• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
autor
hup...... no já zapomněla dopsat, že jsem s malou spala až do oběda v ložnici v posteli....... takže to bylo celkem ok, zvládla jsem kakao a hlad moc nebyl...... čokoláda a sušenky vždy při ruce........ :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
a s tím jídlem - fakt jo...... jsem si myslela, že jenom u nás to tak je, že to dělá naschvál....... jednou se chtěla pořád krmit, tak já ji kojila a manža krmil mě, až se najedl, jinak bych asi nepovečeřela..... :grinning: :grinning: ale to byla naštěstí výjimka..... takové špagety, které by byly ohřívané hnusné :stuck_out_tongue_closed_eyes:

15. zář 2010 ve 21:16  • Odpověz
@kovalda jééé tys rodila v bene. my tam zítra jedem na kyčle :grinning:
15. zář 2010 ve 21:16  • Odpověz
@laurinka.22: ajoooo ...no tak tuhle acki bych neprosadila u ondry :grinning:
15. zář 2010 ve 21:18  • Odpověz
@vafle kolotoč zatím nemám, mám malýho v košíku
@kovalda no moc bych to nemasírovala, kooor neodborně, ale trochu promnout a nahřívat určo neuškodí....
jinak ta teplá studená na spodek..já to myslela tak, že studenou sem zchlazovala normoš po umytí, umývala sem se teplou, přeci jen ta krev a tak, ale moc teplou sem taky nesnesla,, na závěr ale dycky co nejvíc studenou, led sem nesnesla.....a sprchovala sem se furt.....
jinak ta lampa..jeslti 20 tak toje za chvíli.....jako určo by to bylo lepší ted hned....ale zkus tu vodu, studit studit studit a pak tu lampu pokud tě to bude ještě bolet...kdybych byla ted mobilní, tak bych za tebou mohla dorazit....na masáž i s lampou....sakriš :frowning2:
@hupcza jooo jsem moc ráda, že se zadařilo, podruhé sem znovu přiložila a znovu se přisál a znovu párkrát potahal, sice nevím, co mu tam teče, ale pak sem neodsála zhola nic, takhle málo sem snad ještě neodsála, ale pak vypil plnou dávku z lahve, takže moc toho ode mne neměl....a bradavky už ošetřuju :grinning: já je mám děsně citlivý a tak přikládat domču každou hodinu tak se potřetí asi poseru.....

normoš baštil v půl sedmý, do osmi sme byli venku, pak se probudil co jsme vjeli kočárem dom, přebalili a já s ním pak zalehla na sedačku a oba sme vytuhli...dorazil manža, já se probrala ale Domču nemůžu vzbudit ani za zlatý prase.....tak ho nechávám spát , ted to budou 3 hodky, už bych šla ráda spát, ale nevím jak ho probudit, takhle tuhej ještě nebyl.....asi ho to sosání u prsa vyřídilo
15. zář 2010 ve 21:28  • Odpověz
@kovalda kdyby ses ale cítila domlouvila bych odvoz s manžou.....ještě bych mohla našich autem, tím si troufnu spíš, než tchánovic autem ve kterým sem nikdy neseděla...tak dybys chtěla, nabízím se ti :slight_smile:
15. zář 2010 ve 21:32  • Odpověz
@hupcza taky se raději najím, říkám si, že aby měl domča hladovou nervní mámu, to se radši najím a pochovám o vteřinku později, neska jsem zvládla jídlo v pohodě, vůbec celej den je nějakej super, tak čekám kdy se pos......

půjdu do sprchy než prďolu vzbudím, at jdu spát civilizovaně a nedělám očistu ve tři v noci .-D
15. zář 2010 ve 21:34  • Odpověz
Hezký večer, tak co se tu za dnešek událo novýho? Přibyli nám miminka?
My jsme vydrželi počkat na tatínka celý den a vypadá to, že vydržíme čekat v pohodičce ještě pár dalších dnů (i když už nevím, na co) :grinning: Manžel se šel teď pustit do skládání postele, co přivezl.....tak máme o zábavu postaráno :grinning:

Lendaw: taky jsem si při popisu porodu pobrečela....hlavně, že to dobře dopadlo! Bětuška je nádherná holčička, ať je zdravá a dělá vám jen samou radost :dizzy_face: A ty ať máš taky brzo po problémech :wink:

Holky, tady už je vás mamin tolik, že ztrácím přehled - a hlavně všechny informace, co si teď předáváte budete dávat nám opozdilcům ještě jednou....máte radost, co? :grinning: :slight_smile:
No uvidíme zítra ráno na kontrole, jestli budou příznivý zprávy a chystání k porodu :wink:
15. zář 2010 ve 21:35  • Odpověz
autor
hupcza. no je mi jasný právě......... já využívám toho, že není žádná povinnost, tak když se mi chce, vstáváme až na oběd......a celkově lezeme z postele nejdřív v devět, spíš v deset...... tím pádem jsem fakt vyspaná :grinning: :grinning:

vafle. my kolotoč máme, ale za prvé mi na to připadá ještě malá a za druhé spí s náma v posteli :grinning: :grinning: :grinning: tak zatím ho máme na nic.....

kov. já se taky sprchovala pořád......pokaždé, co jsem šla čůrat, takže cca co kojo, to sprcha...... i v noci.....to byla super úleva....měla jsem na to od nobilisu mýdlo a mitru-gel na hojení hráze a paráda........ dala mi to PA v porodce
15. zář 2010 ve 21:37  • Odpověz
@laurinka.22: no v tomhle je ondra nekompromisní - do 7 a dýl ani ránu
jinak na kolotoč dle mého malí nejsou ...veru si už prohlíží věci kolem sebe .. jako stačí aby to videlo - pohyb a nějaké cvrlikání zatím netřeba ...ale zvědaví už určo jsou
15. zář 2010 ve 21:50  • Odpověz
autor
hup. no já jsem od přírody spavec a manža taky, takže u nás se zatím před devátou nevstává, tak uvidíme, jak dlouho nám to vydrží...... :wink:
a ten kolotoč.....no uvidíme, já ho malý ještě nezapínala........ ale v lehátku už byla a tam se jí celkem líbilo
15. zář 2010 ve 22:14  • Odpověz
se na mě totiž dívají všichni jako na krkavčí matku jak můžu v termínu nemít doma nachystaný kolotoč...a když řeknu že stejně plánujem společné spaní tak to už je úplně oheň na střeše...no tak já to teda nebudu řešit přece jen je to mé dítě a tak se budu chovat podle toho jak to já cítím...a kdo chce ať si pindá
15. zář 2010 ve 22:19  • Odpověz
autor
vafle.....tak to fakt neřeš, to je nesmysl takové kecy......
a já o tom že s náma malá spí v posteli ani nikomu neříkám, radši..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. zář 2010 ve 22:43  • Odpověz
@lio Vás posílají do Bene nebo jste si to vybrali sami???
15. zář 2010 ve 22:49  • Odpověz
Ahoj holky,

tak už nás včera pustili domů :slight_smile: :slight_smile: návrat byl trochu hektický, nevěděla jsem kam dřív skočit a unavená jsem byla jak blázen...nemohla jsem pořádně nic moc dělat, jak mě bolely ty nateklý meloouny :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: dneska už o něco lepší, trošku se srovnáváme, ale ještěže tu mám Míru, že pomáhá s Tomášem než se sehrajeme :slight_smile:

jinak Radís je fakt zlatej, jako Tomášek, poslední kojo kolem 23h, pak v 1:30 a pak až v 5:30 :dizzy_face: :dizzy_face: no ale to se mi pak tak nehorázně posral až ke krku, že jsem ho musela vykoupat :grinning: :grinning: a přes den taky dobrý, papá cca po těch 3 hodinach :slight_smile: :slight_smile: mezitím se věnuju Tomášovi, ty 4 ndy v nemocnici bylo dlouhá doba, moc mě ze začátku nechtěl a teď už v dobrý :slight_smile:
no jen teda mám strááášně popraskaný bradavky :frowning2: :frowning2: :cry: do krve...moje chyba, špatně jsem ho přikládala v leže :confounded: takže kojím přes kloboučky a chodím tu s prsama venku :sweat_smile: ale snad se to brzo zahojí :slight_smile: aspoň už povolilo to nalití
:slight_smile:

no fotky zatím žádné nemám, nějak nebyl čas :sweat_smile: ale řeknu vám snad ani nemá cenu pořizovat, jakoby Tomášovi z oka vypadl...snad jen nosík je jinej :grinning: :grinning: :grinning:

zítra až Tomáš usne a bude čas, tak zkusím nějakou fotku sem dát a trochu vás dočíst :slight_smile: uvidím taky, kdy mi sem přijde doktorka na Radimka...

tak zatím páá :slight_smile:
15. zář 2010 ve 22:51  • Odpověz
@ojo ahojky, tak vítejte doma!!!! Taky jsem měla popraskaný bradavky a bolelo to jako sviň. Teď už je to lepší. Sice občas krev, ale aspoň už to není tak bolestivý. Taky jsem občas použila kloboučky, ale teď zatím moc ne. Tak se hezky doma zabydlete a těším se na foto.
15. zář 2010 ve 22:54  • Odpověz
@kuchy: ty bláho, no ještěže ten manža přijel domů dříve a že jste v pořádku. Ty bláho.

@hupcza: hele, tys porodníka prakticky neměla, tak je to šumák :slight_smile: Já měla frajera, ale nástřih a tak ... :grinning:

@laurinka.22: takže do 2 týdnů bych mohla být v richtigu :slight_smile:, díky :slight_smile:. No, dnes je den tuším 5, tak snad to zvládneme :slight_smile: Ale v neděli mi přijede maminka a bude tu tak dlouho, jak jen budu potřebovat, tak už se tolik nebojím :slight_smile:
15. zář 2010 ve 23:06  • Odpověz
@hanncca my tam máme rodinného dr, resp tchánovci a nabídl se že se nám na kyčle podívá......tchánovci bydlí kousek od Bene..
15. zář 2010 ve 23:08  • Odpověz
@lio tak to jo... Tak ať dobře dopadnete s kyčlema...My je máme ok. žádné plínky, žádné cvičení, nic...ve 4.měs. KO
15. zář 2010 ve 23:09  • Odpověz
@ojo vítej s Radimkem doma
15. zář 2010 ve 23:09  • Odpověz
@hanncca já trochu protahovala jak mi mamča ukázala že cvičila semnou....myslím, že budou ok, ale ncecháme to zkontrolovat no a v pondělí se objednám ofiko na sono kam nás poslala dětská a ono je dobrý mít víc posudků, kdyby bylo něco špatně teddy....takže sem za to ráda že se dr nabíd :slight_smile: ale jedem tam večer, tak su zvědavá .-)
15. zář 2010 ve 23:11  • Odpověz
@lio: jé, vy jedete na kyčle do Bene? Tak to jsem zvědavá, koho budete tam mít. Manža jede zítra taky do Bene - na matriku kvůli tomu rodnému listu :slight_smile:
No, od masáží jsme opustili, co jsme zjistili, že ten nahřívací sáček je fakt skvělej, tak to radši jen prohříváme. Taky se neodborné masáže bojím.
No, škoda, že mobilní nejsi, to by bylo eňo i ňuňo, masáž a ještě lampa :slight_smile:
To je úžo, že se vám opět podařilo přisátí, třeba se ještě rozkojíš, držím pěstičky :slight_smile:
15. zář 2010 ve 23:11  • Odpověz
@lio takže zítra v bene sono dělat nebudou?
15. zář 2010 ve 23:12  • Odpověz
tak sem Domču vzbudila až ted, najedl se a už si oddychuje....fakt paráda....su zvědavá co bude zítra....
@lio: no, jestli se mi nabízíš, tak to si piš, že bych chtěla, :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: vždyť jsem jak chodící lazaret :slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@hanncca ale jooo ale to je ze známosti neofiko jakoby , nebo jak to vysvětlit.....
15. zář 2010 ve 23:13  • Odpověz
@lio tak to jo. Tohle bude jen tak pro Vás. Ale stejně, hodně štěstí!!
@kovalda proč jsi rodila v Bene? Dobré zkušenosti maminek? A spokojenost teda?
15. zář 2010 ve 23:15  • Odpověz
@kovalda chodící? tak to sem na tom byla hůř :grinning: a taky vím jak sem snášela "návštěvy" a vůbec lidi a ty co se na mě přišli kouknout :grinning: tak proto se ptám....mohla bych v neděli....
15. zář 2010 ve 23:16  • Odpověz
@hanncca co se tka zajímáš o bene dyž si od příbrami?
no pro nás a hlavně tam co nás poslala dětská maj ještě tento týden dovču, takže tak...a k tomu našemu dr sme měli jít min týden už , ale manža měl nějaké jednání na čas, který by vyhovoval tomu dr.....tak se domluvili na zítra...večer...přijedem a on nás hned vezme....známej no
15. zář 2010 ve 23:17  • Odpověz
@hanncca navíc se stará tchánovi o kyčle.....
15. zář 2010 ve 23:18  • Odpověz
@kovalda koho tam budeme mít? no to vím přesně :grinning:
15. zář 2010 ve 23:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.