• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@trexx25 teňoučké rukavičky doporučuju vzít s sebou, kdyby se mimák narodil s takovýma drápkama jako ten náš. má rukavičky furt, bo jinak má rozdrápaný xichtík
14. zář 2010 ve 14:28  • Odpověz
@kovalda A tobě taky gratulace a vítáme doma. Hrózně Ti závidím, i když možná někdy není co závidět, když mimísci zlobí, ale stejnak... :grinning:
14. zář 2010 ve 14:29  • Odpověz
@suzete No to je taky bezva, ach ti chlapi... Můj si vzít volno nemůže, prý až příští týden. Prohlásil, že to je přece jedno, kdy si to volno vezme... No na facku... :rolling_eyes: :angry: Tak jsem mu vysvětlila, že v noci s tou čerstvou jizvou mám někdy co dělat, abych se vyhrabala z postele a běžela k malé do pokojíčku... Takže to jedno rozhodně není... Navíc manžílek i Ondra byli nemocní, tak jsem čekala, co za bacil od nich chytneme... Naštěstí nic, ale manža si malou zatím sotva jednou pochoval a nakrmil z lahvičky... :unamused:
14. zář 2010 ve 14:30  • Odpověz
@tatarina já bych ty první dny, vlastně týden a kus druhého tu sama nedala....fakt sem byla ráda že si dojdu na wc, natož někam běhat a malého konejšit.....ale ted už dobrý, zaplat bůh, bylo na čase...
vy krmíte z lahvičky?
14. zář 2010 ve 14:39  • Odpověz
@kovalda ...jee ahojky, tak uz jste doma....gratulace k Zanetce!!! :wink: S tim nastrihem me to mrzi :unamused: doufam, ze petja brzo poradi a ty se das co nejdrive dokupy. Me se prave kus spagatu vyvalil vcera....tak jsem ho ustrihla...ale nevim jestli proste jen stehy povolily nebo uz to ma vypadavat.....ale ja mam jen vnitrni siti....moc te strihali?Jinak prvni foto Zanetky moc hezke, tesim se na dalsiiiii :wink:
14. zář 2010 ve 14:43  • Odpověz
Ahoj holky :wink: Mam pro vas zpravy od Suik, a to krasny zpravy! Uz ma svoji Sofinku v naruci, pry je nadherna nemuze se na ni vynadivat :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Porod nakonec dopadl moc dobre, podrobnosti nevim urcite se s vama co nejdriv podeli. Kazdopadne poctive epinovala, dostala se na cerstvych 30 kdyz ji praskla voda a je bez nastrihu jen jemne odrena. Stejne jako ji i vsem ostatnim cerstvym amminkam a hlavne miminkum preju do zivota jen a jen to nejlepsi!
14. zář 2010 ve 14:47  • Odpověz
@sambucca děkujeme za zpravy
SUIK obří gratulace k Sofince
14. zář 2010 ve 14:48  • Odpověz
@lio Jo, z lahvičky a saje jak divá i z prsu, dokonce přes klobouček (moje bradavky byly samý strup a prasklina i přes dobrou techniku kojení), jako druhomatka to už moc neřeším a zatím lahvička prochází úplně v pohodě.... Koupila jsem savičky na lahvičky s co nejmenší dírečkou, aby tahala a neteklo jí to samo do krku. Nejdřív nakojím, klidně z obou prsů a pak pokud ještě po odříhnutí ještě chce (nebo se třeba do půl hodiny probudí hlady), tak ji dám prostě z lahvičky Nutrilon... :wink:
14. zář 2010 ve 14:48  • Odpověz
@sambucca ...jeee tak Suik ma nakonec holcicku...a to porad rikala, ze si mysli, ze to bude kluk....tak moc velke gratulace a hodne stesticka a hlavne zdravicka male Sofince :wink:
14. zář 2010 ve 14:51  • Odpověz
@beru3nek
@safryy holky díky za podporu, snad to po tech 3 mesicich nejak odezni, jinak je to pakec... ke vsemu ted moc nechce jist... mlika mam dost, ale ona si ho nejak je lina vycucnout nebo co - nechce se mi ji dokrmovat strikackou - pripadam si vźdycky jak tyran.... uvidim pri pristim kojeni, ale ted toho moc nevypila, tak snad bude mit za 2,5hodky vetsi hlad.
14. zář 2010 v 15:08  • Odpověz
@jennymaresova ...jejda nechce papat? Tak to prijedte na cumendu jak se papa....ja mam prsa strhane tim mojim dravcem :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak snad to je jen prechodne obdobi :wink: Urcite se zase rozpapa jak ma :slight_smile:
14. zář 2010 v 15:12  • Odpověz
@safryy no uz to bylo dobry papala pekne a ted se ji nejak nechce, nevim co s tim....
14. zář 2010 v 15:12  • Odpověz
@zvirka : Obrovská gratulace :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
@lucinecka222 : Moooc gratuluju k malému :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

@suik : Velká gratulace :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

tak to je krásná úroda miminek :dizzy_face: :dizzy_face:
14. zář 2010 v 15:33  • Odpověz
@trexx25 já jsem nervozní asi z obojího... jak z porodu tak z nečekaného
14. zář 2010 v 16:03  • Odpověz
@lucinecka 222 @zvirka @suik velká gratulace k mimískům

@kovalda vítejte doma :slight_smile: já byla šitá po porodu, ale prakticky hned jsem vstala. Takže neporadím....
14. zář 2010 v 16:05  • Odpověz
@beru3nek: netuším ..do porodky jsme šla s 10, z porodky asi s 5 ...vážit se nevážím - tak uvidím za 4 týdny na gyndě

@safryy: ad šátek ...já se na tom poprvé taky málem oběsila :wink: ...to chytneš rychle do ruky, neboj :wink:

@trexx25: to mi příjde málo ...u nás teda je dost kosa - na přechodní bundu

@laterna: y va budete mít jaký kočárek?

lucinecka: veliká gratulace k jakoubkovi :wink:
14. zář 2010 v 16:08  • Odpověz
Tak když jsme se vyprdelili na procházku, tak začalo akorát poprchávat, tak se ten můj tlemil, jaká jsme výprava. Že se ta 15 min. procházka fakt vyplatila :grinning:. Do toho se pejsánek protáhnul někde pod autem a je celá od šmíru něják to nejde dolů, tak z ní máme dalmatina. A zjistila jsem, že mě něják ubývá mlíko, jsem si říkala, že netahá a on už chudáček neměl co, tak snad se mi to zas rozjede, i je mám míň plný, tak jestli z nevyspání to i může být :pensive:
@safryy : našemu se taky nelíbí masáž :frowning2: No doufám, že je to tmou :wink: , uvidíme dneska jaká bude noc.
@kuchy :myslíš, že by ti dělali císaře, kdyby to nepostupovalo, když máš ten vysokej tlak? Nebo říkali ti už něco ohledně porodu?
@trexx25 : my když jezdíme k dr. teď, tak má jen overálek, čepičku a teplou deku. Nebo mikču ještě dám.
@lucinecka22: velká gratulace ke Kubíčkovi :grinning:
14. zář 2010 v 16:10  • Odpověz
@kovalda: vítám tě mězi mamčama :slight_smile:
ad šití - netuším ..s ondrou jsem měla jen jeden a o tom jsem ani nevěděla ....vlastně jsem si ani nevšimla, že mě šili :grinning:

zvirka: véééélké gratulace

(teda my si odskočíme na hřiště a tu se rodí jak o život :slight_smile:)

@tatarina: taky si koukám "užíváš" ...tak ať jsi brzo fit :wink:
14. zář 2010 v 16:13  • Odpověz
@tatarina: jo je dobrýýý, že je to jedno :grinning: ....bych ho kopla do hlavy

suik: no taky velikánská gratulka :wink:
14. zář 2010 v 16:16  • Odpověz
Tak jsem se vrátila s malým ze školky a z obchodu...

@hupcza Jo, "užívám" si krásně, naštěstí je malá docela hodná, skoro se budí jen na jídlo a to se ještě převaluje 10 minut, než začne pořádnej kravál, takže si vždycky v klídku všechno nachystám a pak krmíme a kdybych nepřebalovala, tak ani nepípne... :dizzy_face: Manžela asi fakt kopnu do hlavy, nebo i jinam :grinning: Já jako bolestný dostala zlatej řetízek na krk, tak už je napůl odpuštěno... :sweat_smile:
14. zář 2010 v 16:21  • Odpověz
ty jo...tady se rodí jako o závod......gratulace všem novým maminkám a miminkům...
zkusili jsme dát dávku prostaglandinů.....a nějaké stahy z toho mám....ale zas je to tak nějak všelijak.....jak jen to dítko přesvědčit...
14. zář 2010 v 16:51  • Odpověz
@lendaw mooooc gratuluju:wink:

@safryy no, to je přesný, taky jsem ho přebalovala v ty 3 po kojení, bo měl načůráno....a probral se :frowning2: s tím rozdílem, že manža spal a já chlácholila až do rána a už nespala :unamused:

@eliska_v teda Daliborek bude chlapák, prima zprávy z kontroly :slight_smile:

@antana123 nezoufej usnutí v 9 závidím, náš vytuhl nějak před půlnocí...takže bud v klidu :sweat_smile: usíná vám krásně, co já bych za to dala :wink:

@hupcza taky doufám, že to bylo vyjímečné ponocování....šátek pořídím, jak přijde porodný...doufám, že se do tý doby nevyštění další nenadálý výdaje :sweat_smile: a nedělej mi chutě se záviny, btw máš houby co schazovat:wink:

@jennymaresova nejsi v tom sama, také nás trápí totéž...

@lucinecka222 moc gratuluju.....:slight_smile:

@zvirka, fíííííha, ale zadařilo se, mooooc gratuluju :wink:

@kovalda moc vás vítám doma holky, neboj,ˇbolest přebolí, Žanetka ti to vynahradí :wink:

@tatarina chjo, chlapi si to představují jednoduše, co? Můj mi tuhle řekl...o weekendu, že mám vlastně dopolka v pohodě :unamused: naštěstí ho z toho malej vyvedl do půl hodiny...

@suik také moc gratuluju :slight_smile:
Dnes se s miminkama roztrhl pytel :slight_smile: My vyrazili s babi a se psem před 11 na houby a dotáhli plný koš :slight_smile: junior chrupčil, jen mu na lesním vzduchu vyhládlo, tak jsem kojila na pařezu :slight_smile: a zas hned vytuhl :slight_smile: venku jsme byli přes 3hodiny, jsem grogy...pes chrápe, malej vytuhl po koju na mně a já prd....jestli bude zas vyspinkanej a bude tóčo v noci, tak mě hrábne :sweat_smile:
14. zář 2010 v 16:56  • Odpověz
@tatarina vidíš, dostala jsi aspon od manžela "bolestný"...já jen kytku...pro alergika taky bomba :grinning:
14. zář 2010 v 16:57  • Odpověz
@vafle tak držím pěsti, aby to zabralo :wink:
14. zář 2010 v 16:59  • Odpověz
@hupcza no, to já sama nevím jakej budem mít kočárek :sweat_smile: jak na to koukám, tak žádnej, protože se mi žádnej nelíbí a nebo ho nenarvem do auta. chci se jít ještě jednou kouknout na toho phil a teds někdy příští týden,až bude manža doma. uvažovala jsem mezi jané powertwin, phil a teds, icandy pear a jogger city select a britax römer b-dual každej má pro mě spoustu závad. asi bude naše malé kotě nošenec.
14. zář 2010 v 17:16  • Odpověz
@rennu ....ty venkovni prochazky zavidim teda(a ty houbicky taky :slight_smile: )....tu se udelalo nakonec hezky, tak jsme "vyrazili" na zahradu.....rev siroko daleko...uhustat se nedala ani za boha...tak na 10min usla...a pak zase rev....vubec se ji v tom kocare nelibi....vsem vam ty mimina krasne spi venku a nase histerka ani omylem :unamused: ....tak jsme vytahli vyssi kalibr....jiz zminovany satek :grinning: No tak ji ma manzel na hrbe....hraje call of duty a ja si internetim :grinning:
14. zář 2010 v 17:17  • Odpověz
@safryy a v šátku malá spinká?? Sice je výhoda že náš chrupe venku v kočárku, ale musíš jezdit, když stojíš a jen hrkáš, tak to prokoukne, fakt nevím jak :sweat_smile: Jenže já jsem pak grogy a práce doma stojí, ptž lítám furt venku.... Ted mi usnul po kojení na klíně, tak ani nedutám, jíst nejdu, jinak bych ho vzbudila a byl by řev :sweat_smile: A jestli nebude spát v noci, tak zítra žádný vycházky :grinning: :grinning: :grinning:
14. zář 2010 v 17:25  • Odpověz
áááááá pomóc.....vím že už se to tady trochu řešilo ale mám dotaz: pediatr by měl mít smlouvu s mojí pojišťovnou že. Miminku můžu pojišťovnu změnit až po nějaké době (čtvrtletí nebo jak?)
a sebe už přepojistit do porodu nestihnu...
14. zář 2010 v 17:34  • Odpověz
@beru3nek s tím bojujeme taky...že nemám někdy mlíko... :frowning2: teď zatím dobrý, ale taky to není, co to bývalo. ale zatím baští, má co a přibírá.
14. zář 2010 v 17:34  • Odpověz
holky já měla luxusní tři hodinky odpoledne....stihla sem domluvit venčení s kámoškou, odsávat, poklidit, vyklidit tašku ze starého prodaného auta, poplatit pár příkazů v bance, najíst se...Domča dal tři hodky v kuse ááááách krááása
manža samo včas nedorazil a venku se parádně rozpršelo tak z odpo procházky nebude nic....a jelikož neska koupem tak asi ani na večír...ach jo....

@hanncca to mi řekni že mne to tak trápilo tam dole.....ale jak říkám, šití dva stehy a o tom sem netušila ale ta podlitina byla dost maso a ta mne tedy odstavila na dlouho :frowning2:

@safryy nelíbí se malé v kočárku jo? no některé mimi to tak maj tak aspon že v šátku se líbí. Já Domču narvala do vaku a řev jako kráva....takže jsem běžné činnosti jak psala Hup fakt nezvládla.....doufám, že to close baby nosítko bude lepší a budem s ním fungovat
@hupcza doma nosíš v šátku nebo v tom nosítku? to máš asi jen na ven co? myslíš že na doma bude dobrý?
a ještě mi zajímalo dyž neuspáváš na ruce a tak, tak dáš mimi do šátku a spícího ho vyndáš do pelíšku? nebo jak to praktikuješ prosím večer?
14. zář 2010 v 17:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.