• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@alzbeta.hod napínaj nás ty holky teda fest, to jo! :wink: Já teda nezkoušela vanu...jen se sprchuju - tak že by v tom byl háček? :wink: Jinak už snad taky všechno....kromě toho nápoje s olejem, do toho se mi moc nechce....
19. zář 2010 v 09:14  • Odpověz
holky, tak ty vaše drobečky nevyhánějte :wink: stejně si vykouknou a svět, kdy budou chtít oni a ne podle vás :sweat_smile: a na just "si řeknou " tudle, máme nás vyhání a zrovna se nikam nepohrnem :wink:
19. zář 2010 v 09:26  • Odpověz
@rennu jooo, kdyby to bylo donekonečna na dítěti, tak je mi to jedno - ale když už jí budou nutit ven doktoři, tak bych byla hrooozně ráda, kdyby si to rozmyslela dobrovolně aspoň den předem :wink: Ale stejně už je to hezký, když vím, že do dvou nebo třech dnů se dočkáme... :dizzy_face:
19. zář 2010 v 09:44  • Odpověz
@alzbeta.hod @eliska_v Ahojky. My jsme taky furt 2v1, včera mi večer odešla zátka, tak jsem opět dala vanu a vínko, malinovej čaj a lněný semínko a nic, dokonce ani bolesti v podbříšku, jen ty kyčle... Tak hold budem čekat dál.
K tomu pálení žáhy, mě celý těhotenství zabírá mléko, dávala jsem si vždy půl hrnka před spaním a když nebyl v noci hic, tak jsem si brala ještě hrnek k posteli, a když mě to pak chytlo, tak jsem si vždy lokla. Bylo to na krk jak balzám. Teď už mě moc nepálí, jen občas, tak si zas párkrát loknu a je to dobrý, ale musí být aspoň polotučný, měla jsem i odstředěný a nemělo takovej efekt (plnotučný jsem nezkoušela, byla bych jak koule, ale třeba by bylo ještě lepší )
19. zář 2010 v 10:14  • Odpověz
dobré skoro poledne :slight_smile:
odpo se chystáme k našim, mají tam být i skorotchánovci, tak si užijou všichni malýho :grinning:, to zas bude neviňátko :grinning:. Nám ani nikdo nevěří, že umí brečet :grinning:. Andílek náš, asi je pozvu někdy na noc :grinning:
@lio : to znám, když nemůžou zabrat, tak jsou pak rozmrzelý a ¨dokážou to pěkně roztočit :grinning: . Nám hysteráčků přibývá jak je starší :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@suik : náš taky teda nemá moc zdravou barvu, je to taky bledule. My máme taky 22, ale má jen overálek a deku. Jinak nevím teda podle čeho se jim pozná ta teplota, po koupání měl husinu, ale když jsem mu šahala na zátytek, tak ho měl furt teplej, tak fakt nevím na co se má šahat, abych zjistila jak mu je :astonished:
@antana123 : užijte si narozky
koukám mamky stále po kupě, dneska je hezkej datum nějákýmu miminku by se mohl líbit :grinning:
19. zář 2010 v 11:07  • Odpověz
no já jsem odpůrce mléka....takže na tu žáhu nehrozí....ani ho doma nevedeme
19. zář 2010 v 11:11  • Odpověz
@beru3nek ahojky, já jsem slyšela, že se šahá na nosánek, abys zjistila, jestli mu je teplo nebo zima...
Jinak datum by fakt ušel :grinning: .........dnes mám měsíc od narozenin a tři měsíce od svatby......jenže ono to tu dotyčnou osobu vůbec nezajímá :wink: :slight_smile: :grinning:
19. zář 2010 v 11:14  • Odpověz
@vafle Tak to Ti nezávidím, bez toho mléka bych asi těhu nepřežila :slight_smile: Mě teda naštěstí nevadí. Žádnou další babskou radu na pálení žáhy nevím, snad jen nějaký to Rennie, nebo tak, ale to zas jsem já kdysi zkusila (než jsem byla těhu) a pozvracela jsem se z toho, takže nic pro mě :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. zář 2010 v 11:16  • Odpověz
@daja.had Mě zas doma říkali, že si malá třeba už počká na 11.10. - to máme výročí svatby, ale myslím, že u doktorů to až tak pozdě neprojde... :dizzy_face:
19. zář 2010 v 11:19  • Odpověz
@r.m Vana nepomohla, vlastně nic, dítě si postavilo hlavu a nevyleze :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@eliska_v @trexx25 @r.m @daja.had @alzbeta.hod Už vám někomu něco zabralo???
@suik Přešlo tě to svědění těla po porodu? Jsem z toho už zralá k Chocholouškovi :zipper_mouth:
@vafle Ty extrémní kopance jsem měla včera taky, fakt jsem myslela, že se odrazí a vylodí :grinning:
@trexx25 Mě odchází od středy (ASI), včera větší kus a pořád se nic neděje...

Včera večer jsem měla divnej stav, v horké sprše jsem se roztřepala, odešel ze mě nějakej hlen a břicho tvrdlo cca po 15min, tak jsem si říkala, to bude noc a nic, spala jsem jak zabitá, teď zase tvrdne, už jsem z toho jelen...
Taky jsme včera nakupovali s manžou na zapíječku, koupili jsme 12 litrů vína, tak když bude nejhůř, tak asi načnu nějakou flašu :grinning: :grinning:
19. zář 2010 v 11:33  • Odpověz
@vafle a jedlou sodu rozpuštěnou v trošce vody jsi na tu žáhu zkoušela? Já to teda nemám osobně vyzkoušený, protože na to vůbec netrpím, ale znám to odjakživa, že to prý zabírá, tak zkus...

@trexx25 tak to by taky bylo hezký :dizzy_face:...... ale myslím, že hlavně ty budeš asi ráda, když to u doktorů neprojde..bys byla jak slonice :grinning: :wink:
19. zář 2010 v 11:36  • Odpověz
@discreet chceš potěšit?.....nezabralo zatím nic :grinning: ...ale tak když už z tebe odchází ta zátka, tak to bude určitě dobrý znamení! :slight_smile:
A jak píšeš o svědění těla, tak já to měla na začátku těhotenství a doktor říkal, že je to nadměrnou zátěží jater....nějak mi to odeznělo ....ale mohla bys to mít to samý, teď jsou zatížený určitě ještě mnohem víc, takže by to teoreticky s porodem mohlo zkončit..... :wink: ..... je to k zbláznění, naprosto tě chápu!
19. zář 2010 v 11:42  • Odpověz
Já to holky balím, vyrážíme k našim na oběd! Tak snad se brzo dočkáme od někoho příjemných novinek! :dizzy_face: Pěkný den!
19. zář 2010 v 11:45  • Odpověz
@daja.had :grinning: :grinning: :grinning: Tak to máš pravdu, a asi by mě to z toho čekání už i lezlo na mozek. @vafle Jo, s tou sodou, na to jsem zapomněla, to jsem taky slyšela, kamarádka mi i koušela dát sodu v tabletě, že se to jen zapije a má to pomoct, ale to na mě nefungovalo, ale je i soda v prášku, co se rozpustí ve sklenici vody, ale já už ji pak nezkoušela, jak zabralo mléko, pila jsem jen to... :wink:
19. zář 2010 v 11:46  • Odpověz
ahojky děvčata,stale jsem v podolí na rizikovým.stale nic nového.jsem zvědavá jestli už mě tu nechají do porodu oda ještě pustí domu.:slight_smile::slight_smile:
19. zář 2010 v 11:56  • Odpověz
@pet.s Tak to ti nezávidím, no do porodu to bys měla ještě na pěkně dlouho :unamused: ale zas lepší aby mimčo i tebe pohlídali než aby se vám něco stalo. Tak hodně trpělivosti a ať je vše v pořádku.
19. zář 2010 ve 12:08  • Odpověz
@daja.had : Stelinka si koukám na žádný výročí nehraje :wink: tak dobrou chuť :wink: Zas někdo mi říkal, že podle nosu se tomoc nepozná, je fakt, že já mám te´d nos jak led a je mi teplo, tak nevím :unamused:
@discreet : tak hurá zátka je fuč :wink:
@pet.s : hojda a jak je? a budou ti ho vyvolávat dřív? Tak se drž :wink:
19. zář 2010 ve 12:23  • Odpověz
@discreet ahoj,tak u nás stále nic :confounded: Ale dnes mě docela bolí záda
19. zář 2010 ve 13:00  • Odpověz
Teda holky,nejdříve se tu miminka rodila o 106 a ted si postavili hlavičku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Jsem zvědavá co nám řekne doktor v úterý,kdybych se aspon už otevírala. Každej den přichází od někoho sms "Tak co,už?" :grinning:
19. zář 2010 ve 13:09  • Odpověz
Tak my se jdeme napucat,zatim pa pa :zipper_mouth:
19. zář 2010 ve 13:10  • Odpověz
Mě už bolí všechno :grinning: Mám nachystaný květák na smažení, teď jen až přijde manža z tréninku hokeje a hodíme to do friťáku a pak se vyvalím k TV, dneska nemám ani náladu na dlouhou procházku...
Ale je možný, že se mimi chystají a fakt porodíme všechny naráz, ve čtvrtek je úplněk :wink: a mě by se ten čtvrtek zrovna líbil i 23. máme měsíc po svatbě :sunglasses:
19. zář 2010 ve 13:51  • Odpověz
čauky

@lio: tem máme taky ..jakou barvičku ..my zelenou ..já jsme na ty posránkové barvy :slight_smile:

@suik + @rennu: veru má taky ručky jak ledíky a zbytek těla horký ..ondra to měl taky tak (vyrostl z toho)....já to mám taky (nevyrostla jsem z toho :grinning:)

holkám přenašečkám nezávidím - jen přeju pevné nervíky - už to brzy bude za vámi :wink:
19. zář 2010 ve 14:15  • Odpověz
@beru3nek: taky nám nevěří, že veru umí zlobit a bekat :slight_smile:

@vafle: já mlíko taky nemůžu ...bléé ...ale dávakl jsem si lískáče nebo na jemno nastrouhanou mrkev :wink:
19. zář 2010 ve 14:24  • Odpověz
jinak my byli na nákupech - trošku si doplnit potěhu šatník
oba byli moc hodní
jen spousta lidí byla v šoku, že v kočárku leží dítě ...měli jsme ten tandem a on jak vypadá, že je pro jedno dítě, tak nikdo nepředpokládal, že tam bude ještě strčený n ovorozenec, když kolem pobíhal ondra :slight_smile: ...aasi 7 lidí reagoavalo úplně stejně: jéžiš tam jej ještě dítě :grinning:
sranda byla, jak ondra reagoval zase na ně (pokud nebyl přikurtovaný ve sém sedátku, tak se k veru přitočil a začal ji hladit a tulit jí ..jakoby ukazoval: jo jo ...to je naše veru :slight_smile:
19. zář 2010 ve 14:26  • Odpověz
@hupcza @beru3nek Prosím o radu, jakou barvu měla plodovka, když vám praskla? Já si byla před chvílí lehnout a při otáčení na druhý bok jsem ucítila, že ze mě tak deci něčeho vyteklo, tak jsem šla na WC, kde jsem něco málo cvrkla, ale pak když jsem si stoupla nad mísou, že vstanu, tak zas něco málo vyteklo, ale podle intimky to bylo bezbarvý, max lehce nažloutlý, a neměla jsem vůbec předtím pocit, že se mi chce čůrat, tak si říkám, že snad nejsu blbá, abych se počůrala a nepoznala to. :grinning:
Jinak malá se začíná vrtět, ale jinak nic.
19. zář 2010 ve 14:30  • Odpověz
ahoj, konece jsem se sem dostala :grinning: , dneska mam mens krizi a konik je balzamek :dizzy_face:

@rennu
@beru3nek ....ja saham na vsechno mozny. Na tvaricky, pod kosilku. Hebamme mi poradila merit teplotu od 36,5 do 37,5 je to OK, tak obcas orientacne zmerim abych vedela estli tohle jo nebo ne. Nez to vychytam.

@hupcza to bych taky potrebovala, potrebuju nejakou podprdu, triko a stahovaci kalhotky...ale jeste jsme malusenky, tak musim chvili pockat, kdy by se tam mohlo jit mezi lidi?
19. zář 2010 ve 14:39  • Odpověz
@suik Ahoj, rosím o radu, jakou barvu měla plodovka, když Ti praskla?
19. zář 2010 ve 14:40  • Odpověz
@trexx25 to by mohlo byt ono, ja mela plodovku růžovou, s trošinkou krve. Vem si vlozku a cekej, za chvilku by mela prjit dalsi naloz.
19. zář 2010 ve 14:41  • Odpověz
na zacatku ale byla taky myslim bezbarva....pokud neni zelena, je to dobry....cejtila jsem tu vodu, ale ze jde spodem, pres pochvu. A je toho vic, ja nemela proud, ale na zacatu jsem se musela prevliknout, ak to trochu ustalo a v porodnici jsem to tolik nemela.
19. zář 2010 ve 14:43  • Odpověz
@hupcza prosimte, jaky byl ten odkaz na plenky co jsi obcas davala? Myslim, ze maji prodejnu i na Florenci, ja jak nemam ten notebook, tak jsem bez odkazu.

jo jinak, je spatnej jen zdroj, tak cekam z mi prijde novej. Jupi!

19. zář 2010 ve 14:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.