09:07  • Odpověz
@antana123 a Martin tam byl s tebou? Nebo alespoň v porodnici? Já totiž nevím, kdy budou volat mýmu mužovi, aby přijel.
12. zář 2010 v 09:07  • Odpověz
@antana123 jééé ... chudinka malej .. Tak ještě že jednali takhle .. U nás to bude taky asi o hodně velkém mimískovi .. Před měsícem měl 3,25 kg, takže si myslím, že bude mít taky hodně .. Já sama jsem měla 4 kg a manžel 4,60 kg .. A Adélka měla 3,65 kg , narozená 39 tt koncem pánevním .. Takže mi PA říkala, že když jsem jako prvorodička porodila KP takhle "velikou" holčičku, takže teď půjde pětikiláček jako po másle .. No ráda bych jí věřila ...
:unamused: :unamused: :unamused:
12. zář 2010 v 09:08  • Odpověz
@lendaw ano můj tam semnou byl od začátku :wink: dostala jsem hned porodní box a on byl celou dobu semnou až když sem šla na operační sál tak čekal venku a pak ho volali a malého mu nechali prý tak třištvtě hodiny se zeptej sestřiček ale určo tam bude moct být tvůj s tebou
12. zář 2010 v 09:10  • Odpověz
@adeden tý jo, tebe nechali rodit první mimi KP a ještě bylo takhle velký? My jsme byly do 36tt taky KP, potom se přetočila, ale rovnou mi řekli, že ať počítám v CS, pokud by se nepřetočila. Náš prcek měl ve 36tt 2800g, tak uvidím kolik mi odhadnout před porodem.
12. zář 2010 v 09:11  • Odpověz
@adeden no třeba tak velký nebude uvidíš já nebyla schopná ho ze sebe dostat :frowning2: :frowning2: :frowning2:
holky musím už jít pa
12. zář 2010 v 09:11  • Odpověz
@antana123 myslíš od začátku co ti dali tabletu? Nebo co začali s otvíráním? Tabletu mi totiž dají už dneska večer, ale na sál jdu ráno. Budu se muset zeptat.
12. zář 2010 v 09:12  • Odpověz
@antana123 tak utíkej a užij si návštěvu :wink:
12. zář 2010 v 09:13  • Odpověz
@suik: ad x let sama pro sebe - no tak se koukni na matky kolem sebe ..jsou různé katagorie - uecuchtané nevzhledné zamindrákované osoby a vedle nich existují čupr mamči, které dobře vypadají a jsou spokojené ....takže dle mého platí - jaký si to uděláš, takový to máš
já osobně s jedním chodila každý týden cvičit, pracovala jsem. každých týdnů k holiči, a co se týká nějakých sociálních kontaktů - pravidelně - někdy několikrát do týdne, jindy méně ...podle chuti
omezení sice ano - musí se kapku víc plánovat, ale děti zase s velkou chutí ty plány mění ...ale nic nerealizovatelného

ad spaní - spí v zavince mezi námi - když je cladno ještě s dečkou ...polštáře máme šoupnuté každý na své straně

@lendaw: tak držím palec, aby koktejl klapnul ...kolik se toho chystáš vypít:
12. zář 2010 v 10:11  • Odpověz
@lendaw no co mi zavedli tabletu on tam byl od úplného začátku :wink:
12. zář 2010 v 11:00  • Odpověz
@suik oni jsou ty hlášky pravda, já se pořád snažila o mimi a když jsme těhulila, tak mi najednou došlo, že zase budu uvázaná k někomu, že na mě bude někdo závislý, že si nedojdu sama ani na velkou, ale pak mi došlo, jak staršně rychle tahle doba utekla a jak mi pak bylo smutno, že přišla sobota a každé dítě mělo svůj program a nikdo se mnou nechtěl jít třeba do divadla na dětské představení nebo jinam. Že už mě nikdo nepotřebuje. A že se nevyspíš? To se nevyspíš už nikdy. Nejprv to budou prdíky, pak zuby, pak noční můry, pak řvoucí TV u dítěte v pokojíčku ještě v 1 v noci, pak pozdní návraty z diskotéky, pak podivné zvuky z pokojíčku a nakonec Tvoje pochopení, že stáří začíná tehdy, když zjistíš, že tvoje dítě má kvalitnější sexuální život než ty :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
U nás mamosaurů je výhoda, že až dojde ke zvukům, tak už budeme hluché a kačenky už budeme mít dávno jen na čůrání :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. zář 2010 v 11:18  • Odpověz
Ahojky!

@lendaw Tak držím palce, ať se to rozjede samo! A kdyby ne, tak útěcha je, jak už někdo psal, že budeš mít mimčo brzo u sebe :wink: Ale naprosto Tě chápu, taky jsem radši pro přirozený běh věcí. :pensive:

@lucinecka222 Taky držím palec, ať to dopadne co nejlip :wink:

Jinak já stále nic, v noci nějaké pobolívání, ale od rána nic... :frowning2:
12. zář 2010 v 11:18  • Odpověz
@pet.s Jsi mě pobavila, mamosauři :grinning: :grinning: :grinning:
12. zář 2010 v 11:19  • Odpověz
@lendaw držím ti pěstičky, než jsem stihla reagovat, psalas, že už víš co je zátěžový test.....zjistí, zda je děloha připravená, ale u mne připravená dle monitoru byla a pak mi to trvalo ty tři dny ,než se to rozjelo, jinak já jak měla nadstandard, tak jsem tam manžu mohla mít kdykoliv, takže jsem volala hned ráno, po zavedení a píchnutí vody, bo mi bylo jasné, že DNESKA už porodíme a bude to mazec co se kontra týká...kontra mi začaly hned po tabletce, ale jak říkám, já ji měla 2 bez reakce, Jednou s kontra které ustaly a počtvrté s píchnutím vody.....
CS mi hrozil taky, pokud by se to po té čtvrté tabletce nerozjelo, tak to naštěstí rozjelo a rodili jsme
Držím ti moc moc moc palce, krizovky kapej určo, já na ně vzpomněla před porodem taky a pak až sem byla zhroucená že jééé krizovky a málem sem vypila lahvičku ale pomohlo......
moc na tebe budu myslet
12. zář 2010 v 11:34  • Odpověz
ted odsávám pravé prso a z levého mi leje tak, že mi to udělalo pořádnej mega flek na džínách...ale nic moc z něj neodsaju, chápete to ?:-/
Jinak neska jsme se vzbudili v půl 4 ráno, v Pět konečně usnuli, v šest znovu budíček....takže mazec, ale vyšli jsme ráno zase na prochajdu.....kdy asi po hodce a půl řev....tak jsem venku přebalovala, počůraný a pak ticho...pak se najedl a spí okamžitě po uložení :slight_smile:
dneska má mamča svátek, tak si uděláme výlet a půjdem kočárkovat taky někde jinde, akorát my za ty dvě hodky venku prochodíme boty, takže mi bolej svaly, chodidla, sem ucapaná jak na horách :grinning: ale pohoda
12. zář 2010 v 11:37  • Odpověz
@lio @
@laurinka.22 no na ty hlášky po se vyloženě netěším, já vyletím jak čertík z krabičky už při těchto.

@hupcza: no jasně, jaký si to zařídíš, takový to máš, rozhodně si chci vydupat čas od času nějakej čas pro sebe, vždyť jsme na to mini dva. Nebude to třeba hned, ale zas tak tragicky to nevidím..... a navíc, já vím sama, že to bude teď prostě jiné, ale slyšet to nepotřebuju, stejně to jsou jen takový nic neříkající fráze :sweat_smile:
A vidím to i na jinejch ženskejch, že se i při dítěti dokáží párádně realizovat. Jen nechápu, že mi to třeba říká jedna z nich :sweat_smile:

K tomu spaní, já si dám do postele k sobě mímo určitě přes den, jak se znám, budu hodně odpočívat a ležet a věnovat se jen jemu, ale na noc si to nedokážu moc představit, no uvidíme, třeba to půjde.
12. zář 2010 v 11:40  • Odpověz
@pet.s nikdo nezpochybnuje že ty hlášky nejsou pravda, ale mít konverzaci jen o tom že mi někdo bude říkat joooo to se nevyspíš atd, jak dyby to byla trága, kdyybch tohle podstoupit nechtěla, kdybych se nechtěla jak říkáš uvázat k někomu, tak nezplodíme dítě....mne ty hlášky přijdou trapný, navíc někomu prořve mimi nonstop, někdo uloží a mimi spí.....
12. zář 2010 v 11:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.