• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
holky průůůůůser

čínskej dr má tak narváno že objednací lhůta volná místa na prosinec :-O ale prej si zapisují jako náhradníky a když někdo zruší, tak volaj.....no ty vole mazec, moje naděje je v prdeli :frowning2: no tak to mě dostalo :frowning2:(((((((((((((((((((((((((((((((
13. zář 2010 ve 14:11  • Odpověz
No midwife mi rekla to co jsem cekala az mi odtece voda nebo jsou kontrakce silnejsi cca co 3minuty mam zavolat do nemocnice, jinak mam odpocivat a nemyslet na to...Jak kdyby to slo :grinning: :grinning: ale jsem si doprala super obed, musela jsem to sice parkat rozdychavat.Ted to je kazdych cca 8-10 minut ale porad to neni pravidelne. No uvidime. :slight_smile: dnes se to ale s nama roztrhl pytel! Jsem zvedava kolik nas teda porodi uz dnes. Ja mam zitra svatek to by byl krasny darek :grinning: :grinning: no ale nic se nesmi uspechat treba me tak jen maly zkousi. Jsem premyslela z ceho to tak najednou a vcera jsem mela s manzilkem jizdy {dela ridicak} tak asi z toho stresu :grinning: :grinning: pak jsme sli na prochazku cca pul hodiny a na vecer jsem snedla cely ananas a do hodinky mi zacalo v brisku rasit! Jsem letala na zachod, se to uklidnilo a od tech 4 rano to zacalo byt vice pravidelne. Tak nevim co to vsechno zpusobilo -manzel, prochazka nebo ananas :grinning: :grinning:
@zvirka my mame neco podobne...Rano byly celkem pravidelne, pak kolem 9 to bylo co pul hodinky pak se to utisilo a od 12 zase co 8-10 minut...No aby se v tom nekdo vyznal :grinning: :grinning:
13. zář 2010 ve 14:17  •  3 děti  • Odpověz
vy jste teda kecalky ...
my jsme venku ....ondra si hraje, veru chrupká ...já si odkočila vás počíst :slight_smile:

dudlík veru celekm bere ....někdy je bez ...někdy ho chce furt a beká, když ji vypadne ....
ty malé ji ale vypadávají hned ...má i větší (teda všechny jou newborn) a ty jsou lepší ....nakonec i když kuknu na mou bradavku, těžko ji supokojit takovým miniaturním sosáčkem :grinning:

@lio: to je radost s tím dr....a po telefonu nějaqkou základní konzultaci ti nedá?

když beká, snažím se jít co nejdřív ... sondrou hned ....s veru je to kapku složitější ..ale prostě co nejdříve
13. zář 2010 ve 14:18  • Odpověz
@radkayeboah No to máme skoro stejné :grinning: Já teda večer nic, ale od 3.30 jsem vzhůru... :frowning2: Taky furt zhruba po 10 minutách.... No uvidíme, přemýšlím, že si zas zkusím jít lehnout, ale jak naschvál to určo zas zesílí. Tak to jdu zkusit, ještě se dnes vrátím :wink:
13. zář 2010 ve 14:26  • Odpověz
@hupcza nedá....navíc já potřebuju napíchat a spustit, ne pokecat.....tak me to vcelku rozložilo, dávala sem v to docela naděje, kua :frowning2:
tak sahám po krizovkách a du si lehnout, domča ještě spí, ach ach ach
13. zář 2010 ve 14:30  • Odpověz
@lio : u nás dudák moc nefunguje, fakt jen někdy. Chutná mu ale plína, si jí ožužlává, to má asi po mě, taky mi prý jela látka místo dudáku :grinning:
@zvirka : no hlavně že se to neprodlužuje, ten interval. Hezký už ti teče mlíčko, to bude mít Mirda hody :wink: Já bych řekla, že pomalu rodíš :grinning:
@safryy : oni mají čerstvý vzduch rádi, spí na něm nádherně. To je divný, že s tebe lezou nitě teda :pensive: , bych se zepala tý midwife
13. zář 2010 ve 14:30  • Odpověz
@hupcza a jak to mám udělat dyž jím....bo jeho jen tak neukonejším, navíc pokud béká dyž mu vypadne dudu, tak si sednu k jídlu zpět a béká zas - vypadne zas....tak mě zajímalo jak to udělat v praxi, chodit konejšit hned a normoš se najíst..např...
13. zář 2010 ve 14:31  • Odpověz
@zvirka ja teda lezim..Usnout mi nejde, ale jen tak odpcivam... A premyslim jak to vsechno bude..... :wink: Nemam strach jen nevim co me asi jeste ceka...No ja jsem mela vecer spis jen behavku...Az kolem te 4 to vypuklo tak ze jsem uz nespala jen tak zavrela oci a cekala. Muj byl super, se otocil ze co je???RIkam ze asi maly chce ven..On ze tak jdeme do nemocnice???, rikam jeste je brzo to si jeste pockame. Dal mi pusu na celo a rekl ,,LET ME KNOW WHENEVER YOU ARE READY... :grinning: :grinning: :grinning: {no tak az budes pripravena dej mi vedet} ale v te anglictine to tak krasne vyznelo. Otocil se na bok a bylo po nem! :unamused:
13. zář 2010 ve 14:33  •  3 děti  • Odpověz
@lio : :frowning2: , to je na houby a ty jsi říkala, že u vás není nikdo z tý laktační ligy? nějáká paní, co by přijela, poradila třeba? Tak dobrou :wink:
@radkayeboah : dobrá kombinace na vyvolání porodu :wink:
13. zář 2010 ve 14:34  • Odpověz
@beru3nek ale je ...i sem dostala konzultaci , vše dělám ale mlíka nepřibejvá.....tak sem chtěla čínskou medicínu....vkládala do toho asi všecky naděje....
du chrupčit, jeslti usnu :frowning2:
13. zář 2010 ve 14:36  • Odpověz
@radkayeboah : klasika, chlapi :slight_smile: i když oni se někdy nezdají. dneska v noci jsem si říkala, to je v pytli, jeho neprobudí ani vysavač, a pak mi říkal že ví všechno i jak jsem říkala Adámkovi, jakej je z něj už syslík :grinning: , že tímhle baštícím tempem rychle všechno dožene :slight_smile:
13. zář 2010 ve 14:37  • Odpověz
@safryy mozna jsi uz psala, ale nastrihli te pri porodu??Nebo jsi se natrhla? Ja myslela ze tady nenastrihavaji, ale kamaradka si rekla ze kdyby slo do tuheho tak ze chce nastrihnout nez aby se natrhla.
@beru3nek clovek nikdy nevi co to muze spustit..Jen aby to neprestalo :frowning2:
13. zář 2010 ve 14:38  •  3 děti  • Odpověz
@beru3nek oni slysi jen to co potrebuji slyset... :grinning: vcera jak jsme se prochazeli tak muj rika no az porodim..Tak rikam moment kdo bude rodit?? :grinning: :grinning: Ale zlaty je. Jak me pozoruje a kdyz zacnu dychat tak na me tak zahlizi. A snazi se me rozesmat - zatim mu to jde :grinning:
13. zář 2010 ve 14:41  •  3 děti  • Odpověz
@lio : :pensive: tak to je naprd, kéž by někdo odřekl, co. Koukám, že jsi z okolí Phy, tak někoho přímo v Pze?
13. zář 2010 ve 14:43  • Odpověz
@radkayeboah : :wink: jsou to miláčkové starostlivý. Tak snad se to pořádně rozjede. Tady je holky dneska úrodno teda. Myslím, že první bude suik. Kdo ví jak to má, třeba už jso 3 :slight_smile: teda s kočkou 4 :slight_smile:
13. zář 2010 ve 14:45  • Odpověz
Ahoj holky, tak koukám, že nespavý mimi nemám jenom já. Jsem z ní občas na prášky a fakt si připadám naprosto neschopná matka. Navíc ona má někdy fakt hysterák, který trvá třeba čtyři hodiny, to s ní chodíme, houpeme, zpíváme, jak idioti s manžou oba, a zabere to vždy jen na pár minut. Dudáka taky nechce. Měla ho jen jednou a to pár minut. Někdy jsem z ní fakt zoufalá. Ted naštěstí už hodinku spí, tak jsem sem skákla za vámi.

Navíc se nám udělala v podpažíčku opruzenina a na předloktí a pod pupíkem vyrážka, takový malý červený pupínky, jako potničky. Takže jsme každou chvilku na dětským a připadám si ještě méněcennější. Hlavně mě dostávají ty rady doktorky, prý změnit prací prášek (kvůli té vyrážce), tak jí říkám, že kdyby to bylo z prášku tak to má na více místech nebo po celém tělíčku a ne jen tam ne? Prý hm, ale i tak jí perte všechno v ruce v mýdlových vločkách (neperu už ani nám, nestíhám, veškeré práce dělá manža). A opruzeninu fénovat a držet malé neustále ruce nahoře od tělíčka. Tak jsem se jí dovolila zeptat jak to mám jako prakticky provést, že mi je tam malá dobrovolně držet nebude a bude zase hysterák. Prý pohrajte si. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Někdy si říkám, jestli má vůbec dítě ... Jo a na to praní v ruce, jí říkám, že bych ráda, ale že jsem ráda, když se za celej den stihnu alespoň jednou najíst, tak jak to mám prakticky provést. V tu chvíli se do mě pustila sestra, jestli to jako myslím vážně a jak něco takového můžu vypustit z pusy. Prostě ze mě udělala krkavčí matku takovým způsobem, že jsem odešla, sedla s malou do auta, a s breky volala manžovi total vydeptaná. Jako by nestačilo, že si sama připadám hrozně, že nic nestíhám a že si s ní kolikrát fakt nevím rady když brečí, do toho ty moje úžasně rozkopaný hormony a ona mě ještě dodělá.

Chjo, malá už zase brečí :frowning2: , tak já pádím. Mějte se hezky.
13. zář 2010 ve 14:48  • Odpověz
ahoj holky, tak tady se začíná rodit? Tak všem držím pěstičky. Já byla dneska na KO po6ti nedělí a vše v pohodě. Další KO za cca 3měsíce, až mi dojdou prášky. Nechala jsem si napsat antinu pro kojící, tak jsem zvědavá. Akorát mi říkal, že některé ženské špiní i celou dobu, co jí berou. No, uvidím. A působí až tak za 7dní,tak stejně ještě musíme dát pozor..bejt teď znova těhotná, tak nevim... ale manžel by to bral :slight_smile: Taky jsem zvědavá, kdy dorazí MS.....?? Taky asi tento týden začnu chodit cvičit .. na zumbu, tak se už docela těším na nějaký pohyb.
13. zář 2010 ve 14:49  • Odpověz
Ahoj holky, mam pro vas zpravy od Suik :slight_smile: Vcera vecer v deset ji praskla voda, s manzelem odjeli do porodnice a Suik se snazila spat, no moc ji to neslo. Ceka na kontrakce, zatim nic moc. Nastesti do ni zatim nervou zadny urychlovaky tak se snazi odpocivat. Poslali ji na monitor, za 24 hodin ji daji nejaka antibiotika a za dalsich 24 udelaji v pripade necinnosti dalsi akci. Suik je podle vseho v pohode, mrzi ji ze nestihla huhu koktejl ale tesi ji ze ma naepinovano na obvod 30 :wink: Prosim drzte ji a miminku palce at vsechno probiha hladce a rychle :slight_smile: Novinky urcite podam hned jak budou!
13. zář 2010 ve 14:56  • Odpověz
@sambucca @suik Zdravím SUIK a přeji hodně štěstí, ať má mimíska brzo u sebe!!! :slight_smile: a hlavně přeji bezrpoblémový a rychlý porod!!
13. zář 2010 v 15:05  • Odpověz
Ahoj holky,

tak se mi podařilo Vás dočíst :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Držím pěsti všem skoromaminkám ať to mají rychle za sebou :wink:

@ladenka nic si z toho nedělej, je to jak píšeš trošku těma hormonama ale ta dětská doktorka je teda fakt nějaká hustá, možná bych přemýšlela o výměně. Každá z nás určitě zažila nebo ještě zažije pocit, že je absolutně neschopná o tom to šestinedělí je abysme se s mimískem sžili, tak neboj, určitě bude líp a na ty kecy doktorky se vyprdni.
Mě moje dětská poradila Lukáškovi na vyrážku, co se mu uděla na obličeji Ondřejovu mast, je teda dost smradlavá ale o to víc je účinná, tak si ji taky zkus koupit, třeba Vám pomůže. :wink: A hlavně hlavu vzhůru mamino, Ty to zvládneš :wink: !

Budu muset jít vyndat nádobí z myčky a uvařit brokolicovou polévku ať má Kuba něco k večeři. Doufám, že to stihnu, dokud Lukášek spinká...začaly nás trápit prdíky, takže se docela často budíme... :frowning2:
Jinak Lukášek většinou papá po 2,5 až 3 hodinách, někdy dá i 4 a to hlavně v noci. Ráno se většinou budí jako brácha okolo šesté a pak většinou až do oběda nebo prvního odpoledního kojení nespí víc jak půl hodiny, leží si v postýlce a kouká na hračky, občas se jich snaží i dotknout a pak po tom odpoledním kojení spinká až do rána, vždycky si akorát zařve, když chce papat. Tak ho přebalím, nakrmím a položím do postýlky, kde pokračuje ve spinkání. Docela mi to tak i vyhovuje, i když zrovna dneska ráno mi probrečel celou cestu do školky a pak ještě ve školce, než se brácha oblíknul...no byla jsem spocená ani Vám snad nebudu popisovat až kde :grinning:
13. zář 2010 v 15:16  • Odpověz
@beru3nek No právěže pomalu :frowning2:

@radkayeboah Já už jsem zase vstala, když ležím, jsou stahy o dost bolestivější a jdou mi víc do zad, tak radši sedím. No já jsem mému nějak kolem 4.00 řekla, že nemůžu spát a šla k TV, nějak kolem šesté dorazil, tak jsem mu řekla, že mám stahy a poslala ho spát. Ale za chvíli jsem šla za ním, byla jsem dost unavená, tak jsem asi 3x na 10 min mezi stahy zdřímla a pak už jsem byla víceméně vzhůru, můj ještě podřimoval, ale pak mi masíroval kříže, to bych teď potřebovala, ale je v práci. Ještě i tu vanu mi napouštěl, ale pak jsem ho poslala do práce, když to ustávalo. Nejvíc mě pobavilo, když mi u každého stahu říkal "A to tak bolí?" A tak se na mě soucitně díval :grinning:
13. zář 2010 v 15:17  • Odpověz
@sambucca Tak že držíme všichni palec :wink:
13. zář 2010 v 15:18  • Odpověz
@ladenka Taky bych přemýšlela o výměně. A nenech se zdeptat, jsi určo skvělá maminka, už jen že máš zájem to řešit :wink: Já už teď nestíhám většinu domácích prací, natož až se malý vyklube. Doktoři jsou často nejchytřejší :angry:
13. zář 2010 v 15:21  • Odpověz
ahojky...teď nestíhám dočítat mrknu později....jen ať máte přehled jsem dnes po kontrole a vše je nachystáno.....jen odtéct voda takže máme do pondělka vyčkávat jestli se něco stane.....ale prý že určitě jo....tak mám poslední týden s bříškem....asi si ho budu muset nějak náležitě užít.....půjdu ho někde vystavit :slight_smile:
13. zář 2010 v 15:58  • Odpověz
tak jsme za řevu zacvičili, dal si baštu, dost toho teda vyblindil a už si tady chrní. To cvíčo mu dává pěkně zabrat. V 5 se chystáme s taťkou ven, dřív jsme to něják nestihli :grinning:
@ladenka : hojda, hlavu vzhůru, bude líp neboj. Ty hormony jsou drsný, taky jsem si připadala jak ta nejhorší matka, ale po měsíci se to hodně zlepšilo. Ta dr. je teda pěkná slepice, bych jí snad radši vyměnila. Má ti pomoc a ne tě ještě víc vydeptat, vtipná s tím fénem teda, pravděpodobně nikdy nezkoušela. Já mám co dělat i vysát rýmu, natože fénovat opruzeniny :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Tak ještě že manža pomáhá :wink:
@hanncca : tak super, že je vše o.k. za 3 měsíce další ko? To čumím, jsem myslela, že se jde pak až za rok. Tak to je manža dobrej, můj prohlásil, že druhé teda už nee :grinning: natož teď, by mě teda švihlo asi taky :grinning: Já dneska opět špiním, takže ani nevím, jestli mám dovalit ve čt na ko v 6 nedělí s tou nadílkou. Je to něják dlouho už, nevíte jestli je to normoš?
@suik : to jsem ráda, že víme co a jak, tak tfuj tfuj, ať se ti to už pěkně rozjede a máš mimi co nejdřív u sebe :wink: super, s tou natrénovanou 30 kou to musí jít samo
@marge : tak ať bříško přestane zlobit, tak to je Lukášek akční, když se takhle už snaží pozorovat a šahat na hračky :wink: jinak je to zlatý mimčo koukám :sweat_smile:
@zvirka : už aby se začlo dít něco většího, co :wink: /a pokud možno ještě ne moc bolestivého, taková voda by mohla rupnout /
13. zář 2010 v 16:24  • Odpověz
@vafle : tak super, koukám další mimi bude brzo venku :slight_smile:
13. zář 2010 v 16:25  • Odpověz
@zvirka oni jsou chlapi jsou zlati! Bez nich by to neslo. Muj taky na me tak zvlastne soucitne kouka...A taky se mi ptal jak to moc boli. A je takovy vic neznejsi, i sam od sebe dojde a da mi pusu nebo se porad pta jestli neco nepotrebuji...Ted jsem ho poslala na neco dobreho! Zitra mi jde ale taky do prace :frowning2: tak uvidime. No kdyby se to opravdu poradne rozjelo tak ze by zustal...No doufejme ze uz to dlouho nebude a budeme mit ty nase kloucky u sebe! Suik nevi vlastne co ocekava...ALe to je jedno hlavne at vsechno jde rychle a vse je v poradku :grinning:
13. zář 2010 v 16:41  •  3 děti  • Odpověz
@beru3nek No to by mrcha mohla. Od 3.30 jsem na tom s malými změnami prakticky stejně. Až přijde manža z práce, tak ho asi zaúkoluju, ať zavolá do porodky. Protože jestli tohle bude celou noc a furt nic.... :frowning2:

Ten Váš malej je docela blinkací, co? Ale prý je to normál, některé děti prostě víc, některé míň a některé vůbec :wink: Ale prát a žehlit to Ti teda nezávidím :sweat_smile:
13. zář 2010 v 16:42  • Odpověz
@radkayeboah By chom potřebovali si to na chvíli se suik prohodit, aby nám prdla voda a jí začly kontrakce :grinning: A co u Tebe, žádná změna? U mě ne, furt prodýchávám co 10 minut, + - minuta. Někdy je slabší, někdy silnější, někdy víc do břicha, někdy do zad. Nějak to nepobírám, do teď jsem si myslela, že se zkracují nebo přestanou, ale13 hodin furt to samé :sweat_smile: ???
13. zář 2010 v 16:45  • Odpověz
Ahojky, jeee, tady se ve velkém rodí :grinning: , to nestihnu ani první 30 :frowning2:

@zvirka : no vidíš, nakonec se mineme:grinning: Dnes jsem tam strávila celé dopoledne v té porodnici, všude hodina čekání, ještě,že jsme měli kočárek a babičku Matýskovi na hlídání...

U nás ne moc povzbuzující zprávy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. zář 2010 v 16:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.