• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@eliska_v ...ty se ho snazis porad vyhanet...borok maly...vsak jeste neprenasis :wink:
18. zář 2010 v 18:42  • Odpověz
@suik ....samostatny D nemam....ale midwife cosi bublala, ze je to dulezite....jim ale nejake vitaminy pro kojici maminy a tam je ho velika davka...tak asi OK :slight_smile:
18. zář 2010 v 18:43  • Odpověz
@eliska_v Ahoj:slight_smile: Mě teda břicho tvrdne kvalitně a docela často, ale to asi nestačí :grinning: :grinning: :grinning: Procházka, vana, víno, tak asi zkusím taky krupici... Barborce se taky nechce ven, do toho mi tady heká manžel - má rýmu :grinning: :grinning: :grinning:
18. zář 2010 v 18:44  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

jsem tu jen na skok, dneska jsme poprvé bez taťky :slight_smile: zvládáme to super, pěkně jsme se sehráli :slight_smile: už jsme byli i provětrat dvojkočár, tak jsem za něj fakt ráda, Tomáš se ještě rád vozí :slight_smile: a lehce se ovládá :slight_smile:
jinak taky zatím žádná hoňka, stihla jsem si umýt i vlasy, uklidit i uvařit :slight_smile: Radim je zlato, buď spí nebo jen tak v klidu kouká :slight_smile:

jinak bradavky už jsou zahojený :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: jsem strááááášně ráda, že už nemusím používat klobouky a málokdy i před kojem použiju odsávačku, prsa už se zmenšila, že nejsou nalitý jak blázen a malej se líp chytá :slight_smile:

zdravím všechny :slight_smile:
18. zář 2010 v 18:48  • Odpověz
@zvirka jj, ja skemrala o chvilku pauzy a taky jsem toho mela plny brejle, o epi jsem si ale nerekla, to by znamenalo vylyzt z vody a to se mi fakt nechtelo, taky jsem chtela ranu z milosti :grinning: , no pysna na to taky nejsem...pac jsem mela porod ukazkove nadhernej a kdyz si pomyslim, co musely vytrpet jiny, dela se mi dost mdlo. Bolest opravdu snasim dost spatne. Ale kdyz jsem pak drzela svuj uzlicek :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ... nebo jeste driv, kdyz jsem videla jak pluje ke me nahoru.
18. zář 2010 v 18:55  • Odpověz
@javyb : Dostala jsem na kaši chuť, tak si jí s manželem dáme... Já když jsem nad tím tak přemýšlela, tak já si to teď docela užívám...Vínečko, sexík... :grinning: :grinning: :grinning:
18. zář 2010 v 18:56  • Odpověz
18. zář 2010 v 19:01  • Odpověz
Ahoj holky, já vás obdivuju, jak to všechno stíháte. Já mám v podstatě úplně vzorné, skoro pořád spící dítě, ale čas sem nakouknout moc nemám, a když jo, tak už nevládnu reagovat. Ale už se nám snad zajel nějaký systém, tak snad se sem dostanu i častěji. Takže gratulace k novým miminkům a těm, co se k porodu teprve chystají přeju úspěšné "vyhánění".

@kovalda Já bych taky prosila do tabulky, podrobnosti do IP.
18. zář 2010 v 19:23  • Odpověz
@beru3nek taky bych si přála aby se už popošoupnul ale ne a ne :frowning2: No uvidíme co v úterý ale doktor naznačil císařák :frowning2:
18. zář 2010 v 19:26  • Odpověz
@eliska_v Vid :wink: to je to samé u nás... Vínko,sex a prdolka furt nikde,tak jsem zvědavá kdo z nás bude rychlejší :grinning:
18. zář 2010 v 19:27  • Odpověz
Mňam...taky jdu na krupici.....to je jak epidemie tady.....věřím že když to někdo prolomí a začne rodit tak porodíme na to šup všechny
18. zář 2010 v 19:33  • Odpověz
@suik Tak to jsi lepší :wink: Takže porod do vody a mimčo vyplavalo? to muselo být úžasné. No ráda bych ještě něco dočetla, ale jdem opět kojit a pak valím spat, konečně po šesti nocích, v porodce jsem se vůbec nevyspala.

Jinak všem děkuju moc za gratulky a hromadně gratuluju všem novopečeným mamčám :wink:
18. zář 2010 v 19:36  • Odpověz
@zvirka Ahojky mamino vítejte doma :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
ad Vigantol dávám ho každý den :wink:
18. zář 2010 v 19:39  • Odpověz
@javyb : manžel s rýmou = blbá kombinace :grinning:, taky jsme jí měli min. týden.
@ojo : super, že tak krásně bez taťky zvládáte a že jsou bradavky o.k. co sis na ně dávala? Mě kolikrát do nich tak rafne :grinning:
Máte taky tak vzteklý mimáky, když nemůžou najít kozu nebo jim nejde se chytit? a ty zvuky u toho, co vydává někdy to je prča :grinning:
@r.m : neboj i ten se dá zvládnout :wink:
@zvirka : tak se hezky vyspi :wink:
18. zář 2010 v 19:42  • Odpověz
@beru3nek jo jo máme super rapla začne i mlátit kolem sebe pěstičkama :grinning: :grinning: :grinning:
18. zář 2010 v 19:44  • Odpověz
@vafle : Tak kašičku jsem snědla a stejnak nic... No uvidíme večer! :grinning: :grinning:
18. zář 2010 v 19:45  • Odpověz
@antana123 : to máme taky, i mě škrábe do prsou, mlátí kolem, ruce v pěst. No pometla to jsou naše milovaný :grinning:
18. zář 2010 v 19:47  • Odpověz
@eliska_v :ještě ten ananas bych zkusila. Co huhu neprubneš?
18. zář 2010 v 19:48  • Odpověz
začíná být neskutečně drzej ten náš andílek, se mi tady teď normálně vysmívá :grinning: To jsou zvuky někdy :sweat_smile:
18. zář 2010 v 19:50  • Odpověz
@eliska_v držím palce at se to brzo rozjede :wink:
@beru3nek jo zlatíčka to jsou :wink:
holky taky jste tak unavené??já jsem v 8večer vyřízená
holky po císaři taky vás bolí břicho ve vnitř mě hrozně jizva né ta je ok ale jakoby vevnitř mě to bolí
18. zář 2010 v 19:52  • Odpověz
@antana123 : mě břicho bolelo ještě dneska, když mě můj víc obejmul a to je 7. týdnů už :angry: Jizva mě teda nebolí. Já jsem taky k.o. Nejhorší je, že když se mi spát chce, tak si to malej nepřeje :grinning: , a když můžu tak se mi nechce :angry:
18. zář 2010 v 19:55  • Odpověz
@antana123 : aha jsem to blbě četla, mě jen když malej mě kopne při přebalování, nebo po dotyku, jinak ne
18. zář 2010 v 19:56  • Odpověz
@beru3nek jo s tím spaním je to stejné náš malý ještě nespí hrozně škytá a brečí :frowning2: :frowning2: :frowning2: budu muset jít asi
18. zář 2010 v 19:57  • Odpověz
@antana123 : já taky jdem cvičit a koupat. Tak pohodovou noc :wink:
18. zář 2010 v 19:58  • Odpověz
@antana123 :náš taky kolikrát brečí po škytce, ho to naštve že to trvá dlouho a už to jede :frowning2:
18. zář 2010 v 19:59  • Odpověz
@beru3nek : Ananas jsem už měla taky :grinning: :grinning: :grinning: Huhu nevím na ten nemám odvahu :unamused:
@antana123 : Snad brzy! Uvidíme :slight_smile: Ale děkuju :slight_smile:
@eliska_v Ahojky. Huhu si taky zatím netroufám, říkám si že je na něj ještě brzy, zas tak moc tu naši berušku vyhánět nechci, když se jí u mě tak líbí :grinning: Ananas mám koupenej, ale ještě nevím jestli si ho dám dneska, spíš to vidím taky na tu kaši. Jste mě tady na ni nalákaly. :slight_smile:

Chtěla jsem se holky zeptat, za jak dlouho po odejití zátky jste porodily, jestli si to teda pamatujete, mě na 99% odešla teď večer, tak si říkám, že by... :sweat_smile:
18. zář 2010 ve 20:18  • Odpověz
@beru3nek je to masakr, je protivnej jako...
18. zář 2010 ve 20:32  • Odpověz
@trexx25: právě ...já se mu kupuju s biobavlnou a pak ho narvu do nějaké uměliny ...brrr

@lio: tak pak se těším na první dojmy :slight_smile:
18. zář 2010 ve 20:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.