• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@kovalda jo je to jak nekonečný příběh
19. zář 2010 ve 20:05  • Odpověz
@hupcza: jejda, pěkně šokujete na nákupech, že máte 2 děti a ještě Ondrášek jak se k ségře má :grinning:
Nakupovat bych taky potřebovala, ale bojím se s malou mezi lidi, prý jsou teď všichni nachcípaní. V kolika tak sis troufla?
Teda Veru je vzorňák, nechá vás nakoupit a vše obejít a na jídlo si vzpomene až doma :grinning:, dobře vychovaná :grinning:
19. zář 2010 ve 20:06  • Odpověz
@eveluska, @daja.had, @eliska_v, @hupcza : ooo, děkujeme za chválu, se tu dmeme pýchou :slight_smile:

@hupcza: no, u nás jak kdy jak co, když to jsou prdíci nebo krkance, musím nosit a "vyklepat je", ale když je nervóznější, pomůže taky někdy, že jsme k sobě přitulené anebo jí dám prso a usneme obě :grinning:
19. zář 2010 ve 20:09  • Odpověz
@kovalda: my byli už minulý týden - takže cca ve dvou
beru to i tak, že v tom šátku je prakticky schovaná před lidma, takže pravděpodobnost nákazy je minimální ...
když si vezmu, že manža je denně v kontaktu s plno lidma, je vyšší pravděpodobnost, že dovleče něco on než že na ní někdo prskne bacil v obchodě
19. zář 2010 ve 20:09  • Odpověz
@kovalda teď jsem jukla na tvé album.... nádhera.
19. zář 2010 ve 20:10  • Odpověz
@hupcza
@kovalda a kdyz je v kocare a nikdo se nad nimi nesjlani? Jsem premejslela, ze tam dam plinu, bych zejtra potrebovala taky zase skocit do obchodu, ale asi poslu sestru trajdat po okoli, kde jsou jeste vily a ja tam skocim sama, ale desne blbe se mi nakupuje, jak neni u me.

ja ji v noci taky tulim k sobe, v porodnici jsem ji mela dost zakarpovanou a jednou jsem tak polousla s ni v naruci. Vcera jsem vytuhla pri kojeni, to teda nebylo moc dobry :sweat_smile:

Ja mam dneska nejakej blbej den, vsechno me stve, kojeni me boli, hlavne bradavky, u jednoho nez se prisaje teda skoro brecim, trochu to bylo lepsi, ale uz se to zase vraci zpatky, tak jestli se zase neprisva blbe :rolling_eyes:

@kovalda dneska jsem taky zkousela krcek, je teplej. Ruce pry studeny jsou, rikala PA. Taky je tu segra, tak i mozna z toho jsem nervni, nez se probrala po ranu k zivotu to byla doba a ja uz z toho byla na palici. Taky mi lezla do postele a koukala na malou, prvni chvilku - dobry, ale pak jsem byla jak vztekla fena :grinning:

jinak vam to moc slusi....a super, ze uz sedis :wink: Bejt fyzicky po porodu co nejdriv v poradku je zaklad :wink:

@hupcza: no to je teda blby, me se to taky spontalne rozjelo, ale 24 hodin jsem cekala, to mi nevadilo, proste pockam, kdyz nehrozi nejaky nebezpeci.....ja se teda doma dyl zustat bala, to by taky nebylo asi moc dobry, tady to asi tak nevadilo a priste budu chytrejsi.

Jinak mam hroznou radost z latkovani, novosklady jdou krasne, obcaz prostridam s kalhotkovkou, dneska jsem i prala, kupodivu to uschlo behem dne, jak topime je to lepsi. Tlusty pleny a vkladacky na topeni. Uz mam i nazehleny a naskladany novosklady....

Mno, je mi jasny, ze to je diky prvny euforii a ze to je neco novyho, ale zase tak narocny mi to neprijde....

Taky jsem zkousela satek a zatim nic moc teda, nenacpala jsem ji tam a rvala u toho jak tur :rolling_eyes:
19. zář 2010 ve 21:09  • Odpověz
jezsis, to je roman, pardon :sweat_smile:
@hupcza tak je jeden jak andilek blondatej a druha cerna :grinning: , kouzelny deti :wink: .
19. zář 2010 ve 21:12  • Odpověz
@suik: já do obchodu jezdím v autě a pak si ji šupnu do šátku ...takže nehrozí ....a lézt ti do šátku nepoleze nikdo ..další výhoda ..do kočáru ti leze kde kdo
proč není dobrý, žes vytuhla u koja? ...já to dělám běžně :sweat_smile:
ad látkování - mi to taky nepříjde tak složité, jak se všude prezentuje :wink:
ad šátkování - u ondry i verunky se mi to zpočátku stávalo taky ..nevím, jestli to je tím, že já to neuměla a nebo oni nebyli zvyklí ...no každopádně to pár dní spravilo
19. zář 2010 ve 21:16  • Odpověz
@suik: jj ..kámoška jim říká holišovic black & white :grinning: :grinning: :grinning:
19. zář 2010 ve 21:20  • Odpověz
@hupcza nádherný děti :wink: :wink:
19. zář 2010 ve 21:31  • Odpověz
@hupcza budu opakovat holky, ale krásný dětičky, fakt kouzelný :slight_smile:
jinak šátek zelenkavej nebude, spíš hnědej, pokud objednám jinde a pokud z toho co sem posílala tak moc na výběr barvy nemaj

add nákupy s prckem...chodíme s manžou, on nakoupí já čekám venku nebo naopak....do krámu s kočárem nemám potřebu lézt, až bude šátek, asi někam zajedem ale s kočárem ne ee....zatím mne ani nakupovací mánia nepostihla, džíny které jsem nedopla už dopnu, tak ještě se zbavit těch špíčků které po zapnutí z džín přetékaj a bude to ok :grinning:

jinak jsem neska grogy, dvě hodiny sem česala psa, au moje záda...naštěstí domča neska usíná v pohodě, kdyby se nepoto...což sem odhalila včas, přebalila, nesu ho do košíku a už mu to tam "teklo" znovu....ale ted už chrupe....

tak přeji dobrou noc a těhulkách pevné nervy v čekání
19. zář 2010 ve 21:55  • Odpověz
@kovalda super, že už sedíš, to si dobrá, já takhle brzo sezení bez kruhu nedala.....a na záda opatrně.
pokud má babi lampu, tak super, budeš lampovat a bude ok.
Se studňou držím pěsti
19. zář 2010 ve 21:56  • Odpověz
ad tulení, taky praktikuju, po bytě nechodím v noci fakt néé, sem ráda, že otevřu oči a obsloužím Domču.

jinak stále se přisává, ale mlíčko zatím žádný enormní nástup nehlásí :frowning2: ale tak každá kapka mateřinky dobrá a když si ji nakonec vycucne sám, tak pohoda
19. zář 2010 ve 22:01  • Odpověz
@hupcza: jo, v šátku ji máš. Tak to musím nacvičit vázání :slight_smile:

@alzbeta.hod: děkujeme :slight_smile:
19. zář 2010 ve 22:02  • Odpověz
@antana123 + @lio : díky :dizzy_face:

@lio: no já dopnu vše ..jen jsem zjistila, že je to šíleně odrbané :slight_smile:
ad noční pochody - no já mám pár kamarádek, co to bohužel praktikovaly ...no a ani my jsme se párkrát neubránili ...ale probdělou noc teda neznám ani jednu klep klep

@kovalda: ono to je zajímavé ... šátek komentuje dost lidí, ale nikdo ti do něj nešťourá ....kočárek ti sice semo tamo někdo pochválí, ale zato ti do něj čučí a strkají pazoury násobně více :slight_smile:
do šátku mi vlastně leze jen ondra :slight_smile:
19. zář 2010 ve 22:12  • Odpověz
@suik: taky nevím, jak s tím vycházením ven, každopádně si vůbec nedovedu představit být bez malé :slight_smile: Absolutně chápu tvé pocity, jak vzteklé feny, tak i co se týká bolesti bradavek a tak ... :slight_smile:
Jinak látkovat zatím nemůžu, jak nemáme vodu, tak fakt není dobrý nápad přidávat si věci na praní. No uvidíme, snad se to s tou vodou zlepší :slight_smile:
Je super, že ti látkování jde a těší tě to :slight_smile:, tak si to užívej. Z šátkování nezoufej, však se to naučíš :slight_smile: (já snad taky :grinning:)

@lio: jj, jsem nadšená, že už sedím. Na zádíčka se snažím si dávat pozor, já si myslím, že se mi to ozývá i stresem. Tak snad má babča opravdu tu lampu a budu se nasvěcovat jedna radost :slight_smile:.
Teda, 2 hodiny česat psa, to jsi dobrá :slight_smile:, tak já ti pošlu i toho našeho :grinning:

@suik: přidávám se s dotazem k hupcza, proč je blbý, žes usnula u koja? To já dávám skoro každý den, resp. noc :slight_smile:
19. zář 2010 ve 22:28  • Odpověz
@lio: a díky za pěsti ke studni, taky to modlím :slight_smile:
Takhle s tím kojením těžko říct, kolik si od tebe Domča vycucne. Držím pěstičky na každou kapičku :slight_smile:

@hupcza: je fakt, že ten šátek je takový intimnější a mamina má dítě vlastně na prsou, .... a mimčo je tam zababašené a chráněné. No, je to jasné, u mamky budu trénovat šátkování :grinning:
19. zář 2010 ve 22:31  • Odpověz
@hupcza noci nepochodujeme, ale tulíme a musím nastrénovat zavinování karpování, v porodce se mi to dařilo ale doma se mi z toho dycky vysouká....a včera ho ty packy budily fest....a spal od šesti do desíti a pak ne a ne zabrat...takže byla náročná noc, nakonec sme tulili ale i tak sem se moc nevyspala, ale na chození nemám sílu :slight_smile:
a dyž sem asi potřebovala chodit (Jedna z prvních nocí doma) tak sem se nemohla postavit, takže sem to uhoupávala ze sedu

mažu chrupčit, dobrou holky
19. zář 2010 ve 22:32  • Odpověz
@kovalda no to sem česala jen packy. bo to už byly chomáče a ne packy....a blbě se to mylo, jak sem jako těhu ležela a pak nemohla tak trochu psiska zaostali, ještě mne čeká druhý psisko, to bude horší, je menší a možná víc cuckatější .-)
kolik vycucne Domča nevím, ale dokrmuju pak po půl až hodině, takže něco snad jo, ale ted se nepřisál a já odsála jen asi 40 takže nic moc, uvidíme no......
tak dobrou
19. zář 2010 ve 22:35  • Odpověz
@lio
@hupcza to bych taky neudelala, ja si ji veznu k sobe, nebo se nad ni naklonim, chytnu rucky a sssam. Vetsinou to zabere, zatim.

ja zatim se satkem si netykam, a kocar je pro me pohodlnej, tak dojedu kamkoliv, tady je to hodne i bezbarierovy. No ale zitra chci satek zkusit znova, abych neco udelala a mela ji u sebe.

my moc nechodime ani pres den, chvilku trvalo nez jsme sli navstivit obyvak :grinning: , tam mame mic a to se ji taky libi. Tata ji pusti nejakou vaznou hudbu a to ji krasne uklidnuje.

@hupcza, no jsem se lekla ze na ni lezim :sweat_smile:

19. zář 2010 ve 22:37  • Odpověz
tak manžel furt všem vykládá jak zítra večer mezi osmou a devátou stopro rodíme....a teď jsem pochopila jak to myslel nalil do mě huháče....a ještě mě chce nadávkovat prostaglandinama :slight_smile: podfukář jeden......

mno uvidíme stahy mám furt stejné sem tam nějaké nijaké....zítra ráno kontrola v porodce tak uvidíme...

@hupcza krásné fotečky....jak se Veru usmívá to je boží a velký brácha jaký je frajer
19. zář 2010 ve 22:40  • Odpověz
@kovalda ne nic a to tu potvurku neustále přemlouvám..teda myslela jsem si jak si konec twhu užiji,ale tohle čekání mě ubijí :grinning:
19. zář 2010 ve 22:52  • Odpověz
@kovalda tak to bych taky nedala :unamused: , snad to bude brzo fungovat. Jinak kdybych nelatkovala, tak toho pradla je minimum.

ted se snazim odbourat i ubrousky na zadek - mam teda misku s vodou a do toho namocim normos papirovej ubrousek, ale je toho docela spotreba.

a dneska se mi podarilo skoro odbourat hroznej rev u prebalovani, bylo ji chudince zima, tak jsem ji to vyhrala hezky termoforem, ... mno zatim to prebalovani vyzaduje narocnou pripravu :sweat_smile:

s tim usnutim, ja porad spatne spim, bo se bojim, ze ji zalehnu. v tom si jeste nejsem jista.

19. zář 2010 ve 23:08  • Odpověz
ahoj holky, jak psala lotyna, dítko hodné, ale čas na to reagovat a dočítat není...nechápu jako to :grinning:
Dneska jsem byla opět cvičit na zumbě a musím říct, že dneska přecvičoval chlap, můj bývalý učitel tělocviku,a byl to fakt masakr, dal nám dost zabrat, ale je to paráda, tohle přesně potřebuju. Uvidím, jak to bude dál s mlíčkem, dneska jsem už i víc skákala, prsa tolik nebolely...!!
@trexx25 mně odešla zátka někdy kolem 2hod. v noci (pokud to zátka byla :slight_smile: )a malý se narodil v půlnoci a Apgar měl 7-7-8 (životní funkce mimča)
@hupcza krásné fotky
@kovalda moc Vám to sluší v BN deníku :slight_smile: a super, že můžeš sedět!!!!!
Holky, jdu spát, zítra nakouknu.
Pohlaďte bříška a miminka :slight_smile: Dobrou
19. zář 2010 ve 23:14  • Odpověz
@lio: neboj, prckové odsajou víc než odsávačky :slight_smile: a každá 40 dobrá. V porodce nám říkali i každá 10 dobrá :grinning:

@suik: neboj, malou nezalehneš :slight_smile:
Já taky s malou zatím moc nenachodila. Vlastně až poslední 2-3 dny se můžu tak nějak víc hejbat, ale teď zas ty záda zlobí, tak se taky bojím, abych ji udržela.

@vafle: teda to je kujón, ten tvůj manžel :grinning:, tak ať mu ta prognóza vyjde :slight_smile:

@pet.s: to chápu, že v nemocnici nejsi zrovna úplně nadšená, obzvláště, když jsi takový akčňák, ale aspoň jste holky pod dohledem a snad to brzy vyjde :slight_smile: A aspoň že máš ten noťas a tak ... :.-)
20. zář 2010 v 00:15  • Odpověz
@suik: taky přemýšlím, jak odbourat ubrousky na zadek. Asi zkusím žínku, ...
Jinak malou se snažím mít stále v ponožkách a když přebaluju, házím třeba přes bříško plenku, aby jí nebylo zima, ...

@hanncca: ty bláho, zas zumba, no super. :slight_smile:
Jj, za sezení jsem nadšená, to má člověk hned větší možnosti, už jsem díky tomu trávila daleko více času mimo ložnici :slight_smile:, paráda :slight_smile:
Děkujeme za chválu fotečky :slight_smile:
20. zář 2010 v 00:29  • Odpověz
Mně dnes Žanda nějak divně papá, přijde mi, že přes den jedla nějak málo a teď večer mi zas nějak ublinkává, chůdě moje. Zítra si musím dát větší pozor na jídlo.
No, jdu taky už spát, koukám, že jsem nějak přetáhla. Snad ukecám i dítko, že spánek je dobrej nápad :slight_smile:
20. zář 2010 v 00:31  • Odpověz
Dobré ranko,
ještě kolem 22:00 jsem nadávala s hlavou v míse na huháč....že jsem se na to vůbec dávala...a ejhle od 5 od rána stahy co 5 co 3 minuty........
pomalu se balíme na návštěvu porodky.....ne že by se mi tam už chtělo ale máme kontrolu....a vzhledem k tomu že to máme takovou dálku tak už tam asi i zůstaneme (jestli se to dole nějak pohlo)
doufám že nám dají pokoj a pokoj :slight_smile:
mám číslo na antanu tak pak podám hlášení...
zatím se tu mějte
20. zář 2010 v 07:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.