• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@hupcza no nevím co v tom mlíku mám že tak kyne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: dr. říkal že je max spokojený tak na další poradnu jdeme až za měsíc pokud nás nebude nic trápit
15. zář 2010 ve 12:35  • Odpověz
@gazel: JÉ, VELIKÁNSKÁ GRATULACE k Denískovi :slight_smile:

@adeden: co to čtu, takže v pátek vyvolávačka? A huhu nezkusíš? Jsem ti mohla přenechat nedotčený riciňák :slight_smile:

@lendaw: panečku, ty jsi akční. Já taky myslela, jak budu, jak budu informovat hned z porodky. Ale ty záda mne tak odrovnaly, že i teď jsem ráda, že jsem ráda. Ležím tu s hřejícím polštářkem na pozadí, ....

@lio: přišli jsme při masáži na to, že mám bloklou pravděpodobně kostrč a ne bedra a do těch beder jde "jen ten blok a bolest", asi už od porodu. Doporučíš prosím něco k masáži? Masírovat přímo "kosti" anebo spíš měkké tkáně okolo?
15. zář 2010 ve 12:37  • Odpověz
@adeden:třeba se to do pátku rozjede samo :wink: ale jinak držím palce i vyvilávačka se dá u mě to bylo vážně rychlé nemůžu si stěžovat
15. zář 2010 ve 12:39  • Odpověz
@kovalda Ahojky mamino kdy budou nějaké foto???moc se na Žanetku těším :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. zář 2010 ve 12:40  • Odpověz
@antana123: asi čistá smetana :slight_smile: ...ale je fajn, že jste v poho :wink:
15. zář 2010 ve 12:42  • Odpověz
@alisek: moc díky :slight_smile:

@eliska_v: pokud bys už neměla co uklízet v rámci volání Daliborka ven, klidně přijeď :slight_smile:

@beru3nek: a s tím hematomem ti budou něco dělat?
No, prý to šil poctivě a asi tam bylo hodně vnitřních stehů. Tak nástřih byl možná opravdu menší. No nevím.

@antana123: hezké výsledky z poradny :slight_smile:
15. zář 2010 ve 12:42  • Odpověz
@antana123: ahojky, no jasný, fotečky dodáme. Sice máme zatím spíš jen z porodu, pak jsem tam neměla s sebou foťák. Ale těším se, až ji pořádně vyfotím doma :slight_smile:
15. zář 2010 ve 12:44  • Odpověz
15. zář 2010 ve 12:46  • Odpověz
@kovalda už se těším poslouchej kolik těch mimin už je na světě strácím už přehled :confused: :confused: :confused:
15. zář 2010 ve 12:48  • Odpověz
ahojky všem tak jsem po KO, máte někdo zkušenosti s Hamiltonem???? :frowning2:
15. zář 2010 ve 12:48  • Odpověz
@alzbeta.hod jo já :grinning: :grinning: :grinning: mě teda ani 3nezabrali :grinning: :grinning: :grinning:
15. zář 2010 ve 12:53  • Odpověz
@antana123 No nic mi teda neřekliale jedna holka mi řekla že mi ho asi dělali. Bylo to nepříjemný, celkem rychlý, prej potom můžu špinit a hlavně od tý doby mám slabý bolesti v podbřišku a kříži. Tak nevím jestli to není tím vyšetřením. Už to trvá 2 hodiny
15. zář 2010 ve 12:56  • Odpověz
@alzbeta.hod jo je to tím to je po hamiltonu normální bud se ti rozjede porod a nebo to přejde :wink:
holky loučím se jdu za malým
15. zář 2010 ve 13:01  • Odpověz
@antana123 dík a zatím pa pa
15. zář 2010 ve 13:04  • Odpověz
ahojky,
tak Honzík od půl 9 nespí a v noci usnul až kolem 1 ráno, nářez....uspávám, ale nic neunguje, jak ho frknu do postýlky, do 5min řve :frowning2: Ted snad zabralo zastrčila jsem mu do postýlky mp3 a pouštím mu písničky z pohádek...tak už 15minut spí. Holky s mimískama krom hupczy a safryy a těch, co mají šátky, jak zvádáte běžné dom. práce? Vytřít, luxovat prach, vařit atdd...????

@gazel moc gratuluju :slight_smile: hodně zdravíčka vám oběma :slight_smile:
15. zář 2010 ve 13:09  • Odpověz
@kovalda : zatím ještě je co uklízet... Sice né moc, ale je :grinning: :grinning: A hlavně budu žehlit... :dizzy_face: :dizzy_face:
Holky ty okna vypadají hnedka líp!! :grinning: :grinning: :sunglasses:
15. zář 2010 ve 13:20  • Odpověz
@rennu : my jsme mandukovali:slight_smile: mě šátek neseděl....a pomohlo to. Zrovna dnes jsem manduku chystala na dalšího.... :slight_smile:
15. zář 2010 ve 13:21  • Odpověz
@eliska_v : u nás okna sice fuj,ale přenechám je manžovi, je mi blbě :frowning2: navíc mám depku, vím,že je to pitomé srovnávat,ale loni jsem v tomto stupni těhu už měla dávno v klidu prcka u sebe, dokonce jsem už byla i doma :cry: Mě to prostě vadí, že ještě nerodíme... :pensive: Ten nález mě štve a ty nevolnosti taky, už mě to nebaví...asi hormony...
15. zář 2010 ve 13:23  • Odpověz
@kovalda jako pokud máš možnost té lampy tak neváhej, mamča si rve vlasy ještě ted, že ji nenapadlo mi ji donést do porodky, fakt lepší lepší a pak z ničeho nic sem si "omylem" sedla a vyjekla "ty vole já sedím a nebolí!!!!! " takže určo se nakýbluj k sousedce a světélkuj..je to na hojení,k jizvu, modřinu (nevím zda máš ) takže mne to pomohlo na 10000%
Jinak mi to taky šili dlouho mi přišlo, mám asi dva stehy + vnitřní, ale přešívali mne, zašili to blízko konečníku - sliznice, tak prej to radši předělaj.....a já taky neměla odvahu, první se díval manža a byl uchvácen krásnými stehy :grinning:
a jaktože máš nástřih, co se stalo - si epinovala, byl nějaký prob? nenašla jsem popis porodu, jeslti si psala ...vypadá to že ještě ne
@beru3nek ty jotak já musím zatukat, ale večer sem uspala jak sem tu psala HUP podáváním dudlíku do zblbnutí, pak klid, pak sem ho vzbudila na jídlo v 10 a pak se vzbudil v půl 4 ráno, krásně usnul, pak v sedm, to sem tu byla u něj a povětšinou klídek, pak sme šli na dvě hodky ven, v závěru prochajdy zmokli jako prase....tedy kočár pláštěnku, pes vestičku a já než roztáhla deštník byla sem durch, ale roztáhla sem ho, zase jak slepice sm zmoklá být nechtěla, takže pohodička..pak sme přebalili, nakrmili, uložili a já si šla ohřát jídlo..stihla sem i uvařit rýži, nandat na talíř a SNÍST ....sice sem 3x odběhla, jednou se probral , usínal bez dudu, a pak sem chodila nandavat zpět....šoupla sem ho do postýlky, čučel na nebesa, na mantinel, na lvíčka chrastícího a spí......holt my máme neska GOOD DAY .-)

@antana123 hihi jak říká Hup, krmíte granulkama ne :slight_smile: šíma je fakt parádní kousek, my máme ..no ted už asi 4 kila máme....hlavně že je vše ok
15. zář 2010 ve 13:30  • Odpověz
@hupcza @vafle není 1dcl moc? Já četla tak malej panák...
15. zář 2010 ve 13:32  • Odpověz
@kuchy : Já mám chvilkama taky depku, že ještě nic a některé holky co měli termín po mě nebo i v říjnu mají prcky u sebe, ale co naděláme nic!! Prostě se miminkům u nás libí no... :grinning: :sunglasses:
Ale nemysly si už bych taky rodila :wink:
15. zář 2010 ve 13:34  • Odpověz
@antana123 za měsíc jo, proč já chodím každý týden ? tedy ted jdem za 10 dní, den po měsíčních narozeninách.....a zítra nás čekaj kyčle, tak su zvědavá
@kovalda tě manža masíruje, nebo kdo? kosti se rozhodně nemasírují, jen měkké tkáně, z obou stran páteře, nejezdit přes kosti, páteř, lopatky, kostr nenahmatáš, ale co jsou ledviny tam se může promačkat kolem "kostí"...k masáži..no záleží jak je to bloklé, co přesně s tím je...jen masáž nepomůže..ale může ulevit, chce to teplo, takže určo nadále nahřívej, a něco k masáži myslíš za olej?
15. zář 2010 ve 13:34  • Odpověz
@eliska_v dočkáš se neboj, bud ráda že nemáš vyvolávačku nebo jiný zdrav potíže a užívej si poslední dny a hodiny s bříškem, bude ti chybět :slight_smile:ne ty problémy s ním spojené, ale to bříško :slight_smile:
15. zář 2010 ve 13:35  • Odpověz
@rennu heye já celé těhu ujížděla na Cohenovi, pouštěla sem ho furt, i na porod ho měla a ted jak ho pustím Domčovi, tak se zaposlouchá, je to moc pěkný.....tak hlavně že pohádky zabrali...my dneska jak sem psala výš fakt pohoda....položím, párkrát dojdu a za chvíli tuho.....tak uvidíme, zda se přespí naspí a bude čumákovat večer.....
jinak jak to dělám s domacíma pracema? luxuje manža, nevytírám, jen luxuju, koupelnu záchod dávám sama dyž malej spí, nebo v rámci kdy hlídá manža Domíska já se du koupat, tak vezmu i očistu koupelny a wc....nevařím, ohřívám nebo beru z mrazáku zatím, táta mi posílá vývary, nebo vaří manža večer, já tedy neska uvařila rejži :grinning: nádobí uklízím průběžně, to samé peru a myčkuju....
No a větší úklid (jako sem se pustila do staré kosmetiky co mi překážela v koupelně, nebo vyklízím tašku bordelu, co manža vzal ze starého auta, když se prodávalo, jsem dávala když měl Domíska někdo venku (mamča, manžel)
a to close baby nosítko pořizuju.....protože je fakt, že je neska domča furt někde odloženej, pomazlíme u jídla, před jídlem, ale ráno v košíku, pak v kočáru a ted v postýlce....ale dorazí má mamča odpo, takže bude muchlovačka :slight_smile:
15. zář 2010 ve 13:41  • Odpověz
@kovalda no nevim jestli ti přesně pomůžu, mě v porodce pomohlo čerstve zašitou jizvu zaledovat - bolelo to jak prase a to ledovani fakt pomohlo, ale pak jsm měla příšernou modřinu - sice jsem se dolu divat nechtela ale ta modřina přehlednout nešla.... upřimně rečeno ja taky nevim jak velky nastrih mi udelali - radeji jsem se neptala ale sili mě zevnitr celkem dlouho, jeste v porodce - ja tam byla 14 dni se mi stehy rozjely - na to pomohla dubova kura - uvarit silnej odvar a na vložku nebo na plinu přikladat na jizvu - vzdycky tak na pul hodky asi - 3-4x denne a to mi hodne pomohlo - ale ty mas podle vseho bolesti od patere tak to fakt neporadim.

Jinak dneska a nechci to zakriknout je Lucinka celkem hodna - asi mi vynahrazuje vcerejsek, kdy uz jsem normalne ronila slzy - z toho jak furt plakala a nemohla jsem ji utisit nicim. pak prisel z prace tatka dal si ji na holy bricho a bylo - kdyz si ji dam na bricho ja tak jen hleda prso i kdyz pred tim se naji... to je k zblbnuti :slight_smile:
15. zář 2010 ve 13:43  • Odpověz
@lio : Tak já jsem si za těhu užila až až, tak jsem ráda, že teď nemám nic :slight_smile:
A vyvolávačka no uvidíme...Daliborek se může zaseknout bude dělat fóry a co potom... :grinning: :wink:
jeětě že jsem dopo ty dve hod venku dala, ted tam prší a nevypadá, že to bude mít konce ten dést:frowning2:
@lio hm tady taky cedi - tesila jsem se jak pujdu ted po kojo ven, ale to nepripada v uvahu... blee...
15. zář 2010 ve 13:45  • Odpověz
@kovalda jo jak píše Jenny ..ledovat. já tedy na led odvahu neměla, nemohla sem tam dolu nic přiložit, ale sprchovala sem nejdřív sem se omyla teplou a pak co nejvíc studenou.....a to pomáhalo, bolest jako prase ale pomohlo
a ještě mi došlo, pokud máš možnost toho světla....osvit i tu kostrč...ted to mám uklizený, ale pak ti můžu najít co je na to, nebo to sousedka bude z papírů vědět......
15. zář 2010 ve 13:45  • Odpověz
@jennymaresova no mne neodradilo mrholení dopo, a sem tam zamrholilo, ke konci sem tedy dala pláštěnku jak lilo, ale to už jsme mířili dom, tak jsem ráda že sem ty dvě hodky dala...jeslti nás to zase zabetonuje doma na odpo a večer....ale prej má být babí léto příští týden, tak to je na rýmy jak dělaný toto :-/
15. zář 2010 ve 13:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.