• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@lendaw: jéjé :frowning2: , to mě moc mrzí, rozumím ti, já taky doufám v přirozenej porod a tohle by mě dostalo.....přemejšlím jakou strategii zvolím, jestli budu hysterčit a vzteky kopat kolem sebe, nebo se podvolím a pokusím se s tím rychle smířit. V zájmu zachování zdravého rozumu radši tu druhou variantu :grinning:

dneska jsem nějaká nesvá ....jak se mi blíží ten "ofiko termín"
12. zář 2010 v 11:43  • Odpověz
@suik přesně tak...tušíš že bude změna, a každej ti to bude připomínat a malovat ty nejhorší scénáře...na to se stejně nedá připravit a navíc budeš mít štěstí, spavé a hodné dítě a budeš vyzívaná :slight_smile:
Tchán byl uplně v háji, když domča v náruči béknul a už se skláněl pro dudlík, tak sem ho ořvala že dudlík ne že nebrečí a že nemůže čekat, že bude mimi 24hod ticho ......
naši když byli kočárkovat tak malej taky prej hysterák jako prase, tak mamča přebalovala venku, prej pořádně počůraný a tátu taky chytal amok, že takhle s malým mimi tak daleko od domova, že má určo hlad a prej se mu pak zapálila koudel u zadku a mazal směr k domovu :grinning:
Můj manža byl při pláči domíska neska naprosto v poho, utěšoval, pak mne tedy povolal , bo dudlík nechtěl, plival ho, tak to vypadalo na "závažnější problém"....furt se ptá, jakej rozdíl v pláči a kdy mu má dát tohle a kdy jen houpat a tak......strašně se zajímá a ráno mi dokonce posílal dom, bo vsem se moc nevyspala (mne to trhaní spaní prostě dělá max prob) a byla sem protivná, tak at se du vyspat, nakonec sme to rozchodili :slight_smile:))
12. zář 2010 v 11:47  • Odpověz
12. zář 2010 v 11:52  • Odpověz
@lio: ad odsávání ...neděláš to nějak špatně - to je fakt zvláštní :astonished:

prosím - já to teda zpochybňuju ....pokud se někdo kvůli dětem iks let nevyspí, dělá prostě někde chybu .... pokud se jen uváže k dětem a šmytec se vším ostatním, opět dělá něco špatně ...u miminka je jistě ten náš vliv na běh věcí menší, ale pokud tohle má někdo i v roce, něco nutně podcenil
12. zář 2010 ve 12:12  • Odpověz
@hupcza špatně odsávat? odsávám obě prsa....pravé mám větší i plnější, cítím i víc plno, to levé mám menší....dycky m z něj kápla jen kapka při odsávání toho druhého, ale neska mi z něj lilo, ráno sem z něj ale moc neodstříkala...z toho plnějšího třeba 45 a toho menšího jen 15 třeba, je možné že ted z něj odstříkám víc, nevím....ale normoš flek jako blázen, žádná kapka
12. zář 2010 ve 12:21  • Odpověz
@hupcza jinak to iks let nevyspí, si taky myslím, že si to pak sedne, najede se na režim a nejde celou noc probdít, každý den....vyjma toho pokud dítko něco trápíí
12. zář 2010 ve 12:22  • Odpověz
@lio: to je fakt zvláštní ...no a co kdybys použila takové ty zachytávače mlíka ....když to teče samo ...ale určo bys z něj měla i odsávat, protože když ho nebudeš stimulovat, bude se hotam tvořit zase míň
12. zář 2010 ve 12:24  • Odpověz
@hupcza já z něj odsávám furt, ne ze ne, ale nejvíc strika zpocatku a pak je rychle prazdno, tzn ze stejnou dobu odstrikavam jako to plne ale z toho casu treba půlkaje bez mlika.....zachytavac sem uvazovala, ale zase tak moc to netece, takze zachytim malicko co pak "prelejt"moc nejde......
12. zář 2010 ve 12:27  • Odpověz
@hupcza ty umíš vždycky tak hezky utěšit a povzbudit :wink:
12. zář 2010 ve 12:32  • Odpověz
@lendaw při brouzdání jsem našla celkem pěkný popis co to je zátěžový test, tak ještě na doplnění: https://www.peceodite.cz/clanek-prenaseni-a-vyvolavani-porodu.html
12. zář 2010 ve 12:47  • Odpověz
@lio: ono každé prso je jiné ....člověk není souměrný a tak není ani tohle stejnměrné ..mi třeba levé značně zaostává za pravým ....to je normál ...mě jen překvapilo, že samo teče a s odsávačkou nee ....ale pokud to je tak, jak píšeš, je to dle mého celkem v normě

@suik: já? ....spíš jen nemám ráda negativní programování jak co bude blbě ....ono totiž pak 100% bude
12. zář 2010 ve 12:49  • Odpověz
@suik Tak přesně tenhle článek jsem četla před pár dny... Hlavně je tam, že s cukrovkou mě opravdu nenechají přenášet, takže za nejpozději 13 dní mám prcka u sebe :wink: Jo, a taky jsem se hlavně smířila už s vyvolávaným porodem, bo to zatím na porod nevypadá... uvidím, jak dopadnu ve středu, ale jsem rozhodnuta si domluvit termín :confused:
12. zář 2010 ve 12:55  • Odpověz
@hupcza no ale to stačí :wink:

@discreet mě se líbí, jak je to napsaný a podaný. S tou cukrovkou to je pech :unamused:
12. zář 2010 ve 12:58  • Odpověz
@suik Jo popsaný je to tam pěkně, aspoň jsem pochopila, do čeho bych případně měla jít, jen mě děsí to změkčování hrdla, které může trvat i několik dní a lio se taky natrápila... To se mi moc nelíbí, chtěla bych to mít za jeden den za sebou :sunglasses:
12. zář 2010 ve 12:59  • Odpověz
@discreet a zkusíš Huhu koktejl?
12. zář 2010 ve 13:03  • Odpověz
@discreet taky jsem tam našla popis o čem je vlastně ten hammilton ... pokus o odloupnutí vaku blan :confused: ... no fuj :sweat_smile:
12. zář 2010 ve 13:04  • Odpověz
@discreet: 13 dní je ještě dlooouhá doba ...prcek třeba překvapí :wink:
12. zář 2010 ve 13:09  • Odpověz
@hupcza manžel mi toho přivezl 0,7 litru - půlku jsem vyžahla před hodinou a půl - zamotala se mi po tý meruňkovici kebule a teď čekám co to udělá. Zatím se mi chce hodně spát.

Zátěžák mám za sebou, prý dopadl dobře. Jen u napichování kapačky jsme jim při pátém pokusu omdlela. Nemám žíly, tak je to vždycky boj. Takže teď mám ana každé ruce 3 modřiny jak feťačka. Test samotný byl docela dlouhý, 1,5 hodiny. Nejdřív 20 minut bez oxytocinu, potom 3 x 20 minut s odstupňovanýma dávkama oxyt. a nakonec zase 20 minut bez chemie.
12. zář 2010 ve 13:53  • Odpověz
@lendaw já myslela až večer :confused: ...takže na oxytocin reaguješ? držím palce aby spíš zabral huhu koktejl....buď ale adši poblíž záchoda :grinning:
12. zář 2010 ve 13:58  • Odpověz
@suik ten test udělali už teď a huhu už jsem prubla taky teď - ještě mám jednu dávku, tak kdyžtak večer nebo zítra. Jen nevím jak to bude reagovat v kombinaci s tou tabletou na změkčení hrdla. Na oxytocin reaguju. A už taky konečně vím jak jsou cítit slaboučké kontrakce. Asi jako kdyby si mimi protahovalo hodně silně nožičku a chtělo jít procpat ven asi v místech kde je žaludek. Á myslím, že něco takovýho jsem před chviličkou cítila, ale nevím, jestli si Bětuška doopravdy ty nožičky neprotahovala. :sweat_smile: No a záchod mám naštěstí 4 m od postele. PO zkušenosti z minulé neděli vím, že to´je tak optimální vzdálenost :grinning:
12. zář 2010 ve 14:08  • Odpověz
@lendaw :grinning:
jako pohyby? hm, já mám občas taky pořádnou melu v břiše....takový jako rumplování. :grinning:
12. zář 2010 ve 14:15  • Odpověz
@discreet : změkčování trvat může a nemusí, mě zavedli první tbl. a byla jsem z O na 4, po 2 tbl.začaly bolesti,prdla voda a do 4h byl malý venku. Sice bolesti masakr ,kvůli ozvám i kapačka,ale byla jsem 37+4tt,zabetonovaná a šlo to.Do 12h byl malý s námi.

@hupcza :souhlas, kvůli většímu dítku nevyspíš, je chyba v režimu...pokud ho nic nezlobí,roční by mělo už snad spát celou noc. My tak od 8měs., od 6 měs.spal sám v pokojíku :wink: Jen jsou to ranní ptáčci,malý vstáva před 7 :grinning: :grinning: :grinning:
12. zář 2010 ve 14:16  • Odpověz
@lendaw a za jak dlouho to začne tak působit? Já chci koupit koktejl v týdnu, po středeční kontrole (den před termínem) uvidím, co bude doktor říkat. Pak se podle toho zařídím. Zase zbytečně prohánět střeva si nechci :grinning: , moc ráda to nemám :grinning:
12. zář 2010 ve 14:17  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
cekam od rana na midwife...nenapsala v kolik ma dorazit...to strasne nemam rada...cekat na nekoho treba cely den :unamused:

@lendaw .....doufam, ze ti huhu koktejl zabere :wink:
12. zář 2010 ve 14:35  • Odpověz
@safryy to taky nemám ráda, jsem pak jak na trní....jak často za váma chodí?
12. zář 2010 ve 14:36  • Odpověz
jak se má vlastně @tatarina? dlouho se neukázala, to už by měly být doma, ne?
12. zář 2010 ve 14:37  • Odpověz
@suik ....byla tady druhy, paty a dnes to bude desaty den od porodu....za jak dlouho to bude potom to nevim :slight_smile: Akorat cumacek uz chrupka podezrele dlouho a jestli prijde zrovna jak se probudi, tak bude mit mala hysterak pokud ji nenapapam hnedka :grinning:
12. zář 2010 ve 14:48  • Odpověz
@safryy dík, mě to přišlo divný, když tě pustitli tak brzo, tak bych čekala, že bude chodit častějc. Já ji tu budu mít prvních deset dní každej den. když bych chtěla rodit ambulantně (jít po 5 hodinách domů), tak bych měla mít domluvenýho dětskýho a PA hned na ten den, jestli jsem to pochopila. Koukám, že ti angláni to fakt neřeší :grinning:

a to jí nemůžeš kojit, když tam bude?
12. zář 2010 v 15:14  • Odpověz
@suik ...tyjo kazdy den jo? Tak to jsem rada, ze neprudi tak casto :grinning: To vis, ze ji muzu kojit jak tu bude...ale cert vi jak dlouho se zdrzi :grinning: ony kontroly v tehu byly takova rychlovka celkem....tak nevim jak moc budou hrotit kontroly miminka....zatim tu byly tak okolo 15min....myslim, ze ji jen prevazi....zkontroluje jestli ji netyrame :grinning: coz po prevazeni zjisti ze hlady minimalne ne...a pujde :slight_smile: Taky mi vzdy prohmataji bruch, jestli se deloha zamotava jak ma...poptaji jestli kakam :grinning: a co dela spodek a hotovo :slight_smile:
Ty nechces ale ambulantni porod ze? A jak dlouho budes asi ve spitalu?
12. zář 2010 v 15:22  • Odpověz
@safryy no taky si někdy říkám, jestli to nebude moc, ale zase když si nebudu vědět rady, budu za to asi ráda. No já nevím, nedávno mi docvaklo, že ten pobyt tam bude asi dost náročnej, přeci jenom fungovat celý dny v cizím jazyce je dost psychicky náročný, hlavně na to nejsem zvyklá. Jako těch 5 hodin po asi ne, ale tak druhej den, pokud bude vše ok, bych si i dokázala představit.
12. zář 2010 v 15:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.