• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@laterna :no paní v prodejně říkala,že do skorolehu jde, prý to jen lidi neumí dát dolů...tak nevím...
14. zář 2010 ve 13:56  • Odpověz
@lucinecka222: moooc gratulujeme. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
14. zář 2010 ve 13:57  • Odpověz
@antana123
LUCINCE velké gratulace tak se konečně dočkala
14. zář 2010 ve 13:59  • Odpověz
já sem taky vložila pár foto :wink:
14. zář 2010 ve 13:59  • Odpověz
@kuchy no já nevím. my na něj koukali ve 2 obchodech a ukazoval nám to teda prodavač, nedělali jsme to my, ale leh to nebyl. jestli máš možnost, tak na něj radši koukni.
14. zář 2010 ve 14:00  • Odpověz
@beru3nek hodňouše mi někdo vyměnil, procházka hodku a půl, začlo pršet, ale sem vybavená takže sme šli dál a doma sem oproti včera nestihla tu polívku ani ohřát :grinning:
ale už je nakrmenej, vrní v košíku, ale na spaní to nevidím.....docela se těším až manža dorazí....jeslti tedy včas jak avizoval, bude to paráda
14. zář 2010 ve 14:00  • Odpověz
@alzbeta.hod Děkuji za radu, no deku vezmu nejspíš taky, ať ju můžem pěkně zamuchlat.
@lucinecka222 : moc gratuluji ke Kubíkovi. Přeju všechno dobré do života.
14. zář 2010 ve 14:02  • Odpověz
@laterna : no tady ho nikde nemají, tady nemají vůbec tandemy :stuck_out_tongue_closed_eyes: co vím,tak žádný jané úplně do lehu nejde....prý tohle neměnily v žádné kolekci....četla jsem to tady někde na diskuzi o powertwinu...
14. zář 2010 ve 14:04  • Odpověz
@trexx25 No právě...nevím jaké bude počasí. A berem na ni vajíčko takže by zavinovačka nebyla vhodná.
14. zář 2010 ve 14:04  • Odpověz
@alzbeta.hod To jo, já zavinku taky neberu, protože do sedačky je mi na prd, ale budem mít ten fusak do sedačky, tak snad by to mělo stačit, ale furt si jaksi nejsu jistá. Mám dvě varianty, jen nevím jestli jsou teda dostačující. :sweat_smile:
14. zář 2010 ve 14:11  • Odpověz
@alzbeta.hod Koukám, že máme vybraný stejný jméno :slight_smile:
14. zář 2010 ve 14:12  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:
tak hlásím, že nás ráno obě pustily domů. Jsem šťastná, že už jsem doma.
Možná vás to překvapí, ale těch 30 stránek tady nedočítám :slight_smile:.

Holky, které vás taky u porodu fikly, jak dlouho to trvá, než se dá normálně sedět?
Jak dlouho to trvá, než vypadají stehy? Sedím tu na trochu nafouknutém kruhu a teda zážiteček.

Já mám ke všemu bloklá záda v oblasti pravé ledviny, takže když mne to chytne, nemůžu se ani hnout.
@petja - prosím prosím, co si mohu dát, aby se mi to uvolnilo a aby to nebolelo? Nemáš nějaký nápad?
Jsem z toho fakt nešťastná a musela jsem si v porodce vzít 2x čípek, protože jsem nebyla schopná vůbec
ničeho, natož se starat o malou.
14. zář 2010 ve 14:14  • Odpověz
@kuchy no, to nešel. nám právě ten prodavač říkal, že dřív to byl větší leh. já ale ty dřívější kolekce nikde neviděla, jen na ulici s nakliknutou autosedačkou. já ho právě taky chtěla, ale když jsem viděla ten sklon, tak si to nedovedu představit, jak by tam to mimčo mělo ležet. tak když bys ho náhodou koupila, tak dej vědět o tom polohování.
@antana123 .....tak to je Sima super presny :wink: Ja to budu muset Verunce zacit pocitat....ona jak je zrava a cpe se kolikrat i po hodine, tak pak kdyz mi usne na dyl, tak jsme z toho trochu vydivoceni co s ni je :grinning: Usla mi na rukou, tak ji mam u sebe....chrape jak stary chlap :grinning:
@trexx25 Mě se líbí obě varianty. Jelikož my fusak do vajíčka nemáme tak beru ještě svetřík ale rukavičky ne. Jj taky máme v plánu Nikolku a koukám že obě začínáme mít obavy z porodu.
14. zář 2010 ve 14:16  • Odpověz
No a abych dostála své funkci zpravodaje, tak vám hnedka z fleku posílám info o dalším miminku :grinning: :grinning: :grinning:

Takže SMS od ZVIRKA:

Mireček Hulman se narodil dnes v 7.53 po 28 hodinovém boji. Má 2830 g a 48 cm a je to celý tatínek. Foto dodáme později :slight_smile:

@zvirka: teda MOOOOOC GRATULUJI a obdivuji Tě, žes dala tak dlouhý boj. Ale je fakt, že na konci je ta nejsladší odměna na světě :slight_smile:
14. zář 2010 ve 14:16  • Odpověz
@kovalda vítej doma MAMČO a žanetku vítám též.
nejsem Petja, ale mě moje dr dala arnicu 9ch, 3x5gr, a nebo Staphysagria 9ch 2x5gr ....brala jsem to druhé....plus bachovky
stehy mi vypadali tak do 14ti dnů a spodek se zlepšil až po tom světle, ale já byla "případ", bude brzo dobře, hodně sprchuj a za pár dní bude ok
14. zář 2010 ve 14:18  • Odpověz
No, sice jsou všude poházený tašky z porodnice a taky několik oblečků a plenky a tak, ... jak jsem se snažila se rychle po příchodu přebalit malou a jít jí nakojit, ... ale kašlu na vše. Jsem unavená jak kůň, takže to jdu po vzoru Žanetky zalomit a nabrat trochu sil.

Později se stavím vám povědět více :slight_smile:
14. zář 2010 ve 14:18  • Odpověz
@kovalda fíííha další mimi na světě, tak se konečně taky Zvirka dočkala....tak velké gratulace
14. zář 2010 ve 14:19  • Odpověz
@trexx25 jestli budete mít fusak do autosedačky, tak jí můžeš oblíct úplně nalehko. my ho nemáme a já budu dávat bodýčko, dupačky a slabší kombinézku a když bude zima tak přes to hodím deku.
14. zář 2010 ve 14:20  • Odpověz
Ahoj holky, hlásím se doma. Už od minulé středy, pustili nás o jeden den dřív, protože jsem měla šííílené problémy s tou mojí dietou. V porodnici asi dietní sestra poprvé chystala jídlo pro bezlepkovou dietu... No je to na slušnou stížnost, ale rozmazávat to asi nebudu...

Těžce jsem ze začátku nestíhala a ani moc nemohla, jizva docela bolela, hlavně jak jsem měla spinální anestezii, tak jsem se rozležela daleko víc a rekonvalescence je těžší. Můžu to srovnávat s plnou anestezií a je to fakt rozdíl... Tatínek s námi doma není, takže fakt žůžo... :rolling_eyes: Ale teď už je to lepší, už víme, co jedna od druhé čekat a hlavně kdy :sweat_smile: Kojím a dokrmujeme Nutrilonem, páč neodsaju z prsou víc jak 100 ml dohromady, což Barunce nestačí, takže zkoušíme odsávat, aby se mlíčka dělalo víc... Zatím se mějte kráááásně a všem novým maminkám a miminkám mooooc gratuluju... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Mě se nad Barunkou úplně derou slzy do očí, když vidím, jak se po krmení usmívá, jak je spokojená :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. zář 2010 ve 14:20  • Odpověz
@kovalda ahojky,to je dobře,že už jste doma :slight_smile: dej sem nějaké fotečky Žanetky :slight_smile:
14. zář 2010 ve 14:21  • Odpověz
@kovalda jo blbě sem četla promin, to co sem uvedla já sem měla na hojení.....na to uvolnění nevím..
14. zář 2010 ve 14:21  • Odpověz
@zvirka: veliká gratulace :grinning: :grinning: :grinning: Myslela jsem na Tebe :wink:
Ale teda, takový prcínek malý a jak ti dal :astonished: Ti větší asi lezou ven rychleji, to bude ta gravitace... :grinning:
@kovalda : vítejte :grinning:
14. zář 2010 ve 14:22  • Odpověz
@kovalda jééé, vítej zpátky a snad ti bude brzo líp. mě se po pár klidných dnech znovu vyboulil hnusák hemouš, tak se mi taky sedí pěkně hnusně a nevím co s tím

@zvirka: gratulace k mirečkovi :slight_smile: teda to ale musel být boj, tak dlouho rodit, tý jo. no hlavně že jste v pořádku :slight_smile:
14. zář 2010 ve 14:23  • Odpověz
Zvirce moc gratuluju, já jsem měla císaře taky po 28 hodinách... :wink:
my byli dnes na kontrole a zatim to na porod vůůůbec nevypadá a to máme 3dny do termínu.Tak další konrola v pátek a pak se uvidí zda si nás tam nechaj a daj vyvolávačku.Jsem ráda protože manža má dovču do 28.9 tak to musíme stihnout,jinak bych nerodila ve Strakonicích ale v Písku a to nechci :unamused: Neměl by mě kdo odvézt
@laterna : no máme vložnou tašku s extra pevným dnem i boky a bude trochu nakloněná asi celá,tak jako to vozí ostatní...
14. zář 2010 ve 14:25  • Odpověz
@tatarina taky vítej!! můj si taky nevzal volno a byli sme sami od rána do večera, a hned další víkend byl úplně pryč, je to na houby, ale dá se to. držím pěsti.
14. zář 2010 ve 14:25  • Odpověz
@kovalda Děkujeme za zprávy :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
@zvirka Taky přidávám velké gratulace, jsi opravdu šikulka. Těšíme se na fotečky.
@alzbeta.hod No rukavičky jsou k té jedné sadě, nevím, jestli je využijem, taková zima snad nebude, to snad jen kdyby fučel nějakej vychr. Jo a s tou nervozitou, to jsme asi trochu každá, já jen nevím, jestli jsu víc nervózní z toho jaký to bude (porod) nebo kdy už to hlavně bude :grinning:
14. zář 2010 ve 14:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.