• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@rennu chuděro takových nocí se děsím u nás se spalo jen uspávání nám nejde usul až v 9 a to jsem ho uspávala od 7 snad se to zlepší
14. zář 2010 ve 12:08  • Odpověz
tak přemýšlím jestli si jít lehnout a nebo vymalovat předsín?? dilema :grinning:
14. zář 2010 ve 12:14  • Odpověz
čauky

@rennu: tak tomu se říká noc snů ..snad to bude jen ojedinělá záležitost :wink:

@kuchy: tak třeba se sbírá na porod :wink:
s kočárem to je na figu ..já mám naštěstí tu vložnou tašku už na cestě - dnes mi volal z ppl ...tak snad taky brzo dorazí :wink:

@eliska_v: tak to hje bezva, že se chystáte ...ad odhad - mi se sekl o 400g :wink:

@beru3nek: jj ..spokojená ..dneska jsme v něm vařili oběd :slight_smile:

ad uspávání - fakt si zkuste pořídit ...a nebo půjčit ...šátek ...žádné uspávání se pak neřeší ...prcek je s váma a uspává se "za pochodu" při běžné činnosti
14. zář 2010 ve 12:21  • Odpověz
čauky

@rennu: tak tomu se říká noc snů ..snad to bude jen ojedinělá záležitost :wink:

@kuchy: tak třeba se sbírá na porod :wink:
s kočárem to je na figu ..já mám naštěstí tu vložnou tašku už na cestě - dnes mi volal z ppl ...tak snad taky brzo dorazí :wink:

@eliska_v: tak to hje bezva, že se chystáte ...ad odhad - mi se sekl o 400g :wink:

@beru3nek: jj ..spokojená ..dneska jsme v něm vařili oběd :slight_smile:

ad uspávání - fakt si zkuste pořídit ...a nebo půjčit ...šátek ...žádné uspávání se pak neřeší ...prcek je s váma a uspává se "za pochodu" při běžné činnosti
14. zář 2010 ve 12:21  • Odpověz
@vafle : tak na podruhé už to určo klapne :slight_smile:
@lio : tak super, že je Domča dneska takovej hodňouš, a i ty noci že takhle hezky zvládá, šikula :wink:
@hanncca : taky mě čeká 1.10. zubař, budu muset asi i s malým :frowning2: to budou zas nervy. brrr. nejhorší dr. snad
@kuchy : ono se říká, že ke konci se vracej nevolnosti, tak ať je líp a vyřešíte něják ten kočár :wink:
@safryy : tak snad se taky brzo dočkáš procházky a umoudří se tam u vás počasí, to je na draka, co. No vidíš, kdo by to byl řek, radši nepřevlíkat, co. To já po těch dvou hodinkách, taky jednou nepřebalila, usínal, jsem očuchala a šoupla ho do postýlky radši, než aby se probral brouček :grinning:
@kuchy : taky máme danny sport, jen teda jsou nějáký píchací kolo, nebo je to náma smolařema :grinning:
@eliska_v . teda to je kluk jako buk, tak hlavně, že se to už chystá, co. Tak nějáké urychlovadlo neprubneš?
jsem už celá nedočkavá, co rodící maminy, žádné info koukám :unamused:
14. zář 2010 ve 12:25  • Odpověz
@antana123 : tak hlavně, že jsou noci v pohodě, to uspávání se vychytá. Já přišla na to, že mu vadí tma, takže svítíme malou lampičkou. Byl zvyklej na světlo v nemocnici.
@pet.s . rozhodně lehnout :wink:
@hupcza : no jo, oběd :slight_smile: . Mě něják splývá čas, taky jdu na to. Musím využít, že brouček zabral.
14. zář 2010 ve 12:27  • Odpověz
@beru3nek: já to taky s ondrou neřešila ....jenže ondra teď potřebuje pravidelné jídlo a po něm chrupkat, takže mi ani nic jiného nezbyde .....no a když už je navařeno, tak s ním pojím :slight_smile:
14. zář 2010 ve 12:32  • Odpověz
ahojky je tu vůbec ještě nějaká těhulka? :frowning2:
14. zář 2010 ve 12:32  • Odpověz
mňam - udělala jsem výborné povidlovo-jabkové záviny ..žeru je ještě teplé ...a pak mám jako shodit poprodní kila :sweat_smile:
14. zář 2010 ve 12:34  • Odpověz
@hupcza teplý je to nejlepší... já když peču tak jsem pak taky schopná to sníst ještě teplý... jůj děláš mi chutě
14. zář 2010 ve 12:36  • Odpověz
ahoj holky, tak jak se daří vám a miminkům? a co nová mimča, jsou?
14. zář 2010 ve 12:40  • Odpověz
@alzbeta.hod: o víkendu jsem dělala kynutý makovo švestkový ....jsem si nemohla pomoc, tak jsem si taky dala ještě vlažný s tím, že prostě beru na sebe riziko, že budeme prdíkovat ....no prdíky měla více maminka nežli dcerunka :grinning: :grinning: :grinning:
to je strašné ....kdyby mi alespoň bylo zhnilo to udělat ..ale takhle .... :sweat_smile:
14. zář 2010 ve 12:41  • Odpověz
@alzbeta.hod : jasně, já, totálně zničená a zabetonovaná.... :slight_smile:

@hupcza jj, on se sbírá a mě mezitím odrovná,jsem zvědavá,kdo bude pak rodit :grinning: Ale moc do smíchu mi teda není.A aby toho nebylo mála,tak matyáš má u nosu furt nudli,asi to počasí na pytel....no neléčená trvá týden a léčená 7 dní, tak snad se to nezhorší....
fakt den blbec.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. zář 2010 ve 12:47  • Odpověz
Kočár si asi budemem muset vybrat jiný , stejný typ,ale jinou barvu nebo kolekci....tak nevím, z kolekce 2010 mají tyhle barvy...a ta šedá je lonská kol. 2009
14. zář 2010 ve 12:52  • Odpověz
Ahojky , nestiham vas docitat, jsem tu na chvilku. Od vikendu snad nedelam nic jineho nez ze utesuju tu nasi malou Lucku, porad nas trapi brisko - prdiky - asi to bude ta kolika nebo co... vcera od 6 vecer ji to vydrzelo asi do pul dvanacty kdy jako mavnutim kouzelnyho proutku po nakojeni proste vytuhla, tak jsem ji jeste nechala spat v naruci a pak ji opatrne prendala do postylky - nechala ji lezet na zadech protoze kdybych ji prevalovala na bok probudila by se.... teda holky zavidim vase hodny miminka - my mame trapenicko :angry: zkousim vse co se da a co jsem posbirala na netu a nic nejak nezabira asi si budu muset ty 3 mesice pretrpet uf. :frowning2:
Zdravim vsechny tehule i ty co uz maji mrnousky u sebe...
14. zář 2010 ve 12:54  • Odpověz
který? 2 kluka máme potvrzeného na 100% :wink:
14. zář 2010 ve 12:55  • Odpověz
@hupcza : tak to je jasný, je to už velkej kluk :wink: , tak musí mít nějákej řád. Ne jak u nás mamek, co mají jedno mimi a je jim šumák, kdy se nají :wink: Mňam mě děláš chutě, i když já podezírám teda, že po čerstvý nekynutý buchtě jsme měli proplakanou noc. Kolik máš kilo ještě, moc asi ne?
@kuchy :když se to se... tak všechno najednou, co. To je klasika, tak ať je brzo líp :wink: Rýma je prevít u těch našich dětiček, chudinky.
@alisek : hojda, jak se máte? tady je rodící vlna, kovaldu dneska s Žandou pouštějí, včera porodila Lendaw a Suik je v nemocnici, Zvirka taky. Určitě jsem na někoho zapomněla ještě :wink: to mlíko se mi vráží už do kebulky :grinning:
14. zář 2010 ve 12:56  • Odpověz
@kuchy : šedozelená, nebo co to je za barvu, ale ono to dost zkresluje teda, než v reálu

@jennymaresova : a jak jí pomoc v tom trápení, viď. Tak držím pěsti, a´t je kolik co nejméně :wink:
14. zář 2010 ve 12:58  • Odpověz
@hupcza to je hezký... takže se ti to teplý nakonec nevyplatilo, ale taky bych neodolala
14. zář 2010 ve 13:10  • Odpověz
@antana123 ....ahojky, no dneska se nam trochu predvedla...dve hodinky nemohla poradne zabrat....ale nakonec celkem v poho....ona v noci spi v pohode, jen na papani se budi, ale kdyz ji trapi prdiky, tak place ze spani a krouti ji to....to pak nevim co delat....masirovani ji nastve jeste vic :unamused: A Simonek koukam, uspavacka od 7-9 :grinning: to ja bych uz zase mezitim 2x kojila :grinning: Jak dlouho ti vydrzi spat v kuse?

@eliska_v... ja jsem celkem rada, ze jsem zaden odhad vahy nevedela....zbytecne by me to strasilo :slight_smile: Ale jak pise hup...castokrat se seknou az o pul kilca :slight_smile:

@hupcza ....satek jsem vytahla dneska :slight_smile: ale bude to chtit jeste hooodne pocvicit s tim vazanim :grinning: princip mam zmakly....jen to provedeni :sweat_smile: :pensive:

@beru3nek ....no jo, kdyby tam mela jen nacurane, tak bych ji to nechala do dalsiho koja....mame jednorazovky....zadecek opruzeny nema, vzdy je fakt v suchu....jenze tam mela peknou davku....bohuzel teda :grinning: To s tou lampickou je zajimave....tak hlavne, zes na to prisla, ze mu vadi tma :wink:

@jennymaresova .....no to je trapeni....snad vas to prejde drive nez za ty tri mesice! :wink:
14. zář 2010 ve 13:20  • Odpověz
@kuchy Já bych šla do toho modrýho, když máte už potvrzenýho kluka, ale pokud plánujete ještě další děti, tak možná ten šedej. :sweat_smile:
14. zář 2010 ve 13:29  • Odpověz
@eliska_v :závidím a přeji hezký nález na por.cestách,
u nás je to váha kolem 3500g,ale taky to beru s rezervou,dokud není na světě, navíc, jestli se maminka neodbetonuje, nevím kudy vyleze,at je velký jak chce, každopádně je větší,než byl Matýsek už ted....a Maty mě trhl solidně,tak bude počítám hůř....dřív se děti kolem 4 kg považovaly za raroti a ted se jim tak daří:grinning:

14. zář 2010 ve 13:39  • Odpověz
Jé holky, tak mě tak napadlo, v čem teď jezdíte venku oblíkaní, jako když jsou už chladnější dny. Furt si říkám do čeho všeho mám malou navlíct, až ji povezem z porodnice.
Bude stačit čepička, bodyčko bez nožek a krátkým rukávem, na to mikinka a kalhoty s capáčkama a celou do autosedačky ve fusaku na zimu? Nebude jí zima?
14. zář 2010 ve 13:43  • Odpověz
Ahojky nesu vám zprávu od:
LUCINECKA22
Ahojky jmenuji se Jakub narodil jsem se dnes v 10:38 měřím 53cm a vážím 3610gramů
obrovská gratulace :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. zář 2010 ve 13:46  • Odpověz
@trexx25 Já mám zbalené body, dupačky, svetřík, čepičku a teplou deku.
@antana123 No gratulace obrovská
@safryy on se teda pravidelně budí co 3hodiny ale někdy se stane že spí i 4 ale to je vyjimka jinak je přesný jako hodinky co 3 a to já pak jak ho obsloužím ještě odstříkávám vše v jednom jsem multifunkční :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. zář 2010 ve 13:48  • Odpověz
ahojte holky, tak jak se rodí? včera jsem četla, že bylo několik adeptek a teď koukám, že se narodil Kubík, jinak nevím.
Tak všem gratulace a těm co čekají, ať to proběhne rychle a v pohodě.

Náš vikísek mívá svoje řvoucí záchvaty večer po koupání, tj od 7pm do 9-10pm, takže taky docela dlouho a nic nezabírá, žádné karpování ani chování ani ňufání. ale jinak se to s ním dá, ještě ty noci by to chtělo nějak vychytat.
dala jsem do alba nové fotky, dnes má 2 týdny, tak má narozeniny :slight_smile:
14. zář 2010 ve 13:52  • Odpověz
@kuchy já taky řeším sourozenecký, ale ta nová kolekce 2010 už není vhodná pro novorozence a u 2009 si nejsem jistá, tu jsem nikde naživo neviděla. u tý 2010 totiž udělali na zadním sedadle jen 2 polohy místo 3 a nejde to do lehu a je tam dost velkej sklon. radši ho jdi naživo omrknout než objednáš.
14. zář 2010 ve 13:53  • Odpověz
@suzete no lendaw a lucinecka22 zatím pro dnešek a jestli se nemýlým tak už máme 26mimin na světě ale ještě pár jich zbývá
14. zář 2010 ve 13:55  • Odpověz
@lucinecka222 obrovský gratulace ke Kubíkovi :slight_smile: !!!
14. zář 2010 ve 13:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.