• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
Ahoj holky :slight_smile:
Vcera jsem se tu nestihla ani podivat....mela jsem silene horecky, vubec to nechapu...cely den 38,6 :confused: Tak jsem si dala obcas paralen....ten se muze ne? Dneska uz jsem celkem fit..."jen" 37 :stuck_out_tongue_closed_eyes: Manzel uz sel dnes do prace, jeste ze me to chytlo vcera....mam ale na pravem prsu rudy flek...myslite, ze by to mohl byt zanet a od toho ty horecky? A taky jsem se chtela zeptat....jak moc jeste krvacite? Pred par dny jsem to mela jako koncici mesicky, ale tedka ze me jde normalni cerstva krev...to mi prijde docela divne :unamused:

@suik ....ten porod do vody musel byt super....ja jsem se na to tesila cele tehotenstvi :pensive: Ale nase cunatko mi to proste nedopralo....treba priste :grinning:

@kovalda ....tvuj popis porodu taky supa :grinning: Obvzlaste me pobavila predstava, jak klecis na zadnim sedadle a rves operku hlavy....ten protismer musel byt narez teda :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jinak, ze sla Zanetka na tri zatlaceni ven je proste parada....to se tak hezky cte, kdyz tu holky pisete, ze jste jen parkrat zatlacily a miminka sly ven....ted uz mi to prijde jako davno...ale kdyz si vzpomenu, ze jsem tlacila 2h v kuse, tak me pri te vzpomince boli cela pipka :grinning:

@kuchy ....velka gratulace k Tobiaskovi, je rozkosny :dizzy_face:
17. zář 2010 v 09:59  • Odpověz
@kovalda ...změna do hodiny - kéž by :wink:
17. zář 2010 v 10:00  • Odpověz
@kuchy jé veliká gratulace :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
@discreet:já myslela když si se ptala na ty bolesti že třeba už tak to se omlouvám
17. zář 2010 v 10:19  • Odpověz
@safryy ahojky já krvácím stále a to dost :confounded: a to jsem po císaři
17. zář 2010 v 10:22  • Odpověz
jé a už máme miniko @kuchy gratulace obrovskáááá
já pak dnes ještě usnula ale zdál se mi brutální sen že jak mě vyšetřovali v porodce strašně se smáli a šlo se na mě podívat spouat pa a doktorů.....a ptali se jak chci sporodit....že ji mám malinkou a to dítě nemá šanci že mi udělají rovnou císařský řez....... a já se snažila je přemluvit ať vyčkáme a zkusíme to a oni se furt chechtali jak šílení a pak mi řekli ať si teda jedu jinam...a byla jsem tam sama tak jsem musela jet tramvají....z krnov do prahy :( ale byl to pěkný hnus

17. zář 2010 v 10:40  • Odpověz
@antana123 ...ahojky :slight_smile: aha...no to prislo divne, protoze uz to vypadalo, ze to konci...a tedka zase takovy krvak :confounded:
Jdu zkusit vyvetrat dite na zahradu....jsem zvedava kolik minut ten rev vydrzim :grinning: asi tak 5 :stuck_out_tongue_closed_eyes: to skoro nema ani cenu ji navlikat ze? :grinning:
17. zář 2010 v 10:44  • Odpověz
hojda,
tak noc opět nic moc, nejradši bych to šla zalomit, ale čekám, že se musí vzbudit každou chvilku, protože u snídaně usnul a nevypil skoro nic, ale evidentně mu to neva a dohání tu noc :unamused:
@kovalda: oni mají snad ten kravál rádi .-). Našeho nevzbudila taky ani vrtačka od sousedů, ale co mě dostává, tak že když mu vysáváš nos, tak si u toho spokojeně chrupe / ne vždy teda/
@radkayeboah : teda to byl dlouhý porod, tak hlavně že už máš broučka u sebe v náručí :wink:
@suik : to musel být super zážitek ten porod do vody :wink: tak to věřím, že jsi se o ní moc bála a berušku, hlavně, že je vše o.k.
@vafle : že by se už něco dělo :wink:
@antana123 : tak to jste ten týden krásně zvládli :wink: , tak super, že v noci je Šimonek spavec :wink:
@discreet : neříká se, že má člověk hlad před porodem? :wink: a to špinění vypadá taky, že se něco asi chystá
@kuchy : velká gratulace k Tobiáškovi :grinning:
17. zář 2010 v 11:03  • Odpověz
@kuchy velká gratulace k toibiáškovi
17. zář 2010 v 11:05  • Odpověz
@safryy : to vypadá na zánět prsu, tak hlavně že horečka pominula, mě radili to rozmasírovat, sprchovat a tvaroh je prý dobré přikládat. Já někdy tekla míŇ, někdy víc jak kdy, hlavně po koju. Ale po císaři
@vafle : chudáku, t y máš teda sny :astonished:
@safryy : já ho neoblíkám, dám akorát čepičku zabalím do zavinky a do fusaku a jedem. Což je super.
17. zář 2010 v 11:08  • Odpověz
my spali od devíti do tří, nebyla sem schopná se vzbudit a Domča chrupal jak zabitej za vlast.....pak jsme jeli ráno do Bene....docela čekali, dr měl vizitu ale malej chrupčil a nakonec kyčle ok a za dva měsíce to zkouknem znovu...cesta zpět atky pohoda , doma přiložila k prsu a sál, tahal..jupí....za půl hodky řev, tak sem dokrmila, ale úspěch že neřve jen pustí prso...tak snad ....jen odsaju už nula nula nic....jinak je tam pěkná zima brrrrrr, a dopo procházku nedámel, jdu se sousedkou odpo a já potřebu požehlit a poklidit....ale ted tam tak náramně svítí slunko, že je škoda být doma, ale sem i ztahaná jak pes, šla sem spát v půl pátý a v šest sme vstávali abychom se vypravili v pohodě.....
naštěstí domča je cestovní a v autě spí, sem se bála poté co kámoška říkala že její mimi cestování nesneslo :frowning2:
17. zář 2010 v 11:11  • Odpověz
@beru3nek dáváš fusak, co budeš dávat v zimě? já oblíkám hezky kabátek ,čepičku, zavinku deku....
17. zář 2010 v 11:12  • Odpověz
@beru3nek ....no rikala jsem si, jestli to neni zanet...ale ja ty prsa nemam nejak extra nalite....tak normalne....ona si to stihne vsechno vysosat...pravda je, ze z toho prsu kde mam flek me to pri kojeni trochu boli....sezenu teda tvaroh a budu masirovat.....diky :wink: No tu se udalala celkem kosa...tak jsem ji oblikla mikcu a cepicku a zababuchala do deky....a sSPIIII....pac jsem z ni vykojila chvili predtim dusi :grinning: Snad tam chvilku vydrzi....tez nemuzem byt furt zavreni doma zejo :slight_smile: A dneska je strasne hezky vyjmecne :slight_smile: Tchynka chtela, at ji vyfotim v obleccich, ktere ustrykovala prababina....jenze prvni je ji uz maly a do druheho jsem ji zaboha nemohla dostat....nejak ty pletene veci fakt nemusim....cepicka je udesna....divne upletena fakt....to by mi jecela kdybych to na ni nechala a jedinne pouzitelne jsou backurky :grinning: Tak ji vyfotim asi jen nohy :grinning:
17. zář 2010 v 11:17  • Odpověz
@lio ...Domca je sikula....vypada to, ze se nakonec rozkojis i bez cinana :wink:
17. zář 2010 v 11:18  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:
tak noc zas byla ukázková, jen jsem sem tam vytáhla prso a 1x přebalovala. Je to můj miláček, modlím se, ať je to tak i nadále :slight_smile:
Holky, trochu plavu v tom, jak je to s mým jídelníčkem? Asi bych se měla vyvyrovat vyloženě nadýmavých věcí - čerstvé pečivo, česnek, zelí, kedlubna, ... a těch hodně reaktivních či kyselých - kiwi, jahody, .... A co třeba mléčné výrobky? Jsem z toho trochu zmatenka a nerada bych malé nějak ubližovala.
17. zář 2010 v 11:21  • Odpověz
Jo, mám zprávu od PET.S:

Včera v poradně vysoký tlak a špatné ozvy. Nechali si nás v nemocnici. Celou noc ležím na porodním sále a snaží se mi snížit tlak. Pokud to nepůjde, jdeme do císaře.

17. zář 2010 v 11:23  • Odpověz
@antana123 Vůbec se neomlouvej, prostě klid po pěšině, břicho občas ztvrdne a špinění pokračuje, budu informovat :wink:
@vafle Taky jsem na dvě hoďky usla, ale mě se zdálo o tchýni :angry: :angry: už mi z ní hrabe

@beru3nek O tom hladu jsem to neslyšela, ale bylo by to fajn :wink:
17. zář 2010 v 11:25  • Odpověz
ahoj holky,
japak se máte? a co prďolkové?

Já jsem vždy přijdu napíšu pozdrav a když se chystám psát dál a zapojit se, tak mě od toho vytrhne malej, no teď se mu to snad nepodaří :slight_smile:
Unás celkem vpohodě, malej je zlatej když spí :slight_smile: jen výkyvy v krmení mě štvou, jednou dá 90, pak zase 50 a takhle cca nastřídačku někdy i míň (70/80ml), dnes si to zapisuju a proberu s pediatričkou, jestli to je vpohodě. Vondělí jdeme na odběry, tak to bude chuděrka trpět a já s ním.

@safryy saf, já krvácela 7 týdnů, intenzita se různila, pár dní jen špinění a pak se to spustilo zase nanovo, minulý pátek jsem byla na KO u gyn a po prohlídce zase špiním a sem tam krvácím a menses to není, myslím.

@beru3nek ahojky, jak se máte s Adámkem?
17. zář 2010 v 11:28  • Odpověz
@discreet no jestli je hlad příznakem blížícího se porodu tak už rodím celý devátý měsíc... pořád mám hlad a nejhorší je že i v noci, taky pořád přibírám :cry:
17. zář 2010 v 11:35  • Odpověz
@alzbeta.hod :grinning: Já až teď poslední týden, asi kilo, ale podezírám, že to bude voda...
Dneska se chystám na krupicovou kaši s tunou skořice, ta prý taky vyvolává stahy :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. zář 2010 v 11:37  • Odpověz
@alisek ....ahojky :slight_smile: No tohle...7 tydnu? Ja se z toho zvencnu :sweat_smile: Jsem si myslela, ze kdyz to bylo uz jako spineni, ze jako dobre...ze to konci....no tak to uz jsem uplne klidna...ale happy rozhodne ne :grinning: Pokud ti prdolka pribira, tak neva, ze nekdy da 70 a nekdy 80 ne? Taky toho nesnis vzdycky kotel preci :wink:

Verunka porad chrupka, jsem z toho fakt stastna....to je poprve co je venku bez histeraku :dizzy_face:
17. zář 2010 v 11:40  • Odpověz
@discreet ....jeste tu Radka radila ananas....jak tu byla segra, tak me donutila skoro cely jeden snist a na skorici uz nedoslo, pac jsem na druhy den rodila :grinning: Ale krupicovou kasi se skorici jsem taky planovala :slight_smile:
17. zář 2010 v 11:42  • Odpověz
@discreet fakt? To slyším prvně, já četla i o medu že vyvolá stahy, nebo tak něco. Ale tu kaši taky zkusím. :grinning: Já mám v sobě taky spoustu vody, nohy mám jak báně a ruce taky
17. zář 2010 v 11:45  • Odpověz
@discreet krupice místo huhu? tak dej vědět, jestli to zabírá :grinning:
@safryy A musí být čerstvej nebo i zavařenej, jako z plechovky??
@safryy tak to ananas jde mimo mě. Já ho nepapám....
17. zář 2010 v 11:49  • Odpověz
Ahoj :slight_smile:
já už jednu plechovku ananasu zbufla a nic. ani jeden posel. mám tu ještě jednu, tak se na ní taky chystám. jestli ovšem musí být čerstvej, tak mi to asi bude naprd :slight_smile:

@kuchy velká gratulace!!!!

17. zář 2010 v 11:49  • Odpověz
@discreet ...tak to nevim...ja jsem mela cerstvy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. zář 2010 v 11:50  • Odpověz
@alzbeta.hod ....ja bych si ho dala...ale netroufam si, aby se mi neosypalo dite :pensive: Jaktoze nepapas takovou mnamku?
17. zář 2010 v 11:50  • Odpověz
Takže od pet.s se dnes možná dočkáme miminka, u adeden by to mělo být na jistotu a jdu dočíst, jestli tu není info o kuchy :slight_smile:
17. zář 2010 v 11:52  • Odpověz
@safryy myslím že s tím krvácením to je dost individuální, uvidíš, a třeba to bude trvat daleko kratší dobu. Malej přibírá, sice né skokově jako dětičky od holek ale přibírá, za měsíc přibral 600g, s tou dávkou mi neva když dá 70/80 to je v normě ale vadí mi ty jeho 50sátky, ale asi mu to stačí, nedokrmuju ho.
17. zář 2010 v 11:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.