• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@kovalda no dole není připraveno právě zatím nic :unamused: .......teď mě tak napadá, jestli mě k něčemu vůbec tablety budou! Působí i na otevírání nebo jen vyvolávají kontrakce??? To by v mým případě jaksi nestačilo....
To bude ještě zajímavý :wink:
20. zář 2010 ve 12:41  • Odpověz
@r.m: už všechny finišujete :slight_smile:. Vydrž :slight_smile:
20. zář 2010 ve 12:42  • Odpověz
@daja.had: no, ta tableta právě připravuje ty porodní cesty, změkčuje a tak ....
20. zář 2010 ve 12:50  • Odpověz
Ahojky holky.
Tak mi začala odcházet hlenová zátka!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: A celý den bolí podbříšek jako na MS, tak jsem fakt zvědavá a chvilkama i nervózní :slight_smile:
20. zář 2010 ve 12:55  • Odpověz
@eliska_v a ty máš zítra KO, že? Tak uvidíš, třeba se to rozjede už dnes a KO už nestihneš!!! Držím palce!!
20. zář 2010 ve 13:00  • Odpověz
@hanncca : jj, zítra okolo 10 hod jdu na KO, tak jsem zvědavá... No kdyby se to rozjelo už dneska, tak bych byla ráda :wink: Ale uvidíme... :slight_smile: Děkuju..palečky potřebuju držet i tak! Začala jsem být dost nervózní :sweat_smile:
20. zář 2010 ve 13:01  • Odpověz
@kovalda: no já nevěřila, když mamka říkal, že u toho normálně brečela bolestí ...už věřím
a dík :slight_smile:
20. zář 2010 ve 13:02  • Odpověz
@daja.had já byla taky zavřená na sto západů a totáč nepřipravená dole....tablety zabrali po 3 dnech....ale já měla čas, byla sem teprv v TP a nic nehrozilo kvůli čemu mimi museli tahat hned ven, proto to takhle trvalo, jinde dávaj celou tabletu, nebo ráno večer.....uvidíš....držím palce
20. zář 2010 ve 13:03  • Odpověz
@eliska_v No vidíš,tak to je super.Jak jsem řikala,já tu zůstanu poslední :angry:
20. zář 2010 ve 13:04  • Odpověz
@r.m : Tak ono to ještě nic neznamená... :slight_smile: Uvidíme...ale poslední tu nezůstaneš! :slight_smile:
20. zář 2010 ve 13:06  • Odpověz
@eliska_v to Ti věřím, že jsi nervozni. Mě odešla zátka někdy v půl 3 ráno (teda to jsem to zjistila) a byla jsem na to sama, manžela jsem nechala spát :slight_smile: až do půl 6..takže to bylo docela síla...ale uvidíš, že to zvládneš!!! Držíme pěstičky i s Míšou!!!!
20. zář 2010 ve 13:11  • Odpověz
@lio díky! Tak u mě už to fakt asi tolik dní nenechaj :wink: Kéž by to zabralo brzo...

@eliska_v to je bezva! už se to k něčemu chystá...tak třeba nás ještě předběhneš :wink:
20. zář 2010 ve 13:11  • Odpověz
@eliska_v moc na tebe budu myslet
20. zář 2010 ve 13:14  • Odpověz
@eliska_v a neboj, nervozní jsme tu teď minimálně dvě :wink: Já už jsem na tom tak, že snad ani klystýr nebudu potřebovat :grinning:
@daja.had no tak dlouho ne, tak ti drzim pesti
Holky děkuju... No uvidíme co z toho bude :wink:
20. zář 2010 ve 13:16  • Odpověz
@hupcza uuuu, au au

ja jsem prvni noc manzela taky vyhnala, pac si trochu dal, druhou noc byla mezi nama, ale pristihla jsem ho obcas s loktem u jeji hlavicky, tak jsem si ji dala k sobe na druhou stranu, mam tam kus zdi, tak je v bezpeci, ale mam ji v rychlozavince, jsem jistejsi, takovej buchel fakt nejde zalehnout :sweat_smile:

a uz satkujem, kriz s kapsou se mi asi moc nepovedl, blbe se mi ji neslo, a prisla mi dost zkroucena, asi jsem to spatne uvazala a ta kapsa venku byla povolena :rolling_eyes: , ale kolibka je perfektni!!! Uz chrupe. Ale nez se odvazime ven, bude to cvhilku trvat....

tak s ondrou a kocarkem to musi byt narocny....berlin je ale nadherne bezbarierovej, autobusy, sbahn a i ksefty, pokud to nejsou maly kramky. v par jsem i objevila prebalovaci pult :confused:

@kovalda, @hupcza: ja mam vlhceny jen jako nouzovku, na kohoutek si jeste netroufam, mam tam priprvanou takovou vanicku s horkou vodou a bud do toho namocim papir a vyhodim, nebo ikea zinky, vzdycky rozek, na tri ji etsinou umeju....jenze pak zacne curat, kadit, tak natrikrat a ja pod ni nestacim davat ty rucniky....plenu mam uz samo pryc :grinning:
20. zář 2010 ve 13:44  • Odpověz
@daja.had
@eliska_v holky budu na vas myslet :wink: tfuj tfuj
20. zář 2010 ve 13:45  • Odpověz
@eliska_v Super, třeba ses dočkala, mě zátka asi odešla minulý týden a pořád nic :angry:
Už jsem na nervy z dotazů "ještě nic?" a to nepřenáším :astonished:
20. zář 2010 ve 13:49  • Odpověz
hojda,
tak včera to bylo u našich fajn, párkrát teda na návštěvě měl Adámek nějákou připomínku, ale hysteráček si nechal až na doma :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Cestou zpátky jsem vyzvedla kámošku, tak jsme se krásně prošly. K ránu jsem si ho vzala do postele, vytuhla jsem, že se mi i sny zdály, takže nevím jestli ho mezitím psí sestřička řádně neumyla :grinning: . Tak vás jdu dočíst
@hupcza : to je hezký, jak má rád sestřičku :wink:
@trexx25 : neporadím, mě neodtekla tak že by nějáká změna?
@suik : tak super, že jsou fotky zachráněný :wink:
aha tak vás dočtu až navečer, prý jdem na zahrádku na točený :grinning: hm jak kdo, že :grinning:
20. zář 2010 ve 14:02  • Odpověz
Hezké odpoledne,

tak už jsme všichni spolu a doma :slight_smile:
Moooc všem děkujeme za gratulace. :slight_smile:
20. zář 2010 ve 14:31  • Odpověz
@kuchy Vítej doma, krásná fotečka!
20. zář 2010 ve 14:33  • Odpověz
@kuchy vítejte doma
20. zář 2010 ve 14:36  • Odpověz
@kuchy vítej doma! Krásná fotečka, ať se vám daří! :dizzy_face: Tak se krásně prostřídáme :slight_smile:
My za chvilku vyrážíme na vyvolávání...takže se tu holky mějte krásně, díky za podporu a když to dobře půjde, tak snad do rána písnu Kovaldě dobrý zprávičky :dizzy_face:
přidala sem pár foteček do albíčka kdo chce juknout
@daja.had good luck
20. zář 2010 ve 14:37  • Odpověz
@daja.had : držíme pěsti :slight_smile:
20. zář 2010 ve 14:37  • Odpověz
@eliska_v: jé, tak ses dočkala, gratulka, držímě pěstičky :slight_smile:
20. zář 2010 ve 14:43  • Odpověz
@kuchy vítejte doma :slight_smile: krásná fotka, moc Vám to sluší !!!!
20. zář 2010 v 15:10  • Odpověz
@hupcza: no teda, tak porod legranda, svinutí legranda ... ještěže ty prckové za to stojej :grinning:

@suik: ty jsi dobrá s tím šátkováním. Nemáš odkazy na youtube na kolíbku? Chci u maminy taky teď natrénovat a začít nosit aspoň doma :slight_smile:

@beru3nek: jj, Adámek je evidentně společenský tvor, který se na návštěvách chová slušně :slight_smile:

@kuchy: jů, vítejte :slight_smile: Moc vám to sluší

@daja.had: na zprávičku se budu těšit :slight_smile:
20. zář 2010 v 15:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.