• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
Dobré ráno, po vzoru antany hlásím stále 2v1 :grinning:
Jsem vzhůru od 5.30 a nejde spát, dala jsem si snídani a jdu to zkusit znovu...
Hned po ránu jsem v ložnici zabila 5 komárů, netuším kde se berou a hlavně mi to moc nehraje do noty, když si tam za týden mám přinést prcka, tak nevím, jestli to vystříkat nějakým Biolitem nebo něčím :angry: :angry: No to jsou radosti...
20. zář 2010 v 07:14  • Odpověz
@vafle Držím pěsti, ať to dobře a rychle dopadne! :wink:
20. zář 2010 v 07:15  • Odpověz
Ahojky holky.
Tak dnešní noc, zase klidná, takže jsem zvědavá na zítřejší KO, jak dopadneme :sweat_smile: :slight_smile: Jestli se to ňák posunulo nebo malej hodil stávku :grinning: :sweat_smile:
Už to vidím, jak tady zůstanu jediná těhule :grinning: :grinning:

@vafle : tak držím palečky... :dizzy_face: :dizzy_face:
20. zář 2010 v 07:47  • Odpověz
Tak jsem zametla celý byt, umyla záchod a koupelnu, pračka se pere, jen ji pověsit a teď už půjdu zkusit dospat to ráno, nevím kde beru tolik energie :unamused:

A pohrála jsem si s tabulkou, kdo ještě zbývá a je nás 11, takže @eliska_v neboj nezůstaneš sama... Přidávám jako obrázek...
Vyškrtala jsem to podle tabulky u kovaldy + @kovalda ještě jsem našla že Anippe a Gazel mají mimi (na jejich fotoblozích), tak jestli si to budeš chtít opravit v tabulce

No a nejvíc se předběhla kuchy :grinning: :grinning:
20. zář 2010 v 08:25  • Odpověz
@discreet : No, tak to náš už fakt moooc neni :sweat_smile:
jj, kuchy předběhla... :grinning: :grinning: :wink:
20. zář 2010 v 08:26  • Odpověz
Ahoj!
poslední těhule tu budu spíš já. dnes jsem byla u dr a už 4. týden stejný nález. nic se absolutně neděje.
20. zář 2010 v 09:33  • Odpověz
@laterna Já jsem taky těhule... zítra termín a nic mi není... :wink:
20. zář 2010 v 09:42  • Odpověz
@discreet hezká tabulka... a koukám že tam jedna chuděrka přenáší?
20. zář 2010 v 09:43  • Odpověz
Dobré ránko :wink: dneska razím do školy tak přeju pěkný den,malý je u babičky snad bude hodný
ad apgar score jsme měli 8-9-10
20. zář 2010 v 09:45  • Odpověz
vafle@držím palce :wink:
20. zář 2010 v 09:47  • Odpověz
ad tabulka no holky už vás moc není :wink:
20. zář 2010 v 09:48  • Odpověz
Dobré ránko,
tak jsme šly spát až ve 2 a malá po tom blinkání hlásila, že má hlad. No, bála jsem se jí dát mlíčko, že ho zas vyhodí, ale brečela mi hlady. Nakonec to dobře dopadlo, nasosala se asi tak akorát a krásně jsme spinkaly asi do 8 :slight_smile:
Já už pomalu chystám tašky na velké stěhování k babičce, tak mám seznamy, co vše s sebou :slight_smile:, snad vezmem všechno důležitý.

@vafle: vida, tak možná huhu zabral, držíme pěsti a těšíme se na zprávičku :slight_smile:

@discreet: díky, při další aktualizaci tabulky je doplním :slight_smile: Ještě 11 těhulek :slight_smile:, tak to se ještě 11x potěšíme zprávičkou o miminku :slight_smile:

@antana123: tak ať ti to ve škole pěkně jde a hezky to uteče. :slight_smile: Malý i babička to pěkně zvládnou :slight_smile:
20. zář 2010 v 10:14  • Odpověz
Dobré skoro poledne,
tak se ještě naposled ohlásím 2v1.... :wink:
Ráno kontrola se stejným výsledkem jako vždy - nic se neděje...takže nástup do porodnice prý dnes nebo zítra....Tak jsem si tam pro jistotu zavolala, kdy a v kolik bych měla přijet, abysme tam netrčeli zbytečně.....No paní mě teda docela rozhodila, když jsem jí řekla kolik mám tt, tak prý jsem měla dorazit už včera....no ale pak teda řekla, ať dorazíme odpoledne mezi 4 a 5 hod. Takže jdu načerpat poslední informace od vás a vyrazíme - nervozita už teda přiznávám na mě padá.... :sweat_smile:
20. zář 2010 v 11:04  • Odpověz
@daja.had Ahojky, zrovna jsem si říkala, jak si na tom, podle tabulky viz nahoře jsi nejdelší přenašečka :wink: A budou ti vyvolávat porod? Nebo císař? Nevíš?
20. zář 2010 v 11:06  • Odpověz
Tak koukám, že je pusto, prázdno....asi si nebudu mít s kým pokecat... :unamused:
Kdyby se tu přeci jen někdo objevil - nevíte, po jaký době dávaj další tabletu na vyvolání, když by první nezabrala? Myslím, že Antana s tím má zkušenost, co?......A jestli manžela pošlou domů, nebo bude moct být se mnou, a čekat jestli se to třeba nerozběhne? No takovejch blbejch otázek bych měla :grinning: ....asi se nechám překvapit, co mě čeká, ono to asi stejně bude v každý porodnici jiný... :slight_smile: :wink:

20. zář 2010 v 11:10  • Odpověz
@daja.had držím palce!!!
20. zář 2010 v 11:10  • Odpověz
@daja.had Mám přesně ty samé otázky, taky bych chtěla, ať tam manža zůstane, bo bude akorát pořád jezdit tam a zpět :confounded: Ale já ti neporadím... musíme počkat na zkušenější rodičky :grinning:
20. zář 2010 v 11:12  • Odpověz
@discreet Jééé ahojky, aspoň jedna duše se tu objevila :slight_smile: No snad vyvolávat......ale uvidíme jestli si ta naše slečna do toho všeho nechá kecat.....snad jí ta tableta přemluví :grinning:
20. zář 2010 v 11:12  • Odpověz
@discreet no přesně tak, taky bude jezdit tam a zpátky...máme to 3/4 hodinky cesty...tak si říkám a doufám, že kdyby zabrala hned první tableta, že by tam snad mohl počkat - no otázka je, jak dlouho to může trvat :sweat_smile:

@hanncca díky! ty bys mohla poskytnout nějaký informace z porodu, ne? :wink: :slight_smile:
20. zář 2010 v 11:18  • Odpověz
@daja.had No s dojezdem to máme podobně, tak bych ho nerada honila tam i zpět, težko říct...
Dala jsem si vařit hřibovou polívku, tak snad se povede :wink:
20. zář 2010 v 11:34  • Odpověz
@daja.had tééda ty už musíš být taky z toho bříška na nervy, viď. snad to dobře dopadne. já když měla minulej porod vyvolávanej, tak poslali manžu domů a mě řekli ať ho zavolám až když už se fakt něco dělo, tzn. začínaly ty nejveselejší kontrakce. ale to záleží asi taky hlavně na porodnici a na tom, kolik je tam zrovna rodiček.
20. zář 2010 v 11:41  • Odpověz
čauky

@suik: a jo ..já myslím, že na tohle funguje instinkt ..jako manžovi, když byl večírkovat jsem samo nedovolila s ní být v posteli - instinkty přebije alkohol ..ale za normál stavu to je myslím v poho :wink:
u nás je teda z bezbariérovostí dost problém ..no a s kočárem a ondrou neudělám nákup - není volná ruka :slight_smile:

@vafle: díjk ..už začíná bý usměvavá - to je hodně příjemné ..ondra byl takový pořísný:slight_smile:

@suik +@kovalda: já vlhčené používám minimálně ..jde pod vodovod ...je to efektivnější, levnější ...a veru je v teplé vodě spokojená
@hanncca: díjky :slight_smile:
20. zář 2010 v 11:52  • Odpověz
jinak asi vytočím stále těhotné - já měla od půl4 kontra po 5 minutách - děloha se zavinuje
dula i mamka mě varovaly, že u druhého to bolí jako prase ....a měly pravdu ...regulérní kontrakce, klečela jsem u mísy a sbíralo se mi na zvracení ...ale jen sliny a žaludek makal přesčas
noc plná vášně
naštěstí veru se vzbudikla na papání jen 2x
20. zář 2010 v 11:55  • Odpověz
@daja.had: ahojky :slight_smile: Teda panečku, to byl kvapík. Tak na tebe budeme moc myslet a těšit se, že už budeš mít také miminko :slight_smile: Neboj se ničeho nic (to se mi to říká, já vím).
20. zář 2010 ve 12:11  • Odpověz
@daja.had: no, co jsem tak zaregistrovala, tak druhou tabletu většinou dávají druhý den. A jestli tam manža zůstane, to by mělo být asi na vás :slight_smile:. Každopidně je to taky dost o tom, jak to je připravené "tam dole" :slight_smile:
20. zář 2010 ve 12:22  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: Tak u nás stále nic :angry: Zítra jdem ráno na kontrolu,tak uvidíme jestli si nás tam už nechaj.Ted vařím gulášek,mnamky,mnam :dizzy_face:
20. zář 2010 ve 12:25  • Odpověz
@hupcza: ježíši nestraš, už takhle si říkám, jak přežiju druhé těhotenství s vidinou, že už vím, do čeho jdu (porod) a ještě představa bolestivého zavinování dělohy, ... :astonished: :astonished: :astonished: No, já jsem narozená jako 3. a mamka říkala, že teda fakt síla, ...
20. zář 2010 ve 12:26  • Odpověz
@eliska_v To je stejné jako u nás.Taky žádné bolesti a poslední tu stejně budu já :angry:
20. zář 2010 ve 12:26  • Odpověz
@hupcza: koukala jsem ti na fotečky, ty jsou fakt jak den a noc :slight_smile: Ale oba krásní a šikovní :slight_smile:

20. zář 2010 ve 12:27  • Odpověz
@daja.had to bych mohla, ale já měla spontánní porod, navíc o něco dřív než bylo v plánu a manžela jsem tam neměla a nechtěla mít....
20. zář 2010 ve 12:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.