• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
laj teda ty máš den :confounded: . no a rodičák v pr... za jeden den, co.
saf sranda, každýmu, kdo vycestuje dýl než na dovolenou se stýská po chlebu z domoviny. fakt je to boží dar :grinning: . ale máš pravdu, že ty toasty furt jsou ultra :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. únor 2010 v 18:46  • Odpověz
laterna....jj je to tak...cesky chleba je proste mnamka...to mas videt, kdyz prijedeme domu na dovcu, jak nam kazdy podstrojuje vsechno mozne a ja se cpu krupavyma kurcickama nebo patkama z chleba :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jak kdybychom tu nemeli na jidlo :sweat_smile:
24. únor 2010 v 18:56  • Odpověz
lajla: teda, měla jsi fakt náročnej den a za všechny prachy :grinning: Tak snad už zítra bude líp. Snad sis tu smůlu už vybrala.

safryy: to víš, já když zadupu, je to slyšet za hory, za doly, .... :slight_smile: Ale déšť je taky občas potřeba :wink: To chápu, chleba a rohlíky jako tady, ty nikde nejsou :grinning:
24. únor 2010 v 19:22  • Odpověz
lajlo den blbec :stuck_out_tongue_closed_eyes:

hup, opravdu krásný fotky :dizzy_face:

to noční žraní je děs, já zase újíždím na sladkým, včera jsem si musela před jedenáctou udělat krupicovou kaši, na dnešek jsem se už připravila... zapečený palačinky :sweat_smile: a zmrzlina ta musí být pořád v mrazáku, taky gumový medvídky musí být doma :grinning: V létě mám jít na dvě svatby, to se nevlezu do záběru!
24. únor 2010 v 19:26  • Odpověz
evel:no nemusímmít vše..jako normálně bych ty ondráškovy bolístky vzala ráda na sebe ...ale tohle ne...to zase může udělat nedobře druhému ....nouž se cpu rakytníkem-toprý zabírá jako prevence....doufám

saf:děkuji :slight_smile:

ani:mám strašně moc šikovnou kamarádku -fotila i svatbu, i ségřino těhu,ikamarádkám svatby a děti ....
když budete mít čas takkukněte www.palkovicova.com

ooo ....palačinky....dobrna to je slabé dvě hodinky....tobych na tu jedenáctou s přehledem stihla :grinning: :grinning:
24. únor 2010 v 19:37  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:

my zrovna včera měli cestu do Brna...teda resp do Rosic u Brna, jeli jsme si tam pro to Berlingo, tak hurááááá konečně už mám vytoužené autí :dizzy_face: :dizzy_face:
nicméně, cesta od nás to bylo na 4hodiny...no a zpátky, jak jsem taky řídila, tak nám to trvalo 5hodin :stuck_out_tongue_closed_eyes: malýho hlídala mamka :slight_smile:

hup, zrovna dneska jsem si na tebe vzpomněla :slight_smile: jela jsem nakupovat, Tomáš chrápal ve vajíčku, tak jsem ho dala do košíku a teda u nás to zabere ani ne půlku košíku...tak to u vás asi máte menší košíky, když jsi psala, že zabere skoro 3/4 :grinning: :grinning: :grinning:

jééé a udělali jste mi hned chuť...tak to zítra dělám lívance :grinning: :grinning:
24. únor 2010 v 19:50  • Odpověz
hup udělej si sama, laskavě :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
no to jsem docela zvědavá jestli se tomu vyhneš, zatím koho znám a prodělal to, tak s celou rodinou.Zrovna včera mi volala kamarádka, že nemám aspon 10 dní jezdit
24. únor 2010 ve 20:06  • Odpověz
Zdar dámy, já si zase moc nepokecám, musím jít brzo spát, zítra v 8 musíme být s Ančou u dr v centru Prahy na 3 leté prohlídce, tak mě čeká vstávání a to teď fakt dost nedávám.....ad chutě, právě jsem uvařila cca hl pipi vývaru se zeleninkou :grinning: :grinning: Moje nechutenství se rovněž začíná měnit v permanentní hlad, aspoň proti minulým týdnům je to fakt žravost :grinning: Sladké mě naštěstí moc nebere, zatím vesměs na sladké chutě stačí jablíčka od dědy, ale maso, maso, maso, jo to je ono!!! :grinning: :grinning: :grinning:

Holky, to teplejší počasí je prostě bomba, dneska jsem zvěřinec venku honila cca 3 hodiny, tak padly obě po obědě jak mrtvoly a chrněly jak budulínci :grinning: Teda vypustit v tomhle počasí Jájuchu ven z kočáru je o permanentním hlídání, protože se s výkřikem "cáky, cáky" vrhá do každé louže a odchycení matkou vnímá dost úkorně....takže je to značně o nervy, ale taky se proběhla :slight_smile:
24. únor 2010 ve 20:16  • Odpověz
autor
no já šla původně jen na ty nike tenisky, a vedle sportu máme tako, tak jsem tam vlezla a našel mi je vlastně manža - černé, jedny takové bavlněné, teplákové a druhé takové lesklé, jedny za sto pade, druhé o kilčo dražší, takže za pusu.................ani jsem na ně nešla, napadlo mě nějaké pořídit, ale nikde jsem je taky neviděla, takže jsem ted ráda..................jedny si nechávám na doma místo tepláků, mám je akorát na sobě a super..............takže zkuste tam.........třeba. ale ted se to hodně nosí, tak by to mohli mít i třeba v terranově, new yorkeru, c&a atd...............
a ještě měli v tom taku nějaké slevy, tak jsem ještě platila celkem o dvě stovky mín a ještě jsem tam za tři stovky pořídila delší svetr..............taky dobrý...............

jé, mluvíte o zmrzce, tu si jdu akorát dát, mám míšu v krabičce, mnamky...............pěkně se šlehačkou, posypaná kakaem..................a máme i vodové nanuky, ty taky rychle mizí, dává si i manža.................. :grinning:
a gumové medvídky, ty mám taky pořád v kabelce, a ještě brumíky a čokoládky........... :grinning: :grinning:

holky, palačinky, dobrota, o víkendu jsme je dělali jak jsme se vrátili z bazénu - natřené nutelou, s višnovou a vanilkovou zmrzkou a šlehačkou, dobrotka.....................

já se dneska chtěla válet, máme volno, a místo toho mám umytá všechna okna, vypulírovanou koupelnu, vysáto, vytřeno, utřený prach, převlečenou postel a vyprané dvě pračky........................no ale manža pomáhal...... :grinning: :grinning: :grinning:
24. únor 2010 ve 20:16  • Odpověz
Lami, fakt super to teplíčko, dole u kamarádky bylo 10stupňů :dizzy_face: až jsem musela Tomášovi sundat deku a rozepnout trochu bundičku :sweat_smile:

jinak to sladký taky futruju...pravidelně každý večer takový ty čokoládový tyčinky, koko, margot, snikers a tak :sweat_smile: takže dneska asi otevřu to koko :sweat_smile:
24. únor 2010 ve 20:37  • Odpověz
Laurinko tak to bych potřebovala, peru sice skoro furt - dámy jsou děsná čuňata, ale žehlit a uklízet nemám sílu.... :rolling_eyes:
24. únor 2010 ve 20:38  • Odpověz
ani:ts....udělám...a lepší :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:

laur: hele...když si tak v ráži -okna bych taky potřebovala umýt :grinning:

ondříse opět zblinknul ..už mi dochází povlečení ...a pyžamka už došly :frowning2:
24. únor 2010 ve 20:41  • Odpověz
Hup to jsem přesně chtěla Laurince taky napsat, že kdyby chtěla vzít jedním vrzem ještě ty naše, nezlobila bych se :grinning: :grinning: No ale ještě přes ně celkem vidíme, tak to nebudu hrotit, zas líp izolujou, že jo :grinning: :grinning: :grinning:

Ach jo, celkem vám to jídlo závidím, já jsem bohužel typ přibírající i ze vzduchu, tak se musím krotit :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Hup ať jste brzo ok :wink:
24. únor 2010 ve 20:48  • Odpověz
týjo mě holky neštvěte s tím jídlem. jako pouštím sliny do klávesnice :stuck_out_tongue_closed_eyes:
hup chudák ondrášek. strašně to řádí všude.
24. únor 2010 ve 20:50  • Odpověz
lami: jjj...na toto témami přišeljeden takový ten kolovací email...ale tentokrát byl fakt zábavný :slight_smile:
24. únor 2010 ve 20:53  • Odpověz
hezký večer,
jsem to vzala zrovna z alergologie (kde mi mimochoem řekli, že bych měla zůstat na riziku :confounded: ) a jela jsem na sezení od práce spojené s turnajem v kuželkách...tak vám řeknu, sportovec asi z toho našeho koblížka nebude, jsem to sázela pěkně mimo :grinning: , ale osvědčil se mi styl rozkročit nohy a vrhat kouli obouruč :grinning: :grinning: pohled to byl pro bohy :grinning: :grinning: :grinning:
Ted si jdu dát spršku a brzy na kutě, ať mi to hezky uteče a já můžu brzo vidět mimíska na monitoru :grinning: :grinning:
24. únor 2010 ve 21:10  • Odpověz
Ahoj holky...

Lami, říkáš: "maso, maso a zas jen maso"? Tak to vidím na kluka :grinning:

No nic, manža čumí na lyžování, takže já to dneska asi zapíchnu dřív, zítra brzo vstávám, jedu si zítra před kontrolou ještě pro čisticí stroj na čalounění a koberce. Pustím se do brzkého jarního úklidu, časem asi i do těch oken. Už mě přecházejí nevolnosti, tak toho musím využít :wink:

Dobrou noc bříška a mamči :slight_smile: :pensive:
24. únor 2010 ve 21:44  • Odpověz
Jo, těhulky, nemůžu se s Vámi nepodělit o animaci, kterou jsem právě našla na netu. Jde o vývoj miminka v 3D animaci a moc hezky zdařilou :dizzy_face: .... Nevyděste se, před některými díly je kousek reklama na Johnson...

http://www.babycenter.com/2_inside-pregnancy-weeks-21-to-27_10312242.bc
24. únor 2010 ve 21:46  • Odpověz
tak na štafetě máme bronz, mimák držel všechny svoje palečky. aj pupeční šňůru.
24. únor 2010 ve 22:06  • Odpověz
autor
hup: no do nového jičína daleko....................budeš to muset zmáknout sama a nebo zaúkolovat manžela............... :slight_smile:

lamia: jj, máš pravdu, to počasí je suprové, já dneska byla jen ve svetříku bez bundy, jak bylo krásně........... :slight_smile:

ráno jdu k dr. tak snad bude prcek vzhůru a v pořádku......
24. únor 2010 ve 22:58  • Odpověz
DObré ránko,
tak všem dnešním těhulkám držím pěstičky na jejich kontroly, mě čeká až v 13,00, takže UTZ screeningové zpravodajství dám až někdy navečer :slight_smile:
Hezký den
25. únor 2010 v 06:51  • Odpověz
dobré ránko a všem držím palce kdo jde na kotrolu
holky mám dotaz můžu v těhotenství jíst paralen nebo panadol?
25. únor 2010 v 07:25  • Odpověz
autor
ahoj holky,
díky za přání...........
rennu. už se těším na tvé info o NT, tam jdu až zítra, dneska jen klasická kontrola..................
antana. no prý se může jeden, když je to fakt nutné, ale snažila bych se to spíš zvládnout bez něho...........ale jestli máš horečku vysokou, tak určitě srazit............
25. únor 2010 v 07:38  • Odpověz
o teplotu nejde nemám jí ale mám ucpané dutiny a mám obrovské bolesti hlavy
25. únor 2010 v 07:41  • Odpověz
už jsem nespala 2 dny nedá se to vydržet :frowning2:
25. únor 2010 v 07:43  • Odpověz
autor
antana: aha, a není lepší zajít k doktorovi? jako jeden paralen ti určitě nic neudělá, nebo půlka, ale jestli to bude pokračovat.......................spíš bych si nechala od holek poradit něco na ty dutiny, ta hlava tě určitě bolí od toho.............
25. únor 2010 v 08:04  • Odpověz
ant ano muzes, tam kde je paracetamol....i ibuprofen co jsem se vcera docetla, muzes, ja brala paralen v minulem tehu,ale myslim, ze max 4 za den bys mela..ale po pravde moc ti nepomuze, na hlavu neni ucinny:frowning2:((( radeji zajdi k dr..at se na tebe podiva...ja nevim, ale ja na ten bioparox nemuzu dopustit, jsou to sice atb, ale lokalni bez predpisu, primo vhodne pro tehulky, a zabira....
25. únor 2010 v 08:24  • Odpověz
já jsem u doktora byla nedal mi nic,ale to jsem ty dutiny ještě neměla tak jak ted
25. únor 2010 v 08:25  • Odpověz
autor
antana: nebo zkus jako první pomoc napařit si obličej - já to občas dělala, třeba s mořskou solí, a pomáhalo mi to, uvolnily se mi dutiny a přestala bolet hlava......................ale to je jen nouzovka..............
25. únor 2010 v 08:30  • Odpověz
jo jo já jsem to dělala včera večer začíná to ted pomalu zabírat a jde to pomalu ven no ale ráno ve 4,00 jsem to už nemohla vydržet a dala jsem si paralen aj včera protože ta bolest je nesnesitelná,doufám že mi bude brzo líp
25. únor 2010 v 08:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.