• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
jo všichni se diví že nevíme....nikdo nám to nevěří a podezřívají nás že víme a nechceme říct.... :slight_smile: je to vtipné myslí si o nás že jsme divní a my jsme rádi divní takže tak :slight_smile:

Jinak by se to tu mohlo přejmenovat na Hupčina zářijová poradna.....kdepak ji máme? Bez ní neporodíme, neoblečem děti, nenakojíme, nevyspíme se......pomoooc
14. zář 2010 v 19:48  • Odpověz
@beru3nek teda, tak nestraš, že to může být ještě horší....my teda dnes nespali- bolelo bříško, tak jsme po dlouhé noci a masáži usli v 6hodin ráno...byl to mazec, celý den jsem to dospávala s ním-jsem také spáč... :slight_smile:
14. zář 2010 v 19:51  • Odpověz
No nějak to tady prořídlo, asi všichni kojí a pod. Moc nás tady už před porodem není :slight_smile: Já taky mažu. Nějak se mi klíží očka, takže dodělám co musím a hajdy na kutě. Tak pa zas zítra... :sunglasses:
14. zář 2010 v 19:52  • Odpověz
@hupcza no tím hůř že žádný volný čas, jen potřebuješ pohlídat jednoho či druhého prcka, a debata na tvůj volný čas bude asi taky maso, co...ale nakonec manžu zpracuješ ne. nebo to neprojde?

manža dorazil později, já mu "vrazila přebaleného nakrmeného DOmču a šla venčit psa, do deště....přišla jsem a ještě nespali, ale prý koukali a povídali si a tak...manža uplně nadšenej, že Domča kouká a nebéká :grinning: no pak sem mu udělala véču, přebalila nakrmila znova a ted uložila a uvidím co bude ....neuspávám na ruce tedy :frowning2: tak chvíli ticho, pak bé bé ... dudan jeden
14. zář 2010 v 19:56  • Odpověz
@trexx25 joo taky bych šla spát, tak si užij dobrou noc amožnost se vyspat :slight_smile:
14. zář 2010 v 19:57  • Odpověz
@trexx25: obecně se říká o jednu vrstvu víc než ty - takže když máš triko a bundu, měla by mít ještě nějaký svetřík nebo mikinku ...no a raději vzí se sebou více věcí na vrstvení a pak to upravit dle aktuálního počasí

ad brácha - já bych to nepodceňovala ...a příchod neteře bych nepředceňovala - pokud má opravdu deprese, hnala bych ho stráášně rychle k psychiatrovi

@vafle: hlasuju pro huhu :slight_smile:
14. zář 2010 v 19:57  • Odpověz
@vafle Hupčina poradna je dobrej nápad :grinning:
jinak nejste divní, my to taky netušili, sázeli se všici okolo a my netušili.
Já od 20 týdne ležela a přestože jsem hned na začátku těhu říkala, že to vědět chci, manža od zač. vědět nechtěl a pak jak sem lehla, nepokládala sem to za důležité, ale moc jsem si přála Elišku, a manža Dominička ...před porodem mi to už bylo fuk, hlavně až jsme oba ok a zdraví.
a když jsme byli na ult ve 30tt tak se dr ptal zda víme co to je a my že ne a on že konečně někdo normální, kdo se nechá překvapit:slight_smile:
14. zář 2010 ve 20:00  • Odpověz
@vafle: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

@lio: no můžu ti říct, že jsem včera měla hodně co dělat, abych nerozjela hádku ...nechám to uležet ....a až budou vypsané reálné termíny, tak to nějak splácám ..přišlo by mi líto, aby veru neměla to, co ondra (plavání ve vaničkách bylo boží a veru je ve vaně úplně spokojená) ...a stejně tak mi příjde uhozené, aby to naše třeštiprdlo nemělo žádné vybití mezi vrstevníky - dle mého vyloženě nezdravé
no nějak to dopadne ....si konečně budu muset dupnout ...mamka mi furt říká, že jsem pes, který štěká, ale všichni ví, že nakonec nekousne ....tak asi budu muset alespoň symbolicky hryznout :grinning:
14. zář 2010 ve 20:01  • Odpověz
@trexx25: Kdo ví jak bude, viď. Vem si toho sebou víc a uvidíš jaký bude počásko, se zeptáš kdyžtak nějáký zkušený mamči tam.
@vafle : hupzca poradna, to je výstižné :wink:
@hhalina . já si vždycky říkám, jak to zalomím pak není čas, nebo se mi nechce a když už bych šla, jako ted, tak za chvíli jdem mýt a večeřet :grinning: Neboj, jsme asi vyjímka :grinning:
@trexx25 . dobrou
14. zář 2010 ve 20:02  • Odpověz
@hupcza : jo jo, někdy se kousnout musí :slight_smile: já to teda taky moc neumím :grinning:
14. zář 2010 ve 20:03  • Odpověz
@zvirka.gratulace
@suik:gratulace
@kovalda:vítej doma
@safry:malá je nádherná a šátek super taky ho asi koupím malý pořád bečí celý den at můžu doma normálně fungovat
14. zář 2010 ve 20:11  • Odpověz
@hupcza Domča je taky vodníček, voda se mu vyloženě líbí, tak brzy taky objednám vaničkové koupele...
aha, já myslela že i koušeš....a vono néé, to je chyba no....ale snad to něak zpacifikuješ..tedy ne to, ale manžu .-)
takovej luxus, jako dovést dítě které bude přebalené nakrmené a za hodku si pro něj přijedeš, co by mu to udělalo....

tak mi ted řekněte co mám jako dělat
přebaleno, nakrmeno, v košíku, a jak vypadne dudák tak řev.....kruti brko jedno.....podám dudák, zahryzne se, klid ticho a asi jak usíná a vypadne mu a není uplně v limbu tak ho to probere....
14. zář 2010 ve 20:12  • Odpověz
@antana123 ahojky, že bychom tě už do šátku nakone přeci jen uvrtaly:slight_smile:)
brečí celý den jo? fííha ...to máš nervy z ocele....no vono co jiného zbývá co
14. zář 2010 ve 20:13  • Odpověz
@lio ahoj jo dneska je hrozný nebýt ségry tak neudělám nic všechno v letu no snad to bylo jen dne :confused: :confused: a šátek asi to udělám at můžu v domácnosti normálně fungovat
jsem vyřízená všechno dělám v letu v pondělí jedu do školy a malý bude poprvé sám s babičkou no snad to zvládnu jedu jen na 3hodiny a pak domů
14. zář 2010 ve 20:16  • Odpověz
jsem říkala manželovi že potřebuju koupit ricinový olej a on na to mi z rici žádný olej neteče :grinning:
14. zář 2010 ve 20:17  • Odpověz
jinak jdu spinkat....když zatím nemusím nikoho uspávat a zítra zkusím hu hu
14. zář 2010 ve 20:17  • Odpověz
jinak volala mi lucinecka22 a prý porod byl mazec vyvolání zabralo je prý nastřižená a zbytek vám poví sama jinak vás moc pozdravuje
14. zář 2010 ve 20:23  • Odpověz
@beru3nek:jj ..zato štěkat umím jedna radost :grinning: :grinning: :grinning:

@lio: no právě ..kdybych to chtěla kvůli sobě ... no on je trošku sobeček po matince ...ale snad to nějak dáme :slight_smile:
do zblbnutí nahazovat - on se to naučí :wink:

@antana123: nemáš možnost si třeba někde půjčit ...půjčují to i ty obchody, kde to můžeš pak koupit ...ať si to zkusíš
ono je pak blbé, že když tohle je dýl, budeš nervní že nestíháš, že je třeba doma čurbes
navíc pokud do toho máš školu ...snažila bych se max. si to ulehčit

@vafle: maža je ftipálek, což :grinning:
a ted už vás bude informovat zase kovalda :grinning: :grinning:
@hupcza o půjčování nevím myslím že ho koupím stejně ho využiju aspon to bude doma vypadat spořádaně já jsem cvok mám ráda vše tip top a šílím z toho neladu doma ale co už jsem vyflustlá a ráda že zvládnu malého nějak se mu to obrátilo první řval v noci a spal přes den a ted spí v noci krásně a řve přes den co už člověk si nevybere co je lepší
14. zář 2010 ve 20:26  • Odpověz
@antana123: ale krásně jsi zaskočila :slight_smile:

jinak - když šátek nevyužiješ, krásně se na něm fotí děti na srazech http://hupcza.rajce.idnes.cz/SRAZ_DUBNOVEK_-_15.7.2009/#P7150095.JPG a následující :grinning:
14. zář 2010 ve 20:29  • Odpověz
@hupcza tý jo to je super nádherný fotky je paráda jak je každý mimčo jinný jsem zvědavá jestli uděláme sraz i my tady :grinning: :grinning: já bych byla klidně pro
14. zář 2010 ve 20:31  • Odpověz
@hupcza fakt do zblbnutí nahazovat? mě se líbilo když zpočátku dudu neznal a usínal bez něj...ted to bez něj nedá..ale je fakt že někdy usne hned....ted mu vypadává..sice sou delší a delší intervaly..ale to ho mám u sebe ..co až bude v postýlce vedle a já budu vstávat a nahazovat dudel? no tě bůh :grinning:

jj sobeček, tak držím palec at ho zpracuješ
14. zář 2010 ve 20:31  • Odpověz
@antana123: bylo to moc fajn ....pohoda ...letos jsme byli na prodlouženém víkendu na statku ....teď holky plánovaly i pozdim, ale to jsme vzdala, ale nějak to neklaplo, takže zase na jaře ...už se těším

@lio: no ondra se to časem naučil udržet ...veru je taky čím dál šikovnější ...sama píšeš, že i domča intervaly prodlužuje
14. zář 2010 ve 20:39  • Odpověz
holky jdu spát at mám sílu na zítra jdeme do poradny poprvé pa a zítra zase zde :grinning: :grinning: :grinning:
14. zář 2010 ve 20:47  • Odpověz
@hupcza jj od posledního příspěvku klid...spíme....
dle karpa učím aby držel.......takže mu ho vrátím a pohraju si , on se "zakousne" a drží pak déle....dyž fakt usne, vypadne mu a je klid, spí dál.....
@antana123 dobrou a hlavně klidnou noc a zítra v poradně samé dobré zprávy
@lio: jo ...oni oba spí nakonec bez ....ale na ududání holt musí být ..teda u ondry už samo ne :slight_smile:
@antana123: dobrou
14. zář 2010 ve 20:53  • Odpověz
@hupcza jj tak to máme taky tak....na ududání musí bejt a pak ho vyplivne a spí dál....no tak nešní uspání se zadařilo .-)
a půjdu chrupčit, dobrou všem :sunglasses:
14. zář 2010 ve 21:05  • Odpověz
@lio nechápu, někdo je prostě hned fit a někdo ne. Nevím...!! Já hlavně musela být fit a chtěla být fit, protože jsem malého neměla u sebe a chtěla za ním jezdit. Ale i tak, prostě mi hned bylo fajn...
Ty zatím jen odstříkáváš aspoň něco a dokrmuješ UM? Jsi psala, že ten dr nemá čas.. ...až v prosinci.. Zkusíš to řešit jinak,ji ný dr nebo tak něco??
14. zář 2010 ve 21:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.