• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@kovalda Je na předchozí stránce :wink:
@javyb Ne krupice, ale ta skořice, ale samotnou ji jist nechci, tak si udělám krupici :grinning:
17. zář 2010 v 11:59  • Odpověz
ananas skořice med hu-hu ........................rozmixovat vypít a nejdřív koupit pakl toaleťáků :grinning:
já už chci taky rodit :( ale teda atentát na sebe ani na dítě páchat nehodlám, věřím že ví proč se ještě peleší v bříšku
@discreet :wink: jo,jo, chápu
@discreet jé a ty rodíš taky v Krnově že? bychom se tam mohly potkat :slight_smile:
17. zář 2010 ve 12:01  • Odpověz
@vafle :grinning: :grinning: a u Tebe huhu "nějak" zafungoval?
17. zář 2010 ve 12:01  • Odpověz
teda ten huhu koktejl vypadá děsivě, radši bych si dala piňakoládu z ananasu :slight_smile:
17. zář 2010 ve 12:02  • Odpověz
@safryy No já toho nepapám víc, bohužel. Jsem už taková no. Nemáš ještě nějaký typ? Teď mi jedna poradila taky teplou vanu a červený víno.....
17. zář 2010 ve 12:04  • Odpověz
@vafle No mohly, ale nevidím to nadějně, kontrolu mám ve středu 22. termín v pátek 24. přenášet nesmím kvůli cukrovce, takže se v tu středu domluvím a ve čtvrtek asi vyvolání. Mě se to líbí, manža taky může a v pátek to i stihne zapít :grinning: :grinning: Tak nevím, jak to máš termínově ty :wink: ?
nějak jo. kompletně jsem si vyčistila střeva :slight_smile: nějaké stahy byly ale nakonec to k ničemu nevedlo...teda jako od pondělka mám vždycky přes den stahy tak jako pořád ale je to jen nácvik.....
po tom hu hu jsem dostala šílený hlad a snědla jsem doma vše poživatelné...a do toho mi manžel koupil váhu :( a už si mě hlídá
@alzbeta.hod Vanu jsem zkoušela, ale přemýšlím, že dám dneska zase a prý svařák, tak uvidím, jestli něco nesvařím :grinning:
17. zář 2010 ve 12:05  • Odpověz
@vafle PA mi včera radila sexík a hlavně hodně pohybu, procházky a tak.
17. zář 2010 ve 12:05  • Odpověz
@discreet Já si tu vanu dopřávám celý těhu takže jsem proti tomu už imunní :grinning:
17. zář 2010 ve 12:06  • Odpověz
@discreet no já mám kontrolu v pondělí (i termín) a měla bych ještě v pondělí porodit pokud se to nerozběhne chtějí mě přesvědčit na vyvolání nejlépe hned v úterý....ale jen proto ať to máme bez stresu...tak na to se moc nechat ukecat nechci ale do pátku určitě taky rodit budem
kdyby mi to vyšlo s tím pondělkem tak mě akorát v pátek budou propouštět.....tak se těsně mineme aspoň si můžem omrknout mimča :slight_smile:
17. zář 2010 ve 12:08  • Odpověz
držím vám palce, já zkoušela kromě huhu snad všechno (sex, procházky, maliník, lněné semeno, červené víno, horké koupele) a vůbec nic se neděje, asi nejsem to správné médium :grinning: :grinning: :grinning:
17. zář 2010 ve 12:10  • Odpověz
@alzbeta.hod sexík nehrozí :( nějak nejsem schopna .....vana taky ne mám nízký tlak a omdlívám i když umývám nádobí a mám v té teplé vodě jen ruce......a včera jsme prošli celou zoo
ananas mám ráda.....tak si ho dám s tou skořicí....rozhodně větší mňamka než huháč
17. zář 2010 ve 12:11  • Odpověz
@safryy no nevím jeslti se rozkojím, ale nezoufám, už tohle je pokrok, a mlíko snad dorazí brzy....

heye holky domča je od včera večera neklidnej, ale ne že nespí, spal, ale mlel sebou, něco se mu zdálo, furt pískal, fnukal ale normoš spal....a ted tu leží vedle mne, zabere a pak se lekne ...a začne šermovat rukama a plakat...trubík...dudlíka moc nechce, musím mu chytit ruce, ráno mi dal pěstí :slight_smile:
17. zář 2010 ve 12:11  • Odpověz
@javyb Já zkusila včera sexík, dnes úklid a procházku a večer si dám asi tu skořici.... a vínko ještě vlastně. Ale jinak už netuším.....
asi se blbě ptám ale co myslíte tím HUHU? :grinning:
17. zář 2010 ve 12:13  • Odpověz
@kovalda mléčné výrobky právě na mlíko můžeš.....jinak dyž si někde přečteš co vše nesmíš, dala sem si otázku co tedy můžu..takže jím jako v těhu a masíruju bříško a zatím dobrý...
17. zář 2010 ve 12:14  • Odpověz
@alzbeta.hod takový speciální nápoj - ricínový olej, slivovice a meruňkový džus
17. zář 2010 ve 12:16  • Odpověz
@kovalda jéé pets už bude rodit.....
17. zář 2010 ve 12:17  • Odpověz
jinak je to tady jak vyvolání duchů :slight_smile:
tak se těhulky držte, beztak už je to jen pár hodin či dnů než budete mít i vy uzllíčky u sebe
17. zář 2010 ve 12:19  • Odpověz
@javyb Aha tak o tom jsem taky slyšela ale to by mě asi položilo :grinning:
@vafle Tak uvidíš, jak v pondělí dopadneš, já bych šla na vyvolání klidně hned, prášky nějak neúčinkují a svědění mám pořád, uškrabu se k smrti (nebo k porodu :wink: )
@alzbeta.hod diskuze kde to řeší se jmenuje takhle "Nápoj k vyvolání porodu podle Ingeborg Stadelmannové" kdybys chtěla podrobnější info
17. zář 2010 ve 12:21  • Odpověz
@vafle Ani ne děkuju, tohle si fakt dát nemusím :confounded:
17. zář 2010 ve 12:23  • Odpověz
@lio ...už aby to bylo :wink:
17. zář 2010 ve 12:25  • Odpověz
@discreet no já už jsem taky pro to vyvolání...jako že už je mi to tak nějak jedno....
jenže jedem přes půl republiky aby mi do porodu nikdo moc nezasahoval a nechat si právě z toho důvodu že jsme z tak daleka porod vyvolat....mi přijde trochu kontraproduktivní
prostě to chci nechat na přírodě......i když už bych taky chtěla mít mimi u sebe.....chjo
v pondělí se mě na to budou ptát jestli teda to vyvolání chci nebo ne a já pořád nevím jak se rozhodnout (tajně doufám že do té doby už budu rodit....ideálně tak aby si mě tam po kontrole už rovnou nechali i bez vyvolání)
17. zář 2010 ve 12:25  • Odpověz
@discreet ,@vafle docela vám závidím, u nás vyvolávají nejdřív 10 den po termínu...
17. zář 2010 ve 12:35  • Odpověz
Tak jsme po procházce, ráno mi malej usnul na ramni, tak jsme si lehli spolu a chrupal hodinu a pl bříško na bříško, pak hamu papu a fofrem ven...děsili mě, že je zima a zas tak moc ne....hodinku venku, malej spinkl, i pes byl vzornej a ted už jsem hodinu doma a spí pořád :slight_smile: jupííííííí...jen hho odstrájím na etapyy abych ho nevzbudila...a otevřela jsem mu tam okno, aby se nezpotil :sweat_smile: Mezitím jsem stihla uvařit koprovku, jen váhám, zda mžu kupovaný houskový knedlík???

@kovalda nesmíme květák luštěniny, kedluby, česnek, cibule, čerstvé ppečivo a ty kyselé ovoce, kdyžtak si den dnes třeba kiwi a zítra taky a jiné ovoce ne a když se malá neosype, tak můžeš zkusit další ovoce :slight_smile: Ale takky v tom tápu....

@safryy já jsem dnes přesně 4týdny po císaři, den špiním, dva dny teču víc, pak zas skoro nic...nkdo se čistí i těch 6 týdnů i víc....

Jinako konečně se mi hnula váha směrem dolů, jupííííí, dobu jsem byla seklá na 70kg a dnesdopolko 66,8 :slight_smile: teda vážila mi v těhu o cca 2-3kg víc než u gyndr, tak by to mohlo být ještě míˇn, ale ráno se mi to zdálo divný, dopnule jsemv poho kalhoty a neškrtily :slight_smile: Asi ty moje extra vycházky 3 hodiny na houby, ohýbání atd......a furt nošení doma malého :slight_smile: Snad se dostanu aspon na 60 ......resp. váha mi je šumák, aale abych oblékla pvodní velikost, mám hadr plno a nerada bych měla komplet šatníkc :sweat_smile: A kupovat největší XL kalhoty u vietnamců nebylo příjemný (nosívala jsem dřív S-M) a to si ze mě dělá můj srandičky, že mám jít do pánksýho oblečení :grinning:
17. zář 2010 ve 12:36  • Odpověz
@alzbeta.hod taky mám respekt :grinning: :grinning: :grinning:
17. zář 2010 ve 12:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.