• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@hanncca jj odstříkávám něco ale jinak krmím UM
zkouším vše možné, zavolám LP a uvidíme zda na něco přijdem.....jako je to lepší, ale ne nikterak dramaticky tak uvidíme no..
14. zář 2010 ve 21:27  • Odpověz
@hanncca jinýho dr ne, tohodle znám, navíc nemyslím že u jinýho by to bylo tak že by mě vzal hned, ještě zkusím svou šarla, ale holt u čínana jsem viděla šanci na rozkojení, to padlo, tak uvidíme....
ted už jdu ale spinkat, domča už hodku a půl spí a já zase bdím, trubka .-)
tak dobrou
14. zář 2010 ve 21:29  • Odpověz
@lio držím palce!!
14. zář 2010 ve 21:32  • Odpověz
@alzebete.hod já ti zbudu asi poslední :frowning2:
15. zář 2010 v 01:42  • Odpověz
Ahojky vcera se nam narodil krasny kloucek Denisek vazi 3800gr. No a porod? Do porodnice jsme dorazili v pul 4 s kontrakcema po 4minutach,sepsali jsme prijem natocili monitor,prohlidl me doktor (otevrena na 4)pa mi dala klystyr a sli jsme se ubytovat na hekarnu. Za pul hodinky prisla pa ze mi napichne kanylu,natoci monitor a koukne jak to vypada. Jakepak to bylo prekvapeni kdyz nam rekla ze jsem otevrena na 7 a jestli souhlasim tak pichne vodu,souhlasila jsem a pak teprve zacal masakr :grinning: hlavicka behem dvou kontrakci sestoupla dolu a uz jsme meli docela na male abych dosla na kreslo. Na 3zatlaceni byl Denisek venku. Manza si prestrihl snuru a porad breptal o tom jak je mozny ze to slo tak rychle :grinning: zvladli jsme to od prijmu za hodinu a pul :slight_smile:
15. zář 2010 v 07:44  • Odpověz
@gazel k Denískovi velká gratulace a k tak rychlému a bezproblémovému porodu ještě větší gratulka. to by skoro člověk i záviděl...:slight_smile:
Hodně zdraví a štěstí
15. zář 2010 v 07:51  • Odpověz
@gazel : Obrovská gratulace k malému a teda porod dooprady rychlý!! :dizzy_face: :dizzy_face: Malému hodně štěstíčka, zdravíčka :dizzy_face:
15. zář 2010 v 07:57  • Odpověz
@eliska_v ahojky co ty v krči, dobrý?uvažuješ o nadstandardu?
15. zář 2010 v 07:59  • Odpověz
@lio : Já v Krči v pohodě... Zatím jsem měla štěstí i na příjemné sestřičky a doktory, tak zatím dobrý :grinning: :grinning:
Přemýšlím, ale příjde mi to šílená pálka... :angry:
15. zář 2010 v 08:00  • Odpověz
@eliska_v tak já taky v krči v poradně neměla problém, už si měla dr smrčinu:slight_smile: moooc milej doktor:slight_smile:
jinak doktorka co mi odhadovala váhu dva dny před porodem se trefila uplně přesně....máš pěkný odhad sem koukala..fíha
15. zář 2010 v 08:14  • Odpověz
@gazel gratuluji !!! Super rychlý porod !!! :wink:
Denískovi hodně zdravíčka a pohody v životě ...
Nás čeká v pátek vyvolávání ... :unamused:
15. zář 2010 v 08:34  • Odpověz
@gazel gratulace.....
15. zář 2010 v 08:36  • Odpověz
@gazel velika gratulace!!!
15. zář 2010 v 08:56  • Odpověz
Zdravim vsechny. Me budou za chvili stehovat z JIPky na 6nedeli. Az tam vybalim ntb tak vam popisu porod. Pres mobil bych to psala hodinu. Snad mi daji Betusku na pokoj abysme mohly poradne zacit trenovat kojeni. Vcera jsem ji u sebe mela 3x a nechtela sat. Jen cumlala prso jak dudlik. Manzel uz mi do ntb stahnul fotky co nafotil tesne po porodu, tak je sem co nejdriv dam:slight_smile:
15. zář 2010 v 09:08  • Odpověz
Ahoj holky,
moc gratuluju k novým miminkům, ať jste zdravoučký. vůbec vás nestíhám, ani jsem nevěděla že porodila naše hlavní informátorka kovalda, velká gratulace k Žanetce.

15. zář 2010 v 09:39  • Odpověz
Dobré ráno, gratuluju k Denískovi, Sofince, Kubíkovi, Mirečkovi...snad jsem na žádný nový miminko nezapomněla :wink: Přeju všem hodně zdravíčka! :dizzy_face:

@lendaw tak ať máš Bětušku brzo u sebe :dizzy_face:

My dnes máme tatínka v Praze, tak zatím statečně vyčkáváme, až se nám večer vrátí....teda kéž by ta naše slečna čekala jen do večera :grinning: :slight_smile:

A jak Radka? Žádné zprávy z Anglie? Nebo jsem to jen přehlídla?
15. zář 2010 v 09:47  • Odpověz
Dobré ráno,
@gazel : moooc gratuluji. Super porod :slight_smile:
15. zář 2010 v 10:12  • Odpověz
@lio : Já jsem měla teď doktroku a ta mi taky odhadovala váhu malého... :grinning: Takže se asi moc nesekne co?! :sweat_smile: No, jo... Bohužel to je z manželovi strany... tam se rodili 4 kg děti :sweat_smile:
Jinak s tím panem dr. Smrčinou jsem ještě tu čest neměla..Uvidíme za týden..

Jinak jsem umyla okna a bolí mě podbříšek jak na MS a občas tvrdne jinak nic!! :sweat_smile: :grinning: Tak půjdu žehlit!! :sunglasses:
15. zář 2010 v 10:14  • Odpověz
@eliska_v : moc 2 v 1 už nás tady není,tak se musíme vzájemně podpořit....dnes je fuj den jako včera , taky jsem do ted uklízela, myla dveře,koupelnu,prala, vyžehlila prckovi košíček....abych mu pomohla v tom rodění...využila jsem chvilky, kdy se mi nemotala hlava a nezvracím,jinak děs, si připadám jak na začátku ne na konci těhu.....závratě, nevolnost, bolesti jako na MS....tak snad se malý chystá :slight_smile: Mi pěkně dává....

Navíc se Matyáškovi rozjela ta rýma...holky léčitělky, mám mu možnost dát něco,co není hned nurofen a uleví, v noci se chudák pořád budil a u odsávání málem dusil... :confounded: Teplotu má jen mírnou...jinak nic.
15. zář 2010 v 10:24  • Odpověz
@kuchy : Já mám taky uklizeno a všechno má prcek nachystané, tak doufám, že se brzy rozhoupe...
Břicho taky bolí furt jak na MS, je to sice jenom nepříjemné, ale vlezle :sweat_smile: Tak furt si říkám, že by už mohl, ale asi se mu zase nelíbí počasí venku :sweat_smile:

Máš pravdu, že 2v1 už nás tady moc neni!! :unamused: No uvidíme, kdy se to změní a budou tady samé maminky :dizzy_face:
15. zář 2010 v 10:40  • Odpověz
@gazel gratulace s Deniskovi a k super fofr porodu :slight_smile: !!
15. zář 2010 v 10:49  • Odpověz
@kuchy Ahojky, nejsem taky hned pro nurofen, nebo něco podobného ..
Momentálně jsem Adélku dá se říct, že vyléčila z kašle a docela slušné rýmy krémama od JUSTU ..
Tymiánovým jí večer po koupání namažu zádíčka,ramínka a prsa .. A dávám jí rakytníkový sirup .. Nevím, jestli náhoda, nebo bylinky, ale zabralo to .. Držím palečky, ať je prcek brzy fit ...
15. zář 2010 v 11:02  • Odpověz
ehm....vím že to patří trochu do jine diskuze ale kdo jste měly ten hu hu koktejl kolik jste toho vypili....v jakém poměru...všude je něco jiného
15. zář 2010 ve 12:01  • Odpověz
byla jsem nakoupit hu hu ingredience....ve vertikální poloze sem tam nějaké stahy...vytřela jsem byt schody a balkony......tak to jdu zkusit vypít a uvidíme
15. zář 2010 ve 12:04  • Odpověz
Ahojky, díky za uvítání i gratulace všem :slight_smile:

@lio: moc díky za rady. Arnicu taky baštím. Takže stehy cca za 14 dní a pak by asi měla přijít trochu úleva, ne? Lampu závidím. Teda hlavně to, že funguje, ... No, má ji známá a vrací se z dovči po 20. 9., tak se k ní možná na odpoledne nakýbluju a nechám se taky nasvěcovat :slight_smile:

@suik: VELIKÁNSKÁ GRATULACE !!!! Jé, zvládla jsi to bez nástřihu, prudce závidím :slight_smile:

@safryy: jak mám velký nástřih nevím, zatím jsem neměla odvahu se podívat. Ale když jsem se ptala pana doktora, tak říkal, že je to z těch menších nástřihů, ale přijde mi, že tam mám vyšitý snad obraz. Šil to dlouho.

@lucinecka22: TAKY GRATULACE KE KUBÍČKOVI !!!
15. zář 2010 ve 12:22  • Odpověz
@gazel: waw ,...gratulace ..tomu se říká hladký porod
holt já mám talent na ty dloooouhé :slight_smile:

@lendaw: to bude určo v poho, až budete v klídjku spolu :wink:

@kuchy: už jsem psala - na dutinky tymiánovou mast, aby se to tam neusazovalo ....a na dýchání po 1 kapce levandule+teatree+eukalypt - na tamponek pod polštář (nebo do aromalampy, nebo na mokrou plínu a na topení .....)

@vafle: 1 dcl oleje - dolít do sklenice džusem + tak půlpanák slivky
15. zář 2010 ve 12:26  • Odpověz
hojda, tak noc klasika dvě hodinky jsou teď naše :frowning2:. Dopo jsem jela na ko po 6 nedělí, tak aspoň vím, že to není MS, ale hematom 3x3 cm. Už v čekárně volá ta´tka, / hodinka po krmení/, že malej hledá :fearful: , tak mu dal 80 ku a teď spinká. Začíná z něj být pěkný otesánek :grinning:
@antana123 : tak snad ten šátek zabere, tak hlavně, že aspoň ty noci jsou dobrý a nechá tě vyspat? Tak 3 hodinky jdou, já taky nechávala už malýho s taťkou takhle. A dobrý. :wink:
@hupcza : super fotka s tím šátkem :wink:
@antana123 : taky bych byla pro srazík :wink:
@gazel : super, krásný porod a velká gratulace k Deniskovi :slight_smile:
@lendaw : hojda, tak ať jste s Bětkou co nejdřív spolu na pokoji a Bětuška se naučí pěkně sosat :wink:
@alisek :hojda, jak se máte? Tady se rodí o 106 :grinning:
@daja.had : zatím žádné zprávy z Anglie. Tak a´t Stelinka do večera ještě u mamky vydrží
@eliska_v : tak že by se Daliborek taky už začínal chystat :wink:
@kuchy : co Oscillococcinum zkusit? Mě docela zabralo. Tak ať je vám oboum brzo líp.
@vafle : tak ať huháč zabere :slight_smile:
15. zář 2010 ve 12:26  • Odpověz
@kovalda : jak asi vypadá ten velkej nástřih :astonished: , tak ať ti homeopatika brzo zaberou :wink:
15. zář 2010 ve 12:28  • Odpověz
Ahoj holky tak jsem zpět z poradny a malý je ok a váhá mám 4780gramů prý nádhera za 14 dní co jsme doma přibral 500gramů
@gazel:veliká gratulace to je mimin už ani nevim kdo má rodit :grinning: :grinning:
15. zář 2010 ve 12:30  • Odpověz
@antana123: tý jo ..tak to ho přikrmuješ nějakýma granulkama, ne :slight_smile:
15. zář 2010 ve 12:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.