• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
chvilku cvičím s balonem a tady se tolik nakecalo :wink: ....

@lendaw @lucinecka222 tak hodně štěstí na zítra :wink:

Dneska jsem dala nějaký celotěhotenský fotky do alba, tak se kdyžtak můžete podívat.

@berunek : to je hrozně fajn, že jste to překonali :wink:

@lio: snad ten čínskej doktor bude mít brzo čas a pomůže ti :wink:
12. zář 2010 ve 21:41  • Odpověz
@suik: no jsem šťastná mamka :wink: pak jsem na to přestala myslet a vše se srovnalo samo :wink:
12. zář 2010 ve 21:50  • Odpověz
tak já jdu taky do sprchy, za chvíli bude krmení divé zvěře, tak ať se nevzbudí dřív a nevolá mě :wink:
tak dobrou
a holky rodičky držte se .-)
12. zář 2010 ve 21:52  • Odpověz
@beru3nek to je dobře...

ze mě zase vytekla nějaká voda, tak teď nevím....za jak dlouho se případně objeví další? Možná to je po tom Epinu, už se mi to jednou stalo :sweat_smile: , tak jsem zvědavá, co bude :grinning:
12. zář 2010 ve 22:02  • Odpověz
hm, se obávám že to je ono, tak na mě myslete, ještě se kdyžtak ozvu :wink:
12. zář 2010 ve 22:21  • Odpověz
@lio však já s tebou souhlasím, prostě je to život, nemůže se z toho dělat tragedie. Tak se nvyspíš no a? Já beru jako svoje poslání mít dítě. Nemít děti, tak je můj život prázdný. A jestli to někdo bere jako tragedii, tak at si pořídí psa a nebo jeetě lépe kočku. Pokud má vůbec rád ticho tak rybičky. Já do toho s tím vším šla. S Bárou to bylo v miminkovém věku v pohodě, s klukem strašná trageide. Hrůza a běs. Do roka brečel snad permanentně. A ted je to obráceně. Dnes jsme stěhovali a předělávali jeho pokoj. Pro mě to znamenalo pouze umýt okna a vytřít podlahu. Nábytek přenesli zedníci. Pak jsem po obědě odpadla a spala 5 hodin. Přišla jsem do přestěhovaného pokojíku. Kluk sám to vše udělal a jak pěkně. Minulý týden se dělal Báry pokoj. Ten jsem dělala já a Bára tam dělá jen bordel.
Holky, už se to začíná chýlit. Jupí. Začíná to vypadat jako byt.
12. zář 2010 ve 22:39  • Odpověz
@suik že by???? už??
12. zář 2010 ve 22:40  • Odpověz
@pet.s zdá se že jo, je to voda a je to růžový, na začátku byly malý žilečky krve, tak snad to tak má být
12. zář 2010 ve 22:50  • Odpověz
ach jo, a zrovna tu je mrtvo.... :wink: jen ty kontra by mohly přijít. :sweat_smile:
12. zář 2010 ve 23:13  • Odpověz
@suik už ti odtéká plodovka jo? no vida, tak kontra sem a jde se rodit :slight_smile: držím pěstičky
12. zář 2010 ve 23:36  • Odpověz
@pet.s no proč zrovna psa :grinning: pes je taky super zodpovědnost, navíc pokud sou s ním problémy, tak to k dítěti nemá daleko....a jakože náš pes nás pěknou dobu nenechal vyspat.....takže znám trhaný spánek v noci, občas půl noci probdělé, tenhle pes mne naučil snad všemu, čemu se člověk naučit u psa může.....mimi už je jen třešnička na dortu, doplnění rodiny.....
vida, a hodíš sem nějaké foto? už jsem se tě myslím ptala ale netuším zda jsem to třebas nepřehlédla.....jen pěkně odpočívej, tak to máš za pár
12. zář 2010 ve 23:38  • Odpověz
@suik mrtvo no, to víš, mimísové usnuli tak mamči s nima, my se tedy vzbudili, nakrmili a už chrupem zas, jen du odstříkáváat
12. zář 2010 ve 23:39  • Odpověz
@lio už to tak vypadá....jako bříško občas tvrdne, ale jestli to je ono, nevím, je to dost slabý. Teď nevím jestli už jet nebo ne.
12. zář 2010 ve 23:48  • Odpověz
@suik nezáležíjak silný, ale jak pravidelný,jeste vydrž doma
12. zář 2010 ve 23:50  • Odpověz
@lio pravidelný vůbec
ale pozoruju dítě, jako hejbe se, ale touhle dobou se mlelo víc
12. zář 2010 ve 23:53  • Odpověz
@suik promin že tu s tebou nebudu, ale padám na ústa zavíraj se mi očka.....držím pěstičky at se to rozjede
hlavní jsou pohyby mimi....neřeš že jindy se mlelo víc....hlavní je že ho cítíš....good luck
13. zář 2010 v 00:10  • Odpověz
Ahojky holky tak ja jse, tady dneska o nqco dříve,nemůžu spát je o mazec.všecko zase dospím dneska dopoledne ve špitálu snad teda :unamused: nějak asik na mně dolehá nervozita a nemužu spát :unamused:
13. zář 2010 ve 04:33  • Odpověz
Všem co mi přály a drží mi palečky moc děkuji :wink: mám radost že vím že na mně budete myslet :slight_smile: Mně začíná nějaký bolehlav nejspíš z nevyspání,za hodinku mám budíček na telefonu možná si ještě spočnu no uvidíme :slight_smile: protože nevím zda bych už pak vstala:-/ ale ta hlava no au :frowning2: tady ještě všichni spinkáte a já sem ranní ptáče noje to síla teda :slight_smile:
13. zář 2010 v 05:41  • Odpověz
@lucinecka222 taky jsem nemohla spát - nervy jsou prostě na pochodu. Mám hodinu a čtvrt než nastupuju na sál. Huhu koktejl nezabral :cry: Akorát mě celou noc bolí podbřišek jako při začítku MS - to jsem doteď neměla, asi to bude po té tabletě, co mi večer zavedli. Navíc mě to nutilo opravdu každou hodinu chodit čůrat. Kontrakce jsem pře noc žádné nezpozorovala :confounded: Držím palce, ať ti všechno dobře dopadne, já ti písnu potom na mobil, jak jsem dneska dopadla. Hned ráno mi zavedou jednu tabletu na děložní čípek a podle toho jak se to bude otvírat, tak potom ještě jednu do děložního čípku a bude se čekat, jestli se to nerozjede. Kéž by to vyšlo na první pokud. Dneska jsem v termínu, oficiálně 40+0, tak by to snad mohlo vyjít.
13. zář 2010 v 05:47  • Odpověz
@lendaw ju ahojky :slight_smile: tak nejisem sama,jojo nervy pracujou na sto procent no mazec :confounded: ja jsem ani koktejl nepila,takže nevím jaké má učinky ale každé tělo to vnímá asik jinak no :-/ mně nezabral ani ten hamilton,jediné včem to pomohlo tak v tom že mi odešla zátka tod vše.Nno menstruační bolesti ty mám taky skoro furt a mazec to ti povím.Jo jinak jak si otevřená na kolik cm?a máš ještě hlenovou zátku?budu ti taky držet palčky a hlavně se těšit na správu no sem nervozní i za tebe holka :slight_smile: Mně ta procedura čeká zítra dneska mi budou dělat ten zátěžák :slight_smile:
13. zář 2010 v 05:53  • Odpověz
@suik jééé, tak u tebe už se to taky rozjíždí :wink: Přidej se k nám, budeme rodit tandemově :slight_smile:
@pet.s Takhle jsem vyřešila svou potřebu o někoho se starat když mi bylo 20. Koupila jsem si psa. Naučilo mě to zodpovědnosti, pravidelnosti některých činností a jsem zha to ohromě vděčná. Čubinku mám doteď, už je to babička (12 let). Časem k ní přibyl manžel, další čubinka a kočky. Takže jsme byly obrovská famílie a kolikrát to vydalo i za ty opravdový děti - obzlášť když nastaly nemoci, úrazy apod. A pak nám to najednou přestalo stačit a řekli jsme si, že nás to nenaplňuje tak jako dřív a že by to chtělo lidské mládě :grinning: A douáfm, že dneska vykoukne na svět. A jestli to nebude dneska, tak zítra už na 100%. :slight_smile:
13. zář 2010 v 05:56  • Odpověz
@lendaw ja budu zítra přesně 40 plus 0 takže den termínu :wink: ty ho máš dneska koukám :wink: mně přidává ještě na nervozitě i to aby mně to dneska nechytlo dříve kdyby náhodou tak at to přijde až kolem čtvrté to už by chlap stíhal :grinning: chce být u porodu,no mužu říct že to co sem dneska nenaspala jsem naposledy nenaspala když sem mněla před porodem malé to sem nespala dva dny nemohla sem :grinning:
13. zář 2010 v 05:57  • Odpověz
@lendaw no na suik sem taky hodně zvědavá,držím ji taky palečky :wink: mohlo by to jít pěkně po sobě :grinning: no koukám a je tady šestá hodina ranní za půl hodky budíček a chystání se :grinning:
13. zář 2010 v 05:59  • Odpověz
@lucinecka222 Mě ještě neodešla hlenová zátka a ani nevím na kolik jsem otevřená, to mi nikdo neřekl. Zítěžák není nic zlého - jen si hodinu a půl poležíš na monitoru a infuzí ti budou dávat oxytocin. U mě bylo nejhorší napíchnutí infuze - nemám žíly, tak se jim to podařilo napíchnout až na pátý pokus - ruce mám rozpíchaný jak feťák. Dvě sestřišky se na mě u toho vystřídaly, ta jedna to po 2 pokusech vzdala. A chudák Bětuška - cítila že mi to nedělá dobře, mydlila sebou, tep jí na tom monitoru lítal od 80 po 180. Jakmile mi napíchli tak se zklidnila a 40 minut spinkala.
13. zář 2010 v 06:00  • Odpověz
@lucinecka222 já být tebou, tak bych byly jedině ráda, kdyby se to rozjelo samo, ale chápu, že chceš aby to chlap stihnul. Ten můj si pro jistotu vzal dneska volno, že oběhá úřady a bude čekat na telefonát ode mě, aby přijel. Na zítra má taky volno a jelikož zítra už bude Bětuška 100% na světě tak na večer už domlouvá oslavu s rodinou a kamarády :grinning:
13. zář 2010 v 06:03  • Odpověz
@lendaw jo ja jsem včera četla že si jim tam ondlela :frowning2: no mazec ti povím :unamused: tak se skus zeptat jak tě budou vyšetřovat ja se vždicky ptám at sem v obraze a mužu informovat :slight_smile: jj ja vím co to je ten zátěžák to sem si přečetla :slight_smile: jen aby se mi u toho nertozjel porod :grinning: Bobek malí taky ji musely potrápit bobka malého :unamused: Já jsem ráno skoušela se dostat na koníka v telefonu a nemužu se tam přihlásit takže naprt budu podávat nejspíš informace po tobě a nebo písnu antaně :slight_smile: :wink:
13. zář 2010 v 06:05  • Odpověz
@lendaw jo muj chlap si vzal volno až na uterý a středu dřív mu ho nedaly a to ještě neví ani jistě protože s něma není domluva sou jak mrdlý na hlavu ,nemohly se smířit s tím že by to mohlo přijít dříve a on nedošel do práce a říkal že pokud mu dneska řeknou že z volnem nepočítaly tak je prdí prostě dva dny má volno a hotovo :slight_smile: tak ja sem mu řekla že Kubík snad na něho počká on se nemuže dočkat až ho uvidí a přestřihne mu pak šnuru :wink: :slight_smile: no ja si neumím ani představit jak bude vypadat muj chlap až to bude slavyt ale bude na mol to vím jistě :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. zář 2010 v 06:08  • Odpověz
@lendaw ja bych byla taky samozdřejmně ráda kdyby se to reozjelo samo nouvidíme ja na to čekala celou dobu a nic no :-/ tak nějak tomu už nevěřím :-/
13. zář 2010 v 06:09  • Odpověz
noja se jdu nachystat a pak sem ještě dorazím musím seučesat atd.a pak budeme papat :slight_smile: to tu budu s váma a pak už poletím :slight_smile:
13. zář 2010 v 06:34  • Odpověz
HOlky, tak držte palce. Začínám mít bost bolesti v podbřišku, takový tlak, když stojím. Třeba se to ještě rozjede.
13. zář 2010 v 06:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.