• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@r.m Jjjj to jsem taky četla
17. zář 2010 v 19:41  • Odpověz
@r.m JInak nám sex nic nezpůsobyl.... tak hodně štěstí
@r.m tak to mi taky nezabralo :grinning: :grinning: :grinning:
jéé,tak ted se popadám za pupík,manža přišel koukal na mě co tu vivádim a dodal "hlavně si je neutrhni,Martínek je bude potřebovat",tak uznejte,že tady se nedá pracovat :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
17. zář 2010 v 19:44  • Odpověz
@r.m :grinning: :grinning: :grinning: Tak to je dobrá představa
17. zář 2010 ve 20:02  • Odpověz
tak se hlásím po špenátu prostahovaný večer :slight_smile: ale zase jsem u toho usnula tak asi nic...teď jsem se probrala a jsem jak pytlem praštěná......ale vypadá to že bříško se probralo...tak opět něco nacvičuje......
mno ale je to takový trénink už ani nedoufám že to k něčemu povede
nechavám to na mimákovi ať si to zařídí jak potřebuje........ještě zkusím tu vizualizaci jak tu kdosi dával ten odkaz
17. zář 2010 ve 20:04  • Odpověz
@r.m : Tak mě taky nic extra nepomáhá :grinning: Úklid, sex, tření bradavek...maliník...vůbec nic!! :sweat_smile:
17. zář 2010 ve 20:05  • Odpověz
@eliska_v Jj přesně ani Maliník ale já ho tak moc nepiju, není mi po něm nejlíp....
17. zář 2010 ve 20:06  • Odpověz
@alzbeta.hod : Tak mě maliník chutná! Někdy vypiju dva za den.. ALe nic to se mnou nedělá...Asi fakt až budou chtít ven, tak půjdou! :slight_smile:
17. zář 2010 ve 20:07  • Odpověz
@alzbeta.hod , @eliska_v útěchou vám může být těch pár dnů do termínu, já si asi počkám na to vyvolání 10 dní po TP :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. zář 2010 ve 20:12  • Odpověz
@eliska_v No asi tak... když se jim nechce, nic s tím nenaděláme no. Mě po maliníku děsně pálí žáha... tak do sebe sotva dostanu jeden za 2dny
17. zář 2010 ve 20:13  • Odpověz
@javyb No třeba nás to taky čeká
17. zář 2010 ve 20:13  • Odpověz
@alzbeta.hod kdo ví...., já piju maliník 3x denně, docela mi chutná,ale jestli to k nečemu bude, těžko říct...
17. zář 2010 ve 20:16  • Odpověz
@javyb já vyzkoušela vanu a červený víno.... taky prej možnost
17. zář 2010 ve 20:17  • Odpověz
@alzbeta.hod jo,jo, já taky , dnes jsem ušla asi 5km... už nevím co bych vymyslela, dokonce jsem na youtube viděla tanec, který má vyvolat porod - nějaká paní tam poskakovala jako divoženka, se divím, že si nerozbila hlavu o skříň :grinning: :grinning: :grinning:
17. zář 2010 ve 20:21  • Odpověz
@javyb Některý rady jsou dost ujetý co????
17. zář 2010 ve 20:23  • Odpověz
@javyb : Ten tanec jsem taky viděla a nechápu! :grinning: :grinning: Já bych jednou poskočila a spadla bych :grinning: :grinning:
Jinak kdo ví, třeba u mě nakonec taky dojde k vyvolání... Já říkám začátek října to jistí :grinning: :grinning: :sweat_smile:
17. zář 2010 ve 20:24  • Odpověz
Jinak zítra si dám červený víno, tak jsem zvědavá! Dám skleničku a budu mít dost :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile: A určitě usnu jak mimino :grinning: :grinning:
17. zář 2010 ve 20:24  • Odpověz
@eliska_v jo to potvrzuju, jediný účinek... usínám :grinning:
17. zář 2010 ve 20:25  • Odpověz
@suik: ad pahýlek - já to dávala opatrně přes to ...nikdy jsme ho nijak nezranila ...verči jsme to nechal cvaknout už v porodce
s manipulací to je jen otázka cviku ... já jen začala mít pocit, že je ondra šíleně veliký, no oproti veru je ...hlavně při masíži - když vezmu ty její noženky a ty jeho klepeta :slight_smile: nebo záda - jí to přejedu půldlaní a ondrovi tio už musím dělat "dospěláckým" stylem :slight_smile:

@gazel: tak to nebude tak hrozné, když nesvítili :wink: určo brzy pošupete domů :wink:
17. zář 2010 ve 20:26  • Odpověz
@eliska_v mazec, že :grinning: :grinning: :grinning: Akorát naše děvčátko má už teď 3,6kg, tak nevím, jak bude vypadat za deset dní... Stejně s tím nic nenadělám, v pondělí jdu do porodnice na KO, tak uvidíme :frowning2:
17. zář 2010 ve 20:26  • Odpověz
@alzbeta.hod : Ale zase potak dlouhé době co člověk nepije alkohol, tak se neni čemu divit viď?! :grinning: :grinning: A jestli to s Tebou něco udělá, tak na to jsem zvědavá :grinning: :grinning: :sweat_smile: Kdyžtak se aspoň dobře vyspíš :grinning: :grinning:
17. zář 2010 ve 20:27  • Odpověz
@javyb : Vidíš náš chlapeček už má teď 3700g, tak kdo je na tom líp :grinning: :grinning:
17. zář 2010 ve 20:28  • Odpověz
@eliska_v a hlavně, jak mám víno normálně ráda, tak mi teď ani nechutná, ale usínání po něm je fajn :wink:
17. zář 2010 ve 20:28  • Odpověz
@javyb vypadá to na obříky .-)
17. zář 2010 ve 20:29  • Odpověz
@alzbeta.hod A kolik toho vína? 2 dcl nebo víc? A normál nebo svařený. Já bych radši dala svařáček. Asi si ho půjdu uvařit. :wink:
17. zář 2010 ve 20:29  • Odpověz
@javyb : Malinký obříci :grinning: :grinning:
17. zář 2010 ve 20:31  • Odpověz
@suik: to chápu, žes oplakala fotky, to bych z toho měla hysterák. Ale snad to bude jen třeba ta baterka, to by se pak nic neztratilo :slight_smile:
Ad jídlo - já třeba miluji pečivo a věci s cibulí a česnekem a taky zeleninu, tak jsem z toho krapet vedle sebe :slight_smile:, ale to chce jen sebrat odvahu a zkoušet. Zrovan jsem si s chutí dala tuňáka a chleba s máslem a rajče, tak snad bude malá v poho, když to maminka jedla s takovou chutí :grinning:
Jé, to je paráda, že malá spala, když se narodila, myslím, že pokojněji si ji na svět přivést nemohla a určitě ti za to bude vděčná, věřím tomu :slight_smile:

To je super, že jsi s malou mluvila o tom, že je vše O. K., ... Já jsem se snažila takto s "láskou" vítat každou kontrakci, že mne přibližuje k miminku, vnímat ji jako mořskou vlnu a Žanetce opakovat, jak se na ni těším, ať se toho nebojí, ... :slight_smile:
17. zář 2010 ve 20:32  • Odpověz
@javyb Až za 10 dní? Mě dnes na KO v porodnici řekli, že max týden po termínu a jelikož mám dost velký bříško, tak i u mě by to vyvolali spíš. Jinak já mám termín za 8dní a malá má prý taky 3600, takže jestli budem přenášet, tak to do 4kg asi taky zvládne :grinning: Já i manžel jsme prý měli 3900g.
17. zář 2010 ve 20:33  • Odpověz
@trexx25 : Takže taky velicí :grinning: :grinning: Holky to je ňáká epidemie :grinning: :grinning:
U nás taky nechávají přenášet 10 dní jestli se nepletu, ale v úterý se chci zeptat, když malej má odhad už teď 3700g, jestli budou nechávat i tak dlouho kdyžtak přenášet!!
17. zář 2010 ve 20:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.