• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
jééé na to už se taky těším :grinning: :slight_smile:
22. únor 2010 v 19:30  • Odpověz
laurinka.22: tak to Ti fakt závidím, že se vám to tak povedlo, ale doufám, že u nás to taky brzo přijde..a zkoušela jsi nějaké čaje pít, nebo ovulační test nebo tak něco? a to jsi byla u toho dr. náhodou na ultrazvuk, nebo jaktože ti ho dělal? mně ho teda ještě nikdy nedělala doktorka..
já jsem mladá taky, tak si říkám, že snad nebude nějaký problém...
22. únor 2010 v 19:30  • Odpověz
Ahojky,

já mám z dnešní NT scr. smíšené pocity, dr. mi vůbec neřekl hodnoty, jen, že je vše v pořádku.Kdybych tohle věděla šla bych do Prenatalu, ale už je pozdě, objednávají 3 týdny dopředu.Né že bych mu nevěřila, ale prostě se to se specializovaným centrem nedá srovnat.
No tak aspon jsem viděla jak si cucá paleček :slight_smile:
22. únor 2010 v 19:46  • Odpověz
přeju hezký večer :slight_smile:
22. únor 2010 ve 20:14  • Odpověz
jde někdo zítra na kontrolu se mnou?já jsem objednaná na 14,00 :slight_smile:
22. únor 2010 ve 20:14  • Odpověz
rennu: ty jsi vtipálek - když se vyzvracím, tak už je mi pak dobře :grinning:

ee.liska: no velká gratulace a podezření na chlapečka. To je super !

Přidávám se k vám, co máte málo úložného prostoru. Taky to tu řeším a furt vymýšlím, kam vrazíme
aspoň poličku, aby zas bylo aspoň trochu odkládacího místečka.

lajla: jsem si říkala, jakého máš obříka 45 cm :grinning:

anippe: no to je škoda, že ti toho neřekl více. Ale hlavně, že je vše v pořádku.

antana: nee, zítra se nepřidávám, až v páteček. Ale užij si to a těšíme se na skvělé výsledky.
Ty už jsi od doktora měla taky podezření na pohlaví dítěte, že? Tak jsem zvědavá, co ti poví zítra.
22. únor 2010 ve 20:23  • Odpověz
no já doufám že budeme v pořádku samozřejmě doufám že se to pohlaví nezmění holčičku si moc přeju já i přítel :slight_smile:
22. únor 2010 ve 20:24  • Odpověz
anippe tak hlavně že je všechno dobré, gratuluju :slight_smile:
ant na zítra držím palce
kovalda dík :slight_smile: :wink:
22. únor 2010 ve 20:30  • Odpověz
nic holky jsem strašně ze školy unavená jdu si lehnout tak dobrou noc
22. únor 2010 ve 20:33  • Odpověz
antana: aha, tak holčičku ti říkali :slight_smile: No tak snad ji zítra potvrděj. :grinning:
eer: jako vždyť se snažíte teprv třetí měsíc (mojeosobní zkušenost je teda -nesnažit se :slight_smile:) přece to je úplně v normě :wink:

ani: no toje teda dost strohá info :sweat_smile:

ant: nee ...čt

jo -dneska mi říkala kámoška,že jim do 7 měsíce tvrdili,že jejich karolínka bude kluk -tož tak s pohlavím:grinning:

jinauž to ví další ženská - tak senaměv obchodě dívá (ta kámoška) a říká mi -ty jsi těhotná,že .....tak já se bodnu - v bundě zapnutá ....nic neříkám ...jako jak já to mám jako držet podpokličkou :angry: :grinning: :grinning:
kov: no holky,co žijí v malých bytech fakt obdivuju,jak tam vše nacvakají ....
22. únor 2010 ve 20:35  • Odpověz
já bych ták chtěla vědět pohlaví...a přitom je mi úplně jedno co to bude :grinning: dr. mi řekl, že hádat nebude, já se to snad dozvím až na velkým UTZ ve 20tt :frowning2: prej to mám ale 50/50 fftipálek

ee.liska, antana super že už tušíte, aspon na břiška můžete podle toho mluvit :grinning:
22. únor 2010 ve 20:36  • Odpověz
ani - jako mi je to taky úplně fuk a přitom jsem zvědavá jak opica :grinning:
22. únor 2010 ve 20:38  • Odpověz
ani jj:slight_smile: to si pamatuju jak jsme kdysi s pritelem byli na utz u Nikci, byla jsem zrovna ve 13tt nebo tak nejak..a Peta si myslel, ze uz to pujde poznat a pta se doktora:slight_smile: a ten mu rika..na 50% chlapecek :grinning: :grinning: :grinning:
22. únor 2010 ve 20:48  • Odpověz
lajla asi opráskaná humorná fráze gyndařů :grinning: a my jim to žereme

..ale kdyby mi ted řekl holku, tak mu to stejně neuvěřím :grinning: tak na co to chci vlastně vědět :grinning:
22. únor 2010 ve 20:56  • Odpověz
ahojky!
tyjo holky, vám už říkají pohlaví? to koukám jak puk, asi mají moc kvalitní UZ. já počítám, že se to dozvím, jestli mrňous ukáže až v tom 20tt.

jinak má rada jak otěhotnět je taky se vubec nesnažit, ale normálně sexovat. tedy pokud nebyl třeba rok a nic. no, mluví se mi to, já pokaždý otěhotněla ani nevím jak a neplánovaně. ale na lam teda zas nemám :grinning:

laj :grinning: tak to byl doktor vtipnej

jinak my jsme nacvaklý se všema věcma na pidiprostoru, nejradši bych všechno vyházela, ale na jaře chcem začít stavět, tak si zas říkám, že to ještě vydržím. ale nějaká čistka bude.
22. únor 2010 ve 20:57  • Odpověz
lat: já jsem taky otěhotněla v moment,kdy jsme se přestala snažit a začala jsem plánovat na delší horizont než do dalších krámů ....prostě jsem se uvolnila a bylo to :sweat_smile:
22. únor 2010 ve 21:02  • Odpověz
eery - mne treba dela doktorka UTZ uplne pri kazdy kontrole (jako i mimo tehu) a jsem taky mlada, takze tim to nebude, spis jak je ktera dok. zvykla, jestli ma svuj UZ v ordinaci atd. :slight_smile:
22. únor 2010 ve 21:10  • Odpověz
hup jj psychika dělá svoje a čas od krámů do krámů je dlouhej, jak si člověk maluje grafy a já nevim co ještě, tak si myslím, že když to pak 2x 3x nevyjde, tak začne hlodat červíček.
22. únor 2010 ve 21:11  • Odpověz
tak to ja jsem otehotnela , ze jsem se nastvala a jela za pritelem do olomouce na navstevu na tri dny a vyslo to:slight_smile: tim, ze se vidame jen o vikendu, tak bych mohla cekat az do duchodu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. únor 2010 ve 21:17  • Odpověz
lat: no já naštěstí nejsem od přírody systematik,takže ke grafům a měřením teploty jsem se nedostala ...to jsem byla zamou chaotičnost snad prvně vděčná :sweat_smile: ..že se sex nezměnil na akt plození

laj: jo i rázné rozhodnutí může být evidentně dobrým způsobem :grinning:
22. únor 2010 ve 22:20  • Odpověz
autor
eerryy. no já měla předtím nepravidelné cykly, tak mi dělal utz, jestli vaječníky fungují - no a našel mi na každém vaječníku jedno zrající vajíčko, tak mi ještě řekl, že to můžou být dvojčátka, když se povede - pak mi dělal ještě jeden a uzrály obě, ale naštěstí se oplodnilo jen jedno, pak mi i řekl které to bylo i který den - fakt dobrý............. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale to bylo těma víc UTZ po sobě, doktor super............
ale ted jsem přešla jinam a ta dr. je ještě lepší, tak jsem nadšená.
My jdeme na NT taky tento týden, tak se už moc těšíme....

a k tomu snažení - jak psala hupcza, taky bych to nehrotila, protože mně by to asi přišlo divné, říct si, hmmm, dneska je ovu, jdeme na to, i když se nám třeba nechce...............zrovna jsme měli ten měsíc chut fakt obden, tak se to dalo vychytat dobře. ale chápu, jak tady psala kovalda, že když se snažili dlouho, tak už to hlídali........... :slight_smile:
22. únor 2010 ve 22:45  • Odpověz
laurinka.22: tak dík moc za odpověď. pořád se tím trápím, ale na druhou stranu si říkám, že se zase nesnažíme tak dlouho. Asi bude nejlepší si zajít k doktorce a probrat to s ní, jelikož každá jsme jiná.
ale jinak fakt díky za odpověď, už se vám se nebudu míchat, máte teď přijemnější starosti :slight_smile:
23. únor 2010 v 06:41  • Odpověz
Dobré ránko přeju všem :slight_smile:
23. únor 2010 v 06:46  • Odpověz
dobré ráno :slight_smile:
já už jsem jak těsně před porodem, budím se a pronásledují mě šílený myšlenky :angry: to zase po obědě vytuhnu a celej den budu jak pomlácená

eery moc držím palce at miminko přijde co nejdřív, ale pokud jsem to dobře postřehla snažíte se 3m, asi je zbytečný ti psát, že jen sama sebe trápíš, aby ses tolik nesledovala a řešit začala něco až minimálně za rok :sweat_smile: miminka se nedají naplánovat, miminka si vybírají nás.
Mě vzalo snažení víc jak dva roky plnohodnotnýho života, nemohla jsem se stýkat s nej kamarádkou páč měla dítě a já to prostě nedávala, doma jsme se nemilovali, ale plodili dle rozvrhu doktorů a první miminko přišlo až když jsem byla na dně a rozhodnutá že se snažením končím.Přišlo přirozeněi přes závěr caru, že jinak než IVF+ICSI těhotní nebudem a koukej čekáme druhý :slight_smile:
Takže vykašli se na počítání a sledování, užívej si normálního života se všema radostma a ono to přijde :wink:
23. únor 2010 v 07:29  • Odpověz
dobréranko

eer: no k dr.si klidně zajdi,ale pokud to je slušný dr.pošle tě domů -pokud ti nasadí po třech měsících nějaké léky,okamžitě bych ho zrušila - chtěla bych vidět jeho techtle s farmacetickýma firmama :sweat_smile:
23. únor 2010 v 08:16  • Odpověz
ahojky
anippe napsala jsi to moc hezky :slight_smile:

taky v noci přes ten břuch nemůžu spát :grinning: . jako na začátek 3. měsíce jsem zakulacená slušně :stuck_out_tongue_closed_eyes: . spím na břichu a už to bolí tlačí. a taky se přistihnu, že půl noci přemejšlim nad blbostma.
23. únor 2010 v 08:32  • Odpověz
eer:3 měsíce je ještě velice málo věř mi nebudou s tebou nic dělat dřív jak za rok já vím že je to těžké ale zkuz se uvolnit,já jsem taky nemohla otěhotnět a až se přestala doufat a věřit tak jsem otěhotněla nechtěj to dopracovat jako já aby ti doktoři říkali kdy se máš milovat a podobně,ještě to zkuz vydržet u nás to taky bylo komplikované přítel špatný spermiogram a já byz menstruace bez ovu říkali nám že bez pomoci neotěhotním a nakonec se to povedlo musíš věřit :slight_smile:
23. únor 2010 v 08:36  • Odpověz
holky potřebovala bych radu nevíte co bych mohla užívat na rýmu a bolest v krku a kašel?děkuji :slight_smile:
23. únor 2010 v 08:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.