• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@tatarina: my měli taky veselo
chtěla jsem se s drahým domluvit na nějakém režimu, abych mohla s prckama chodit na cvíčo a plavaní a tak ..no a vzhledem k tomu, že u něj "po práci neexistuje" (mezi 7 a 8 večer žádné kurzy pro děti nějak nepořádají - vyráží po 7 a vrací se kolem 6), chtěla jsem se domluvit, že ho/ji třeba přihlídne přes den ...no tak jsem se nedomluvila ...prý jsem se asi zbláznila chtít po něm cca 4 hodiny hlídání v týdnu (hlídání = dovezu najedené a přebalené dítě do kanceláře, tam jej vyložím a za hodinu jej opět naložím) ....prý si mám říct mamce a nebo mojí asistentce !!!
tak třeba to nějak zpytlíkuju na těch kurzech s hlídáním ....nebo se holt naše děti budou muset celé dny placatit doma ..což bude super zejména v zimě, když se nebude dát chodit ven a hlavně s ondrou, který pohyb potřebuje jako sůl
jako třešničku jsem se dověděla, že mi pomáhal 2 týdny - no nějak od toho zapomněl odečíst ty dny, co byl v práci :sweat_smile: ....a k mému velkému úžasu do pomoci započetl i to, že hlídal ondru, když jsem byla v porodnici ...já bláhová si myslela, že to je jeho povinnos hlídat své vlastní dítě, když jeho žena je z druhým ve špitále ..a ona to je jeho dobrá vůle a výpomoc

@laterna: i candy jsem taky zvažovala ...dokud jsem ho neviděla v reálu
14. zář 2010 v 17:41  • Odpověz
@safryy: já se s ondrou taky těšila na kočárkování, jak si v tom jarním sluníčku vyjedeme ....a první měsíce kočár=řev řev řev ....pak se to zlomilo :wink:

@vafle: no před rokem a půl platilo, že nejdříve po kvartále

@lio: mám to i na doma - šátek je složený v krabici :slight_smile:
večer koupu, masíruju, krmím a pak dám do hačky nebo postýlky v krpovi a zavince ....žádné uspávání
14. zář 2010 v 17:46  • Odpověz
@hanncca
@beru3nek tak jestli vy kojící řešíte ubytek mlíka, tak já si to pak můžu jít rovnou hodit že :slight_smile: i d\ž neska sem vyždímala víc...ale jednou tak podruhé onak, tak kéž by to vydrželo
14. zář 2010 v 17:48  • Odpověz
@hupcza no to mi picni s manžou.....tohle já díky bohu neznám, i dyž - domlouvat se na něčem .. jsem ještě nenašla odvahu, ale už mi sám nabídl že není problém, tak snad nebude....chtěla bych si zajít ke kadeřnici, ale ted od září maj víkendy, tak to nebude prob, jdu na kosmetiku, obhlížela jsem masáže v okolí, že bych zašla....a s prckem plavat bude chodit manža, Domča je vodník po něm, ode mne by chytil leda strach se potopit .-)

jo jako neuspáváš a když brečí ? předpokládám že nebrečí :grinning: v karpovi - myslíš co přesně? když je ještě v zavince?
sorry asi sem natvrdlá, tak promin za ty debilní dotazy :slight_smile: dostaneš ode mne potom metál:slight_smile:
14. zář 2010 v 17:51  • Odpověz
@rennu ....no ja toho doma moc na praci nemam...tak bych i klidne litala po venku...ale ji by tam asi trefil slak :grinning: No budem zkouset...kdyztak budu chodit s satkem, pokud se osvedci....doufam, ze to nebyla jen nahoda, ze v tom tak rychle a krasne usla.....ted jsme ji prendali do pelisku a pokracuje ve spani...jsem naprosto sokovana :grinning:

@lio ...tyjo co clovek nestihne za tri klidne hodiky ze? :grinning:
14. zář 2010 v 17:54  • Odpověz
jůůů krásná fotka.....

právě se vrátil manžel ze schůzky s tím že kamarád co nám spravuje auto je měsíc a půl mrtvý......pořád se domlouvali jak naše mimi zapijou.......zabil se na motorce má ženu a dvě malé děti......úplně mě přešla chuť rodit :unamused:
14. zář 2010 v 18:05  • Odpověz
@hupcza No chci ji dát ještě do zimního fusaku do autosedačky, a asi i ještě zadekuju, myslíš že je to i tak málo? Poradí mi někdo třeba v porodnici? Nebo je to už nezajímá, když nás propouští?
14. zář 2010 v 18:05  • Odpověz
@lio: no to je ještě jiná kapittola ..z toho žádný volný čas pro mě neplyne ..prostě budu s tím druhým prckem

když brečí vytáhnu a pochovám ...většinou nebeká
mám ji v plíně zakarpovanou (stáhnuté ručky, aby nebyla vystreslá) ...zavinku na to jen na teplo

@safryy: tomu se říká spokojené miminko :wink:
14. zář 2010 v 18:06  • Odpověz
@vafle Tý jo, to je fakt hrozný. A ještě když měl rodinu, tak dvojnásob. :pensive: Já mám teď podobný starosti, ale doufám, že to u nás tak smutně nedopadne. Můj starší brácha je dost dlouho bez práce a začíná se s toho psychicky skládat, tak naši mají strach aby si něco neudělal, že o tom párkrát mluvil a dneska tady byl s tátou a fakt je dost mimo. Úplně mě tím dostal, takovýho jsem ho nezažila. Tak se už bojm taky aby neudělal nějakou blbost. :frowning2: Ale snad až se malá narodí, tak se mu zvedne nálada, na ni se docela těší...Tak Nikolko, honem pospěš na svět.
14. zář 2010 v 18:11  • Odpověz
@safryy Krásná beruška, jak si spokojeně hajá, taky chci pak zkusit šátek, tak snad uspějeme i my. :slight_smile:
14. zář 2010 v 18:12  • Odpověz
@vafle ....jezis, to je mi moc lito :frowning2: drz se!

@hupcza ....doufam, ze priste bude spokojene uplne stejne.....akorat se manzel s Verunkou navzajem paradne spotili :grinning:
14. zář 2010 v 18:13  • Odpověz
@trexx25 ...dekuju :slight_smile: no doufam, ze bracha nevyvede nejakou koninu :confounded:
14. zář 2010 v 18:40  • Odpověz
@lio : já ode dneška přes rýmu opět cvičím, takže je kantáre a spinká a spinká. Tak se zas děsím noci :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@kovalda : vítejte doma :slight_smile: , tak ať ti něco co nejdřív zabere na tu bolest. Já měla z normálních léků na doma po císaři čípky a prý i ibalgin nevadí mi tvrdili.
@safryy : jé Verunka chrupká, to musí být pohled na takovou něžnou chrápací holčičku :slight_smile:
@zvirka: velká gratulka, chudáku to sis teda vytrpěla, tak hlavně že jste už s Mirečkem spolu :wink:
@kovalda : jo jo, jen to zalom, když to jde, co Žanda, je to hodné mimi?
@tatarina : tak super, že už jste doma, teda to je Barunka pěknej žroutík, když jí 100 ka nestačí :wink: Tak to je mazec císař po tolika hodinách trápení :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@suzete : náš je samej šlinc, rukavičky si totiž sundá hned, dneska jsem dostříhávala, tak snad to bude lepší, ale jak se vzteká tak se celej porejpe vždycky chudáček :frowning2:
@tatarina : u nás taky teď už skoro týden malýho ten můj neviděl, když má tu chřipajznu, či co. Chodil za ním jen s rouškou, stejně to bylo k prdu :angry:
@suik: velká gratulka k Sofince, tak super jste holk y šikovný :wink:
14. zář 2010 v 18:46  • Odpověz
@vafle: brr..to je hrozné
@trexx25: tak zimní fusak mi příjde zase zbytečně moc ..v čem ji pak vozit v zimě
hlavně až pojedete v autě, budete tam mít tak 20st. - to ho zase v zimním fusaku uvaříš ...spíš bych ji přiměřeně oblíkla
14. zář 2010 v 18:57  • Odpověz
mno nic já ho až tak neznala a manžel si asi otevře nějakou z flašek co má na křtiny....spíš mám teď strach o něj....odjel v takovém rozpoložení.... Jinak teda jestli se mi opije a já začnu rodit tak asi budu do porodky řídit sama nebo nevím :slight_smile:
14. zář 2010 v 19:01  • Odpověz
@jennymaresova : náš u toho kolikrát taky vytuhne a za chvíli má zas hládeček. Já si taky říkala, že nepije jen dudá a ono to bylo tím, že už chudáček neměl co :frowning2:

@hanncca : asi nevyspání, nebo nevím proč ubývá mlíka :frowning2:
@lio : tak super výkon, 3 hodinky spánku, jen tak dál :wink:
@hupcza : jo jo, někdy jsou na dělo naše drahé polovičky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@lio : tak vidíš, jen tak dál. Fakt mě se to rozjelo až ke konci 6 nedělí, no teď zas nějáká krize, tak snad zas bude líp, mám už třetí půllitr melty :grinning:
@safryy : boží fotka, Verunce se tam fakt líbí, tak budeš holt šátkovat místo kočárku a jestli se jí v něm tak líbí, tak ho nesundáš ze sebe ani doma :grinning:
@trexx25 : tak snad se dá brácha brzo do kupy, mimčo je dobrej životabudič :grinning:
@vafle: to jsou ty nejhorší zprávy, držte se
14. zář 2010 v 19:06  • Odpověz
@suik: moc gratulujeme.....vidíš, taaak ses bála a už máš mimi holčičku u sebe :wink:
14. zář 2010 v 19:07  • Odpověz
@hupcza Aha, dáme teda jen deku, a to oblečení je málo?
Holky koukněte prosím na stránku 1234, mám tam fotky dvou soupraviček mezi kterejma se rozhoduju, tak poraďte kterou a co ještě k tomu? Svetřík by stačil? Moc děkuju...
14. zář 2010 v 19:07  • Odpověz
uvažuju že zkusím ten huhu koktejl........sice když jsem to poprvé viděla tak jsem si řekla že do ničeho takového nejdu....ale jestli do pondělka neporodím tak mě čeká vyvolání....tak to bude asi hu hu lepšejší......
akorát nevím jestli to teda zkusit na velkou chodím už i tak 3x denně....a ráno ještě zvracím tak abych se totálně nevyčerpala....co myslíte mám-nemám?
14. zář 2010 v 19:08  • Odpověz
@beru3nek : ještě nevím, nerada bych končila SC, asi jako každý,ale loni jsem tomu unikla o fous,už nade mnou visel, já se prostě neotvírám jajk bych měla ,,,,jsem zabetonovaná :frowning2: A miminka musí dříve ven....
14. zář 2010 v 19:09  • Odpověz
@trexx25 já to mám nachystané podobně.....body s dlouhým rukávem dupačky ale bez ťapek takže plus ponožky a botičky......čepičku.....ale ty dupačky mám takové tlusté flísové a pak takovou tu flísovou deko zavinku do autosedačky pojedem autem tak není až tak co řešit.....jinak bych byla pro tu sadu vpravo s těma dupkama v celku..
14. zář 2010 v 19:12  • Odpověz
@vafle : já bych ho určitě prubla, za zkoušku nic nemáš, v nejhorším se jen po... no :wink:

@trexx25 : mě se líbí víc asi ta vpravo. Neoblíkej až zas tolik, zimní je fakt moc. Já teda taky dost furt tápu, jak oblíkat. Prý o jednu vrstvu víc, než nás. I dětská mě překvapila, když k nám přišla a hned, že je moc oblíklej :grinning:

@kuchy : tak snad se stihneš odbetonovat :wink:
14. zář 2010 v 19:15  • Odpověz
@beru3nek @safryy Dík, taky doufám, že to nějak ustojí. Neumím si představit, že by si něco udělal a navíc teď když se má narodit malá. To bych se asi fakt složila. No, ale pryč s černejma fuj myšlenkama, furt si říkám, že musím myslet pozitivně, tak snad tak bude myslet i brácha. Když vidím ty vaše miminka, tak mě to hned potěší u srdíčka. Děti jsou prý lék na všechno (teda asi jen když jsou zrovna hodný :grinning: :grinning: :grinning: ) nebo to má být smích?
14. zář 2010 v 19:18  • Odpověz
@trexx25 : jo jo, je to krásný jsou to miláčkové naši :wink: Nikolka ho z toho dostane raz dva :wink:
14. zář 2010 v 19:22  • Odpověz
@trexx25 takhle to mám nachystané já.....ale do porodky to sebou neberu přiveze mi to pak manžel tak to budem řešit operativně ještě jaké bude počasí......
mno a na to že nevíme pohlaví :slight_smile:
14. zář 2010 v 19:22  • Odpověz
@vafle @beru3nek No deku mám objednanou dvojitou flísovou, takže jak už mi poradila hupza, fusak brát nebudu. Mě se teda taky líbí víc ta vpravo, ale je tenčí a i o trochu větší, než ta vlevo. No a tak myslíte, že kdybych jí na to dala ještě svetřík, tak už by to stačilo? Půjdem jen z porodnice, jinak pojedem furt v autě. Dík za rady. :slight_smile:
14. zář 2010 v 19:24  • Odpověz
@vafle To je krásný, koukám počítáte spíš s chlapečkem :grinning: A už teda žádnej svetřík? Tak nevím, jestli nenaběhnu koupit taky nějakou takovou teplejší soupravičku. Asi by to bylo nejlepší. No mě to doveze taky pak manžel, ale musím mu to nachystat, protože jinak by dovezl nevím co, on je na tohle hroznej. :sunglasses:
14. zář 2010 v 19:29  • Odpověz
pokud bude počasí jak dneska tak já jsem pro bez svetru.....kdyby se ochladilo asi přidám mikču mám takovou sametovou
14. zář 2010 v 19:34  • Odpověz
jo to já si taky myslím že mi pak doveze kdo ví co......takoví jsou asi všichni chlapi :slight_smile:
myslíme si totiž že jsme viděli na uz pindíka :slight_smile: ale třeba to byl pupečník nebo ruka nebo tak.....a bude to nakonec holčička
14. zář 2010 v 19:36  • Odpověz
@vafle :slight_smile: No u prvního mimča je fakt jedno co to bude, hlavně ať jste oba v pořádku a zdraví. Kámošce se narodil kluk a tchýně jí dovezla do porodnice růžovou pletenou soupravu, ten měl prej šlehu, ale stejnak ho po cestě nikdo neviděl, kdo by řešil, jestli je to kluk nebo holka a doma si ho převlíkla. :wink: Obdivuju, že jste vydrželi si to nenechat říct. Já byla hned od začátku zvědavá, jestli to bude ta má vysněná holka, nebo manželův vysněněj kluk :grinning:
14. zář 2010 v 19:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.