• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@javyb bohužel nezačla, jen mi začli kontrakce, které ale ustaly....já měla před termínem zkoušela ho pít v neděli, v pondělí jsem měla nástup do porodky, v úterý termín, vyvolávačka kvůli cukrovce, nakonec mi vyvolávali týden a malej se narodil v pátek, nebyl prostě ready a když to není ready nepomůže ani svěcená voda natož huhu koktejl.......a co bude po vypití? hezky tě to vyprázdní to min.....tak šup do něj, ale pokud ti na kontrole řeknou ZAVRENO ...tak to moc nemá smysl.....musí tam nějaký nález být
16. zář 2010 v 09:25  • Odpověz
@lio Taky přemýšlím, jestli do toho jít nebo ne... Máme tu jednu lékarnu, takže to prostě půjdu zkusit a uvidím, jestli riciňák vedou a případně mi ho dají... Máte ještě někdo nějaké výmluvy :grinning: :grinning: ??
16. zář 2010 v 09:30  • Odpověz
@discreet no nic s nim nezkazis, min natrenujes kontrakce....
výnluvy zadne mi ho prodali v poho
16. zář 2010 v 09:31  • Odpověz
@lio to je příběh... uvidím,co mi dnes řeknou, a zítra ráno namíchám lahůdku:slight_smile: tak díky za info :wink: ať malej moc nekřičí, hezký den:slight_smile:
16. zář 2010 v 09:34  • Odpověz
@discreet držím palec, já bych se v té lékárně asi složila smíchy:slight_smile:
16. zář 2010 v 09:35  • Odpověz
@lio tak my se také zdárně budíme, békáme, usíná mi v zavince v náručí u písniček,ale musím chodit, houpat se, to mám jak aerobik :grinning: :grinning: usne, odložím, za chvíli se probere.....ale taky jsem už dala myčku, poklidila kuchyn, oloupala brambory a vařím vývar, potřebuju dát teda taky prát prádlo....a vypadá to, že náš hladovec bude chtít dnes zas dopolko baštit po hodině max. hodině a půl :astonished: asi chce lámat rekordy na váze u dr. :grinning: :grinning: Ven půjdu až odpo...snad nebude pršet, semtam mrak fouká....
16. zář 2010 v 09:37  • Odpověz
@javyb no já měla cukrovku ok, a žádné problémy, jen se prsotě drželi toho že diabetička nemá přenášet a maj vyvolat v den termínu..nebyli jsme ready...ale příběh má štastný konec, který se mi tu ted ozývá :slight_smile:
fakt koktejlem nic nezkazíš....
promazání šicího stroje je tedy gol :grinning:
16. zář 2010 v 09:38  • Odpověz
@rennu odpo půjdem taky, dopo mám spicha s bejvalou spolužačkou....odpo se sousedkou a večer jedem na kyčle, docela nabito...
jinak tu je zataženo zdatně, ale to nás neodradí :slight_smile:
včera večer nakonec slunko a tak jsme dali ještě od sedmi do osmi procházku...sice sem si připadala blbě vracejíc se domu ve tmě s kočárem ale co :slight_smile:
16. zář 2010 v 09:40  • Odpověz
@rennu já se snažím aby mi na ruce nespal, takže jak vidím že "měkne" odložím ho, podávám dudl dyž hysterší vezmu uklidním na ruce, položím zpět a furt jak do blba...sem tři lahvičky myla hodinu :grinning:
16. zář 2010 v 09:41  • Odpověz
@rennu přesně jako ty včera jsem žehlila a dneska uklidila chodby pokoj a kuchyn a budu vařit a zítra koupelna a vaření protože se nám vrátí tatínek a vymyslel si plněné bramboráky tak sebou zítra budu muset hodit malý je zlatý v noci kdybych mohla tak uklízím v noci jenže přes den bych byla hotová
16. zář 2010 v 09:43  • Odpověz
@lio ahojky no kdybychom se zkřížili tak by to bylo přesně to co má být co?? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. zář 2010 v 09:43  • Odpověz
ad vyvolávačka u mě zabrala do hodiny takže já na ní nemůžu nadáat do hodiny byli kontra co 3minuty a po píchnutí vody co 1minuta takže mazec
16. zář 2010 v 09:47  • Odpověz
@antana123 nemůžeš mi kus mlíká dát ?:grinning:

du krmit a ven...se tu mějte zatím

jestli mi to prso pusti.-))))
16. zář 2010 v 09:50  • Odpověz
@lio jo klidně mě i zůstává mlíčko :grinning: :grinning:
pa taky za chvilku vyrazím ven
16. zář 2010 v 09:52  • Odpověz
@antana123 to vladne nespravedlnost na tom svete.-))
16. zář 2010 v 10:11  • Odpověz
@lio jo jo to máš pravdu já bych kojila až bych brečela ale malý moje prso nechce a ty zase máš opak malý by pil ale nemá co je to děs ale nenaděláme s tím nic
16. zář 2010 v 10:17  • Odpověz
@laurinka.22: no třeba dlouho ....třeba budete mít spavé dítě :wink:

@vafle: já myslím, že by na tebe rovnou měli poslat sociálku - nemít přichystaný kolotoč - takové zvěrstvo :grinning: :grinning: :grinning:

@ojo: vítej doma - to stěma fotkama mě pobavilo :slight_smile:

@kovalda: to je fakt - viděla jsem ho jen na příjmu :slight_smile:
16. zář 2010 v 10:19  • Odpověz
@radkayeboah: to sis nadělila pěkný dáreček :wink:
@adeden: tak tfuj tfuj :wink:
16. zář 2010 v 10:21  • Odpověz
@discreet: tak "na zdraví" :grinning:
16. zář 2010 v 10:22  • Odpověz
@ojo : vítej doma i s klučíkem,jsem ráda, že nejsem sama,co bude mít 3 chlapi v chalupě a nemá ten vššmi chtěný páreček :wink:
Ten návrat bude počítám taky masakr...no, uvidíme.

@radkayeboah : veliká gratulace k miminku....vítej mezi maminky chlapečků :slight_smile:

@javyb : ahoj, no manža tvrdil, když se ho ptali, že to má na modely letadýlek,ten ricin olej :grinning: Ale my ho asi zkoušet v huhu koktejlu stejně nebudeme, tak se s ním budu mazat... :grinning:
16. zář 2010 v 10:30  • Odpověz
tak na nás asi huhu nezabral...vypila jsem ho včera kolem poledne a a akorát jsem strávila odpoledne a večer na wc....stahy jsem měla už od rána ale v pelíšku zmizely....a akorát jsem po něm měla děsný hlad (?) snědla jsem snad vše co bylo doma poživatelné :slight_smile:
dnes mám ms bolesti tak ještě věřím že se otvírám.....ale už bych chtěla nějaké vzrůšo...třeba plodovku.
Jinak mám ještě ingredience.....tak nevím jestli vyčkat třeba do zítřka a zkusit to znovu a nebo to dopít až se začne něco dít?
V pondělí mám kontrolu a v úterý asi nástup na vyvolání.....
16. zář 2010 v 10:36  • Odpověz
@kovalda : jj , včera to bylo neveselé...ale dobře to dopadlo,další znamení toho,že už á malý raději ven.... :confounded:

A taky půjde :wink: , dnes po kontrole pana doc. rozhodnuto.... nález opět pokročilejší, čípek už není, ale otevírání vázne a samo se to asi nerozjede ....navíc placenta už začíná vypadat prý nehezky...tak mě už nebudou déle trápit a máme dnes nástup...jen nebylo volné místo na sálech...prý mají hodně rizikovek na udržení, tak pokud se to nerozjede samo, máme večer volat a budeli místo,tak nástup na noc na vyvolání, nejpozději zítra bude snad malý venku...

...tak se těším, taky snad dnes taky naposledy 2 v1, :grinning:
a navíc komplikace......je Matýsek nachlazený , původní domluvené hlídání na dobu porodu pro nemoc taky padlo za vlast ,tak jsem zvědavá, jestli bude tatínek nakonec moci k porodu.... :frowning2:
16. zář 2010 v 10:39  • Odpověz
@vafle: kolik jsi měla toho oleje?
16. zář 2010 v 10:44  • Odpověz
@kuchy jé tak to držím palečky ať hezky porodíte...já pokud teda neporodím do pondělka tak na tom budu obdobně....budem vyvolávat podle toho jak budou mít místo na sále
ale pevně věřím že se ještě rozběhneme dříve

Jinak mám pro změnu nemocnou dulu :( tak asi budu muset udělat rychlokurz manželovi.......
16. zář 2010 v 10:51  • Odpověz
něco mezi 1 a 2 dcl.....jsem to nalila od oka.....ty meruňky v tom mají jaký účel? Mám ještě kompot ze zahrádky tak že bych ho snědla...
16. zář 2010 v 10:56  • Odpověz
@lio tak to náš prostě vv postýlce usne jen v noci, pokud ho teda po kojení neproberu při přebalování :sweat_smile: přes den se musí uchhácholit v zavince v ruce-bože já bych tak využila ten šátek :confounded: a pak když je tuhej, odložit do postýlky...kámoška to měla taky tak a problémy s tím nemá....jak rostl, tak to postupně nebylo potřeba....tak uvidíme. Já zdárně uvařila polívku, a za chvíli jdu věšet prádlo :slight_smile:
16. zář 2010 v 11:05  • Odpověz
@vafle : jj, taky už se těším. přir.porod by byl sice lepší,ale jestli malý ven nemůže,protože je mamča stažená léky a tlakem, stejně by se to nehlo, akorát bych se trápila....a hrozí rizika pro nás oba...

Tak ted ještě doma uklidíme , nachystáme, připravíme, do večera času :grinning:
16. zář 2010 v 11:06  • Odpověz
@kuchy držím pěstičky :wink:
16. zář 2010 v 11:06  • Odpověz
@vafle : něco venku lítá, všichni nějak nemocní...pitomý počasí...nesnáším podzim..... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. zář 2010 v 11:07  • Odpověz
@rennu : děkujeme, hlavně večer na nás myslete.... :slight_smile:
16. zář 2010 v 11:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.