• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
Hup hele tak zas tak dlouho ho tam asi dusit nevydržím, sorry... :grinning: :grinning:
23. únor 2010 ve 21:06  • Odpověz
hup - to chapu, hlavne ze to vyslo :slight_smile: mne ostatni maminky miminek a tehulky "vadily" v podstate od chvile, co jsem o mimi zacla uvazovat (taky chci vsecko hned) :slight_smile: je to tezky, ze clovek je zvyklej, ze kdyz neco chce, tak si to taky sam zaridi a tohle je najednou uplne mimo tvuj vliv - snahu, usili, proste to neovlivnis...
23. únor 2010 ve 21:16  • Odpověz
lamia: no, já se samo jako prvorodička těším na celé těhu, ale říkala jsem si, že rodit 6 cm mimčo by určitě nebylo nic hrozného :grinning:. Nosila bych ho pak v kapse anebo tak nějak, .... :grinning:
Jj, je fakt, že děti když melou pantem, tak to je síla, že pak člověk jen vzpomíná, jak se mohl těšit, až začnou mluvit, co? A to jsem to ještě nezažila v domácí verzi - 24 hodin denně, jen jako neteře a synovce :grinning:.
No a rozebírání pindík pipinka, to musí být výživný hlavně pro to okolí, jak to maminka vysvětlí nebo okecá :grinning:
No, s tím porodem 19. 10. nemohu jinak než souhlasit, můj svátek je to totiž taky :grinning:.
23. únor 2010 ve 21:21  • Odpověz
jé holky, to já jsem ráda, že je ještě v břichu :grinning: . s jankem mi to dobrodružo stačí a ráda si ještě do konce září počkám v klídku. pak mám totiž tušáka, že začne pravý tóčo :grinning:

my máme výročí svatby 30.9., tak by to byl dobrej dáreček.
23. únor 2010 ve 21:38  • Odpověz
ale zas bych radši měla pannu než váhu, teda hlavně, ať je to zdravý :slight_smile:
23. únor 2010 ve 21:40  • Odpověz
autor
lamia. ty sem vždycky napíšeš něco, čím mě fakt pobavíš..................
ale ted jsme byli u kámošky, má dvouletou malou a taky jsme se řehtali celou návštěvu - malá začala zpívat písničku a manža se jí ptal, jestli to je čínsky..................no kámošce tekly slzy smíchy............... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

jinak nám zatím vychází termín porodu na naše výročí svatby, tak je to taky fajn, ale to znamení, to jsem ještě nezkoumala.....................váha je manžel a ke mně (blíženec) se skvěle hodí, tak se navzájem doplnujem..........
ale panna nevím, je to můj tatka, ale to se blbě posuzuje..............
23. únor 2010 ve 21:52  • Odpověz
Hezké ránko všem :wink: a hodně štěstí při kontrolách :wink: :wink:
kov: o nastydlých a nemocných lidech kolem mně mi povídej....za prvé kolegyně, za druhé děti a těch se to ve škole fakt jen hemží a zas začínají odpadávat, takže virozky řádí :frowning2:...jenže co s tím udělám, na doučku jsem jasně holčině řekla, že pokud budu mít sebemenší rýmu nebo kašel, že nemá chodit, ale v práci co naděláš....když řekneš dětem, ať jsou doma, když jsou marod, řeknou, že nemají horečky a rodiče je doma nenechají a máš to.... :unamused:
24. únor 2010 v 07:08  • Odpověz
dobré ránko přeju :slight_smile:
rennu myslíš si že je to nebezpečné pro těhotenství ta viroza?
mě na to dr včera nic neřekl a to jsem na tom teda hrozně
24. únor 2010 v 08:14  • Odpověz
krasne ranko:slight_smile: tak to ja jsem mela zase blici noc:frowning2:((( ze by to bylo ze stresu z dnesniho screeningu? :confounded:
ant neboj, ryma a kasel je v pohode, ja byla s Nikcou nemocna furt taky jsem stresovala a je v pohode, moje segra promarodila cele tehu a je to taky v pohode..tady se spise jedna o chripky a nejake virove nakazy nebezpecne pro plod...ale znam kocku co mela ctyri chripky behem tehu a mimi v pohode..jsou to silaci...ale nervy pracujou ja vim, mi by taky pracovaly:frowning2:((( mivam casto streptokoky a cepy v krku a boli me furt v krku, ale nechala jsem si hned na zacatku udelat vyter a zatim v poho...
24. únor 2010 v 08:41  • Odpověz
lajlo:díky :slight_smile:
držím palečky at je vše ok
24. únor 2010 v 09:01  • Odpověz
ant já taky byla s jankem furt nemocná. takhle přes zimu řádí rýmy a všechno. v práci všichni chrchlali a v mhd jakbysmet. normálně jsem odolná, ale v tom těhu je člověk náchylnej. táhlo se mi to fakt 2 měsíce v kuse a to jsem byla furt na dovču doma, abych se vykurýrovala. pak na mě někdo prsnul a zas. janko je v pohodě a imunitka se zdá taky dobrá :slight_smile: spíš je te vyčerpávající pro tebe. teď jsem ráda, že jsem na mateřský a nemusím tak mezi lidi.
24. únor 2010 v 09:30  • Odpověz
laterno:máš pravdu jsem úplně vyřízená nic loučím se jedu do školy doufám že to nějak přežiju zatím holky :frowning2:
24. únor 2010 v 10:03  • Odpověz
holky tak ja mam zase ruzovy vytok, furt neco, uz me to stve:frowning2:(( asi jim to dneska na screeningu reknu at se podivaji i na cipek, chjo:frowning2:
24. únor 2010 v 10:47  • Odpověz
tak nam poslanci kyvli na zvyseni materske...je sice pravda, ze to zvysi schodek, ale treba jak navrhuji lidovci - kompenzovat to vetsim zdanenim hazardu, proc ne. jen at do tech blikajicich potvor hazou petikacky, ja si koupim pro mimaka plinky. nebo se hold za materskou nepostavi kilometr nasich predrazenych dalnic. takze za me dobry.
24. únor 2010 v 11:11  • Odpověz
to já bych nejradši ještě 2x tolik zvětšila zdanění cigaret. jako cítím v této zemi silnou diskriminaci nekuřáků. pokud chci uchovat zdraví sobě, plodu v břichu a malýmu, nemůžu skoro nikam jít :angry: . všude to musíme vdechovat, už ani na zastávkách kuřáky nic nezastaví. zlatý slovensko, kde uzákonili, že v každý restauraci musí být vymezená místnost pro nekuřáky.
24. únor 2010 v 11:18  • Odpověz
lami: tak nic no :grinning:

evel:tak to znáš :wink:

kov: něco jako klokanice,jo:grinning:

suz: to je trošku jinak -oni to nedávají z balíčku,který mají -není to o tom,že mají 1kč a tu dají na dálnici nebo mamině - dávají něco,co nemají a to je problém :wink:
nakonec v čechás e tak chová spousta lidí -nabetre si úvěrů a pak nadávají, že na ně přišel exekutir a jako to stát může dopustit,že nemají střechu nad hlavou
máme realitku - lidi chodí,že potřebují zaplatit dluhy,prodat,půjčit ....a v těch zadlužených domech jsou fungl nové plazmy, domácí kina apod. -když jim manža radí,že mají prodat tu zbytečně drahou elektroniku a z toho ty dluhy uhradit,tak se na něj dívají jako na nepřítele-raději prodají střechu nadhlavou!!! - a pak platí nájemz toho,co jim zbyde po zaplacení dluhů,pak jim prachy dojdou a přetsnou platit nájem .... pak přetsnou brát telefonyatváříse,že nejsou a myslísi,že v tom bytě budou bydle zdrama na věky věků - manža je celkem měkosrdcatý -řeší to až po půl roce neplacení a nekomunikace .....
a to není problém nějakých socek - projektantka,policista .....
24. únor 2010 v 11:33  • Odpověz
ahojky :o)

tak bacílka zatím více méně úspěšně odpuzuju čajíkama a homeopatikama.

Antana: pro mimíka by byly nebezpečné vysoké horečky. Jinak je to na prd spíš pro tebe, že si nemůžeš skoro nic vzít a čekáš, až to odezní :slight_smile:

lajla: to je dobrý nápad, řekni jim, ať zkontrolují i ten čípek a bude. Neboj, vše dopadne dobře.

laterna: máš úžasnej překlep - že pak na tebe bacila zas někdo "prsnul" :grinning: To víš, takových ptákovin si já všímám :grinning:
24. únor 2010 v 11:34  • Odpověz
Ahoj :slight_smile:
já měla včera den :stuck_out_tongue_closed_eyes: večer už jsem skoro jen lezla, jak jsem byla nevyspalá, bolela mě hlava, ten náš bobek jako by vycítil příležitost mě dorazit, po obědě cirkus, nechtěl spát, všechno jídlo piplal a protivnost byla na stupni vysoké zátěže.Na štěstí to má důvod, roste mu zub.Ale naučil se pištět při nespokojenosti tak, že vyletím hrůzou co se mu zase stalo, kde je přivřenej, nebo zapadenej a on jenom nemůže vhodit kostku do kyblíku apod. :confused:

tak dodatečně gratuluju k včerejším kontrolám :slight_smile:

a s tím oslabením imuniti máte pravdu, minulé těhu jsem byla taky pořád na hromádce, ale myslím že se mi to vleklo už od snažení a do těhu jsem si to přetáhla a ještě zhoršila. V 15tt zánět močáku, že jsem ležela v nemocnici a po 20tt jsem se nachladila 10dní jsem se léčila sama, pak mi zjistili meningokoka, nasadili ATB který nezabraly a další ATB mi gyndař nedoporučil...do porodu jsem měla nervy jak toto dopadne, páč názory lékařů se rozcházely.

jsem ráda, že bude mateřská na lonské úrovni, vidím jiný dávky který by měli zkrouhnout, nebo úplně zrušit :stuck_out_tongue_closed_eyes: v tomhle státě toho sand zneužívá každej druhej...sakra proč jsem ta první? :grinning:

laj držím moc palce, at najdou důvod a at je to prkotina :wink:
24. únor 2010 ve 12:00  • Odpověz
dobré poledne mamči :slight_smile:
tak lalja držím palečky ať to dobře dopadne, a neboj růžový výtok je prý v normě. Ale když na tebe juknou, budeš mít víc klidu, to znám :slight_smile: U nás objednávaj každej čt na ten screening a jinak bylo už plno, tak jsem se dřív nedostala. Třeba mě zas posunou těhu o pár dní míň, člk nikdy neví :wink:
hupcz: koukala jsem na fotečky ty máš bříško v 27 t jak já teď :grinning:
tak ať vám to v práci utíká, a marodům je brzo dobře
24. únor 2010 ve 12:25  • Odpověz
hup - koukala jsem na tvoje fotky z minulyho tehu a jsou fakt krasny a hlavne krom briska to vypada, ze jsi vubec nepribrala - jak to mas ted? pribrala jsi uz neco? a jiz jako pred tehu? ja se pred tehu dost drzela - cviceni, jidlo 3xdenne a vetsinou salaty a tak, ale ted mam furt hlad a jenom z myslenky na salat je mi blivno, max. samotny rajcata, ale jinak mi jedou banany, rejze, chleba s marmeladou, kasicky ... bojim se, abych uplne vytloustla...
24. únor 2010 ve 12:53  • Odpověz
Ahoj holky,

lajla: držím pěsti :wink:

Holky, musím se Vám pochlubit. Dopoledne jsem šla s Kubajzem nakoupit do Globusu a neodolala jsem...měli tam nádherný zimní overal do autosedačky nebo do kočárku zlevněný na 110kč, to jsem si prostě musela vzít. Je pravda,že barvička se hodí spíš na kluka ale když se k tomu přidají růžové doplňky, tak to bude moct nosit i holčička :wink:
Takže mám ofígo první věc na mimíse, když nepočítám hadříky po Kubíčkovi :grinning:
24. únor 2010 ve 12:54  • Odpověz
holky moc dekuji a hlasim...vytok porad pokracuje, je ruzovy ,c hvili hnedy, nekdo jo nekdy je..nikdo se ne me nepodival ani kdyz jsem jim to rekla, zitra jdu k dr tak se s nim o tom pobavim...
mimi se na utz mlelo dr nemohl ani poradne merit, ale nakonec nameril NT1.7mm, crl 65.3mm, jsem 12plus 6 podle jejich utz, ale pry tyto hodnoty jsou na nic bez krve ktera bude az nekdy v patek pristi tyden, atkze tak:frowning2:((
k tomu co se mi stalo...zdechlo mi auto..takze jsem pul h pred odjezdem do nemocnice volala taxika, zaplatila 800 za odvoz tam a zpet, 850 za screening, za chvili mi prijede odtahovka, to bude tak 500 a oprava nevim kolik bude stat..takze kdyz se sere tak se sere:frowning2: a zrovna kdyz clovek to auto tak moc potrebuje
beru ja nevim jestli je to v norme, proste by to byt nemelo..a sjem z toho fakt uz takova sklesla..kdyby to fakt bylo jen obcas,a le takhle? s tim posunutim kazdy utz je jiny, takze jinak ti to muze vyjit v jedne nemocnici, jinak v druhe a jinak u sveho dr
24. únor 2010 ve 14:32  • Odpověz
ahoj holky,

ant. neboj pokud nemáš vysoký horečky, nic se neděje....já v 10tt měla angínu a brala atb....hlavně se šetři :slight_smile:

lajla: teda den blbec, co? Ale ber to z té lepší stránky, mohlo být i hůř :wink:

beru: ty jdeš kdy na ten screening?

Jinak hlásím, že má strava je fakt jedlá, včera chuť na čerstvej chleba se škvarama, hezky osolenej, mňam...v noci mě pak bolel břuch....teď jsem zdlábla chleba se slaninkou.... :grinning: :grinning:
24. únor 2010 ve 14:46  • Odpověz
eve+beru:přibrala jsem v minulém tak 12-13 kg ...a z porodky jsem šla tak se 7 a dopůl roku to bylo pryč
teď mám hore tak půl kila -kilo .....ale i minule mi to lezlo hore až v posledním trimestru

když jsem se s někým začala bavit takve 25tt o dětech,tak se mě patli: jo? a plánujete těhotenství :grinning: :grinning:

jinak jím o něco víc - teda přes den stejně,ale večer to fakt nedávám :grinning:

ono tělo si řekne - jako jasně,že se nemůže člověk cpát od rána do večera ani podle hesla- jíme za dva ....ale furt si něco odpírat - taky není pro mě - tak zlatá střední :slight_smile:

mar: takgratulace k úlovku :wink:

laj:na tomá mojemamka označení -na posraného i hajzl spadne .....to přejde ...hlavně se nestresuj kvůli auta -toza tonestojí už vůbec-i když to na naštvání určo je
24. únor 2010 ve 14:52  • Odpověz
autor
Ahojky holky,
tak jsme si s manžou ode dneška udělali víkend...............zítra jdu ke své dr, v pátek na NT, tak se už těším. dneska jsme byli po nákupech, mám nové troje legíny, delší svetr na bříško a tenisky, tak paráda, zase trošku obnova šatníku......................počasí je u nás parádní, tak hned je líp.................

laj: teda ty si to vybíráš s tím autem, nejdřív bouračka, ted tohle................................snad ti to špinění brzo skončí a řeknou ti, z čeho to je......................

hup. to je dobrý............... :grinning: ale myslím, že na tom budu podobně, asi to taky nebude dlouho vidět, ale co, lepší než být v půlce těhu jak velryba a pak už se jenom valit jako míša kulička........... :grinning:
24. únor 2010 v 15:47  • Odpověz
lajla: máš to teda fakt k pokakání, ale zítra už tě pořádně prohlídnou :slight_smile: To auto naštve.

rennu: dobrý chutě, takový zdravý a výživný :grinning: Ale dej si, já zrovna zblajzla zákusek a to jsem po obědě měla tyčinku 3bit.

Jinak já zatím nic nepřibrala, ale už před otěhotněním jsem vypadala jak v 6. měsíci těhotenství :grinning:
24. únor 2010 v 15:54  • Odpověz
laur: nooo ....však já už jsem to tu psala ....přišla jsem na příjem,vyzula svoje 10dírkové martensky a přišla sestřička a kouká:čí jsou tohle boty? ....většinou těhulky nosí nazouvací nebo na zip..takjí to nějak nesedělo :sweat_smile:

jinak u nás veselo-onří má střevní chřipku -takse modlím, abych to nechytlai já ....úplně stačí ho opečovávat
24. únor 2010 v 15:55  • Odpověz
hup - teda nechci te strasit, ale v rodine vetsinou panuje takovy nesobecky sdileni vseho - hlavne nemoci :sweat_smile:
laurinka - kde si koupila leginy? ja dneska litala po palladiu a nejaky shanela a nikde nic, nebo takovy jakoby puncochace az dolu, chtela bych normalni bavlneny leginky a spis treba 3/4...
24. únor 2010 v 16:31  • Odpověz
holky dik moc...a hup napsala jsi to krasne,. jsem se fakt musela zasmat:slight_smile:
jinak holky odtahovka 50m stoji skoro 1500 :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak jsem jen valila oci a oprava auta..to bude tak dvojka, no zitra rano pry bude abych mohla odjet na gyndu, tak snad to tak bude :slight_smile:
jsem docela vycerpana, mela jsem docela perny den :unamused: uf
lauri leginky bych taky brala..ale tady v ova jsem jeste na zadne nenatrefila
24. únor 2010 v 17:09  • Odpověz
Ahoj holky, gratulace ke kontrolam :slight_smile:
kov....tys zadupala nozkou tolik, ze i tu v jukej se udelalo krasne....parada...aspon vim, kde orodovat, az tu bude zase vyjimecne chcat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
lajla...doufam, ze uz sis smuly vybrala dostatek a ted uz jen same dobre zpravy :wink:
hup...jsem si o vikendu procitala ty tvoje historky, fakt bezvadne pises...no, ale co me teda hoooodne pobavilo, bylo video tycka v dupe :grinning: :grinning: :grinning:
rennu....skvarky a slaninka jsou super...kdybych to mela po ruce, dala bych si z fleku....ale co vic vam holky zavidim, je lahodny, cerstvy, cesky chleba...tu se sice da koupit neco podobneho v polskem obchode, ale ten je z ruky....a nebo aspon rohliiiiiik.....ja uz bagety a tousty nechci ani videt!!!!
24. únor 2010 v 18:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.