• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@suik No já si taky myslím, že to jak jsem vstala nad tím záchodem šlo přes pochvu, ale na 100% to nevím. Jinak jsem se převlíkla, dala další intimku a už to jen ucvrklo, tak teď budu čekat co dál. Každopádně dík. Mám schovanou tu intimku, tak pokud nenastane nic jistýho, tak v nejhorším pojedem do dvou hodin udělat do porodky ten test na plodovku. Maximálně mě pošlou domů, že se nic neděje.
19. zář 2010 ve 14:51  • Odpověz
@trexx25 jj, schovej si ji....me ji teda nekontrolovali, jen jukli dovnitr, a ze jsem otevrena na tri a ze ta blana je ntrhal nebo co...jestli jse rozumnela dobre.
Pokud jsi v klidu nespechej, kontroluj se, casto si men vlozky, aby se tam nedostala infekce. Jestli si citila pres pochvu jako obcas i pri menses, vypada to, ze to bude brzo, hlavne kdyz ti odesla zatka....

snad nebudes muset ekat na kontrakce tak dlouho jak ja, ani nevim, jak dlouho se v cechach ceka. Hodne stesti
19. zář 2010 v 15:03  • Odpověz
@discreet Zatím nic ani ťuk
@trexx25 ¨JInak já mlíko od malička nepiju, takže jsem závislá na gavisconu... chuťově taky nic extra ale zabere a já hned můžu lehnout a spát. Ale budí mě to už i v noci
19. zář 2010 v 16:27  • Odpověz
@trexx25: bezbarvé ..jako voda

@suik: tak veru ještě nemá tři týdny ...
někdo říká, že šestinedělí nikam ..no - já neumím sedět jen doma na zadku ... :sweat_smile:
odkaz - www.mamaja.cz ..pobočku někde v praze mají ..ale přesně netuším kde
19. zář 2010 v 16:54  • Odpověz
@trexx25: hele ...já bych po dvou hodinách, pokud se nic dít nebude nikam nejezdila ...to říkám se zkušeností, kdy mi oba porody začaly odtokem a prvních 10-12 hodin se nedělo nic
když s tímhle přijedeš do porodky, začnou ti na 90% po těch 12 hodinách nejpozději vyvolávat porod ....i když by se pak rozběhl sám ....je to prostě taková "zvyklost"
na kontra můžeš čekat doma ...v klidu
samo, že se ti může rozjet dříve ..ale tak pak vyjeď až ty kontra dorazí ....
jako samo - jsi odpovědnost neseš ty sama - ale já bych to hoooodně zvážila
19. zář 2010 v 16:58  • Odpověz
teď jsem pomoc kamarádky zjistila že já to vyvolávání teplou vodou dělala asi blbě... :grinning: Já se vždy naložím do vany a břicho mám nad hladinou a ono se má ohřívat to břicho. :grinning: :grinning: :grinning:
19. zář 2010 v 17:33  • Odpověz
jinak mě dnes ráno probudil taky proud něčeho, ale nic velkýho. Vložka to ale nevzala, zůstalo to na povrchu jako nějaký hlen a měla jsem to až skoro na záda jak jsem ležela.
19. zář 2010 v 17:41  • Odpověz
@r.m Krásné fotečky pupíčku :slight_smile:
19. zář 2010 v 17:50  • Odpověz
@alzbeta.hod :grinning: :grinning: :grinning: Tak to mě pobavilo, taky jsem včera ve vaně přemýšlela, jak ponořit to břicho, bo bylo pořád venku a mrzlo mi :wink: a nakonec jsem střídavě zaujímala polohu na levém a pravém boku, takže jsem nahřála i břuch :wink:
19. zář 2010 v 17:57  • Odpověz
@hupcza takze tady se vyvolava po dvanacti :astonished: ... no to tak rodit v cr, tak to dopadne teda jinak, u nas by se cekalo asi 30 hodin, prijela jsem v nedeli po pulnoci a v utery rano by se slo na to, kdyby nic, zhruba po tech dvanacti jsme dostaly antibiotika.

@trexx25 taky bych asi pockala, se mnou krom monitoru nedelali nic, poslali me spat, mozna merili teplotu. Cekalo se, cekat jsem mohla doma, ty monitory me trochu znervoznovaly, pac to bolelo, ale aktivita max 30 % nekdy jen 8 ... vubec jsem to nechapala. Ale ja radsi jela po tech dvou, volali jsme do porodnice, a hlavne jsem se cejtila uz nesva a mela jsem pocit ze citim mnohem min pohybu.

@alzbeta.hod ze by?

@hupcza dik, no ja mam roupy sileny a to jsem desnej pecival. :grinning: My mame asi 6 dni :grinning: Akorat moc toho nestiham...no stejnak nemuzu nikam na vic jak dve hodiny, zatim nemam natrenovano poradne kojeni v sede.
19. zář 2010 v 17:59  • Odpověz
Ahojky holky.
Tak jediné co mi dneska je, že jsem protivná :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: Ráno mě bolela hlava, do toho mě bolí od rána šíleně v kříži a teď i nohy, ale snad zítra bude zase líp!! :slight_smile:
Teď dělám kuřecí stehýnka na medu a k tomu rýži... Ňamka :dizzy_face: :dizzy_face:
19. zář 2010 v 18:12  • Odpověz
@suik: no bohužel ...v těch alternativnjěších (jako třeba ten "můj" krnov) by sice čekali dýl ..ale tak den a půl ...naštěstí jsem byla informovaná a tak jsem si kapku upravila čas prdnutí té vody :grinning:
třeba teď mi praskala asi o půl desáté, tak jsme na příjmu (o půlnoci) řekli, že o půl desáté ...ale raději jsme neříkali, že ráno :grinning: ...a oni napsali 21:30 :grinning:
i poprvé jsme kapku lhali (to asi ale jen o 5 hodin)
ale alespoň je klid na normální porod, který evidentně měl potenciál přijít a nebylo třeba do mě vrážet chemii

hele ..já nechápala - otočili jsme shoping a zpět (hadry, ikea a obídek) a veru to prochrupla celé ...vzbudila se asi 10 km od baráku a o jídlo si řekla asi 5 minut po návratu :sweat_smile:

s tím nahříváním ve vaně jste mě pobavily :grinning:
19. zář 2010 v 18:16  • Odpověz
@aggamma Děkuji :wink:
19. zář 2010 v 18:20  • Odpověz
Ahoj :slight_smile:
tak dnes v noci měla Žanetka nějaké vyhánění prdíků či nějaký neklid. Ale možná spíš ten neklid, asi jsem ho na ní na chuděrku přenesla. Ale pomohl nám taťka a statečně nosil a konejšil, když já už padala na držtičku. Zas mne totiž od včerejška pobolívaly ty záda, ...
Ale dnešní den už zas pohoda, tak snad to vydrží i na noc. Dopo se tu stavila ségra s rodinou, tak švára byl takovej zlaťouch, že manžovi pomohl s čištěním studny - chceme zkusit, zda to není jen ucpané. No, vyčištěné to nějak extra není, ještě by to chtělo, ale dělali na tom celé dopoledné a pak už museli jet, ... Je to pěkná makačka. Nicméně voda nedotéká nějakou závratnou rychlostí, ale nějaká jo, tak ještě uvidíme, ... Každopádně v úterý po poradně odjíždíme se Žanetkou k mojí mamce, tam o nás bude postaráno :slight_smile:
19. zář 2010 v 18:29  • Odpověz
hele, jsme taky mediální hvězdy :grinning: (jsme úplně vpravo (poslední))
http://benesovsky.denik.cz/miminka/prave-jsme-se-narodili20100917.html#mm
19. zář 2010 v 18:31  • Odpověz
Tak mám vytřený byt,upečenou buchtu,vydrbanýho pejska a za sebou 3km procházku :wink: Ted jdu koukat na občanskýho joudu,prý je tam něco o těhulkách.ale pěkně mě berou záda,že by.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
19. zář 2010 v 18:33  • Odpověz
@kovalda Teda moc Vám to tam slušííííí :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
19. zář 2010 v 18:34  • Odpověz
@lio: šátek vypadá super, tak ať si jej pořádně užijete :slight_smile:
Hele, ségra říkala, že moje babička (bydlí v baráku s mojí mamkou, kam v úterý odjíždíme :slight_smile:) má tu biotronickou lampu :grinning: :grinning: :grinning: . Tak doufám, že se nemýlí. Pokud jo, tak si teď minimálně týden, ale spíš dva budu nazařovat úplně všechno :grinning:
Jj, baňkování je super účinný, ale je fakt, že jsem to viděla jen v televizi a teda fujtajksl, dělat někomu bych to nemohla a nevím, zda bych zvládla si to nechat udělat :slight_smile:

@suik: já taky zbožŇuju, když malá dělá ptáčátko, je úplně k sežrání :slight_smile:

Jo, holky dneska už SEDÍM !!! a bez kruhu a jen sem tam maličko to pne, ale prostě ÚŽASNÝ :grinning:
19. zář 2010 v 18:35  • Odpověz
@r.m: panečku, takový seznam aktivit, to já mám tak na týden :grinning:
Mooc děkujeme. Jsem si říkala, panečku, jsou jí 3 dny a už bude v novinách :grinning:
19. zář 2010 v 18:36  • Odpověz
@suik No zatím teda nic, tak netuším zda něco pomůže
19. zář 2010 v 18:47  • Odpověz
ahojky, tak už konečně mám notas a net i v porodnici. No začínám se pomalu smiřov at, že tady budu asi déle. Takže ještě pár drobností jako můj polštář a civilní oblečení a budu jako doma. :grinning:
19. zář 2010 v 19:10  • Odpověz
@kovalda v tom deniku ti to moc slusi! :slight_smile: teda vam obema :slight_smile:
19. zář 2010 v 19:20  • Odpověz
Ahojky, hlásím se stále 2v1 :wink:
@r.m Taky jsme dnes ještě zvládli 4km túru......krom roztřesených nohou mě ale zatím nic není :grinning:
@kovalda moc vám to holky sluší!!! :dizzy_face:
19. zář 2010 v 19:25  • Odpověz
i já jsem 2v1 a dala jsem horkou sprchu na pupek a zatím nic teda
19. zář 2010 v 19:27  • Odpověz
@kovalda : Jste prostě kočky!! :dizzy_face: :dizzy_face: Moc Vám to sluší :dizzy_face:

Tak u nás nic nového...Daliborek asi zrovna spinká hezky vklídečku :sunglasses: Tak se jdu vykoupat a pak šup do postýlky k televizi...
Tak příjemný večer a zítra pa holky :slight_smile:
19. zář 2010 v 19:45  • Odpověz
@eliska_v Zítra budem bombardovat porodnice....
19. zář 2010 v 19:47  • Odpověz
@eliska_v tak dobrou noc! a třeba už se tu zítra nesejdem, co ty víš! :wink: Já teda vlastně možná fakt ne - pokud mě pošle do porodnice hned zítra, tak bych vám dala vědět přes Kovaldu...
19. zář 2010 v 19:51  • Odpověz
@daja.had tak držím pěsti
19. zář 2010 v 19:53  • Odpověz
@kovalda: no nejhezčí mamča i prcek :slight_smile:
ad studna - tak - nemusí pršet, jen když kape :grinning: ...ne, dělám si blbou prdel ..jasně, že to je na mrtvici ..snad to fakt nebude chtít novou
my měli taky trošku nespavější noc ..na veru teda ale zabírá, že si ji přitulím k sobě a chrupe mi v náručí ...sice se nedá spát nějak hlubokým spánkem, ale furt lepší než pochodovat bytem s řvoucím prckem
19. zář 2010 v 19:54  • Odpověz
@suik: mně taky přijde, že malá je furt nějaká studená - teda respektive ručičky a sem tam i nožičky. Když zkoušíme ale vzadu na krčku, jak ukázala paní doktorka, tak tam je teploučká. Když jí víc nabalím, tak má pak potničky, tak nevím, ...

@alzbeta.hod: věřím, že je ti to dlouhý, ale vydrž, už moc dlouho čekat nebudeš :slight_smile:

@trexx25: mně na žáhu zabíralo právě jen plnotučný mlíko a pak ještě homeopatika Gastrocynesine

@pet.s: čoveče, já myslela, že už máš Terezku u sebe a ono nic. Tak hlavně, že jste v pořádku.
19. zář 2010 v 19:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.