• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@hupcza
@laurinka.22 sono v porodce nedělali, jen kyčle zkoukli, a furt se ptali zda v rodině nejsou prob s kyčlema,že se jim to nezdá, ale pak dycky dodali, že malej řve a tudíž se uplně neuvolní a vypadá to ok....dětská říkala že to vypadá ok, ale pro jistotu sono kyčlí na který nás poslala někam, kde maj ted 14 dní dovču. Ještě předtím se nabídl tchánovcův rodinnej dr...takže k němu jedem ve čtvrtek....
13. zář 2010 ve 22:47  • Odpověz
tak u mě to byl planý poplach.......
14. zář 2010 v 05:58  • Odpověz
@vafle takže cvičeníčko, tak at se brzy dočkáš toho pravého porodu :slight_smile:
14. zář 2010 v 07:13  • Odpověz
jinak neska mám moooc hodné dítě .-)
V noci stále klasika - pohoda a vždy s krásným téměř hned usnutím...ráno jsme dali před šestou snídu, pak jsem ho uložila a šla připravit snídu nám, v klidu posnídala, dala mejt nádobí, poklidila kuchyn...parádička...
dneska to vypadá na pěknej den, tak snad nebude lejt jak předpovídali.
14. zář 2010 v 07:15  • Odpověz
přeju dobré ránko :slight_smile:
dneska by měli kovaldu pustit domů
zvirka:snad už to máš za sebou
14. zář 2010 v 08:07  • Odpověz
:Dobré ránko,
hlásí se zombie...od 3 jsem vzhůru :rolling_eyes: :rolling_eyes: malý chtěl baštu, pak jsem ho v tichosti přebalila a začal se kroutit a řvát...no musela jsem do býváku, aby nevzbudil manžu, tam do 5 snaha, aby přestal brečet, asi ho bralo bříšenko, se u toho kroutil a tlačil :frowning2: No pak jsme šli do ložnice, malej usnul, já nikoliv, měla jsem zimnici a třeštila mi hlava a to bolí i ted :frowning2: V 7 další kojení, ani usnul mi u toho, jsem rdši neměnila plínu, aby se neprobral, tak tam bude asi nálož :confounded: Ze spánku si 2x ublinkl, no nacpala jsem mu opatrně pod tvář plínku, aby neležel v mokrým a heslo dne je, hlavně ho nevzbudit :slight_smile: Ale počítám, že brzy se bude budit zase....manžel ftipálek, prej si mám jít přes den, když usne lehnout a spát s ním...hehe, včera mi usnul na hrudníku a pak celkem 4,5h v kočáru, tak to asi neklapne, leda bych se natáhla venku na lavičce a to on po chvíli prokoukne, že stojíme a nejdem a začne se probouzet a kontrolovat to :grinning: :grinning: :grinning: No, do večera jsme sami, to bude ještě síla...nemám ani chut a energii jít ven, ale budu muset...snad bude moct dojet mamka a vyrazíme spolu, ptž psa bych n vodítku u kočáru už asi neukočírovala :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Tak žádné info od zvirky??
14. zář 2010 v 09:14  • Odpověz
@lio tady se to lehce smráká, doufám, že to vydrží, chci zase vyrazit do přírody :grinning: kouknout po houbách :grinning:
14. zář 2010 v 09:15  • Odpověz
@rennu Tak po takovýchto zprávách si říkám, ještě že je ta chobotnice pořád ve mě :grinning: :grinning: Ale i tak se na ni strááášně těším!
14. zář 2010 v 09:54  • Odpověz
Ahojky holky,
@zvirka @suik @radkayeboah zatím žádné nové info? Už se těším!!
@rennu to mě mrzí, že jsi měla takhle divokou noc. To já fakt vůbec neznám. Ale řekla bych, že už brzo poznám ...
@antana123 jéé, už domů? To je super, to přidá fotečky...
14. zář 2010 v 09:59  • Odpověz
Já se asi obléknu, stále ještě běhám doma v pyžamu,a vyrazíme na procházku. Manžel jel chudák k zubaři!! Já tam musím taky a vůbec se mi tam nechce...
14. zář 2010 v 10:00  • Odpověz
@discreet jen se těš :wink: stojí za probdělou noc :slight_smile:....je to poprvé, co nespinkal v noci, ale bolelo ho bříško, večer nedostal fenykl. čaj....

@hanncca já to také neznala to ponocování, normálně nakojím, přebalím a spíme dál...
14. zář 2010 v 10:04  • Odpověz
@hanncca já si dopo zchrupla s domčou, ale moc nespal.....ted řve.,.přebalenej..tak asi budem jíst nebo co :-O
jinak co ty v pyžamu s takovým hodným dítkem?
to já se musím oblléct a umejt a po jídle vyrazíme ven, nebo mi trefí, někdo mi od rána vyměnil dítě :grinning:
@rennu děsím se jeslti mi potkaj noce jako si měla ty .....my spali .....

jen jak sem si zchrupla, tak nepiju, neodsávám, bych se po.....:grinning:
14. zář 2010 v 10:07  • Odpověz
Hezké dopoledne, tak koukám samé maminky v zácviku :sunglasses: , nové zatím ne... a těhulek už moc nezbývá :wink:

14. zář 2010 v 10:15  • Odpověz
Dnes je teda u nás blbý den,
nemohla jsem pro bolesti pánve a břicha spát, ted nemůžu málem ani chodit,jsem celá nějaká bolavá, od rána mám žaludek jako na vodě a občas mám super motáka a zvracím :stuck_out_tongue_closed_eyes: Nevím, co je to zase za nácvik...od toho našeho kluka uvnitř a navíc posluju každou hodinu,ale nepravidelně, do zad a hodně bolestivě.
:cry:

Do toho ten problém s kočárkem jsme stále nevyřešili k mé spokojenosti, tj tak vždy, když si člověk našetří,vybere dražší věc, objedná si ji skoro 2 měs. dopředu a nakonec je 2 týdny před porodem bez kočárku :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ten náš vybraný nikde nemají, jiné barvy a kolekce....ale ten co jsme chtěla nikde...fakt nevím,musíme už něco vybrat... :frowning2:

14. zář 2010 v 10:20  • Odpověz
@lio stále v pyžamu, protože jsme před chvilkou vylezli z postele :slight_smile: :grinning: ale teď už jsem oblečená, nachystaná na ven, tak razíme na chvilku :slight_smile:
14. zář 2010 v 10:22  • Odpověz
@hanncca ehm to mi spadla čelist :grinning: my razíme do půl hodky....umývám se v mezidobí řvaní :grinning:
tak si užijte prochajdu....
14. zář 2010 v 10:29  • Odpověz
Dobré ráno všem. Já se dnes vyspala po delší době super. Kupodivu mě zbudilo jen 2x wc, ale jinak kyčle ani nic jiného mě nijak moc nevzbudilo, takže jsu čilá jak rybička. Budu to muset nějak využít :slight_smile:
vafle planej poplach? Tak třeba to příjde dneska. Já nemám zatím ani náznak. Snad jen občas pobolívá v podbříšku jak při MS a při tom bolesti v kříži, ale to tak 2x za den, takže slabota :unamused: Té naší berušce se asi na svět dřív chtít nebude. :grinning:
kuchy To zvracení - neměla bys zavolat doktorovi? Já teda nemám zkušenosti, třeba holky nebo ty jo, ale v poslením měsíci jsem o zvracení neslyšela, snad jen u porodu. A s tím kočárkem je to fakt blbý, že máe takový problémy, já to musím tedy zaťukat, ale od té doby, co kupujem raději dražší, ale kvalitnější věci, tak jsme naopak vždy spokojení, ale stát se mi tohle zrovna s kočárkem, tak mě asi šlehne. :frowning2: I když je pravda, že zrovna na kočárku jsme v našem případě šetřili a koupili Cam Cortinu přes inzerát použitou, ale zas je to prý dobrá značka. :sweat_smile:
14. zář 2010 v 10:47  • Odpověz
@rennu ....no to je presne...od tri do peti ji kroutilo...takze co 5min rev....ale manzel nosil a hustal a utesoval...ja jsem prubezne usinala :pensive: A to vsechno jen proto, ze jsem ji v ty tri prebalila hovnouse a ona se probrala....jindy ji treba krouti, ale spi dal, jen si pohekava....no pak jsme ji zavinuli a byl klid....no ted je prebalena, napapana a uhustana....tak snad bude chvili klid :grinning: Akorat ji vzdycky uhoupu a odlozim a ona to potvora hnedka behem chvilky pozna...sama neusne a tak ji uhoupavam... :pensive:
Vsem co jdou na prochazku preju, at si ji uziji...nam tu pro zmenu opet lije....takze dite zase vystrcime jen ke dverim na zahradu :rolling_eyes: Uz bych se s ni i rada nekam prosla :unamused:
14. zář 2010 v 10:52  • Odpověz
@trexx25 ....no ja nemela ani tu slabotu jak ty pises....rovnou mi zacala v den porodu ucvrnkavat plodovka prubezne pres cely den....takze vetsina holek poslikovaly a ja netusila vo co go :grinning: Takze to, ze se u tebe nic nedeje neznamena, ze to tak fakt je :grinning: Ale netreba plasit....termin mas az za dlouho :wink:
14. zář 2010 v 10:55  • Odpověz
@trexx25 : já jsem zrovna ten zvracecí typ v závěru, na začátku těhu nic a loni u porodu děs, zvracení cca hodinu , začalo spolu s prdnutím vody...už se mi takhle blbě udělalo v sobotu...málem jsem sebou švihla :stuck_out_tongue_closed_eyes: Na kontroly už chím do porodky,tak když to nepřejde, můžu tam leda zavolat a nebo počkat na manžu až se odpo vrátí z práce....ufff, mám kyselo v krku až to pálí :angry:

Jinak my zatím měli všechny kočárky nové, poprvé danny sport, s tím jsme byli moooc spokojení,za tu cenu,ted máme zopu sportovní golfky a taky jsou fajn, jen na plast. minikolech bych mimi bez korby nedrkotala, navíc potřebujeme ten tandem.
Cortina je pěkná, :slight_smile: jen pozor, to přední kolo je nestabilní na malých nerovných dlaždičkách....tzv.kočičích hlavách, už jsem viděla mimi i vysypat :pensive:
14. zář 2010 v 10:56  • Odpověz
@safryy Jé, tak to jsi mě potěšila. Já vím, že je ještě čas (11dnu do termínu) ale ráda bych, kdyby se malá narodila o chvílu dřív. :grinning: No už se jí nemůžu dočkat. Tak uvidíme.
@kuchy Tak to už vůbec nezávidím, i když sama ještě nevím, jestli to nebudu mít u porodu stejný, ale snad ne. Přeju ať je Ti brzo co nejlíp. A děkuju za radu, u nás ve městě máme kočičí hlavy jen na dvou ulicích, ale aspoň vím, že si mám při přecházení s kočárkem na ně dávat pozor.
14. zář 2010 v 11:06  • Odpověz
@trexx25 ....no ja taky chtela, at vyleze drive....mela jsem tu na navsteve segru (v UK)....a malem nam to nevyslo :grinning: Mala se narodila ve ctvrtek a segra odletala v sobotu....ale jsme radi, ze se to vubec stihlo :slight_smile:
14. zář 2010 v 11:17  • Odpověz
Ahojky holky.
Tak mám po KO v porodnici...
Jsem na jeden a půl prstu otevřená, na monitoru byly chvilkama kontrakce...Já teda cítila jenom jednu :grinning: :sweat_smile: A jak řekla paní doktorka - hezky se to připravuje k porodu! Tak mám radost!
Akorát teda s čím mě moc nepotěšila je přibližná váha našeho Daliborka :unamused: :sweat_smile: :sweat_smile: 3700g :sweat_smile: Takže kusanec! Už chci fakt porodit! :sweat_smile: :dizzy_face:
14. zář 2010 v 11:24  • Odpověz
Ahoj!
tak jsem zklamaná, že nejsou žádné zprávy o včerejších miminkách. nevím, jestli teda holky porodily nebo ne.
@eliska_v gratulka ke kontrole. to jsou super zprávy . já už bych tak od neděle taky brala porod.
@kuchy teda ty máš stavy :unamused: nezávídím.
taky koukám, že mimča i mamči dost trápí prdíky. tak se držte mamky, jsou to nervy, co.
14. zář 2010 v 11:29  • Odpověz
dneska by mohli z porodnice propustit várku rodících 10. tak možná budou fotečky a infošky :slight_smile:
14. zář 2010 v 11:30  • Odpověz
@eliska_v Gratuluji ke KO. Mě čeká v pátek tak doufám se dozvím aspoň něco povzbuzujícího. Na váhu miminka jsem taky zvědavá. Naposledy vím v 30tt 1650g, což mi teď už moc nepomůže. Tak snad se nám to všem brzo rozjede :grinning:
14. zář 2010 v 11:52  • Odpověz
@safryy jé, tak to vám vyšlo pěkně :wink: .
@laterna Taky jsem už zvědavá na zprávičky o holkách. :slight_smile: Tak snad se brzo dočkáme.
14. zář 2010 v 11:58  • Odpověz
ahojky jen mám pro vás vzkaz že Kovaldu dneska pustili domů tak se určo brzo ozve i s fotečkama :grinning:
14. zář 2010 v 11:58  • Odpověz
hojda,
tak jsem dneska nějáká vyšťavená, doteď jsem s přestávkama uklízela. V noci se náš brouček naučil, že chce jíst po 2 hod. a to jsem si říkala, jak se těším, až z těch 3 přejde na 4, hm zlatě ty 3 :grinning:. Ráno jsem ho konečně zvážila jen s plínou a za 6 dní přibral 310 g, pěkně papá náš otesáneček, taky má co dohánět :wink:
@lio : jo jo, na tohle nosítko jsem taky koukala a budete mít mimča pod budnou, nebo jak v zimě? Přijde mi to lepší spíš na jaro, nebo na léto, ale nemám zkušenost.
@lio : u nás si jde občas do svého pelíšku, ale fakt málo kdy. Teď jak hárá, tak je hrozně mazlivá a spí mi furt u břicha nebo v nohou nalepená na mě.
@hupcza : takže s vakem spokojenost, že? :wink:
@lio : já při každém pláči taky letím, nebo mu jak pako vysvětluju, že si jdu umýt ruce a hned jsem u něj :grinning: a pod. Četla jsem, že do 3 nebo 6 měsíců, teď nevím přesně, musela bych se kouknout, si je určitě nerozmazlíme :wink:

@hanncca : to se nedivím, doma je doma. Náš teda v nemocnici ještě brečet moc neuměl, měl to opačně. Taky si říkám, že u nás teprv vše přijde, když se mají teprv narodit, koukám dneska má termín podle UZ :grinning:
@vafle : že by další mimi?
@radkayeboah : tak držím pěsti :wink:
@hhalina : co já bych teď za ty 3 hodinky v noci dala, ty dvě jsou pro mě docela maso, jsem mega spáč, tak si musím zajít chuť :grinning: Měli jsme do předvčerejška 3 taky ve dne i v noci.
14. zář 2010 ve 12:05  • Odpověz
@safryy ahojky a jak malá je hodná??? spí ti v noci??
14. zář 2010 ve 12:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.