• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@zvirka : tak super, že změna po 5 to vypadá slibně až na ty zádové bolesti. Co vana, nezkoušela jsi? Hlavně, že máš ještě smysl pro humor :grinning: , co ti taky zbyde, co.

@hanncca : aha, to jsem netušila, že je jen jedna antiko a na kolik přjde prosímtě na ty 3 měsíce?
13. zář 2010 v 18:09  • Odpověz
@zvirka držím moc palce at se to pohne :wink:
@lendaw: velká gratulace k Bětce :slight_smile:
Ahojky, tak se to tu pěkně rozjíždí, co? :wink: Moc držím pěsti @suik @zvirka @radkayeboah ...ať to dnes klapne! :slight_smile:
U nás asi stále nic :wink:
Sobotní nákupy proběhly v pohodě, skoro do půlnoci jsme sestavovali skříň, pak ještě včera šuplata, boxy a police dovnitř....dnes jsem jí začala konečně trochu plnit.... :wink:
@lendaw velká gratulace!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ....tak jestli to tímhle tempem půjde dál, tak třeba dnes bude rekordní počet miminek :wink:
13. zář 2010 v 18:12  • Odpověz
@daja.had : koukám, že už je vše připraveno, tak Stelinka taky může ven :wink:
13. zář 2010 v 18:16  • Odpověz
@hupcza aha, kurňa na šátek už je tedy taky čas, díky, občas mám rozum venku za dveřma mi tak přijde :slight_smile:
zvlášt po dnešku když manža zaovlá jestli přijela mamča že potřebuje ještě do druhé práce...vtipálek.....
no a mamča nevydržela a přijela kočárkovat. tchýně jen poslala sms z chorvatska jak se máme a jak tam sou s tříměsíčníma prckama a důchodci....

jééé tady se rodí ve velkém, to je paráda, se to pěkně sešlo.
LENDAW velké gratulace a nakonec CS....uvidíme, co pak napíše.
13. zář 2010 v 18:24  • Odpověz
@rennu no domča taky od jedné spal , já si zchrupla taky, ale pro mne tyhle hodinkové spánky nejsou osvěžující, naopak se pak vzbudím a sem jak praštěná, ale vbudu se to muset naučit, nebo za chvíli padnu.
LADENKA: změn doktorku a ty nepochybuj o tom že si špatná matka....rozjeté hormony jsou mazec, ale brzy se to upraví, vydrž.
koukám, že nejhodnější mimi tu má HUP :slight_smile: co
13. zář 2010 v 18:29  • Odpověz
@safryy jj já je neměla silné už od začátku, a posledních 10dní jako konec ms a poslední dva dny nic...jen slabouko špinění, takže slipová, normoš kalhotky a pohoda....a spodek jako novej :grinning:
no nedělám si s čínským dr iluze....ale třeba zavolaj ještě než skočním šestinedělí no :grinning:
13. zář 2010 v 18:32  • Odpověz
tak to já budu rodit a ani o tom nebudu vědět když tak na vás koukám....stahy ještě nevím co to je :slight_smile: a "menstruační bolesti" jsem zažila naposledy při menstruaci...takže to už ani nepamatuju a přitom čípek zmizel a otvírám se :D tak to se mi líbí příště na kontrole mi řeknou že můžu rovnou zatlačit :slight_smile: a dají mi mimi :wink:
držím palečky @suik @zvirka @radkayeboah a @lendaw gratulace......bez kovaldy ztrácím přehled o místech
13. zář 2010 v 18:33  • Odpověz
@zvirka: to vypadá nadějně :wink:

@antana123: taky se přidávám ke gratulacím
13. zář 2010 v 18:34  • Odpověz
@beru3nek ježíš vy pícháte vo sto šest ten kočár :slight_smile: kudy jezdíte símtě :slight_smile:
13. zář 2010 v 18:35  • Odpověz
jinak tip na oblečení kojenecke-obleceni.eu ....super jednání, levné a velikosti padnou....objednala jsem tam pár dupek po 80kč a velká spokojenost
13. zář 2010 v 18:37  • Odpověz
velká gratulace @lendaw !!!
tak jsem si přečetla poslední příspěvek od lio a teda než jsem se dostala k tomu, o čem píše, všelijaký věci mě napadaly :grinning:
@lio: já bych bez šátku byla úplně v pasti
no verunka hodná je - to bezesporu ...ale hodně určo dělá i to šátkování a tak :wink:

@vafle: asd ms bolesti - no to byla prča, když mi říkali, že porod poznám, že to začíná jakobych měla ms bolesti ...ty jsem ovšem nikdy neměla :grinning: :grinning: :grinning:
@lendaw: veliká gratulace :slight_smile: :wink: :wink: , 25 jsi si uhájila těmi panenkami :slight_smile:
13. zář 2010 v 18:39  • Odpověz
@lio : cestou necestou :slight_smile: no taky netuším kde k tomu vždycky příjdem. Podezírám ale přítele, ten totiž i horáka píchnul pravidelně každou chvilku, tak ho ta klika drží i s kočárem určitě :grinning:
13. zář 2010 v 18:40  • Odpověz
@hupcza jé tak to se máš já teda ms znám moc dobře.....když menstruju tak se zavřu na dva dny do sprchy abych to přežila......tak jsem ráda že se tělo k porodu chystá tak nějak beze mě......a doufám že dá vědět až bude potřebovat mou uvědomělou účast :slight_smile:
mimi chtělo dneska ven někde pravým bokem absolutně nechápu co tam strkal....podezřívám je že jsou dva :slight_smile:
13. zář 2010 v 18:43  • Odpověz
@laterna :grinning: asi už mám absták, dyž sem to takle napsala :grinning:
13. zář 2010 v 18:45  • Odpověz
@hupcza ted sem si přečetla, že pokud dítě budu uspávat v náruči a houpání, že mi pak nebude usínat samo a že bude zvyklé na mou asistenci při usínání...... a co je na tom? ...těch info je mraky, už mi z toho jde hlava kolem ale říkám si, že to číst musím, at mám přehled ale nevím, zda z toho nebudu akorát vydřená jestli to co dělám dělám dobře....
je fakt že od doby co dudáme, tak máločasto usne bez dudáka a v klidu....

áá kočár přijel domu, tak se jdu věnovat pasažérovi :slight_smile:
13. zář 2010 v 18:47  • Odpověz
@lio přečetla jsem si tvůj dnešní rozsáhlý příběh o snaze jíst polévku.....dost mě to pobavili je to skoro na vydání do nějaké knížky pro maminky :slight_smile: i když chápu že ve skutečnosti to asi taková sranda není....už se taky těším až budu mít tyhle starosti :slight_smile:
13. zář 2010 v 18:48  • Odpověz
@beru3nek no to bych byla v pasti dybych píchla......pořídím šátek :slight_smile:
budou i lepší procházky s psiskem
13. zář 2010 v 18:48  • Odpověz
@vafle no hlavně že tě pobavil, to manžu taky pobavila info, že od rána půl osmé malej usnul někdy v půl 11 až....tak sem mu napsala že je to děsná prdel, tak pak dodal, že vlastně ani ne, naštěstí ví jaké je to uspávat a není to ten typ, že by přišel a řek co sem tu celej den dělala......taky se těším, až se těhulky přidáte k nám a budem kecat o mimákách a ventilovat ty naše starosti :slight_smile:
13. zář 2010 v 18:50  • Odpověz
@hupcza takže většinu dne nosíš, nebo jen dyž pláče a ty potřebuješ dělat něco jiného?
13. zář 2010 v 18:51  • Odpověz
Začíná to být masakr, jedem do porodky :wink:
13. zář 2010 v 18:52  • Odpověz
@zvirka držím palec a těším se na fotečku
13. zář 2010 v 18:56  • Odpověz
@zvirka : myslíme na tebe a držíme pěsti. :grinning: ..., pěkně nám o tam rozroď :slight_smile: , snad budeme ve čtvrtek pokračovat my :grinning:
13. zář 2010 v 19:02  • Odpověz
@zvirka držím pěsti
13. zář 2010 v 19:14  • Odpověz
@zvirka Tak hodně štěstí!!! A ať máš ten svůj poklad brzo v náručí :dizzy_face:
13. zář 2010 v 19:19  • Odpověz
@beru3nek jmenuje se cerazette a stálo mě to asi 550Kč :frowning2: co jsem brala před tím antinu, tak byla levnější...
@antana123 @lendaw VELKÁ GRATULACE K BĚTUŠCE!!! Ať jste zdravé!!
@lio nestíhám moc dočítat, ale Hup má hodné miminko podle toho, co psala,ale náš míša je pořád taky zlato. v noci se musím přemlouvat, abych vylezla a míšu vzbudila, aby se vůbec nabaštil :grinning: :grinning: jinak furt spí a když ne, tak kouká a je spokojenej. Občas zabrečí, když ho bolí bříško. Jinak bych takovýhle děti mohla mít 3 najednou :slight_smile: teda zatím...ve středu mám termín :grinning: :grinning: tak bych řekla, že to se už začne oývat víc.
@zvirka těším se na info o dalším mimču.
že by zase byl dnes plodný den?? :slight_smile:
13. zář 2010 v 19:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.