• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@radkayeboah no tak to gratuluju k rozbihajicimu se porodu! :slight_smile: at to dobre dopadne! :slight_smile:
13. zář 2010 v 09:30  • Odpověz
@discreet díky, Tobě taky, ať to úklid "popožene":slight_smile:
13. zář 2010 v 09:31  • Odpověz
@rennu díky:slight_smile:
13. zář 2010 v 09:34  • Odpověz
Dobre rano holky :slight_smile:
tak se mi to zvire podarilo konecne uhustat, tak mam cas docitat :slight_smile:
No ty blaho...dneska to vypada na opet velmi plodny den!!! Suik...Lendaw a ted i Radka.... :wink:
13. zář 2010 v 09:39  • Odpověz
Dobré ránko, tak se přidávám k "možná rodícím". Od půl čtvrté mám stahy, první dva jsem ještě zaspala, ale vždy mě to znovu vzbudilo. Měla jsem po 10, o půl deváté jsem dala vanu, tam byly po 5, ale jak jsem vylezla, tak se to prodloužilo zas na 10 a teď se ty intervaly ještě prodlužují. No možná jsem to rozehnala, aspoň bych se vyspala, spala jsem stěží 3 hoďky... :frowning2:
13. zář 2010 v 09:51  • Odpověz
@rennu, @eveluska diky! uvidime jestli se mi to vic rozjede. Zatim porad stejne,jenze to tak strasne neboli...Spis takove tlaky a silne mesickova bolesti. no jdu volat midwife co mi rekne...
13. zář 2010 v 09:56  •  3 děti  • Odpověz
@safryy nějaý tip na uspání, my od půl osmé ne a ne zabrat, nebo chviličky, mazec :slight_smile:
po jídle uvidím jak zabere bud vyjedu ven a tam asi padnu na hubu, nebo až to zalomí, zalomím to též
zvíře jedno :slight_smile:
13. zář 2010 v 09:59  • Odpověz
holky tak rychlé a pohodové porody , to bude úrodička...
13. zář 2010 v 09:59  • Odpověz
No tak už skoro půl hoďky nic... Ještě chvíli vydržím a pak to asi půjdu zalomit, jsem hotová, k ránu jsem usínala mezi stahy, maso... :confounded:
13. zář 2010 v 10:01  • Odpověz
ahojky!
jsem dnes po ko a nález pořád stejný, čiže porod ještě za branami. kontrakce dělohy tam nějaký byly, ale slaboučký.
@zvirka no přeju, ať si ti to ještě rozjede, však máš na to nárok :wink:
@lio třeba by zalomil venku.
13. zář 2010 v 10:13  • Odpověz
@laterna no to stopro ale ja chtela taky zalomit.-)))
13. zář 2010 v 10:18  • Odpověz
@lio no jó :grinning: tak obkruž barák a pak až zalomí tak šup domů a ať se dospí v kočáru.
13. zář 2010 v 10:21  • Odpověz
@laterna Díky, ale vypadá to bledě... Teď se o mě něco pokoušelo, ale s těmi kontrakcemi v noci to mělo společného jen málo... Asi se odplazím do postele.
13. zář 2010 v 10:21  • Odpověz
čauky

tak koukám, že se pomalu začíná rodit ...a tolik naráz ...tak vám holky držím palec

u nás pohoda - veru chrupe, ondra si hraje na písku ...já trochu uklízím, převlíkám postele ...
13. zář 2010 v 10:24  • Odpověz
@laterna dobra taktika ale vyjde málokdy, mozna je to tim ze sme venku 2hod a on se dospi tak 10min a hurá budíček.-))
ale neska dam neco kratsiho a uvidime
13. zář 2010 v 10:25  • Odpověz
Tak a jsou tu mrchy zase po 10... A to jsem si chtěla jít lehnout. :frowning2: No zkusím to, PA v kurzu říkala, že porod určo nezaspíme :grinning:
13. zář 2010 v 10:41  • Odpověz
@radkayeboah ....tak pak dej echo co ti mw povedela...my volali do porodnice, kdyz jsem mela kontra po dvou minutach cca hodinu, voda davno pryc a oni mi poradili paralen a zkusit to zaspat :grinning:

@zvirka ...tyjo tak ze by dalsi rodici? Dnesek se zapise do dejin zariovek asi :grinning:

@lio ....zadny specialni tip nemam....prezrala jsem ji...teda ona sama se :stuck_out_tongue_closed_eyes: a furt nemohla zabrat....machala tlapickama vsude okolo....no jen jsem si ji k sobe pritiskla a houpala ji v rukou...tulinek muj malinkaty....bych si ji nechala na rukou klidne cele spinkani, ale to by mi odpadly ruce i zada :grinning:
13. zář 2010 v 10:41  • Odpověz
@adeden Mělas pravdu nic, břicho neztvrdlo ani jednou, jen jsem spocená jak cip :unamused: Ale už to tu opět vypadá aspoň trochu jak u lidí :grinning:
Člověk si odskočí a tady se to rozrodí :wink: Držím všem pěsti!
13. zář 2010 v 11:00  • Odpověz
@radkayeboah Tak co poradila midwife?
13. zář 2010 v 11:01  • Odpověz
Ahojky a přeju krásné ránko :dizzy_face: :dizzy_face:
holky jste se nějak rozrodili co???jinak mě už přišlo porodné hodně v šoku jsem čekala že to bude později :grinning: jinak tahle noc nádherná malý byl zlatý usnul v 7 a budil se celou noc co 3hodinky ted mi spí v kočárku snad mu to tak už vydrží
13. zář 2010 v 11:09  • Odpověz
teeeeda koukám tady to frčí, tak holky roďte..já ještě nesmím. Musím dodělat mzdy. Ted jsme měli poradu a m ám zakázáno porodit než je dodělám. :grinning: :grinning:
Jinak byteček se už rýsuje. Dnes nám kmonečně v té nové části zapojili elektriku. Hurá. To už půjde bojler a zásuvky a všechno. Jupí. Včera jsem dodělala klukovi pokojík. A v noci nastěhovala papíry do nové pracovny. Vyházela jsem 4 tašky papírů a dokladů a všeho možného. Dnes mi tam paní myje okna, zedníci štukují předsíň,zítra ji vymaluji a tím pádem máme skoro hotovo. Ted to ještě celé uklidit a dát do kupy. V sobotu nás čeká poslední štace. Pokojík Terinky-položit koberec a vytapetovat. A máme HOTOVO! A ve středu nástup do porodnice. :grinning: :grinning: :grinning: Se tam začínám už i těšít, že si tam odpočinu :grinning: :grinning: :grinning:
13. zář 2010 v 11:10  • Odpověz
dobré poledne,
tak noc opět nic moc :frowning2: , malej pořád plakal, myslím že z rýmy ale i bříško ho trochu bolelo, tak jsem dneska jak vykuchaná :frowning2:
@suik : no super, tak držím pěstičky :wink:
@lendaw: taky holka, drž se a ať je Bětka venku ještě dneska :wink: koukám, že by se začínalo něco dít :wink:
@lucinecka222 : taky přejem hodně štěstí, koukám úrodný den dneska asi bude :wink:
@javyb : vítej,jé 16. jsme taky měli termín .-)
@radkayeboah : jů, že by další mimi, no paráda. Se jim líbí asi dnešní datum koukám :grinning:
@zvirka : další no paráda, zůstane tady někdo vůbec vcelku po dnešku :slight_smile:
@safryy : hojda, tak jak to u vás vypadá? Co malá v noci?
@lio : taky jsem to chtěla zalomit, když malej o půl 10 usnul, ale teď to zas nejde mě :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@antana123 : to vypadá, že se u vás v noci blýská na lepší časy:slight_smile: kéž by, co

@pet.s : tak super, že už máte skoro vše hotovo, jste si teda mákli takhle před porodem :sweat_smile:
13. zář 2010 ve 12:02  • Odpověz
@javyb ahojky vítej :slight_smile:
13. zář 2010 ve 12:35  • Odpověz
@suik,@lendaw,@lucinecka22,@zvirka,@radkayeboah:::moc na vás holky myslím a držím palce at to máte rychle za sebou
13. zář 2010 ve 12:38  • Odpověz
Ahojte:slight_smile: Tak jsem se vrátila z kontroly, a vůbec to nevypadá, prý tak příští víkend, mě trefí....
13. zář 2010 ve 12:47  • Odpověz
@antana123 Díky!

No u mě obnoven status quo, stahy po 10 minutách :unamused: Už jsem i dvakrát málem usnula, ale vzbudily mě výživné mrchy do zad :angry: Tak jsem dala aspoň vařit polívku z pytlíku, dnes se na nic lepšího nezmůžu.
13. zář 2010 ve 12:48  • Odpověz
@pet.s ...uau tolik uprav...to se ti ani nedivim, ze se do te porodnice tesis :grinning:

@beru3nek ....vecer nemohla zaboha usnout....tak jsme ji zakaprovali a bylo vymalovano....jinak pres noc celkem pohoda...klepu na drevo, nechci nic zakriknout....ona jen zamruci, ja ji napapam a spinka se dal....vlastne od noci jeste porad spi....jen ji najim, kdyz zacne hlady mlaskat, ze by to slyseli i sousedi a chrupka dal :slight_smile:

@antana123 ...to je super, ze Simonek krasne spinkal....treba si pomalu zacina delat nejaky rezim :wink:

Delaji vam mimaci taky takove srandovni zvuky? To je cela serie zviratek :grinning: od tech domacich az po cizokrajne :grinning:
13. zář 2010 ve 12:48  • Odpověz
Ale voda nic, zátka nic, tak doufám, že to nebudou jen poslíci, protože to bych se až do porodu nevyspala :frowning2:
13. zář 2010 ve 12:49  • Odpověz
@zvirka ...ten Mirda te ale trapi....snad se ho dneska dockas...koukam, ze uz tady na konikovi mas 42tt....slusne :sweat_smile: Ten bude maximalne dopeceny a vyfesakovany :grinning: :dizzy_face:
13. zář 2010 ve 12:50  • Odpověz
@safryy Mám tu termín dle MS, podle utz mám zítra, tak to ještě není tak hrozné :wink: Ale už by se mohl vylíhnout, to jsem pro.
13. zář 2010 ve 13:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.