• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@beru3nek flaška neteče sama, mám tu nejmenší dirku v savičce, musí tahat a řeknu ti, že než mu došlo jak, tak sem probrečela dvě tři krmení, že ho nenakrmím ani z flašku a budem stříkačkovat, čehož sem si užila v porodce až až...

jinak k dr jedem zítra ráno, přehodili mu službu, i možná lepší nebudem trhat Domčovi jeho tak úžasný večerní spánek
16. zář 2010 ve 14:45  • Odpověz
@hanncca jo na referování o zumbě se těším :slight_smile: a závidím že už můžeš vyrazit
16. zář 2010 ve 14:46  • Odpověz
@kovalda Tak to je hustý, to jste to fakt málem nestihli, taky si přeju rychlej porod :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jinak já po včerejší prohlídce špiním, tak nevím, jestli ta zátka či co, každopádně břicho tvrdne tak jednou do hodiny, takže nuda a přes noc se to vždycky uklidní... Snažím se o procházky, schody do 8.patra odmítám chodit, to bych asi zkolabovala :grinning:
16. zář 2010 ve 14:48  • Odpověz
@kovalda jinak naše první cesta k pediatričce byla taky veselá, je to kousek, ale ten bych chůzí nedala, jeli sme tudíž autem a já si vzala polštářek.....díky kterému sem buchala hlavou do stropu :grinning: ale přežila sem, největší prdel byla když mi dr řekla POSAĎTE SE :grinning: tak sem seděla na půl žerdi jak na trní :grinning:
16. zář 2010 ve 14:49  • Odpověz
@kovalda Jo a ještě jeden dotaz, fakt tě ty kontrakce zlomily v pase :stuck_out_tongue_closed_eyes: ??
16. zář 2010 ve 14:58  • Odpověz
@radkayeboah : velká gratulka, hodně zdravíčka přejeme :wink:
@adeden : držíme pěsti at´jde vše hladce a brzo si užíváš plné náruči :slight_smile:
@discreet : tak hlavně, že játra jsou o.k.. Ať huhu zabere :wink:
@daja.had : třeba svařáček zabere :wink:
@javyb : manža dobrej, s tím šic. strojem mě pobavil :grinning:
16. zář 2010 ve 14:59  • Odpověz
@lio: ha, v prosinci, tak to je fakt dost dobrý. A homeo už jsi zkoušela, viĎ. No, tak to vám teda budu jen držet pěsti, ale vypadá to dobře, když se hezky přisaje a mlíko "teče" :slight_smile:, myslím, že už jste od vítězství jen krůček :slight_smile: A akupunktura je určo dobrej nápad :slight_smile:

Jo, však já odpočívám, co to jde, ale už je to na palici - furt jen ležím. A už i z toho ležení mne začíná bolet celý tělo a fyzička je teda totál v prd.li - stojím 2 minuty a můžou mi odpadnout nohy, ... no děs. Tak se snažím vleže aspoň nějaké takové malé cvičení dělat - co nám ukazovali v porodce, tak snad zabráním aspoň tomu "zrezivění" těla :slight_smile: Ale je fakt, že každý den je nějaké zlepšení, tak se těším, až za týden nebo 2 se nad tím budu jen "usmívat a mávnu rukou", protože už to bude zapomenuté, podobně jako už teď z porodu vidím (většinou) jen to hezké.
16. zář 2010 v 15:24  • Odpověz
@lio, @hanncca: jj, to byla teda síla fakt - v tom protisměru - si představte,jak klečíte vzadu na sedačkách a při každé kontra málem utrhnete podpěrku hlavy a do toho to svištíte protisměrem, ... no fakt zážitek. Myslím, že ty bloklý záda opravdu nemůžou být nějakým překvapením :grinning:
16. zář 2010 v 15:27  • Odpověz
@kovalda jj homeo beru, prolejvám vším možným...

jako přisaje se, ale nenapije s, není čeho, i dyž párkrát potahá, tak snad sme na začátku dobré cesty...uvidíme..
Holka já 5 měs ležela, mne o fyzičce něco vyprávěj....a neboj brzo se dostaneš do formy, budeš muset, já už mám za sebou 1000 podzimních km s kočárem, zpočátku peklo ted už pohoda, dočkáš se zlepšení neboj

ta cesta tedy mazec..fíha
a co psík na žanetku? pohoda ne?
16. zář 2010 v 15:30  • Odpověz
@lio: no, tak to máte fakt lepší, jet tam až zítra a nebudit malého :slight_smile: Tak ať je vše O. K.
Jj, posaďte se, jsou všichni vtipní, že :grinning: No, já pojedu na trochu nafouknutém kruhu, tak jsem to absolvovala z porodnice. Je to asi nejvíce snesitelná varianta, ale stejně nic moc.

@discreet: jj, taky jsem chtěla rychlý porod :slight_smile:. Jen nám říkali, ať příště vyrazíme jen co kontra začnou :slight_smile:
I ty vtipálku :grinning: :grinning: :grinning: Jj, mně teda kontra lámaly v pase, protože šly do těch beder, takže jsem je rozdýchávala vkleče opřená o míč.
16. zář 2010 v 15:31  • Odpověz
@lio: no pes je úplně hotovej, furt chodí načumovat a hlídá mezi dveřma :slight_smile:. Ale jo, v poho :slight_smile:
16. zář 2010 v 15:33  • Odpověz
Založila jsem Žanetce fotoalbum, zatím tedy jen první 2 fotky z porodu, ale až stáhneme fotky, tak budu pokračovat :slight_smile:
http://www.modrykonik.cz/fotoblog/kovalda/album/zanetka-nase-stesti-/
16. zář 2010 v 15:38  • Odpověz
@lio: je faktem, že mi dodává naději, žes byla takovou dobu ležící a pak jsi se dostala do formy, ... tak snad se mi to taky povede. No, ono asi ani nic jiného nezbývá, s těma našima uzlíčkama, co? :slight_smile:
16. zář 2010 v 15:43  • Odpověz
@kovalda jj, i přes tu bolest rychle člověk zapomene, když má toho človíčka.. Já už ani nevím, že jsem rodila :slight_smile: Teda vím, ale teď už si říkám, že to byla "hračka" :slight_smile: :grinning: když koukám na fotky budoucích maminek s bříškem, tak se mi i po bříšku občas zasteskne :slight_smile: :grinning:
16. zář 2010 v 15:55  • Odpověz
@kuchy :grinning: hoši jsou dost vtipní :grinning:
16. zář 2010 v 16:00  • Odpověz
@kovalda Ahoj:slight_smile: zatím huhu zkoušet nebudu, podle kontroly se vůbec nic neděje, tak by to asi bylo zbytečné, snad mi v pondělí řeknou něco příznivějšího, už jsem z toho totiž pěkně zpruzená.... A přitom tady všichni tak pěkně rodí :wink:
16. zář 2010 v 16:03  • Odpověz
@beru3nek mě taky, čekala jsem před lékárnou, když mi to řekl málem jsem se zhroutila smíchy...
16. zář 2010 v 16:08  • Odpověz
ahoj, holky, tak jsme doma, snažila jsem se dát vědět Kovaldě a jedné kamarádce, kterou jsem poprosila ať to sem napíše, ale nějak se mi zaseklo přijímání zpráv a nevím jestli odesíláni.....

Porod byl super, přesně jakej jsem si vysnila, do vody :dizzy_face: , ale musím upřímně přiznat, že jsem ke konci žadonila o ránu z milosti :sweat_smile: a myslela jsem to zcela vážně. Díky manželovi a hlavně úžsnejm porodním asistntkám, kteří mě podpořili, jsem to zvládla, no ono to stejně jinak nešlo :grinning: .

Jdu to trochu pročíst a pak napíšu víc.....Sofinka spinká, tak odpočívám, dneska je nějaká hodňounká, ale ona celkem je....jen v noci nám to moc nejde.
16. zář 2010 v 16:08  • Odpověz
@suik vítejte doma!!! Tak super, že jsi měla porod jaký jsi chtěla...do vody!!! :slight_smile: Těšíme se na fotky Sofinky
16. zář 2010 v 16:14  • Odpověz
jo teď koukám, že sambuce to přišlo....to s tou vodou a antibiotiky byla trochu dezinformace, asi jsem blbě rozumněla, dali nám je dřív (spolubydlící na pokoji tam byla s úplně tím samým co já). Asi po 12 hodinách, na vyvolání bych šla asi za 30 hodin, naštěstí se to po 24. rozjelo samo, zaplať pánbůh.
16. zář 2010 v 16:21  • Odpověz
@suik moc gratuluju! sofinka je uzasna :slight_smile:
16. zář 2010 v 17:19  • Odpověz
@kuchy : tak držím pěsti :wink:
@hanncca : to muselo být šílený, s tím pejskem. Mě takhle zdrhla jednou, to byla ještě štěně, no radši na to nemyslím, hrozný. Hlavně že to dobře dopadlo, užij si večerní taneček a ať jste brzo fit. Ta rýma něják řádí koukám :pensive:
@lio : já právě mám pocit, že už taky vše mám vyzkoušené, teda homeopatika mi zítra mamka donese. Prý se mají brát jen týden, co je na tom pravdy nevíte? Jsem je brala ještě v porodce, tak teď je zas nasadím. Třeba ti to rozjede Domča, když se naučil jak na to.
@ojo : Radimek je hezoučkej :slight_smile: teda super noc, šikulky jste
@kovalda : tak super, že záda polevují, tak ještě ten spodek a budeš zas čiperka :wink:
@antana123 : teda 150, dobrej výkon :slight_smile: těch 5 hodin spánku vůbec nezávidím :grinning:
@kovalda :120 první dne, tak to je teda Žanda extra savec a ty dobrá mlíkárna, první den a takhle plná :grinning: super. Tak to jste měli dobrou cestu do porodky :stuck_out_tongue_closed_eyes: , tak to byl teda fofr porod :wink: .
16. zář 2010 v 17:34  • Odpověz
tak se hlásím po mega náročném dni byli jsme na výletě v zoo a pak na velkém nákupu...dávám si nohy nahoru a jdu podřimovat
@hupcza s tím riciňákem jsem kecala.....neumím převádět jednotky....namíchala jsem 100 ml (deci :D) s 200 ml džusu a jedním panákem slivovice......ale nebylo to pitelné tak jsem to pak rozdělila na půl a ještě doředila tím džusem a vipila jen tu jednu dávku
Ty jsi vypila celých těch 100 ml? :zipper_mouth:
16. zář 2010 v 17:42  • Odpověz
@kovalda tak to je mazec :slight_smile: adrenalinová jízda...... a jinak super rychlovka :slight_smile: to byste zvládli i doma ne? :slight_smile:
16. zář 2010 v 17:54  • Odpověz
tak jsem dala nějaké fotečky do alba, jednu i vodní... děkuju všm co mi gratulovaly, ještě jsem to nestihla všechno projet
16. zář 2010 v 18:41  • Odpověz
@lio : my měli tu od aventu, ale zkusili jsme jen asi 2x, blyo to na něj hrozně těžký jak byl maličkej a mordoval se s tím hroznou dobu, vypil nakonec jen půlku a znaven vytuhnul brouček :unamused: . Tak máme tu co v nemocnici, když na ní byl zvyklej. Tak to je fajn, aspoň Domčovi doktor nenabourá jeho režim :wink:
@discreet : že by zátka, to by bylo fajn :wink:
@suik :jé vy už jste taky doma, super. Velká gratulace k Sofince :wink:
16. zář 2010 v 18:57  • Odpověz
@suik vítejte doma
16. zář 2010 v 19:44  • Odpověz
@beru3nek jj avent máme my...
16. zář 2010 v 19:46  • Odpověz
@suik ta je nádhernáááá....jééé
16. zář 2010 v 19:55  • Odpověz
@javyb: aha, no, tak pokud se nic nechystá, tak by to bylo opravdu asi k ničemu. Ale změna může být klíďo do hodiny :slight_smile:

@suik: ahojky, vítej. Přišla mi jen ta zpráva, že už aspiruješ na místo v tabulce, ale další už nee. Super, že se ti zadařilo rodit tak, jak jsi chtěla :slight_smile:

@beru3nek: jj, Žanda je pěknej savec. Ale já jsem ráda, že je tak při chuti a hlavně, že jí k té chuti mám taky co nabídnout :slight_smile: Obzvláště teď, když jsem takhle "fyzicky mimo provoz", tak se utěšuji tím, že pro ni mám papáníčko a ostatní se prostě časem zlepší :slight_smile:

@vafle: jj, adrenalinovka slušná. No doma bychom to teda nedali :slight_smile: :grinning:
16. zář 2010 v 19:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.