• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
Ahoj holky :slight_smile:
jak se dneska mate? U nas opet destivo a Verunku trapi prdiky....uplne trpim s ni, chudatko moje :unamused:

@beru3nek ...jj jsem desne rada, ze uz se do toho jednoho oblecku nevleze....nicmene ji stejne do toho druheho budem muset nasoukat, udelat rychlou fotku a delat, ze je to na kazdodennim poradku :grinning:

@hupcza ....jsem chtela vcera Verunku taky dat do satku....satek jsem sice uvazala, ale dite jsem do toho nasoukala nejak divne....vubec se ji to nelibilo :sweat_smile: Proste to neumim :cry:

@kovalda....s tou vodou je to pekne na houby teda....s chuti bych ti preposlala nejaky mistni destik v jakekoliv mire :slight_smile: My na chate nemame tekouci vodu, vsechnu si vzdycky vozime, taky jsme premysleli o studni, lec odradila nas prave ta suma....vyslo by to prave tak jak pises, ale spise k te vyssi hranici :confounded: Jenze na chate se bez vody existovat da....doma tezko ze... :frowning2:

@lio ....tak parada, kazdym dnem je to lepsi a lepsi....ty toho cinana vubec nepotrebujes :slight_smile:
18. zář 2010 ve 14:19  • Odpověz
Zdravim vsechny, nezvladam docitat od ctvrtka. Pribyla od te doby nejaka miminka? Kovaldina tabulka mi nejde v mobilu zvetsit. Nas by meli v pondeli pustit domu, pokud zacneme pribirat. Vcera se mi zacalo spoustet mliko, ale mam opravdu hodne velky prsa a bradavky maly. Do vcerejska se Betuska trapila, nemohla se prisat, pak jsem vyfasovala kloboucek a jde to o 100% lip.
18. zář 2010 ve 14:34  • Odpověz
@lendaw tak hlavně že to jde s kloboučkama, nám v porodce ani s kloboučkama, Domča se přisál prvně po skoro 4 týdnech a já bojuju s málo mlíčkem...tak sem ráda, že u vás v tomhle směru pozitivní zprávy...
18. zář 2010 ve 14:54  • Odpověz
dítko je venku tak jdu spát, sem neska uplně vyřízená, chodím a stojím silou vůle, nevím co to, asi se spočítala únava...
18. zář 2010 ve 14:55  • Odpověz
@beru3nek: jj, jsem ráda, že je to takový zlatíčko. :slight_smile: Aha, třeba kupovanej knedlík by mne nanapadl jako problém :slight_smile:. No uvidíme, jak to bude u nás. Zkusila jsem omáčku od tchýně a teda zesr.ly jsme se obě jak aminy :grinning:
S tou vojtovkou to máte těžký, že tak oba trpíte, ale prý to moc pomáhá, tak vydržte :slight_smile:

@daja.had: moc díky :slight_smile: To víš, Žanetka je zlatíčko a skoro pořád papá či spinká. No a protože jsem od porodu byla lazar a jen ležela, tak jsem to postupně doháněla. No, teď už jsou zádíčka dobrý (teda dnes mi je zas trochu ofouklo, tak honem zahřívám, bo trošku bolí) a už i ten spodek se začíná zlepšovat, ... :slight_smile:
Ten ananas zkus, zabral safryy i radceyeboah :grinning: Zítra je moc hezký datum :grinning:

@lio: jj, pořádný deštík by to chtělo. Bez vody jsme fakt v prd.... A jak jste to na chatě pořešili vy?
To je super, že se Domča tak rozpil :grinning: :grinning: :grinning: , 3x hurá :slight_smile: jsi skvělá, žes to nevzdala :slight_smile:
Jinak u porodních kontrakcí si dělat uuuu anebo aaaa je v poho, ale je jasný, že pokud to slyší další mamina, tak hustota :grinning:
18. zář 2010 v 15:26  • Odpověz
@kovalda no na chatě to bylo tak, že vedla stolet stará trubka do studně souseda...ten umřel, koupil nový majitel a problém bo studnu oplotil a my se báli že budem bez vody navíc tam začal stavět a my měli vody méně a méně.....tak jsme se domluvili a on nás tam nechá, podělíme se na nákladech atd......místní jsou z něj ale hotoví, bo tam léta letoucí chodili do studně pro vodu jako pitnou, on po rozboru zjistil že je to dobrej humáč a navíc to oplotil...tak to víš, místní starousedlíci na něj maj pifku, navíc pražák...takže si rozumíme :grinning: :grinning:
Prrrr, rozpil....přisaje se, ale kdyby se rozteklo mlíko, tak se i rozpije..zatím je uplně vyřízenej, bo párkrát potahá a je grogy.........ale jako úspěch to je ..né že ne .....vzdát to můžu dycky, to není umění....navíc už léčím bradavky, takže opět zavolám PA at nás zkoukne, zda přikládáme ok, já sem dost cíťa na bradavky, tak trpím, ale co bych pro malýho lvíčka neudělala že :grinning:
no uuu ,ááá, byl mazec i pro manžu, ale zvládl to :slight_smile:
ted už du ale fakt chrupat :slight_smile:
18. zář 2010 v 15:39  • Odpověz
tak se hlásím že u nás taky klid 2v1.......akorát jsem se dopoledne byla ukázat u manžela v práci a mimi se nějak extremisticky hýbalo ......jakoby se zapíral nožičkama a lezl ven.....tak doufám že to bude mít ještě nějakou dohru......teď jsem spala tak nevím co dělal ale zdá se že vzhůru je pořád.....což teda už několik dní skoro pořád jen chrní
18. zář 2010 v 16:02  • Odpověz
@lio: jaký šátek sis objednala?
Jé, baňkování. Známý je taky masér (bohužel se odstěhoval na Moravu) a postupně si přidával druhy masáží a zařadil i to baŇkování, prý je to super a strašně účinný. Tak držím pěsti.

@safryy: tak si počasíčko vyměníme. Tady je krásně sluníčkovo, ale vzhledem k mé fyzické kondici se ven stejně nechystám, tak je to úplně promarněný počasí. Jj, bez vody je ouvej, ta studna už má právě svá lepší léta za sebou, tak to holt pořešit asi bude třeba, ale kde na to vzít a nekrást, to teda fatk nevím. :frowning2:
S prdíkama jsme na tom stejně, když vidím, jak to malou trápí, tak jsem z toho taky hotová :frowning2:

@lendaw: super, že to s kloboučkama jde, tak ať hezky přibírá. Jinak poslední - páteční miminka jsou od kuchy a adeden.
18. zář 2010 v 16:14  • Odpověz
Ahojky, Mireček zdraví všechny tetky koníkovky :wink: . Už jsme konečně doma, pustili nás až dnes, malý měl žloutenku. Pokusím se nahodit nějaké fotky, zatím nedočítám, ale všem děkuji za gratulace. Porod byl masakr, ale hlavně že je malý zdravý.
18. zář 2010 v 16:14  • Odpověz
@zvirka jé vítejte doma :slight_smile: tak hlavně že jste v pořádku a spolu.....vypadalo to že to budete mít rychlovku......tak jakpak to nakonec bylo...? Další šťastná maminka...už chci taky mezi vás :slight_smile:
18. zář 2010 v 16:22  • Odpověz
O porodu hodím info později. Musím mrknout ke kovaldě do tabulky, určitě jsem spoustu přírůstků prošvihla a pak valím kojit :grinning: jak bude čas, tak zběžně dočtu a podám info, všechno víceméně O. k., jen si asi ještě chvilku nesednu... :cry:
18. zář 2010 v 16:31  • Odpověz
@kuchy Veliká gratulace k prďolkovi :wink:
18. zář 2010 v 16:34  • Odpověz
Ahojky,tak jsme byli na výletě v ČB a opět jsem ušla pár km :grinning: Tak večír si asi dám vínko a uvidíme co se bude dít :confused: Ale už bradavky netřu :grinning: :grinning: Nechapu jak to může pomoct,mně teda vůbec :grinning: Ještě máme službu tak půjdu vytírat schody :slight_smile: Přidala jsem pár foteček,tak jukněte jak mimi roste a já se rozšiřuju :grinning: :grinning: :grinning:
18. zář 2010 v 16:51  • Odpověz
@zvirka ....velka gratulace k Mireckovi...je to fesak :wink:

@r.m ....koukam, zkousis kde co a prdola nikde :grinning: Jen si uzivej klidu a pohody :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ba ne, ja vim jak moc se tesis, taky jsem se nemohla dockat...a co teprve az se budes tesit na ty okamziky, kdy dite usne....nesrovnatelne :grinning:

Jak jste se tu bavily vcera o tom spani versus rambajz....tak dneska se mi to taky potvrzuje....sousedi delaji prijezdovou cestu....rezou flexou betonove kvadry a dite spi a spi a spi....pred chvili se zacala hemzit, ze jako vstava a chce jist a oni zacali vrtat nebo neco...no sileny kraval a okamzite zase usla....jestli bude usinat pri kazdem vrtani dal a dal, tak se mi udela novy zanet v koze :grinning:
18. zář 2010 v 16:57  • Odpověz
@lio : to začíná brzo Domča mlátit ženský :slight_smile: mě zas kope při přebalování do břicha, sice 7 týdnů po císaři, ale stejně nic moc teda. :frowning2:
@adeden: gratulace k Adámkovi, páni to je teda kousek :grinning:
@patruschka : gratulace k Barunce :wink:
@gazel : tak ať brzo přemůžete žloutenku, super že máš tolik mlíčka :wink:
@vafle : že by pepek námořník ? :grinning:
@kovalda : jen si pěkně nadlábni mamčo, to není dobrý ani pro tebe ani pro Žandu. Já měla nechuť taky v nemocnici, ale rychle mě to přešlo :grinning:
@suik : tak ať se fotečky objeví, to znám to je pech tohle. Tak hlavně že Sofinka přibírá, to je fajn.
@hupcza : tak to jste dopadly u dr. na jedničku, to se kráně poslouchá že jsou ty naše dětičky ty nej, to máš pravdu :grinning:
@suik : my měli včera pěknou nálož, měl po... i paty :grinning: Mě teda dělalo ze začátku hrozný problémy ta manipualace, jak byl maličkej a hodně svalově ochablej, tak i sestřičky říkaly, že je jak hadříček :grinning: a že se s ním hůř hýbe
18. zář 2010 v 17:19  • Odpověz
@zvirka: jé, ahoj, vítej doma :slight_smile:
18. zář 2010 v 17:24  • Odpověz
@zvirka: já si pomaličku (na kruh) začínám sedat až dnes :slight_smile:. panečku, to je radosti, už tuhle polohu skoro neznám :grinning:

@safryy: ty bláho, tak že to funguje až tak, že když už je dítě skoro vzhůru, že ho to zas hodí do limbu, to je síla. Ale zas na druhou stranu, připrav vrtačku do pohotovosti a až nebude chtít spát, tak začni řádit :slight_smile:

@r. m: panečku, ty naběháš takových kilometrů a malý nic.
18. zář 2010 v 17:27  • Odpověz
Hele holky, jak často si mohu denně kápnout krizovky? Ten nedostatek vody mne dostává do depky.
18. zář 2010 v 17:37  • Odpověz
Ahoj holky, tak u nás se taky nic neděje :frowning2:
18. zář 2010 v 17:38  • Odpověz
@r.m : tak ať se Martínek pěkně pošoupne kam má co nejdřív :wink: a tření bradavek zabere :wink: , manža měl dobrej komentář :grinning:
koukám, že čekající mamči mají skoro všechny stejný míry na mimča, tak přeju ať je máte co nejrychleji u sebe ty pokládky vaše :wink:

@hanncca : tak to jsi měla teda hektickej den, hlavně že sis zumbu užila :wink:
@kovalda : tak to věřím, že jsi ze studny špatná, tak ať se to něják vyřeší :wink:
@trexx25 : tak nám jinak naštěstí nikdo nic nenutil, já naběhla do sekáče a nakoupila tam mraky overálků, když mu bylo vše velký. Za pár kaček a spokojenost největší. Náš je totiž taky dost blinkací a čůrací. Dneska to schytal přítel :grinning:
@lio : tak super, že pije čím dál tím víc :wink: dr. neřeš, hlavně aby přibíral a to určo bude
18. zář 2010 v 17:43  • Odpověz
Doplnila jsem nějaké fotečky toho našeho zlatíčka :slight_smile:
http://www.modrykonik.cz/fotoblog/kovalda/album/zanetka-nase-stesti-/
18. zář 2010 v 17:52  • Odpověz
@kovalda : tak super, že se už spodek lepší :wink: . No taky jsem čuměla, že po knedlíku bylo docela rodeo, ale ty kupovaný jsou kynutý, no :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jo jo, je to hrůza, když se ty drobečci kroutěj a tak hrozně trpěj, náš vždycky tak děsně vzlyká, to je děsný nad ním skoro taky brečím :pensive:

@zvirka : vítejte doma :wink:
@safryy : :grinning: . já radši odstříkávám, když vypije málo ale nemám tam teda většinou skoro nic
18. zář 2010 v 17:55  • Odpověz
@kovalda Tak epino nepomohlo, taky střihli?
18. zář 2010 v 18:06  • Odpověz
@kovalda dokud se neopijes? nevim :unamused:
au au, ono je asi hodne dulezity, kdyz jde ditko pomalu, me PA rikala kdy mam cekat, kdy tlacit, a jeste jsem cejtila, jak ji tu hlavinku bud seune zpet, nebo prodrzuje. Ja tam bejt sama, tak tlacim nonstop, jen aby byla venku :sweat_smile: .

@lio: no ja si taky musela zarvat, ale neulevilo to tolik jako to psi dejchani, jen jsem se o toho pekne dusila a nemohla popadnout dech, snad jen par kontra se mi podarilo krasne rozdjchat dle instrukci ...

@zvirka: ja mela porod ukazkovej a super, ale taky jsem netusila jak velka to bude hruza :sweat_smile: , stale jeste se mi rodit uz nikdy nechce.

@hupcza: taky jsem dneska chtela zkusit satkovat, ale jsem utahana a dneska jsme byli venku, jeste jsem rychle vklouzla do obchodu, manzel venku jezdil a nakoupila hromadu malejch ruzovejch hadriku :dizzy_face: to neslo jinak. V kiku, tam maj docela pekny maly.

zatim se to zluty tvari sverepe. Ale uz mi ten novosklad celkem jde. Ukazovala jsem system plenkovani hebamme, docela koukala, nejdriv objevila snapi sponku, tak se ptala na co to je. Tak jsem ji ukazala celej system. Je to fakt super, zadecek vubec neni cervenej, po tech pamperskach z porodnice trochu byl a to skoro nic nebylo, jen obcas smolka.

18. zář 2010 v 18:15  • Odpověz
taky mate tabletky vitaminu D na kazdy den?
18. zář 2010 v 18:16  • Odpověz
@patruschka veliká gratulace
@addeden:taky gratulace :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. zář 2010 v 18:25  • Odpověz
Ahojky nestíhám máme doma tatku tak užíváme každé chvilky co jsme spolu v pondělí zase jede tak po víkendu se zahlásím častěji :wink:
18. zář 2010 v 18:32  • Odpověz
@suik Ahoj, tak to jsem ráda, že nejsem sama. Já na porodím sále mlela dokola, že dítě nechci, že jedem domů :sweat_smile: A pořád nechci, byla to síla.

Hodila jsem menší popis porodu k fotoblogu, přiznávám epidural, zlatá věc, bez něj bych nepřežila. A jsem ráda, že jsem nikoho, kdo si ho dal, neodsuzovala. Porotože po těch šesti hodinách bych brala fakt i tu eutanazii....
18. zář 2010 v 18:32  • Odpověz
@javyb :Tak vínečko a sexík a nic!! Jenom lehce tvrdlo bříško a jednou křeče do podbříšku!! Toď vše :sweat_smile: :grinning: :grinning: Takže Daliborek asi fakt ven jentak nepůjde!
Jdu udělat krupicovou kaši :dizzy_face:
18. zář 2010 v 18:40  • Odpověz
@suik : jo jo máme vigantol denně
@antana123 : užívejte tatínka :wink:
18. zář 2010 v 18:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.