• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@beru3nek u nás je normálně KO půlročně, ale teď po tom porodu asi za čtvrt roku a bude mi hlavně dělat stěry. A navíc ty prášky mám na 3měsíce ani ne, v platu je jich 28 a berou se nepřetržitě, takže jen na 3x28dní. Manžel by chtěl dalš, tvrdí teď hned nebo už žádný dítě nebude ... ale to si myslim rozmyslí. Já bych chtěla tak za 2-3roky...!! Mně by asi taky švihlo takhle brzo po sobě...to bych nedala....snad se nic nestane, prášky budou působit. Ale teď ještě musíme dávat majzla...a "vošéfovat" to ještě i jinak!! Na tu kontrolu jdi, když jsi objednaná a uvidíš. JEstli je to normoš, to nevím. A jeno špiníš? Já jen jestli už nemáš MS třeba...??
13. zář 2010 v 16:54  • Odpověz
@zvirka ja jsem si az ted vsimla ze uz skoro tyden prenasis! to uz nebude dlouho trvat... no me to ted prichazi kazdych 15minut +/- nekdy 10 neni to vubec pravidelne,takze nevim opravdu co si myslet.. Kdyz sedim tak to mam vic do zad kdyz si lehnu tak vic do briska..No ale zada me ted davji zabrat..Tak me neboleli cele tehu...No s tou vodou bych to brala! aspon bych si byla jista ze to smeruje k porodu, takto nevi co bude. Asi si pujdu lehnout a nechat mojeho me masirovat zada.Treba me to uspi. :wink: Preju hodne stesti a at to jde rychle! Uvidime kdo to jeste dnes stihne...
13. zář 2010 v 16:56  •  3 děti  • Odpověz
@kuchy Ahojky, jé, tak to mě moc mrzí, že špatné zprávy. :frowning2:
13. zář 2010 v 16:56  • Odpověz
@radkayeboah Tak přeju příjemnou masáž, to já si ještě počkám. A nepřenáším, termín na koníkovi mám dle ms, dle utz mám až zítra :wink:
13. zář 2010 v 16:57  • Odpověz
@lio: já se od jídla zvedám ..a pokud to je moc, beru na ruce nebo do šátku

@ladenka: to je na figu mít takovou "empatickou" dětskou ... :confounded: ..jak píšou holky - zvažovala bych výměnu ...když takhle rýpou do šestinedělky, jaké asi bude mít pochopení pro prcka až bude bečet kvůli očkování ....ty máš na rozjeté hormony nárok - ona ani sestra na držkatou absolutně ne

@sambucca: že zdravím suik a držím palec :wink:
13. zář 2010 v 16:57  • Odpověz
@zvirka : nj, malý je už velký,odhadem 3500g hlavou se už hodně tlačí ven, ale nález vůbec nesměřuje k porodu a neodpovídá stupni těhu, něco jako loni, zabetonovaná, ale prý až dost nezdravě.... :frowning2: , vzhledem k poslíčkům, děloze a všemu by měl být nález mnohem pokročilejší, bohužel nade mnou pořád visí ta preeklampsie a prý ten tlak a léky způsobuje stažení a nález se neposouvá k porodu, bez pomoci léků na změkčení a otevření hrdla my neporodíme...i když malý už by chudák chtěl ven, tak musíme počkat na kontrolu za 2 dny,hned ráno a uvidí se....podle pana prim. se rozhodne... :frowning2:

A ještě mě postrašili u utz, se jin něco nezdálo,tak volali prof. ten potvrdil hydrokélu, oboustrannou ,ale prý nic závažného....
13. zář 2010 v 17:03  • Odpověz
@kuchy: jakto? jaké?

u nás naopak bezva -máme za sebou křest ohněm
byli jsme ve trojko nakupovat v kaufu ....a jsme šikovní všichni tři :slight_smile:
veru chrupala v šátku, ondra se klasicky vykecával s okolím a já ponakupovala ...i pokladnu jsme zvládli na jedničku :slight_smile:
13. zář 2010 v 17:03  • Odpověz
@kuchy: tak si to napsaLA RYCHLEJI NEŽ JÁ SE STIHLA ZEPTAT :sweat_smile:
13. zář 2010 v 17:04  • Odpověz
Ahojky,
hlásím, že jsem švihlá matka a vyrazila jsemm, s kočárkem, psem a babi na houby :grinning: a že rostou, jen kousek za sídlištěm, donesli jsme asi 15 křemeňáků, 10hřibů a 10kozáků asi za hodinku a půl, já jezdila po pěšinách, malej to měl jak tankodrom a byl tze spokojenej a mamka chodila po lese, takže po půl hodin, já měla najitých asi 10hub po cestě a ona nic :grinning: 2hodiny venku, bomba, malej to prospal, pes se vylítal a ted ještě už 20 minut dospává doma, jsem ho radši nevytahovala z kočáru, jen mu rozepla kabátek, abyc h ho jako nebudila a máme tu ticho....jedl před necelýma 3hodinama, tak uvidíme, čekám brek každou chvíli......ale dnes byl celkem v poho ale kritické období začíná navečer...tak uviidíme, hlavně at spinká v noci :slight_smile:

A co tady? Už někdo porodil?

@ladenka neboj nás trápí prdíky, koliky nebo nevím co, odpolka a večery cca do půlnoci jsou o nervy, nejsi v tom sama :wink: držím pěsti at se to srovná
13. zář 2010 v 17:05  • Odpověz
@hupcza jéééé, jste šikulky.....já bych taky potřebovala do obchodáku....s malým se mi nechce, plno lidí atd...ale asi o víkendu ráno vyrazíme, to tam nebude nával, asi hezky v kočáru....
13. zář 2010 v 17:07  • Odpověz
@hupcza :pensive: jj, potřebuju se vykecat....mám nervy :stuck_out_tongue_closed_eyes:

13. zář 2010 v 17:07  • Odpověz
@hupcza : šikulky, až se teda ten náš zabetonovaný chudák taky narodí...tak se těším,jestli to všichni 3 zvládnem....nákupy a přesuny spolu :slight_smile: jako vy....
13. zář 2010 v 17:10  • Odpověz
@kuchy A že si Tě tam rovnou nenechali, abys to už měla za sebou. Tak třeba už to tenhle týden pořeší :wink: Budu na Tebe myslet.

Holky, co říkáte na ty moje a Radčiny nepostupující stahy? :frowning2:
13. zář 2010 v 17:15  • Odpověz
@zvirka : čekají až budu oficiálně v termínu, jsem 37+5, za 2 dny budu 38tt,tak asi i proto, ale stejně ještě není nic rozhodnuto, jen ta hlavička už se hodně tlačí a chudera nemá kudy....nebýt toho stažení por. cest už bych prý dávno porodila...malý je připravený :frowning2: :frowning2: :frowning2:

U tebe:slight_smile:...tak bud posly šílený styl hupcza ....a nebo z toho bude do rána porod,.... to se těžko pozná:grinning:
13. zář 2010 v 17:24  • Odpověz
@lio ....uz jsi aji bez ocistku jo? Tak to je dobre...no ja doufam, ze mi to vymizi taky brzo....uz to je spise jako konec mesicku.... :slight_smile: To s tim cinskym doktorem me moc mrzi, tak nezbyva nez doufat, ze se nekdo uvolni :wink:

@radkayeboah ...nenastrihli me...ja jsem byla porvana zevnitr :confounded: Oni prave spekulovali jestli me vubec sit...ale pak nakonec ze jo....z venku jsem mela jeden steh...ale ten mi prave vypadl...natrzeni minimalni...no ale zevnitr me porvala asi fest :confused: Kazdopadne jsem byla hned po porodu fit...nic me nebolelo... :wink:

@ladenka ....no teda....to me mrzi, ze je mala takovy krikloun...doufam, ze se to brzo zlepsi...a ta doktorka...no co dodat...husa fakt....Ale neves hlavu, jsi super mamca! :wink:

@hanncca ...no teda...ty uz mas po sestinedeli...to to uteklo ze? Ja uz bych taky cvicila az bych brecela...pred tehu jsme byli v posilovne peceni vareni....no uz jsem tam nebyla ani nepamatuju....

@sambucca ...jee dekujem za info o suik....tak snad bude mit broucka brzo u sebe a u se tesim na dalsi info od ni :wink:

@zvirka ...manza je dobry...me to pobavilo jak se te ptal jestli to tak boli....priprav ho na jeste vetsi agonii, jinak ti u toho porodu zkolabuje :grinning:
13. zář 2010 v 17:29  • Odpověz
@kuchy Tak snad už ve středu :wink:

No, tak tos mi pomohla :grinning: Já čekala zkušenou radu, je to nebo to, o těchhle dvou možnostech vím taky :grinning: Ale z popisu na koníkovi chápu, že to jde asi poznat dost těžko :grinning:
13. zář 2010 v 17:29  • Odpověz
@safryy S tím já počítám :grinning: On je šíleně omdlívací, jsem smířená dopředu, je on pořád tvrdí, jak to v poho zvládne :sunglasses:
13. zář 2010 v 17:30  • Odpověz
Mně furt leje z toho pravého prsa... Může to být taky příznak porodu? :confused: Dejte mi aspoň naději :sweat_smile:
13. zář 2010 v 17:31  • Odpověz
@zvirka : kdepak, my jestli se něco začne řešit, tak ve čtvrtek a zkušenou radu nemůžu dát, sama jsem normálně probíhající porod nezažila :sunglasses:

Mysli si, že už opravdu prodíš, jsi na řadě:grinning:držím pěsti a večer pojedete....
13. zář 2010 v 17:34  • Odpověz
@kuchy Jé, tak ve čtvrtek, já už jsem z těch stahů mimo.... Už to trvá 14 hodin co 10 minut :rolling_eyes:

No tchýně by řekla, že se zatím málo snažím, proto to nepostupuje :grinning:
13. zář 2010 v 17:35  • Odpověz
@rennu: no ještě bych potřebovala nakoupit nějaké oblečení ...ale to už by bylo asi trošku moc s těma dvěma :grinning:

@kuchy: však na tohle jsou tyhle drbárny, jak dělané ...manža furt nechápe ...ale ono to dobře ventiluje, co :wink:

@zvirka: řekla bych, že normálka ...i když na pos* .....u ondry jsem měla skoro celý den prakticky neproduktivní kontra a nakonec z toho byl porod ..no a o poslíkách 4 týdny u verči ani nemluvím
13. zář 2010 v 17:40  • Odpověz
@zvirka: počkej, to fakt řekla????? :astonished: ....drrrrsnáááá ...asi změním názor na tu mou tchyňu
13. zář 2010 v 17:41  • Odpověz
tak jsme se vrátili z procházky a hádejte co jsme, opět píchli. To snad už není možný. Vyjedem a ten můj říká, mě picne pro změnu přední, tak jsme se šli projet aspoň kousek. Nám to snad někdo tajně píchá to kolo, nebo já nevím. Vrátili jsme se a pěknej řev, tak nevím co nás trápí tentokrát, zatím dudlík zabírá, pak přijde asi prso na řadu zase :grinning:
@zvirka: já bych možná jela, kdyby stav byl stejnej, kdo ví co se ti tam dole děje :wink: třeba rodíš a nevíš to :pensive: Jo jo, on je blindil, prý jsem byla to samé. Já nakoupila mraky overálků v sekáči, když jsem zjistila tu spotřebu a už máme po 6 nedělí, takže na žehlení jsem se vybodla :wink: Byla jsem ráda, že to stihlo uschnout, ještě žehlit, to jsem něják nestíhala.
@kuchy : jakto, co u dr?
13. zář 2010 v 17:43  • Odpověz
@zvirka :tj koza, si tam asi já mám dávat na noc hever,když se neotvírám :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@hupcza : jj, i to člověku uleví, otravným zvědavým známým a širší rodině to vykládat nebudu.
@beru3nek : psala jsem to viz výše, ta hydrokéla není nic vážného, prý se to samo vstřebá, spíš ten nález mě štve , ani po druhé nemůžu mít nic normálně :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. zář 2010 v 17:57  • Odpověz
@hanncca : to bych taky ráda věděla, jestli už to není MS. Zas je to divný, den nic pak špiním. Dneska teda víc, a dřív jsem měla MS taky jen špinění. Tak uvidíme co se bude do čt dít. No já taky nevím, jestli si nemám nechat napsat radši nějáký prášky i když teď s tou frekvencí to nebude asi něják valný :grinning:
@kuchy : aha už to čtu, tak snad se to brzo u tebe pohne k nějáké pozitivní změně :wink:
@hupcza : šikovná trojka :slight_smile:
@zvirka : to bych jí praštila něčím do nosu. Určo je to začínající porod, už aby byl končící, co :wink:
13. zář 2010 v 17:59  • Odpověz
Tak teď byly asi pětkrát po 5, tak uvidíme, ale svině hnusné zádové, fuj. Za půl hoďky dorazí manža, tak uvidíme, jak to bude vypadat a kdyžtak pojedem. I když já bych šla teda nejradši spát :sweat_smile:
13. zář 2010 v 18:01  • Odpověz
@beru3nek jj, no jestli bude třicetihodinový, tak už mám půlku za sebou :wink: :sweat_smile:
13. zář 2010 v 18:02  • Odpověz
@zvirka : ne,jak jdou do zad, tak jeďte, to už je určo ono:slight_smile:)) Držím pěsti:::::a do čtvrtka tam na mě počkej :grinning:
13. zář 2010 v 18:03  • Odpověz
@beru3nek dokud se kojí, tak je prý jen jeden druh antiko prášků. Můžu krvácet, nebo špinit pořád a nebo taky nic....tal těžko říct. Uvidíš, jak dopadneš!!!
@zvirka málo snažíš? je normální? já měla kontra taky co 10-15 minut od půl 3 ráno, a až tak v 8-9večer byly častější. Ale je fakt, že mi odešla zátka...Držím palce, ať už je to rychlé!!!!
@kuchy tak ať KO za 2 dny dopadne lépe. To mě mrzí!!!!
@safryy uteklo to jako blázen ...
13. zář 2010 v 18:05  • Odpověz
Ahojky nesu vám zprávu od:
LENDAW:
Ahojky dnes ve 14:20 se mi narodila dcera Alžběta míry 3500gramů délku zatím neví porod byl ukončen císařský řezem
veliká gratulace :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. zář 2010 v 18:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.