• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
beru: 3d se dělá až nejlépe mezi 24-27tt, to je prý nejlepší a platí se zvlášť...jinak tu v HK ho dělají tuším v Sanusu a jestli ve fakultce to nevím, ve čtvrtek do ní jdu na screening, tak se optám....ale nevím, jak dopředu se tam objednat.... :wink:
23. únor 2010 v 15:29  • Odpověz
Děkuji za pěkné přivítání :grinning: a za povzbuzení, snažím se na to nemyslet, ale když ono to nějak nejde...
Jinak zadařilo se nám po Clostilbegytu - neměla jsem vůbec ovulaci, takže super a teď beru pro jistotu Utrogestan, ale nevím do kdy ho budu brát...
Nevolnosti mě neminuly, sice jsem nezvracela, ale měla jsem co dělat, ať to rozdýchám :unamused: teď to nějak polevilo, tak snad je vše OK. Byla jste na to některá podobně?
23. únor 2010 v 16:01  • Odpověz
Mohu se vám tu na krátko připlést? PRosím máte někdo zkušenost se screaningem? V jakém týdnu se dělá?
23. únor 2010 v 16:10  • Odpověz
ren ja jsem prave slysela ze uz od 18tt..my jste tedy tak byli a parada:slight_smile: mimi se jeste vleze na obrazovku:slight_smile: a uz nam rekli i pohlavi..ale pravda mohli jsme chvili pockat, ale kdo to mel vydrzet:slight_smile: myslim, ze kolem toho 20-23tt je to super...
saro..dela se od 11tt do 14tt..je na case aby ses objednala? ja jdu zitra:slight_smile:
23. únor 2010 v 16:12  • Odpověz
autor
holky neblbněte, 3D se dělá až po dvacátém týdnu většinou, ale jak píše lajla, tak možná někde i dřív, ted se dělá NT screening, což je podrobný ultrazvuk a samozřejmě spousta doktorů v dnešní době už tam pohlaví řekne a trefí se.............k určení pohlaví není potřeba 3D. a ano, platí se zvlášt.............

saramax - dělá se jak píše lajla, ale samotný ultrazvuk od dvanáctého do čtrnáctého týdne, a bud se krev bere týden nebo dva před a nebo zároven s utz................
já na něj jdu tento týden.
23. únor 2010 v 16:16  • Odpověz
díky, mě brala krev sestřička dnes a objednaná jsem až za 16 dní. To budu na konci 14 týdně. Vůbec mi to nepasuje. Někde jsem četla, že by to mělo být dřív a že když je to tak daleko od sebe, myslímtu krev a genetický screaning, tak pak jsou výsledky nepřesné. Lépe řečeno zavádějící a zbytečně matky děsí, že něco není v pořádku.
23. únor 2010 v 16:31  • Odpověz
autor
sara.max. NT se dělá do 13plus6 maximálně, takže jestli se vlezeš, tak je to v poho. já měla taky jít takto, ale chěla jsem dřív, tak jdu už tento týden, takže budu 12plus6.
a toto jsem teda neslyšela, že když je to daleko od sebe, že je problém. spíš se to nesmí udělat pozdějc, než v tom čtrnáctém týdnu...................ale doktoři nejsou blbci, asi ví, co dělají. mně vypsala moje dr. rozmezí, od kdy do kdy se na ten utz objednat. a na krev jsem šla týden před. ale chodí se i dva, jak kde.................
23. únor 2010 v 16:36  • Odpověz
to je fajn, že sis mohla vybrat. Já jsem dnes byla u doktora a ten zavelel, že se mám objednat na genetiku. Tak mi sestřička dala termín a mně se to zdá hrozně pozdě. Tedy hraniční, ne pozdě!
23. únor 2010 v 16:40  • Odpověz
antana: no já si myslím, že minimálně do konce týdne nám sluníčkovo vydrží :o)

laurinka: no, únava ze sluníčka to asi nebude, protože sluníčko vidím jen přes okno a i to je docela náročný, protože sedím v openspacu (velká hala, kde nás je asi 30), takže okno vyloženě nemám :frowning2:
Těch 12 stupňů na sluníčku beru jako provokaci :grinning:

marge: to nevím, mne sestřička říkala, že to pošlou někam na vyhodnocení – oboje (utz i výsledky krve) a pak mi dají teprve vědět. Ale snad nás uklidní aspoň pan doktor, který bude dělat ten utz.
Ať je ségra brzy v pořádku. Držím pěsti.

rennu: teda, jen tě čtu, co tě čeká dnes i zítra a jsem z toho vyčerpaná :grinning: Jak to zvládáš?

discreet: vítej k nám. Určitě bude vše v pořádku.

beru3nek: nee, ten utz na screeningu by měl být normální (ne 3D), ale velmi důkladný :slight_smile:
23. únor 2010 v 16:43  • Odpověz
laj: nejdřív jsem napsala odpověď,ale koukám,že už se to vysvětliloi beze mě :slight_smile:

beru: mi to v minulém těhu hodil na 3d pokaždé -je to moc pěkné pokoukání ...když byldobře natočený udělali jsme i fotku ...sice to je zbytečnost ....ale co...lidi vyhazují za větší ptákoviny :slight_smile:
jinak u nás se extra neplatí-jenty fotky a nebo video

sar: jj....souhla s laur
23. únor 2010 v 16:46  • Odpověz
kov fakt???? ja myslela, ze vysledky z utz mi reknou hned:frowning2:((( tak to se budu jeste dale stresovat jestli to je nebo neni ok? takze zitra na screeningu nebudu vedet jestli je utz v poradku?:frowning2:(((
23. únor 2010 v 16:49  • Odpověz
kov, lajlo určitě vám utz okomentují, kdyby bylo něco špatně hned na to upozorní !
23. únor 2010 v 16:59  • Odpověz
kov:tý jo...openspace -to bych nemohla ..brrrr

tak mi interpretaci výsledků krve i utz udělá hned na místě můj dr. - posílají jen krev do laborky, ale jink vše na jednom místě a v jednom čase
23. únor 2010 v 17:08  • Odpověz
ahoj hlásím se z kontroly vše v pořádku měříme 8,60cm a opět potvrzená holčička a dneska teda vyváděla nechtěla se nechat fotit :slight_smile:
23. únor 2010 v 17:18  • Odpověz
antano jééé super! to je úžasné.

já vubec nevím jak to je s tím screeningem. u janka jsem na tom byla, ale spíš se kouknout na malýho, řekli jen, že je to v pořádku a jinak si ani nepamatuju, jesli mi brali krev. já se s tím ale nemíním vubec stresovat. prostě se těším až uvidím mimíse, toť vše :slight_smile:
23. únor 2010 v 18:19  • Odpověz
Sara: já jdu na screening v 13+3tt, holt dřív neměli volno, u nás to dělají jen ve špitále a to pouze každý čtvrtek :wink: neboj, doktroři ví, do kdy je čas.
kov: zvládám s vypětím sil, ale na druhou stranu, když jsem utahaná, tak normoš usnu a spím (krom chození na malou :sweat_smile: ), poslední pár dnů jsem moc spát nemohla, nevím proč a zase mi aspoň utečou dny do čtvrtka :grinning:
antana: tak moc moc gratuluju, svělé zprávy :wink:
23. únor 2010 v 18:22  • Odpověz
ani tak aspon ze tak :grinning:
hup tak to mas teda fakt skveleho doktora..to bych taky brala vedet vsechno hned..chjo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ant tak to jste uz teda obrici:slight_smile: a kolik jsi presne? a moc gratuluji
23. únor 2010 v 18:25  • Odpověz
měla jsem být 14+5 ale jsme o 2 dny mladší takže 14+3
jinak holky děkuju pak dám do alba fotky asi až zítra jsem nemocná a unavená pujdu ležet tak pa
23. únor 2010 v 18:27  • Odpověz
ant: utíkej si udělat čajík a hezky se vyležet, dobrou a hezké sníky :wink: ....ted zase těch viróz řádí hodně :frowning2:
23. únor 2010 v 18:30  • Odpověz
ant papap :wink:
23. únor 2010 v 19:00  • Odpověz
laj:no koukám...jsem měla pocit,že to je standard :sweat_smile: ..včera mikámoškaříkala,že má super dr. že za 700/ročněmu může volat na mobil kdykoli a odpovídá i na mailové dotazy....tak jsem si říkala aha - to je u nás grátis ....takže na to,že jsem ho vybírala zabodnutím prstu do telefonního seznamu to nebyla špatná volba :slight_smile:

ant: super zprávy ....a to víš,ženské dělají s focení vždycky fóry :wink:
23. únor 2010 v 19:24  • Odpověz
Zdar ženské, hlásíme se po kontrole, ale bez Uz, nicméně děloha roste, tak snad je všechno ok. Už jsem dostala i průkazku pro postižené hormonálně podmíněnou sníženou příčetností, tak jsem oficiálně v tom.... :grinning:

Jinak mám vtipně v průkazce TP 22.9., tedy dle PM, tak na screeningu budu muset hodně urgovat aby mi konečně dali nějaký skutečně reálný TP dle Uz, ať mě pak v září nepruděj, že přenáším, páč náš Hugouš je rozhodně mladší!!!

Jinak jsem dnes byla na Bráně, no koupila bych si úplně všechno :grinning: :grinning: Nakonec jsem vzala jen 3 vv Kikko pleny, páč moje milované vv Tots Bots už se nevyrábí a Popolinky jsem nechtěla, vv bych nějaké do výbavičky potřebovala, tak prubnu tyhle na Jáje a případným zájemcům dám echo, zda je to úplný shit nebo použitelné...a pro Jájuchu jsem vzala naprosto boží vlněné kalhotky, jsou jako normální spoďárky, jen z 2 tenkých vrstev merina, tak už se lanolínují...potvůrka úplně přestala hlásit, že čůrá :rolling_eyes: No nic, já jdu ještě pověsit prádlo a potom odpadnu do pelechu, dnes mi moc nevyšlo odpolední spaní s dětmi a jsem naprosto, ale naprosto hotová....dobrou!!!
23. únor 2010 v 19:48  • Odpověz
lami:no to je na to naše výročí svtaby..já to věděla:grinning: .....nevážně -gratulace,že je vše ok
23. únor 2010 v 19:57  • Odpověz
Hup dík :slight_smile: Reálně ten termín vidím tak nejdřív týden po tom, ale vynasnažím se teda rodit toho 22.9. :grinning: :grinning:

Holky dneska se mojí kámošce narodila holčička Hanička, tak mě to upřímně dojalo....už se vážně začínám těšit, teda i na to, že se zbavím téhle těhu únavy, naprosto neodstranitelné spánkem nebo odpočinkem a budu jen normálně utahaná z prcků a nočního kojení....no a na malého voňavého mimiňáka samozřejmě nejvíc :wink:
23. únor 2010 ve 20:28  • Odpověz
vy holky teda jedete :slight_smile: to je dobře, že je tady pořádnej mumraj, se aspoň hodně dovím :grinning:
my máme po dvou návštěvách a jsem zralá tak do pelíšku
no mě jak posunuli zas týden těhu, tak mě ten screening vychází až na 14+3 tak doufám, že mě neobjednali blbě
krev mě brali včera a výsledky asi porovnaj a řeknou mi až na tom screeningu, přijde mi to za hrozně dlouho :wink:
to je škoda, že nebude prďolka ve 3 D na to si chvilku počkáme teda :wink:, ale kdo si počká.....
tak ať je vám holky marodnejm líp a krásný sny

:slight_smile:
23. únor 2010 ve 20:32  • Odpověz
lamia - gratuluju :slight_smile: taky uz se tesim na vonavouckyho mimiska :slight_smile:

hup - promin, jestli je to blbej dotaz, ale za jak dlouho po tom potratu se vam znova zadarilo?
23. únor 2010 ve 20:32  • Odpověz
beru jak posunuli? a nemuzes se preobjednat? to je fakt uz pozde...
23. únor 2010 ve 20:45  • Odpověz
antana: no výborný, velká gratulka, že je vše O. K. A holčičku potvrdili, to je super, tak to už je skoro jistota :slight_smile:

lajla: vůbec nevím, jak to s těma výsledkama toho screeningu bude, ale všude je to asi jiný. Každopádně přesně jak píše anippe, kdyby bylo něco blbý, tak nám to pověděj hned na tom utz :slight_smile:. Ale určitě bude všechno O. K. a krásně si okoukneme prcky :grinning:

rennu: taky nemůžu poslední dny spát. Částečně teda že chodím furt na záchod a asi taky možná moc řeším některé věci a pak se mi honěj hlavou. No a taky se ještě přidala rýma a dnes i trochu bolest v krku, tak jsem nasadila Oscilo, snad to bude dobrý. Nejradši bych drahým kolegům a tak ...., kteří chodí do práce nemocní (s horečkama) dala pořádnou za ucho.

lamia: jé, to je hezký název a řekla bych dost výstižný. Ale na osobu, která je tím "chycená" je to na mne moc dlouhý na zapamatování :grinning:. Každopidně gratuluji k průkajdě a rostoucí děloze. :slight_smile:
To jsem ráda, že nejsem sama, kdo už přemýšlí nad tím, až bude mimouš mimo břicho. Jsem si myslela, že jsem vyšinutá :grinning:.

beru3nek: jj, tady se člověk dozví věcí :grinning:, kolikrát se nestíhám divit :grinning:
23. únor 2010 ve 20:48  • Odpověz
lami: no ještě 19.10mám svátek:grinning:

evel: objektivně to nebylo tak zlé - 8 měsíců snažení - teda 7 snažení a 1 vypuštěný a úspěšný ....jenblbý bylo,že jsme seděla s dvěma těhulema v kanclu a další 2 jsem pravidelně potkávala při své práci tak co 2 týdny - takže jsem to měla na talíři furt - to bylo asi horší než samotný fakt,že to není hned
já totiž byla zvyklá na rovnici-vynaložíš-li úsilí - výsledek se na 100% dostaví ...což sice platí třeba v práci,ale tady je to úplně mimo
23. únor 2010 ve 21:03  • Odpověz
Kov to určitě nejsi, já teď dost často přemýšlím nad tím, že budu mít doma zas mimčo, Jájucha je sice ještě mrňousek a tulidlo maximální, ale přeci jen miminko už to není (momentálně má období velké tvrdohlavosti, tak tím spíš mi dochází, jak už vyrostla :sweat_smile: ), fakt se těším :slight_smile: Já už bych si to třetí těh. i odpustila a rodila rovnou, hlazení bříška jsem si už užila dost a jsem momentálně tak zdecimovaná těhu únavou, že bych to fakt přeskočila...bohužel Hugouš nějak na zkrácenou verzi růstu ne a ne přistoupit :grinning: :grinning:

Lidi, proboha, neučte své děti mluvit, to je strašná zbraň :grinning: :grinning: :grinning: Z Andulky teď lezou občas taková moudra, že padám na zem smíchy a hlavně, ona fakt celý den mluví snad nonstop, v neděli jak jsme jeli k tchýni, tak celou hodinu a čtvrt v autě bez přestávky zpívala, jako tímhle by se slušně dali mučit zajatci, já bych po půl dni řekla i co nevím!!! :grinning: :grinning:
A bohužel má nový zájem - pohlavní dimorfismus lidské rasy.....takže dnes u snídaně ukazovala střídavě na mě a na taťku a vykřikovala - pipina, pindík, pipina, pindík....., jak je jejím dobrým zvykem, začne tohle téma rozebírat na těch pravých místech, třeba ve frontě na pokladnu v narvaném krámě......se snad začnu na stará kolena ještě stydět, nebo co :grinning: :grinning:
23. únor 2010 ve 21:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.