• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
Jo holky chtěla jsem se ještě zeptat, pokud jste si před porodem dávala některá taky vínko, nebály jste se pak, že to u porodu bude vadit, vzhledem k tomu, že mi pak třeba budou dávat třeba epidurál nebo oxitocin a nebo kdyby se něco zvrtlo, tak třeba i něco jinýho. Vím, že 2dcl nejsou zas tak moc, ale tak mě to napadlo...
18. zář 2010 ve 20:43  • Odpověz
@hupcza No tak to bych to mimču už vůbec nedala :wink: My teda kupujeme klasický oblečky, bavlna, flís apod ale i tak na ni ty starý hadry navlíkat nechci... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. zář 2010 ve 20:45  • Odpověz
@beru3nek: jj, když nemůže chytit prso, tak je ja jak ptáček s lapající pusinkou a kroutící hlavičkou na všechny světový
18. zář 2010 ve 20:47  • Odpověz
@safryy: a nezkoušela sis ho vázat před zrcadlem? mi to zpočátku pomáhalo

@zvirka: vítejte doma :slight_smile:
je mi jasné, že ti asi do smíchu nebylo ...ale s tou eutanazií jsi mě rozesmála :slight_smile:

@kovalda: krizovky můžeš neomezeně ...dle pocitu krize :wink:

@suik: jaké tabletky? nee
18. zář 2010 ve 20:51  • Odpověz
ptáčka dělá taky ..jsou to trdla :slight_smile:
18. zář 2010 ve 20:55  • Odpověz
@hupcza: díky, tak už si kapu :slight_smile:, i když už se cítím o něco lépe :slight_smile:
ptáčátko je u nás nejčastěji, když jde o jídlo :grinning:
18. zář 2010 ve 20:59  • Odpověz
@zvirka Gratuluji k Mirečkovi, je moc krásnej. Jsem Ti chtěla pogratulovat v albu a nějak se mi zasekl kompl a máš to tam 3x, tak si to prosím když tak smaž :sweat_smile: A chtěla jsem se zeptat, co znamená v tom tvým popisu porodu Apgar score 10-10-10 ? Já to slyším poprvé.
18. zář 2010 ve 21:06  • Odpověz
@kovalda: veru se takhle občas sápe i na mamku nebo tak, když má hladík ...že by se jí jako přisála na krk nebo tak někde :grinning:
18. zář 2010 ve 21:06  • Odpověz
@hupcza @kovalda Chtěla jsem se holky zeptat, za jak dlouho po odejití zátky jste porodily, jestli si to teda pamatujete, mě na 99% odešla teď večer, tak si říkám, že by..
18. zář 2010 ve 21:15  • Odpověz
@trexx25: u ondry za dva dny, u verči (to tě asi nepotěší) za měsíc a půl :grinning:
18. zář 2010 ve 21:18  • Odpověz
@hupcza No ten měsíc a půl mi stejnak nehrozí, max do 14 dnů by mi prý malou vyvolali,resp. do týdne po termínu, ale ty dva dny by nebyly špatný :grinning: Dík za odpověď. :slight_smile:
18. zář 2010 ve 21:22  • Odpověz
@trexx25: no, pokud to byla zátka, tak ta mi odešla ve 4 ráno a rodila jsem v 18,17 ten samý den :slight_smile:
18. zář 2010 ve 21:25  • Odpověz
@trexx25: apgar skore je hodnocení životních funkcí miminka - jsou to 3 čísla, přičemž 10 je nejvyšší - nejlepší - tj., miminko je totálně v pořádku :grinning:
Žanda měla taky 10-10-10 :grinning:
18. zář 2010 ve 21:28  • Odpověz
@javyb : jo jo, to známe :grinning: nejhorší chlapská nemoc na 7 písmen je rýmička :grinning:
@eliska_v : koukám, že ho ničím nevyženeš, až bude připravenej tak vykoukne sám :wink:
@trexx25 : mě jak odešla, tak mi hned řekli, že to vypadá na předčasnej, ale u mě to není objektivní. Tak ať se začne něco dít brzo :grinning:
@kovalda : jo jo, to přesně sedí. My máme asi odpoledního a večerního otesánka, přes den tomu moc nedá, zato večer jede. Si dá 80 a za chvíli se mu otvírá pusinka a zas hledá, pak mu dám znova a už si jen tak žvejká bradavku jak dudáka miláček :grinning:
@hupcza :náš jde taky tátovi po nose :grinning: když má hládek. prča
18. zář 2010 ve 21:35  • Odpověz
@kovalda Aha, děkuji za vysvětlení. a s tou zátkou jsi mě taky potěšila, každopádně mám aspoň naději, že se po tom Hemiltonovi malá aspoň chystá...
18. zář 2010 ve 21:35  • Odpověz
Holky všem moc dík za rady a já mažu dát vanu a chrupkat. Tak zas zejtra...Dobrou noc všem.
18. zář 2010 ve 21:38  • Odpověz
@kovalda jj baňkování je fakt super, jen ty lidi nesměj vidět, co ta baňka s kůží dělá, pár chlapů když to vidělo tak se baněk vzdalo, že je to řezničina. :grinning: ale účinný jako blázen, krásně to povoluje šíji a takový ty klasický bolesti zad
šátek tento: http://www.mamaja.cz/satky-na-noseni-deti/close-baby-nositko
krizovky jak často chceš, pokud nehodláš vypít lahvičku na ex. Mamča ted ode mne vyfásla krizovky na spaní, že se ji blbě spí, tak jsem ji je hned dala a taky se ptala kdy a jak si je může vzít....takže si je dej do vody popíjej a dyž nebude stačit nakapej přímo do pusy pokud sneseš....
@beru3nek no kope už taky zdatně a hysteráčky když má tak to si říkám, že být větší tak mě asi zmlátí :slight_smile:
@suik no já zase nezvládala psí dýchání, takže sem kontra prozpívala...ne že bych ječela, ale prostě vydechovala sem se zvuky :slight_smile:
@suik nemám tabletky Déčka ale kapky a jo kapku každý den
@zvirka vítej doma a za epi se nestyď, taky si říkám, že bez něj bych to nedala....holt člověk míní život mění....odsuzovat je jednoduché, dokud v té situaci nejsi sama...halvně že jste oba ok a zdraví, užívejte si
@eliska_v šak ještě máte čas :slight_smile:
18. zář 2010 ve 22:44  • Odpověz
@hupcza no doufám, že bude Domča spokojenej a že ho max využijeme, dneska by se hodil, manža dorazil až ted a já potřebovala se psem....naštěstí tu byla mamča ale jindy bych vzala šátek a razili bychom....
18. zář 2010 ve 22:51  • Odpověz
no tak my měli siestičku od šesti, sem hezky poklidila, vyžehlila atd, balzámek....pak probuzení v půl desáté, u prsa zase hysterickej jako prase, přesně jako včera, hubičku si mohl zíváním roztrhnout, takže myslím, že kdyby nebyl pročůranej, tak se ani neprobere a spí dál, takže byl unavenej a protivnej, dal si svou dávku mlíčka a ted nemůže zabrat...paráda
zato já bych spala jako kotě a to sem odpo dvě hodinky dala....ach jo
18. zář 2010 ve 22:55  • Odpověz
@kovalda ptacatko uplne zboznuju :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

ach jo, me se zda, ze je maly furt zima, nemame tu nejakou zimu, asi 22, ale je studena a bledsi. PA radila merit teplotu a to taky ukazuje malo. Jsem ji nabalila jak pumpu, a jeste je prikrita. takhle tu prece nemuze bejt :confused:
18. zář 2010 ve 22:57  • Odpověz
Přeju dobré ránko a pěkný den :wink: my razíme ke tchánovcům tchýně ma narozeniny
19. zář 2010 v 07:04  • Odpověz
ahojky všem hlásím že jsem stále 2v1 a už jsem z toho trochu na prášky.... :frowning2:
19. zář 2010 v 08:29  • Odpověz
@suik náš má také ledové paciny.....vždy sahej naa zátylek, když je teplý, je to ok :slight_smile: když je spocený, tak je jim hic :wink:
@alzbeta.hod nestresuj ještě máte 2dny do TP....stejně si vyleze až bude chtít sama :wink:

U nás měl službu manžel, tak já od včera na etapy naspala 10h, jen jsem kojila :slight_smile: jina prcek se vychrupčil venku a pak nemohl zabrat a dělal tu radost manžovi až do 1ráno....ted mi vytuhl na rameni :slight_smile:
19. zář 2010 v 08:35  • Odpověz
@rennu Jj vím a 10 dní do vyvolávačky. Proč mi ta naše holka nechce ulevit.
19. zář 2010 v 08:37  • Odpověz
Ahojky holky.
Tak já hlásím taky stále 2v1....A už to neřeším! Ten kluk si říct nedá asi je fakt tvrdohlavý po mamince a tatínkovi :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: Tak ho nechám v klídku a až vyleze tak tu bude! Sice je to už šíleně dlouhé, ale když se mu tam tak líbí, tak s tím nic neudělám :grinning: :grinning: :slight_smile:
19. zář 2010 v 08:38  • Odpověz
@eliska_v Mě by to taky nevadilo, kdyby mě tak netrápila ta žáha. Je to jen a jen horší. Krk mám jak při angíně
19. zář 2010 v 08:40  • Odpověz
@alzbeta.hod : mě pálí taky žáha furt! Je to nepříjemný....Ale musíme to vydržet! :wink:
19. zář 2010 v 08:44  • Odpověz
@eliska_v Nic jinýho nezbývá... ale je to bolest jak blázen, nemůžu ani nic teplýho jak mám krk bolavý. Už aby se mi ulevilo. A hlavně už se na tu potvůrku hrozně těšíme a ona nás takhle napíná.
19. zář 2010 v 08:45  • Odpověz
Dobré ráno,

@alzbeta.hod @eliska_v Holky, já myslím, že se ještě nemusíte tak stresovat... co mám říkat já? :confused: Ofic. termín bere doktor 14.9. - ale ten už je taky pasé... se Stelčou taky nepohlo nic - ani nový pokus a ananasem, ani litr čerstvýho maliníkovýho čaje...to jsem poznala jen při nočním běhání na záchod :grinning: ...my už na to máme jen 2 dny, aby se něco začlo dít samo od sebe... :unamused: ....kéž by mi zítra ráno doktor oznámil aspoň, že se otvírám.....
19. zář 2010 v 08:52  • Odpověz
@daja.had taky jsem zvědavá co mi ve středu dr řekne. Tak to si taky dáváte na čas co???? Já ananas nezkoušela, nejí ho. Zkoušela jsem sex, vanu, víno, procházky, úklid... no dneska ještě zkusím vydrhnout auto, tetě to pomohlo.
19. zář 2010 v 08:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.