• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@javyb no ve všech porodnicích vyvolávají až 10 den.....je to porodnický předpis.....v mém případě by šlo o programovaný porod ......na přání hlavně teda z toho důvodu ať nejezdíme 80 km tam a zpátky jestli jako už nebo ještě ne. Dělá se to když máš připravené porodní cesty a jen netrpělivě čekáš kdy to vypukne...a určitě ti to udělají kdekoliv budeš li mít zájem a budeš li mít tělo a mimi připravené

u discreet je to vyvolání ze zdravotních důvodů.....tak to taky udělají všude dříve jakmile mají strach....

jinak já pro ten programovaný porod moc nejsem....je to takový typicky chlapský vynález chtějí si dokázat že umí být pány nad jakoukoli situací (myslím že mi to navrhnul proto že jsem porodní asistentka jako že vip služba :slight_smile: )

17. zář 2010 ve 12:49  • Odpověz
@hupcza: jj, aspoň to slzy odplaví. Jé, vidíš, že by na tu depku mohlo být homeo mne vůbec nenapadlo :slight_smile:. Zkusím zapátrat a nebo se zeptat hodné petji :slight_smile:

@radkayeboah: teda, jak čtu, tak sis teda pořádně užila. Ale máš krásného synka :slight_smile: a velkou pravdu, že to stálo za to :slight_smile: Tak ať jste š´tastní

@ojo: moc díky :slight_smile:. No, ani nevím, jestli jsme s tou naší zběsilou jízdou nebyli v televizi :grinning:. Jé, ty se mažeš, no to si nedovedu představit :slight_smile:, bojim bojim :slight_smile: a sezení je pro mne zatím sci-fi i když se to den ode dne zlepšuje :slight_smile:

@suik: jé, tak to muselo být super, ten porod ve vodě a skvělý, jak ti všichni pomohli. Ta chvilka, než se malá nadechla musela být šílená. Jsem ráda, že jste obě v pohodě :slight_smile:. Užívejte si, holky :slight_smile:
17. zář 2010 ve 12:54  • Odpověz
@vafle aha, to je taková ta "pomoc" kolegyni:slight_smile: Já bych taky chtěla, aby se to už SAMO rozjelo, poněvadž mě už dva měsíce trápí karpály a je to den ode dne horší, padají mi věci z ruk... Jinak jsem trochu oteklá a s tím nikdo nic dělat nebude, to taky chápu... Nicméně jako zdravotník si taky dovedu představit spoustu komplikací a při tom "čekání" je tolik času na přemýšlení... Takže tak:slight_smile: A proč jedeš rodit tak daleko?
17. zář 2010 ve 12:55  • Odpověz
@javyb Ono jsou věci který bych si ani já nedala a natož tím vyhánět miminko....
17. zář 2010 ve 12:58  • Odpověz
no právě proto že z praxe vím jak to chodí všude možně....a věřím že právě tam mi umožní prožít porod tak jak chci aniž by se na mě dívali skrz prsty :slight_smile: a to za tu cestu stojí......zas taková dálka to není....
bydlíme částečně v ostravě a částečně v olomouci tak to máme na půl cesty z obou stran :slight_smile:
17. zář 2010 ve 13:01  • Odpověz
jo a ještě jsem chtěla říct že já jsem právě naprosto v pohodě...do 6. měsíce jsem zvracela od rána do večera ale teď.....nikdy jsem se necítila lépe :slight_smile: ještě bych klidně vydržela být těhotná další dva měsíce :slight_smile:
tak mi přijde v mé případě vyvolávání jako sobectví....kdybych měla nějaké problémy tak bych na to kývla
17. zář 2010 ve 13:05  • Odpověz
@vafle tak by asi nebyl problém ještě pár dní počkat,ne?
17. zář 2010 ve 13:08  • Odpověz
no dyť jo však čekám :slight_smile: akorát mám nějaké povinnosti....tak jsem si to malovala že už budu mít odrozeno......ale nic no
17. zář 2010 ve 13:11  • Odpověz
@vafle taky jsem chtěla,aby se narodila tak o 14 dní dřív, na začátku října mi začíná škola... Tak to bude všechno jinak, když se mimina rozhodly, že ještě nechtějí ven:slight_smile:
17. zář 2010 ve 13:21  • Odpověz
@javyb no mi právě začíná škola v pondělí :slight_smile: co studuješ...smím li vědět
17. zář 2010 ve 13:22  • Odpověz
@vafle psychologii, poslední rok:slight_smile: Co ty?
17. zář 2010 ve 13:24  • Odpověz
@lio: jj, přesně, je to psina, jak každej u spícího mimnka chce šeptat, přitom je vzbudí málo co :slight_smile:. Čím větší randál, tím lépe :slight_smile:

@antana123: jj, hormony se mnou cvičí. Kdepak, u nás je mlíčko jediný, co je v poho, tak jsem ráda :slight_smile:

@kuchy: VELIKÁNSKÁ GRATULACE !!! Tak už máte Tobiáška u sebe :slight_smile:, AT JSTE ZDRAVÝ A BRZY DOMA :slight_smile:
17. zář 2010 ve 13:31  • Odpověz
@vafle Tak to máš dobře zařízený to vyvolání, i když jak říkáš, je to trochu v rozporu s přirozeným průběhem porodu, tak uvidíš, jak dopadneš, ještě je celý víkend...
17. zář 2010 ve 13:52  • Odpověz
@safryy: teda tlačit prcka 2 hodiny, to bych asi zhebla :astonished: . Taky už mi to přijde strašně dávno a přitom až dnes večer bude pricezně týden. Jinak ty prsa a teplota spolu opravdu asi mohou souviset. Holky tuším psaly, že tvaroh tu horkost z prsou vytáhne.

@vafle: ty máš teda sny :slight_smile: a že zrovna v Krnově se ti vysmáli :slight_smile:

@beru3nek: no, Karp tvrdí, že v děloze je kravál jak vysavač, tak si prostě v tom lebeděj :grinning:

@lio: tak super, že jsou kyčle O. K. a jak to čtu, tak se evidentně kojení rozjíždí, držíme všechny pěsti, co tu máme :slight_smile:
17. zář 2010 ve 14:10  • Odpověz
Teda dneska mi to dočítání evidentně jde :slight_smile: Malá byla nějaká neklidná a furt chtěla prso. Konečně to zalomila.
Nicméně, mám tu další dlouho očekávavnou

SMS od ADEDEN :grinning: :grinning: :grinning: :

Halo! Od 11,45 jsem tu !! Jmenuji se Adámek - 4,25 kg a 53 cm a jsem nádhernej ! Všechny zdravím společně s maminkou, tatínkem a sestřičkou Adélkou.

@adeden: MOOOC GRATULUJU !!! A Adámka je teda pěknej kousek :slight_smile:. AŤ JSTE OBA ZDRAVÝ !!!
17. zář 2010 ve 14:12  • Odpověz
hojky, jsem tu jen na skok, co jsem sem sedla, už slyším Tomáše, že se vzbudil :sweat_smile:

@kuchy moooc gratuluji :dizzy_face:

@safryy čtu že máš horečky a červený flek....to by mohl být zánět, určo paralen nebo můžeš teď klidně i ibalgin (brufen) a hodně pij ať nestratíš mlíko a dávej si chladivé obklady z tvarohu, ten je super...ať je brzo lépe :slight_smile:

no dočtu později... :sweat_smile:
17. zář 2010 ve 14:14  • Odpověz
@adeden také moooc gratuluji :dizzy_face: teda to je macík :grinning:

@lio aha...tak super, že by se mlíčko rozjelo :dizzy_face: to je dobře že odsáváš často, určo se pořádně rozkojíte :slight_smile: :slight_smile:

jo a ještě ad krvácení....já třeba teď už skoro vůbec...ale při Tomášovi jsem krvácela červenou střídavě se špinem celé 4 týdny :stuck_out_tongue_closed_eyes: pak najednou nic....no a 5 dní po šestinedělí zase krvácení a silné...jsem si myslela že MS, ale po 5 dnech silného krvácení jsem už šla k dr. a že prý to je z čípku, jak jsem ho měla poraněný, tak mi dala čípky a v pohodě... :slight_smile:
17. zář 2010 ve 14:19  • Odpověz
@vafle tak mam to samy, dr. slouzi pristi vikend (TP mam pristi sobotu) a pry podle nalezu ve stredu na KO bysme se mohli domluvit na vikend na vyvolani, ze nalez na zavedeni tablety uz mam.... no a ja to taky moc nechci, chci aby se malej rozhod sam, ale zas se bojim, ze kdyz budu prenaset, tak ze me pak stejne prijmou na vyvolani a ani tam nebude ten muj dr. a bude to jeste horsi...... tak doufam, ze se malej rozhoupe do ty stredy :sweat_smile:
17. zář 2010 ve 14:22  • Odpověz
@alisek: to je super, že se máte dobře. Myslím, že ty výkyvy v kojení jsou normoš. Taky bych někdy sežrala barák i se stodolou a někdy jen něco malého, tak předpokládám, že to funguje stejně i u prcků :slight_smile:

@lio: jak to čtu, tak přesně tak je dnes neklidná Žanetka. Z ničehož nic začne poplakávat, rozhodí ručkama, pak se uklidní a tak podobně ...
To je dobrá taktika - jíst jako těhule a masírovat :slight_smile:. díky

@rennu: díky za rady s jídelníčkem, holt prostě budeme testovat :slight_smile:. Panečku, váha se ti hnula slušně. To bych taky mohla zkusit, kolik vlastně vážím.
17. zář 2010 ve 14:23  • Odpověz
@eveluska Koukám, že je nás tu víc, co už se nemůžou dočkat, a zkoušíš nějaké vyvolávání?? Huhu koktejl apod. :slight_smile: ??

Já jsem teď našla aspoň ananasovej jogurt :grinning: :grinning:
17. zář 2010 ve 14:24  • Odpověz
@discreet huhu koktejl mam pripravenej :slight_smile: planovala jsem ho az na TP nebo pozdejc, ale ted uvazuju, ze bych ho dala driv, treba v pondeli nebo tak....
17. zář 2010 ve 14:28  • Odpověz
@eveluska Já jsem nesehnala riciňák, tak to asi prdím :unamused: Dneska zkouším skořici, asi svařák a vanu a uvidím. Stejně jsem smířená s vyvoláním příští týden :fearful:
17. zář 2010 ve 14:32  • Odpověz
Ahojky holky,mám teď minimum času,ale máme se dobře.Malou začaly trápit prdíky,tak dělám,co můžu,abych jí ulevila,vypadá to,že sme na dobré cestě,už zase spinká v postýlce v noci a budí se jen na jídlo,ale teda pěkně často,nikdy bych neřekla,že po takovém nočním maratonu,budu schopná normálně přes den fungovat...Vůbec asi nejsem v obraze s miminkama,ale myslím,že na moje narozky 14/9 se to pěkně rozsypalo,co?Já vím naposledy o Suik a Zvirka
17. zář 2010 ve 14:36  •  3 děti  • Odpověz
Jo,takže už aji Kuchy?a Adeden?No musím všem vlízt do blogu a poslat osobní zdravici :wink:
17. zář 2010 ve 14:38  •  3 děti  • Odpověz
@discreet tobe uz naplanovali vyvolavacku na pristi tejden? zkus jinou lekarnu a rekni, ze to mas na nehty nebo posli muze :slight_smile: svarak a vanu jsem uz dvakrat zkousela a malyho to akorat rozdovadelo, jinak nic :slight_smile:
17. zář 2010 ve 14:43  • Odpověz
letim pryc, pak sem juknu :slight_smile:
17. zář 2010 ve 14:43  • Odpověz
Achojík holky, po hodně dlouhé době Vás zdravím, nešel nám pc, tak jsem hodně četla aspoň časopisy a tu najednou šest dnů před termínem nám praskla voda v 1:45 ráno, do porodnice v jsme odjeli na šestou ranní a světe div se, malá Barborka se narodila 6.9.2010 v 19:35hod s váhou 3110g a výškou 44 cm :slight_smile:, tak teď máme dom o zábavu postaráno :slight_smile:
17. zář 2010 ve 14:48  • Odpověz
@patruschka Taková kraťoučká? 44cm? Blahopřeju!!!
17. zář 2010 v 15:00  •  3 děti  • Odpověz
@petja no máme zato, že nám ji blbě změřili, páč paní Dr. na kontrole jí naměřila 52 cm :slight_smile:, což už je slušné :slight_smile:
17. zář 2010 v 15:07  • Odpověz
@petja: to je dobře, že se máte fajn a že se vám daří bojovat s prdíkama :slight_smile:. Máš můj obdiv, že přes den funguješ.
Dodatečně vše nej nej nej k narozeninám :slight_smile:

@patruschka: velikánská GRATULACE !!!
17. zář 2010 v 15:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.