• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@eliska_v No asi moc ne, bude mě pálit žáha, to je tutovka. Ale za zkoušku to stálo.
@trexx25 To já bohužel netuším... radila mi to jedna maminka, prej dát si teplou vanu a červený víno. Myslím že tak 2dcl stačí, ani já víc nesnesu. Ale jaký konkrétně netuším. Ono když to má zabrat tak zabere cokoliv. Já měla šumivý, jiný prostě nemám. :grinning:
17. zář 2010 ve 20:35  • Odpověz
@eliska_v I my budem mít větší mimi.... na 32tt nám řekl že má 2280g a ted už ji neměřili tak nevím.
17. zář 2010 ve 20:35  • Odpověz
@alzbeta.hod : Já si dám normální vínko, ale přemýšlela jsem i o svařáčku...No ještě uvidíme na co bude zítra chu´t! :wink:
17. zář 2010 ve 20:36  • Odpověz
@trexx25 vlastně za 9, u nás vyvolávají nejdřív 1O dní po termínu, když je vše OK, já jdu v pondělí poprvé do porodnice, zatím jsem chodila ke svému dr., tak vlastně nevím, co mi řeknou... třeba by to bylo dřív... já jsem měla 3600g, manžel 2950g -takovej drobecek:slight_smile:
17. zář 2010 ve 20:36  • Odpověz
@alzbeta.hod : Nám malého měřil dr. naposled v 31tt a pak už nic, tak jsem se minule na KO zeptala kolik je asi odhadovaná váha a doktorka s úsměvem říká, že to určitě bude kluk jako buk :grinning: :grinning: A pak když ho měřila, tak fakt měla pravdu!! :grinning: :grinning: Když mi tu váhu řekla, já zapomněla i na co jsem se chtěla ještě zeptat :grinning: :grinning: :grinning:
17. zář 2010 ve 20:38  • Odpověz
@javyb : My jsme s manželem oba měli 3500g, ale z manželovi rodiny jeho taťka měl přes 4 kg a i jeho strejda, takže jedině si říkám, že od nich, ale my jsme s manželem byli vcelku v normě! :wink: A kdo ví, třeba se doktoři o něco sekli :sweat_smile: :grinning:
17. zář 2010 ve 20:39  • Odpověz
@r.m: no, maliník by pokud vím porod vyvolávat neměl, ale to tření bradavek ano :slight_smile:, tak hurá na to :grinning:

@suik: nám pahýlek šmikali ještě v porodce. Ale jinak jsme taky ohrnovali plenku, aby pahýlek sesychal
17. zář 2010 ve 20:40  • Odpověz
@javyb + @eliska_v ..hele já měla cca 18 hod před porodem odhad 3,45 a narodila se 3,85 :wink:

@kovalda: já taky zkouším ..už jsme měla i horký makový závin, zelí, čerstvé vlažné bulky ....fakt není třeba se stresovat dopředu ..ono toho zase takové mraky, co se opravdu nesmí, nejsou
taky jsem si s veru u porodu povídala ..no předpokládám, že jsou na to zvyklí, jinak si o mě budou myselt, že jsme šílená :grinning:
17. zář 2010 ve 20:41  • Odpověz
@eliska_v a prý je to plus mínus půl kila, tak jestli už má Barunka 4100g, tak mě picne...
17. zář 2010 ve 20:41  • Odpověz
@javyb : Asi tak ňák :grinning: :grinning: :grinning: taky jsem nad tím přemýšlela :grinning: :grinning: :grinning:
17. zář 2010 ve 20:42  • Odpověz
@hupcza hilfe :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@javyb To byl manžel fakt drobek, no ono to s tou váhou taky nemusí být přesný, prý je to +/- půl kila, tak jsem říkala, aby to u nás nebylo ještě horší, protože můj tátá měl 5kg. :sweat_smile: To bych asi fakt nedala. A jedné mamince z kurzu ještě těsně před porodem tvrdili, že má malej 3900 a měl 5200, takže musel nakonec císařem. Ale ona to tušila, protože její manžel měl taky tolik. :grinning: Takže to bylo i o víc než půl kila vedle.
@eliska_v No nějaký účinek už to má..... pořádný průjem, ale křeče že jsem myslela že to funguje. Ale to jsem měla i v noci, četla jsem že před porodem je průjem běžný.
17. zář 2010 ve 20:43  • Odpověz
@eliska_v už jsem fakt zvědavá, jak to bude doopravdy:slight_smile:
17. zář 2010 ve 20:43  • Odpověz
@alzbeta.hod : Tak tím pádem rodím docela často!! :grinning: :grinning: Pokud je průjem běžný před porodem :sweat_smile:
17. zář 2010 ve 20:44  • Odpověz
@javyb : Jo, tak to nejsi sama!! :wink: Já jsem na to taky dost zvědavá! No stejnak bude to takové malé/velké překvápko :grinning: :sweat_smile: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. zář 2010 ve 20:45  • Odpověz
@trexx25 to bude překvapení, máme na co těšit:slight_smile:Pěkně si to na nás ty naše berušky vymyslely:slight_smile:
17. zář 2010 ve 20:45  • Odpověz
@eliska_v hlavně, ať je to rychle a jsou ti naši "obříci" zdraví:slight_smile: A pokud by měl být problém,ať udělají klidně císařský řez, mě už je to jedno...
17. zář 2010 ve 20:46  • Odpověz
@hupcza ale i tak pořád pěkná váha, přes 4kila už je to myslím docela záhul porodit:slight_smile:
17. zář 2010 ve 20:49  • Odpověz
@javyb : Mám stejný názor jako Ty! Pokud by byl problém, tak klidně císaře! Hlavně aby byli dětičky v pořádku :slight_smile:
17. zář 2010 ve 20:50  • Odpověz
Tak já jdu zkusit tu vanu, dneska dám asi vínko jen tak a ten svařáček až třeba zítra. Ještě si chci uvařit lněný semínko, tak jsu zvědavá, co to v kombinaci s vínem udělá :grinning:
17. zář 2010 ve 20:55  • Odpověz
Holky, tak já jdu asi pomalu na kutě...Jsem dneska ňáká utahaná!!
Tak dobrou a né že všechny porodíte a já tu zůstanu sama :sweat_smile: :slight_smile:
17. zář 2010 ve 20:59  • Odpověz
@javyb: no s tímhle ti já nepomůžu :grinning: :grinning: :grinning:
ale dle mého to není jen o váze ale i o tom, jak se tam to dídě nasouká, jak je mamča stavěná atd.
17. zář 2010 ve 21:00  • Odpověz
@eliska_v Tak dobrou, neboj, ono nám to asi tak rychle jak by jsme chtěly nepůjde... :wink:
17. zář 2010 ve 21:04  • Odpověz
@eliska_v dobrou:slight_smile:
17. zář 2010 ve 21:06  • Odpověz
@hupcza a to se pozná :grinning: :grinning: :grinning:
17. zář 2010 ve 21:07  • Odpověz
@alzbeta.hod Tak já si koupila Frankovku, ta je sladší, šumivý mám doma jen růžový, ale ačkoliv ho mám ráda, tak si nejsem jistá, zda má stejný účinek jako klasika. Ale když jiný není, tak třeba zabere i to :wink:
17. zář 2010 ve 21:08  • Odpověz
Tak já taky zkusím ještě vanu a pak pravděpodobně do pelechu:slight_smile: Dobrou noc
17. zář 2010 ve 21:10  • Odpověz
ahoj holky ,dnešek totál nedočítám. měla jsem ho hektickej. Spát jsem šla dneska asi v 1 v noci, čekala jsem na krmení, budíček ve 4hod. Pak odvoz manžela do práce, abych měla auto. pak do města, pojezdit s kočárem, nakoupit, pak ke kámošce, pa domů, nakrmit. a pak cvičení - zumba...no jako... :grinning: :grinning: snad to půjde, ale masakr...ba ne...docela jsem se bavila. jde o to vychytat ty kroky a občas mi dělalo problém to, že se docela dost skákalo a to na ty prsa nebylo zrovna oukej, ale půjde to. Tak v pondělí razím zase, tak se těším :slight_smile: Snad mlíčko bude chutnat dále a budu moct pořád cvičit!! Tak se mějte. Papa
17. zář 2010 ve 21:12  • Odpověz
@eliska_v NO já váhu nevím bohužel a možná i bohudík.
17. zář 2010 ve 21:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.