• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@ojo ahojky mlíčko se nerozjelo jen Domča se rozjel a přisává se a každý den potahá z prsa o pár tahů déle, ale že by se mi rozjelo mlíčko to evidentně zatím moc neee...ale snad sme na dobré cestě no.....

díky za podporu
17. zář 2010 v 15:33  • Odpověz
@kovalda jak psala HUP jí všechno a vypozoruje co dělá mimi špatně, ale co masíruju tak prdíme jak starej chlap:slight_smile:))))))))) takže tohle nás fakt netrápí ale je fakt že sme převážně na UM
17. zář 2010 v 15:35  • Odpověz
no prosím....nabídla sem mu prso, přisál se hned, hned začal tahat, přijde mi že zase o chvilenku déle a vytuhl, usmívá se jak zfetovanej tydýt a já tu mám ohřátou flašku....se piicnu :grinning:
a taky sem chtěla už vypadnout ven
17. zář 2010 v 15:45  • Odpověz
@kovalda jinak vynechávám smažené, kořeněné, a snažím se i o sladké...
17. zář 2010 v 15:46  • Odpověz
Ahojky, tak sem si myslela jak uz vas dneska budu zdravit z domu,ale malymu se rozjela pres noc zloutenka tak jsme tu museli zustat... Strasne jsem to orvala, protoze mi najednou prislo vsechno strasne lito...hormony no :grinning:
Jinak vsem moc dekuju za gratulace :wink: postrehla jsem nejaky novy mimi, tak gratuluju a maminkam i mimikum preju hlavne zdravy!
Ad jidlo... Kazdymu miminku vadi neco jineho,obecne nelze vyloucit urcite druhy.
Denis je dobra prisavka, od vcerejsiho rana mam mlika pro patercata,tak aspon ze s tim nemusime bojovat.
17. zář 2010 v 16:02  • Odpověz
Ahojky,tak dnes po kontrole a opět se miminko ano trochu nepoposunulo :frowning2: Prostě nám začalo stávkovat :angry: Příští týden opět kontrola a pak se rozhodne co se bude dít,prý je to u prvorodičky divné.Má hlavičku ještě hoodně vysoko,tak primář se zmínil o císařskym řezu :angry: Teda 6km jsme s manžou ušli,schody do 6patra a pak soulož :dizzy_face: ta je teda zábavná :grinning: a stále nic :angry: :angry: :angry:
17. zář 2010 v 16:11  • Odpověz
tak na nás asi místo huhu funguje špenát :slight_smile:
17. zář 2010 v 16:21  • Odpověz
@eveluska Ne, ale mám cukrovku, tak bych neměla přenášet a TP je příští pátek....
@vafle Že by se něco dělo???
17. zář 2010 v 16:26  • Odpověz
@r.m Chudáku, držím pěsti, ať se mimi umoudří...

A já jdu zkusit vanu :grinning: :grinning:
17. zář 2010 v 16:27  • Odpověz
Ahojky holky.
Tak jsem dala dnešní bříško do alba jestli chcete někdo mrknout! :slight_smile:

http://www.modrykonik.cz/fotoblog/eliska_v/album/v-zari-2010-cekame-chlapecka-daliborka-o/

Už je to fakt dlouhý! A doufám, že malej brzy vyleze :sunglasses:
17. zář 2010 v 16:47  • Odpověz
holky, nevíte někdo, kdybych chtěla sama doma zjistit jak je na tom můj čípek, jak bych to měla vyzkoumat? jako kde je a tak? já to nikdy nezkoumala a teď na to nemůžu přijít a zajímalo by mě to :sweat_smile:
17. zář 2010 v 16:48  • Odpověz
@laterna Taky jsem ho chtěla prozkoumat,ale ke konci těhu jsem ho vůbec nenašla,nedosáhla na něj,ani v leže ani ve sprše v dřepu,pak sem se ptala gyndra,říkal,že se nediví,že i on má co dělat,aby na něj dosáhl,takže,nevim,jestli budeš mít úspěch...
@gazel Moc gratuluji k miminku,žloutenka je menší komplikace,ale taky se dočkáte a už budeš na porodku z domova jen vzpomínat :wink:
17. zář 2010 v 16:55  •  3 děti  • Odpověz
@petja aha dík, tak to já si na něj taky pravděpodobně nedošáhnu. protože jsem nenahmátla nic, co by mohl být čípek.
17. zář 2010 v 17:19  • Odpověz
@lio: no, asi pořádně nastuduju to masírování a začnu experimentovat. Bo, skoro nic nejím. Já teda ani nemám chuť, toho bych se nenadála, že já se někdy budu do jídla nutit. Ale doufám, že jak tu bude ten týden mamka, tak se trochu rozjím. Bo očistky, kojení, ... to bych sebou za chvíli sekla na vyčerpání organismu.

@gazel: to je škoda, že jste museli zůstat kvůli žloutenici, ale nesmutni, však už vás brzy pustí. Vystav Deníska k oknu a hned bude v pohodě :slight_smile:

@vafle: no neke :grinning:. Tak super, držíme pěsti a těšíme se na zprávičku :slight_smile:

@r.m: panečku, takový vrcholový výkon a prcek to neocenil. Co zkusit akupresurní body pro sestoupení? Počkej, najdu článek, kde jsem to četla ....
http://www.vedomematerstvi.cz/news/priprava-na-prirozeny-porod/
17. zář 2010 v 17:28  • Odpověz
ahoj, gratuluju k novym miminkum, uz si ani nepamatuju kdo vsechno..... dneska jsem taky rvala, ale zase kvuli materialni veci :grinning: , to jsem cela ja. Kleknul mi pocitac a nejvic me rozhodilo, ze tam mam fotky z porodu a ty jsou z karty uz vamazany, takze by me asi trefilo o ne prjit, nastesti mam neco na facebooku a na koni, ale primo z vany teda jen jednu....ach jo. Snad to pujde opravit, vypada to na vadnou baterku nebo zdroj.

Mala dneska celej den spi, az jsem z toho byla nervni :sweat_smile: , na kojeni ji musim budit a moc mi to neslo, jednak spi, jednou jsem ji nemohla vzbudit vubec, a taky mi nebyla prjemna poloha, ale jak tu dneska byla hebamme, tak mi ukazala leosi zpusob a taky navic pribrala, takze o hladu asi neni, jak jsem si myslela.

Jak jsem furt nevedela, jestli ss ni budu spat v posteli, tak ted mam problem si predstavit, ze by to bylo jinak, nedokazu ji dt do postylky, tu mame jako odkladiste, bud tam jsou polstare, nebo tam dam ji, kdyz potrebuju odbehnout, jinak jsme v postylce spolu uz od porodnice. Jen jsem dneska vypudila manzela na gauc, trochu slavil. Dneska bude s nama asi taky.

zkousela jsem taky latkovat, nejdriv me vydesil ten ohromny balik, co mi z toho vysel :grinning: , ale funkcost zatim nedovedu posoudit, pac skoro nekadi, naposled vcera a to stihla jeste do papiru, a jedno maly crani do latkovky, Ty novosklady mi ale vubec nejdou. netesni to a hned se z toho vymota.

ja teda jidlo moc neresim, stejnak tihnu k tomu nenadymavymu, ale mam chut na segedyn s knedlikem, tak uvidime.

17. zář 2010 v 18:35  • Odpověz
@kovalda je to je peknej odkaz, ja takhle mluvila s kuliskem, kdyz mu pry slably ozvy, at se neboji nebo tak neco :grinning: ...

jinak dneska jsem jeste mluvila s manzelem o tom, jak se nadechla pozdeji, tak pry asistentky rikaly, ze vylezla uplne uvolnena a spinkala, tak ji probouzely, ja byla prave uplne v klidu, kdyz jsem videla jak vypada spokojene, pak jak ji zacaly masirovat, tak mi docvaklo ze vlastne nevim jestli dejcha :confused: ....ale jestli prisla uvolnena, tak to je super, taky ten prechod voda voda vzduch byl pro ni snazsi, jsem desne stastna ze se mi podarilo ji dat do zivota takovej start....

to lekani, jak jste o nem psaly, jsem pozorovala taky, casto se lekla kdyz jsem se prevalila nebo posunula na posteli.
17. zář 2010 v 18:42  • Odpověz
čauky

my byli u kámošky ..byla z verči pokakaná :slight_smile: ...já zase z jejich nového domečku :slight_smile:

taky jsme byli na kontrole - už jsme pokořili 4 kg :slight_smile: ...roste jako z vody ....trošinku má ještě žloutenku, ale už míň, klíční kost se taky pěkně hojí ... dr. asi 6x řekla, jak je nádherná ..no neříkám, že mě to nepotěšilo :slight_smile:
17. zář 2010 v 19:01  • Odpověz
@gazel: taky žluťásek ..to bude dobrý ...musí vás svítit? kolik máte bilirubin?
brali jsme i homeo na podporu funkce jater - lycopodium

@suik: ad látkovky - neboj, brzy chytneš grif ..já po pár týdnech přebalila i na koleně na náměstí :wink:
17. zář 2010 v 19:05  • Odpověz
jo a ke Karpovi, je to super, ja si prinesla zavinku s sebou do porodnice a hned ubalila vanocku, byla jsem asi jedina, tam propagovali spaci pytle, jeden jsme meli i k dispozici, pouzila jsem ho jen jednou, vanocka je lepsi :grinning:

Taky jsem obcas praktikovala instantniho Karpa, ssssat jsem zacala hned u provniho kriku a pak kdyz precela, tak jsem ji chytla i rucicky aby s sebou nemlela, kdyz se mi nechtelo se zvedat a vzit ji do naruce...dost to pomohlo :grinning:

doufam, ze bude zitra hezky, zkusime uz kocarek a objet barak. ja uz mam poradny roupy, telo je ale slaby moc dlouho na nohou nevydrzim, stale potrebuju dospat ty restiky.
17. zář 2010 v 19:07  • Odpověz
gratulace k novým miminkům :slight_smile:

17. zář 2010 v 19:10  • Odpověz
@petja: zpětně vše nej k narozkám
@hupcza no snad to pujde, mam jich nejvic, zatim jsou ale super kalhotkovky, ted nevim nazev, nejaky barevny bambusky na novorozence.... jen cekam na neajkou poradnou naloz :grinning:
@hupcza taky jsem si nebyla jista, jestli nema zadek moc ve vzduchu a hlavu dole, radsi jsem vypodlozila zavinku pod hlavickou.
A jak furt ma pahylek a tu sponku na pupku, tak nevim jak s tim manipilovat, v porodce nam rikali, ze mame pemrsku ohrrnout.

no gryf snad ziskam brzo, nejleosi bylo, kdyz jsem s ni potrebovala pohnout, abych mohla kojit z druheho prsa, jsem ji tam povalovala jak medveda a absoltne jsem netusila jak ji chytit, ale totalne vubec :sweat_smile: to me dost sokovalo. Jsem musela zavolat na pomoc sestru. :grinning:
17. zář 2010 v 19:14  • Odpověz
@alzbeta.hod Ahoj. Tu teplou vanu mi dneska radili na KO v porodnici, taky nechráněnej sex, hodně pohybu, vycházky a tak. Nevím čím začít :slight_smile:
17. zář 2010 v 19:26  • Odpověz
@alzbeta.hod Teď jsem dočetla dál a dívám se, že Ti poradili to stejný :grinning: :grinning: :grinning:
17. zář 2010 v 19:28  • Odpověz
@kovalda Ahoj,jj je to hrůza.Ze začátku má člověk strach aby to mimi unosil do konce a ted ne a ne ven :confounded: ani ten maliníkový čaj nepomohl :confounded: No zkouknu ty aku... body
17. zář 2010 v 19:29  • Odpověz
@hupcza pod lampou jsme nebyli,od rana do vecera byl u okna. Nevim presne kolik mel, ale rano rikala neco o 20 a vecer mel 9,ale ceho... Jsem domluvena se sestrou ze ho prijde zmerit hned v 5 a kdyztak ho pod lampu vezme aby to do vizity slezlo.

Tady v porodce se deti do zavinovacek davaji automaticky a na noc se jim pribalujou i ruce
17. zář 2010 v 19:31  • Odpověz
@trexx25 jj to samý... vanu si dávám pravidelně i tak celý těhu takže to vliv mít nebude.... sexík jsme zkusili včera a tak uvidíme co dál. Taky jsem dnes vytírala celý byt a nic. A zítra se půjdem projít.
17. zář 2010 v 19:32  • Odpověz
@discreet ahoj,co vana,pmohla?Mně nezabírá snad nic :angry: Také mi radili schody,soulož,maliník... a nic Tak te jsme s manžou na to hupsli tak jsem zvědavá ael nevěřím tomu :confounded: Ještě,že se při tom nevidim,musí to být zajímavý :grinning: :grinning: :grinning:
17. zář 2010 v 19:33  • Odpověz
Holky,ted jsme našla na vyvolání porodu tření bradavek. Jdu na to pa pa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. zář 2010 v 19:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.