• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
:astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: DOmča se přisál :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished:
15. zář 2010 v 15:07  • Odpověz
@antana123 : teda to Šimonkovi hoooodně chutná :grinning: No já mám co povídat, za 6 dní 310 g, taky hezké :grinning:
@kovalda : nic, měl by sám odejít, mám ho asi už od těhu, a ne a ne se ztratit :unamused:
@alzbeta.hod : tak snad se ti to po něm rozjede :wink:
@lio : tak super den a noc, jen tak dál :wink:
15. zář 2010 v 15:09  • Odpověz
@beru3nek a vůbec se neska daří, ty vole sem v šoku
sice ted řve jak prorvanej tak dělám mlíko...bo sem akorát doodsála a ruplo mi v bedně že dyž je v klidu zkusím přiložit
normoš se přisál a z toho prsu odkud toho moc neteče i sál...normoš polykal...dvorec v tlamičce.....uáááá :slight_smile:
15. zář 2010 v 15:11  • Odpověz
@kovalda ahojky, huhu nezkusím .. Mám střevní problémy a nevím, co by to se mnou udělalo .. Už teď mám docela bolesti - teda nééé na porod, ale co se týče střev ..
A co ty ? Četla jsem, že tě bolí šití ... :unamused: Já jsem byla s Adél šitá příšerně, tak vím, co to je .. Ale na to, že jsem měla kolem 35 stehů, tak jsem byla po pár dnech zahojená ..
A jakého jsi měla u porodu doktora ?

15. zář 2010 v 15:17  • Odpověz
u nás taky chčije a chčije :frowning2:, tak jsme dneska bez prochajdy :confounded:
@jennymaresova : tak super, že má dneska Lucinka svůj den, tak kdyby to byla standartka,co :wink:

@lio : tak to by bylo super, to babí léto, jéé :wink:
@safryy : Verunka je šikovná, už z postýlky vypudila taťku, co by byla v košíku, když postel je přece mnohem lepší :grinning:
@safryy :nám to mudra potvrdila, že když jsou zavinutý, nemají pohyby a prdy nemají kudy ven
@discreet : tak super, že se začíná něco dít, a proč si tě tam chtěli už nechat, kvůli tomu svědění? pěkné míry má teda mimoušek :wink: To by mohla být zátka, co píšeš.
15. zář 2010 v 15:22  • Odpověz
@lio : no super :grinning: , šikula, tak držím pěsi ať začne pěkně baštit od tebe :wink: to je paráda :wink:
@adeden : ježíš 35 to je masakr teda :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. zář 2010 v 15:25  • Odpověz
@beru3nek no zatím nemá co baštit...ale úspěch, vydržel docela dlouho...i dyž nic moc neteklo.....
15. zář 2010 v 15:27  • Odpověz
@lio jste šikulky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: týjo u nás teče ale on u prsa nevydrží a ani si nepotáhne :confused: :confused: dr. dneska prohlásil že to je konec že už se nepřisaje
15. zář 2010 v 15:30  • Odpověz
@antana123 blbost...sou vám dva týdny, nevzdávej to ...podívej na mě...i dyž co já vím jak to bude pokračovat, ale on u prsa taky nevydržel ani si ho nevzal..ani jednou......
15. zář 2010 v 15:34  • Odpověz
@beru3nek no Adélka nejdříve na doktory vystrčila prdelku, takže nástřih byl značný .... :confused:
15. zář 2010 v 15:37  • Odpověz
@lio jo já to zkouším ale nejeto a to sundám podprsenku a mlíko okamžitě teče ale on nechce moje prsa dám mu je do pusy a řev jako by ho na nože brali
15. zář 2010 v 15:38  • Odpověz
@antana123 ak zkus laktacni poradkyni... v tom bude prkotina urco
15. zář 2010 v 15:40  • Odpověz
@lio jo já už s ní mluvila když mě pustili domů ale vyčerpali jsme kde co no budu to zkoušet třeba se nám ještě povede :wink:
15. zář 2010 v 16:10  • Odpověz
@antana123: taky vůbec netuším, kolik je už mimin. Až budu více schopná sedět, tak musím zaktualizovat tabulku. Mohla bys mi prosím vzkazem poslat mimča, který jsi tu oznamovala? Díky :slight_smile:

Holky teda ten šitej spodek je síla, řekněte mi někdo nějaký pozitivní zprávy o tom, jak vás to přestalo bolet po 5 dnech, abych se mohla těšit na zítřek, že už bude O. K. :grinning:
15. zář 2010 v 16:10  • Odpověz
Jo a prosím, jak je to s tím rodným listem a rodným číslem? Kde to mám zařídit?
15. zář 2010 v 16:11  • Odpověz
@antana123 měla jsem s Adélkou taky chvíli problém, že se nechtěla přisát .. Ale to už jí pár dní bylo, nebylo to hned od narození ... Zkoušela jsem všechno možný .. Chytla se až když jsem jí konejšila na ruce-mírně s ní houpala a přitom jí držela prso u pusinky a trošičku mlíčka jsem jí přitom do pusinky stříkala .. Byl to trošku výkon, co se manipulace týče, ale chytla se .. :wink:
15. zář 2010 v 16:11  • Odpověz
@antana123 růstovej spurt,buˇvydržíš,nebo nasadíš um
15. zář 2010 v 16:12  •  3 děti  • Odpověz
@kovalda zítra bude určo líp !!!! Musí se to lepšit - hojit každým dnem .. Držím palce !!
15. zář 2010 v 16:13  • Odpověz
@kovalda já tady oznamovala jen lendaw a lucinecku 22 a ojo ale ještě porodila lotyna a ještě někdo je to někde dál na stránkách zpět
ad rodný list a číslo já musela pro rodný list na magistrát na matriku a na něm máš i rodné číslo jinak kartičku pojištěnce do měsíce tu taky ještě nemám
15. zář 2010 v 16:14  • Odpověz
@petja já jako v pohodě vydržím mě nevadí vstávat a odsávát moje mlíčko stejně stávám k malému jen bych chtěla aby pil ode mě z prsu ale to nám nejde teda,jinak mlíčka je zatím dost uvidíme jak mi to dlouho vydrží
15. zář 2010 v 16:15  • Odpověz
@adeden jo budu zkoušet třeba se fakt chytne :wink:
15. zář 2010 v 16:16  • Odpověz
@antana123 tak postup máš zcela správný,to sespraví a zas budeš v poho kojit z prsou :wink:
15. zář 2010 v 16:17  •  3 děti  • Odpověz
@kovalda to měl přijít někdo z kanclu v porodce,vzít si od tebe kopii oddacího listu a ty pak místě narození mimi,nikoliv bydliště vyzvednout RL.To má být do 8prac.dní...
15. zář 2010 v 16:19  •  3 děti  • Odpověz
@antana123 jo,ty vůbec nekojíš z prsou?Nejen tedˇ,ju?
15. zář 2010 v 16:20  •  3 děti  • Odpověz
@kovalda : mě to přešlo tak 5 den po pordu a 7 den vypadly ty zbytky vstřeb. stehů....
vydrž prtka.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: každou chvílku si sprchuj podvozek,spíš studenější vodou, to pomáhá...
15. zář 2010 v 16:27  • Odpověz
ad rodný list, u nás byli jak píše petja v porodce a přišel mi dom doporučeně :slight_smile:, kvůli kratičce pojištěnce byl manžel a do 5 dnů tuším také přišla poštou..
@petja co Filípek ve školce, už je to lepší?

Náš kovboj vydržel chrupčit po o 3hodinky, pak se nadlábl a zase jsem ho písnička uspala a už spinká v postýlce, juchůůůůůůůůůůůůůůů :grinning:
15. zář 2010 v 16:39  • Odpověz
@rennu Díky,že myslíš na Filípka,určo to pomáhá,je nejlepší,plakal všehovšudy 3dny,už se mu tam líbí,od pondělkajsem se bála,když byl víkend,že nebude chtít jít,ale už se tam asi těší :dizzy_face: Jsem na něj pyšná!A na manžu taky,páč to zvládl na jedničku,vždycky malýho na něco namotivoval,tak díky němu vůbec z domu do školky odešel :sweat_smile: Je skvělej a patří mu velký dík
15. zář 2010 v 16:49  •  3 děti  • Odpověz
@discreet to nemyslíš vážně s tím krnovem...já dnes dala huhu s tím že až něco tak tam vyrážíme......zatím mám teda stahy furt stejné ale pořád doufám že se to ještě rozběhne....ale tak snad odrodí a na mě už budou mít klid :slight_smile:
15. zář 2010 v 17:02  • Odpověz
@antana123 nic si z toho nedělej já zase bez medůzek - takových těch protéz bych taky nekojila vůbec. říkají že se to taky přes ty kloboučky nemá, ale co mám dělat? To bych musela odsávat a krmit ji stříkačkou tak to mi přijde lepší když se přisaje přes ty medůzky.... no každý má něco koukám....
15. zář 2010 v 17:03  • Odpověz
@petja tak to jsou skvělé zprávy, mám z vás moc velkou radost :slight_smile: :dizzy_face: Filípek je šikula a taťka taky, když se mu to takhle skvěle povedlo :slight_smile: A tobě spadl kámen ze srdce a už se netrápíš a můžeš se jen radovat, jak se mu tam v té školce líbí :slight_smile:

15. zář 2010 v 17:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.