• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
ant..nej je bioparox, je to v jednom, jak do nosu tak do krku proste na vsechno a je tam i primo napsane, ze v tehu muzes, ja ho mela nekolikrat, stoji neco kolem dvou stovek
23. únor 2010 v 08:46  • Odpověz
lajlo:díky za radu ho dneska koupím jak pujdu od doktora :slight_smile:
23. únor 2010 v 08:54  • Odpověz
autor
ahojky kočky,
eer: já ti taky držím moc palce, já bych řešila to, kdybys měla nepravidelnou ms a neměla jsi ovulaci - to byl můj případ a dostala jsem na to léky ještě před snažením, protože to bych neotěhotněla nikdy..................
ale jinak si taky myslím, že to nechají dýl............pokud ti tělo funguje, tak je jedině možnost nechat manžovi vyšetřit spermie, ale jak ti píšou holky, asi nejvíc funguje se uvolnit a být v pohodě - proč nejvíc miminek vzniká třeba na dovolené? tam jsou lidi většinou v pohodě, uvolnění................... :slight_smile:
23. únor 2010 v 09:37  • Odpověz
antana bioparox můžeš,ale být tebou tak skočím k obvodnímu na výtěry, páč kdyby tam byl nález je vhodnější hned nasadit léky co zaberou nejrychleji. Samoléčbou tak týden, dýl bych se s tím netrápila.
A na kašel jitrocelový sirup :wink: mňamka
23. únor 2010 v 09:38  • Odpověz
anippe:díky :slight_smile:
23. únor 2010 v 09:48  • Odpověz
aHOJKY holky :slight_smile:

eerryy: prostě si snažte nepokazit si něco tak hezkého, jako je milování a "dělat to dle tabulek". Spíš vymýšlejte jeden pro druhého nějaká romantická překvápka, abyste na "to" měli chuť. Jinak, nám se zadařilo po skoro 2 letech. Nebyli jsme u jediného doktora, prostě jsem věřila, že to zvládneme bez nich :grinning: a myslím, že s návštěvou u doktora by to rychleji rozhodně nebylo, jen ve větším stresu.

jinak dneska jsem teda pekelně unavená, asi si za chvíli opřu čelo o klávesnici. Slibovali, že v II. trimestru se to s tou únavou zlepší, tak teda doufám, že už to začne :wink:
23. únor 2010 v 11:07  • Odpověz
taky mne začíná poškrábávat v krku, tak jsem ráda, že to tu zrovna probíráte.

Jinak, upravovala jsem zas tabulku o nováčky a taky dle vašich kontrol, tak kdybyste našly chybky, dejtě vědít. :slight_smile:
23. únor 2010 v 11:08  • Odpověz
a ještě si vzpomínám, že antana má dnes ve 14 hod. kontrolu, tak držím pěstičky. Snad bude vše O. K. a potvrděj tu holčičku :wink: :grinning:
23. únor 2010 v 11:10  • Odpověz
autor
kovalda: jestli to spíš nebude jarní únava z toho sluníčka...........................

já jsem z něho teda zatím nadšená, protože mě perfektně nabíjí a jak je tam teplo, parádička, jen aby to vydrželo..................
23. únor 2010 v 11:21  • Odpověz
na krkberu homeogene anebo homeovox ....na rýmu corisaliu ... když na mě leze něco"plošně"tak oscilo

bioparox jsou přece jen antibiotika-sice lokální,alejsou - nebrala bych je zbytečně na virozku
23. únor 2010 v 11:37  • Odpověz
kovaldo:díky vyrážím ve 13,00
dneska jsem byla už i u obvodaka protože jsem šíleně nachlazená tak nemůžu jako těhotná skoro nic dostala jsem jitrocelové bombony na cucání a vincentku do nosu tod vše :slight_smile:
doufám že mi už bude líp :slight_smile:
23. únor 2010 v 11:38  • Odpověz
a jinak tady u nás je krásně doufám že to vydrží jak je u vás?
kovaldo:jak to vidíš se sluníčkem a s jarem vydrží to?
23. únor 2010 v 11:42  • Odpověz
Ahoj holky,

antana: tak ať kontrola dopadne na výbornou a potvrdí Ti tu holčičku :wink:

Jinak dneska je tady tak krásně, že jsme dopo vyrazili na prochajdu. Mě to sluníčko tak nabíjí!!!Už aby tady bylo opravdový jaro.

Já jdu na screening v pátek do Genetu, budou mi brát krev i dělat utz. Myslíte, že budou mít výsledky hned v pátek?

Moje ségra je v 16tt a bohužel leží v nemocnici, tak ji tam chodím alespoň povzbuzovat. Má bolesti břicha a doktoři buď na nic nepřišli nebo ji nic neříkají. Zítra tam jedu, tak se jich budu muset zeptat. Snad bude všechno v pořádku. Už je tam od páteční noci :unamused:
23. únor 2010 ve 12:09  • Odpověz
ant drzim pesticky:slight_smile:
marge ja jdu zitra..utz vysledky budou hned, ale na krev se ceka tyden...
ja si pamatuju jak brali moji segru do nemocnice..byla myslim v 6mesici, fut ji bolelo bricho, zacla zvracet, taky nevedeli co to je...ani se to pres brisko moc neda zjistit...tak ji otevreli a vzali slepak, a doufali, ze to bude ono..a asi bylo, protoze pak byl klid:slight_smile: ale jsou to nervy...doufam, ze sestra bude brzo v poradku...
23. únor 2010 ve 12:22  • Odpověz
ant: držím palec...u nás taky krásně

mar: tak snda to bude dobrý:wink:

laj: já byla na krev minulý týden (vezmou ji na počkání)...takže hned u utz ti řeknou výsledkya nemusíš čekat do další návštěvy
23. únor 2010 ve 12:42  • Odpověz
kovaldo taky pořád čekám kdy jako začne to nejkrásnější období v těhu a zatím nic :grinning:

...no tak marodi do pelechu, pijte hodne čajíku at to jde z těla ven :wink:Snad se brzo uleví!
ale jak jsem psala, kdyby to trvalo dýl, tak si ty výtěry vydupejte, páč na nějakýho koka jsou hašlerky krátký, ale asi ted řádí virozy :unamused:

marge já nechápu o co těm doktorům jde, kolikrát s náma zacházejí jako by jsme měli papíry na hlavu :angry:když se člověk přímo nezeptá, nedostane odpověd.A pak může jenom spekulovat, což je kolikrát horší.Nejvíc mě naštvali pediatři v porodnici, vůbec nikdo se mnou nepromluvil, všechno jsem si musela vyhledat podle propouštěcího protokolu.
23. únor 2010 ve 12:42  • Odpověz
autor
já jdu na NT taky v pátek a na krev jsem byla taky minulý týden, takže budu mít as
i taky výsledky hned.............už se těším..................

u nás je dvanáct stupnů, paráda, na sluníčku je přímo vedro, tak jsem už i tu jarní bundu odložila......................
23. únor 2010 ve 13:01  • Odpověz
ant: tak na pediatry si nemůžu stěžovat ...všemi ukázali furt se ptali,jestli jasno,nebo ještě jednou a pomalu :grinning: ....a pak i říkali,že když semi to rozleží v hlavě,že můžu kdykoli i v noci přijít se doptat .....no a přiodchodu z porodky jsme v očkováku vyfasovali telefon na 24hodlinku,kammůžemekdykoli volat,kdyby něco s prcekm
nikdy jsem to nevyužila, ale přišlo mi to fajn - ne klasickou pohotovost,ale přímo novorozenecké

kov:teda já jsemze spavosti překvapená - týden jsem měla brutus ...a tak jsem si říkala,že takhle to asi nepůjde,že se budu muset nějak zmobilozovat (málem jsem usínala u přebalování) a jsem v pohodě ....chodím spát kolem 11,vstávám po7 ...pohoda :slight_smile:
23. únor 2010 ve 13:03  • Odpověz
Ahoj holky, já tu dlouho nebyla... :slight_smile: My byli taky včera na krvi a ve čtvrtek kontrolu u dr. Příští týden asi už nadstandartní utz kvůli vývojovým vadám a prý mám v tom balíčku i určení pohlaví, což mi přijde úchylný takhle brzo, ale prý má nějaký akreditovaný utz, tak uvidíme... Už se na čtvrtek a pak i na příští týden moc těšíme... Jo, já už si vybírám kočárek... :grinning:
23. únor 2010 ve 14:12  • Odpověz
Antaně držím taky palečky na kontrole, snad se přijde pochlubit, co čekají :wink:
23. únor 2010 ve 14:14  • Odpověz
hezké odpolko,
jaro ve vzduchu, kéž by to už vydrželo...
ant: držím pěsti a čekám na info :wink:
jinak dnes únava, ted mám hodinku volno, pak doučka a večer padnu :sweat_smile: ....screening ve čtvrtek, to uteče, ptž zítra mám ráno poradu, pak 3 hodinky učím, mažu na magistrát, kvůli přestupkovému řízení, kvůli nehodě, pak ke mzdové a večer na alergo a bude tu čtvrteeeeeeek, hurááááááááááá :grinning: :grinning:
23. únor 2010 ve 14:26  • Odpověz
Ahojte, tak jsem se dlouho odhodlávala jestli se mám přidat nebo ne, ale nemám co ztratit, že?! A aspoň si tu s vámi pěkně pokecám… koukám, že je to pěkně rozjetá diskuze, ani nevím, jestli to budu stíhat, v práci moc nechci provokovat internetem a doma spím :wink:
Jsem teď zhruba 9tt, poslední kontrolu jsem měla 10.2. a bylo vidět srdíčko. Hrozně se mi ulevilo, mám za sebou jedno zamlké těhu (04/2009), ale pořád si říkám, že není vyhráno…
Na kontrolu jdu za 14dní 8.3. a udělají mi odběry a dostanu průkazku, tak doufam, že bude vše v poho a budeme to moct všem oznámit!!
23. únor 2010 ve 14:38  • Odpověz
hup to jo:slight_smile: krev ti vezmou, ale prece ti hned nemuzou rict vysledky krve ne? co vim, tak to trva tyden..vysledky utz urcite ale krve..?
23. únor 2010 ve 14:39  • Odpověz
discreet: vítej mezi námi, v práci sice když mám chvíli do diskuze juknu, ale nestíhám psát a jak píšeš, nechci prudit :wink:
23. únor 2010 ve 14:46  • Odpověz
discreet ahoji:slight_smile:
23. únor 2010 ve 14:50  • Odpověz
autor
lajla: ale hupcza to napsala tak, že jí vzali krev minulý týden a ted u ultrazvuku jí řeknou výsledky obojího - mám to stejně - takže to nebude na počkání, u krve to bude týden prodleva................

ahoj discreet, nestrachuj se, stejně tím nic neovlivníš, věř, že bude vše ok a bude, uvidíš.................držím ti palce...............

rennu: taky se na NT už moc těším................ :grinning:
23. únor 2010 v 15:10  • Odpověz
holky nekdo to tu psal, ale nepamatuju si kdo - ze pri tom NT screeningu ve 12/13tt delali uz i 3D UTZ a rekli pohlavi ? objednala jsem se do gennetu, ale prej 3D delaji az po 20tt :unamused: tak nevim...
23. únor 2010 v 15:12  • Odpověz
laur aha:slight_smile: a k tomu jeste neumim cist :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: hup omlouvam se :wink:
ja jdu na nt zitra :slight_smile:
23. únor 2010 v 15:12  • Odpověz
dobré odpo holky,
tak jak se máte? všem přeju dobré pořízení u dr., jen samé pozitivní zprávy :slight_smile:
vítej descreet, neboj vše dopadne o.k. :slight_smile:
lalja dneska jsem 11+1, ale dr. mi to při každý kontrole změnil, jen nevím jak si mám upravit termín porodu v pase, ale jsem ráda, že tam aspoň dobře týdny
a tak holky 3 d se na screeningu teda nedělá? Mám v tom nějáký zmatky :wink:
My máme dneska uklízecí a návštěvní den, tak se nenudíme, a 4 nohej terorista se nám vrátil, tak máme o zábavu postaráno :grinning:
23. únor 2010 v 15:24  • Odpověz
Discreet vítej mezi námi, těhulkami :slight_smile:
23. únor 2010 v 15:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.