• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@lendaw držím ti moc palečky aby se to rzujelo :slight_smile: ja ted už jím a zachvilku vyrážím směr špitál :slight_smile:
13. zář 2010 v 07:22  • Odpověz
Tak nic holky ja se loučím :slight_smile: opět sem zavítám jak mně propustí ze špitálu a budu mít chvilku času :wink: informovat vás budu a fotečku pošlu :slight_smile: všem které ještě nerodily držím palečky at to mají brzo zasebou a mužou držet drobečky v rukách.Tak tady holky válčete ja vyrážím směr špitál papa a krásný den :wink: :slight_smile:
13. zář 2010 v 07:28  • Odpověz
@lendaw @lucinecka222 držím palce!!!
13. zář 2010 v 07:42  • Odpověz
@lendaw ještě jednou držím pěstičky, jakobys popisovala můj pobyt v porodnici, ale s tím rozdílem že u mne nepospíchali a dávali tabletu co den.....tak přeju at to máš rychlé
13. zář 2010 v 07:56  • Odpověz
Dobré ránko,
@antana123 já hho u toho budím, šimrám pod bradičkou nebo na zádech :wink:

@lamia děkuju moc za radu,názor.....já vydržím, hlavně, aby to pomohlo....

holky já nevím, u nás v 23h poslední kojo jak mávnutím kouzelného proutku ticho a malej zabral a chrupčil do 4h, pak se nabaštil a další spánek do 7h.....ted taaky spinká a já si dávám meltu s mlíkem a musli s jogurtíkem :slight_smile: Tak já nevím, co to má vždy odpo, nevečer, večer za brečavou :unamused: Jediný, co funguje, naložit do kočáru a ven - ale přece nemůžu chodit ven 5xdenně, ne? A nebo manžel přišel, že houpáního také uklidní dal ho do vajíčka, vzal držadlo a ve vzduchu pohupoval a byl klid.... tak řešíme, zda koupit houpačku. Hlavně, že jsme před týdnem koupili od Fishera vibrační lehátko a rozmýšleli jsme se teda, zda to vibrační nebo houpací.......přijdou mi dost drahý, tak zkusím počkat nebo kouknout na aukro nebo mmb.

@lendaw tak držím pěstičky, at je brzy miminko u své maminky :slight_smile:

A jdu vás dočíst
:wink:
13. zář 2010 v 07:59  • Odpověz
@suik rodí???
13. zář 2010 v 08:03  • Odpověz
@rennu tak si mela kojo ve stejný časy jako my, i to ráno, s tím rozdílem, ze my ted ne a ne zabrat, ale snidu sem uz zvladla, ale to je tak vse, se asi probékáme do dalsiho jidla a pak půjdem ven
13. zář 2010 v 08:04  • Odpověz
@rennu o suik nic nevime, ale vypada to
13. zář 2010 v 08:04  • Odpověz
@rennu heye s tim houpanim, ono dycky zabere to co neznaj, pozor na to.-))))taky mám vibrační, ale dá se i houpat, růčo, jeste sem nepouzila

ted ho tu mám na klině, snad už zabere...
13. zář 2010 v 08:06  • Odpověz
tect na mě kojení lítá i nz radia, šmane, no jo týden kojení...
13. zář 2010 v 08:08  • Odpověz
@lio já taky čekám na další jídlo a pak beru kočár, psa a jdu aspon obkroužit barák :slight_smile: náš bečí takhle večer vždy, od jídla, k jídlu...a to je síla, vydržet a nedat mu hnedle znovu :unamused: Nj, ale to ruční houpání u toho vibračního je až od 3měsíců.....tím, že už v tom mímo není tak na ležato, ale spíš na polosed...taky jsem na to koukala....
13. zář 2010 v 08:14  • Odpověz
úplně tu trnu a při každém zaknourání ztuhnu a čekám, co z toho bude :sweat_smile: včera večer se zas staral manžel a pak ten hezký spánek, tak ranní kojení prroběhlo tak, že jsem malýmu omyla nechtěně obličej, protože mi z toho plnějšího a většího prsu stříkalo mlíko tryskem :grinning: :grinning: ...nj, mělo čas se naplnit, za takovou dobu, co malý spinkal a pak bumbal z toho druhého :slight_smile:
13. zář 2010 v 08:17  • Odpověz
@rennu ahojky, my jsme tohle plakání měli u Adélky taky .. Od posledního kojení před koupáním začala plakat a vydržela do toho posledního koja .. Trvalo to do třetího měsíce a jediné, co na ní zabíralo, bylo docela mohutné houpání na míči .. Ale jak se říká, že děti mají tříměsíční koliky, tak u nás to platilo snad opravdu na den .. Úderem třetího měsíce to jak mávnutím proutku přestalo ... Tak pevné nervíky ... Vždycky mne to moc mrzelo, protože člověk nevěděl, jak pořádně pomoct ... Držím palečky ... :slight_smile:
13. zář 2010 v 08:20  • Odpověz
@adeden no taky jsem manželovi říkala, že máme ještě 2 měsíce před sebou......ale zas když má Honzíček prdíky, tak tak spíš pobrekává jinak, no nevím....každopádně jsi mě uklidnila, že to jednou přestane, čím dřív to bude, tím líp :wink: S tím, že nevím jaak pomoct, máš pravdu...také mi ho je líto a nevíme, co s ním a fakt zabírá jen prso a nebo to houpání, bohužel míč nemám :frowning2:
13. zář 2010 v 08:32  • Odpověz
tak hodinu a půl spinkáme, potřebuju žehlit, ale nějak nemůžu sebrat energii...dnes nemusím ani vařit, mám navařeno od mamky, tk budu asi mít den jen pro sebe a pro juniora :grinning:
13. zář 2010 v 08:41  • Odpověz
@rennu ted se houpu na mici, prebaleni, prevleceni, kouká, pozoruje, hubicku si můze roztrhnout jak ziva a ne a ne zabrat,.-))
13. zář 2010 v 08:44  • Odpověz
@suik Huhu zatím ne, uvidím, co se dozvím v tu středu, možná pak... No tak než jsem dočetla noc, tak jsi zmizela a asi rodíš, tak držím pěsti.... A to samé i pro @lendaw Taky jsem už možná citíla tvrdnutí břicha, jak se prcek zavlní, tak to pak tak brní a šimrá, ale není to ani jak při MS (teda já bolesti měla tak jednou, tak nevím, jestli si to dobře pamatuju :slight_smile: ) a že by mě to zlomilo v pase, to se nedá říct vůbec :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@kuchy Jééé díky za uklidnění, myslela jsem, že pokud to tělo připravené není, tak to prostě nepůjde, ale je fakt, že každý asi reaguje jinak :wink:

Jinak se chystám dneska vysávat, tak uvidím, co to udělá s tím mým břichem :wink:
13. zář 2010 v 08:56  • Odpověz
@lio to máme to samé od odpoledne do noci....asi si říká, přišel tatka z práce, aat si mě užije....mně se ted protahuje a vyluzuje zvuky vskutku prapodivné :sweat_smile:
13. zář 2010 v 08:58  • Odpověz
Ahoj všichni, můžu se přidat? Čekáme holčičku, ve čtvrtek termín, jak brouzdám po netu narazila jsem na Vás:slight_smile:
13. zář 2010 v 09:00  • Odpověz
@javyb Určitě, akorát jsou tady už rozjetý porody, a koukám, že se brzy přidáš mezi rodící, co? Teda podle termínu :grinning: My co jsme na konci září si ještě počkáme :angry:
13. zář 2010 v 09:02  • Odpověz
@discreet - já bych ráda, ale zatím to prý vůbec nevypadá, tak uvidíme:slight_smile: Už mám nakoupeno na huhu koktejl, ale mám z něj dost respekt, tak ještě vydržím....
13. zář 2010 v 09:11  • Odpověz
@suik pani ty uz rodis? drzim moc palce! :slight_smile:
13. zář 2010 v 09:17  • Odpověz
@discreet já vysávám snad každý den - snažím jakkoliv o vypuzování Adámka ... ale nedělá to se mnou vůbec nic !!!
@javyb Tak to jsme na tom podobně, já dole stále "zabetonováno", akce dělohy na nule :frowning2: Do huhu se mi zatím jít nechce, ale uvidím... Mám těhu cukrovku, tak mě nenechají přenášet, takže počítám s vyvoláním, teď je jen otázkou kdy :wink: Nejradši bych tam už ve středu zůstala :grinning:
@adeden Tak já jdu taky pro ten vysavač, než poklidím to naše 4+1, tak mi to dá zabrat, ale pak napíšu info, jestli se něco děje :wink:
13. zář 2010 v 09:19  • Odpověz
@discreet tak to si můžeme tak akorát držet palce :sweat_smile: Já bych taky nechtěla přenášet, už teď má 3,5kg... Já nemám cukrovku,ale karpály jak z učebnice, už měsíc necítím ruce, všechno mi padá, spíš je to nepříjemné, než že by se to nedalo vydržet, každopádně se s tím nic nedělá:slight_smile: Mám se zbavit placenty, dobrá rada nad zlato.... Za hoďku vyrážím na kontrolu, třeba mě pan doktor potěší:slight_smile:
13. zář 2010 v 09:23  • Odpověz
@javyb Tak držím pěsti, ať přijdeš s dobrýma zprávama a teď už jdu fakt na ten úklid :wink:
13. zář 2010 v 09:25  • Odpověz
ahojte holky! Jsem tu dlouho nebyla...Blahopreji k novym mimiskum :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: u nas to vypada ze se asi brzo pridame :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: . Cely vecer jsem mela nepravidelne bolesti,ale ve 4 rano se nam to upravilo na cc kazdych 12minut. Zatim to neni takova hruza a nevim co si myslet. Cekam az mi otevrou ordinaci at muzu midwife zavolat! :grinning: jej ale ze se tesim!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: snad to neprestane...
13. zář 2010 v 09:26  •  3 děti  • Odpověz
@discreet také jdu na to, ale změnu moc neočekávám ... :frowning2:
13. zář 2010 v 09:29  • Odpověz
@radkayeboah tak držím pěstičky, ať se to hezky rozjede a není to jen planý poplach :slight_smile:

@javyb vítej a hodně štěstí na kontrolu
13. zář 2010 v 09:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.