• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
všem těhulkám drží Dominiček palce a to doslova, viz foto
20. zář 2010 v 15:39  • Odpověz
@beru3nek koukám, že Adámek je na návštěvách za slušňáka a hysteráky nechává až na doma. Míša naopak, doma je zlatíčko, tak to všem říká, jak je hodnej, ale jakmile jdeme na návštěvu, tak se tam do toho pěkne opře a řve :slight_smile:
20. zář 2010 v 15:42  • Odpověz
@lio Jééé to je od vás hezký, palečky budou potřeba :wink:
20. zář 2010 v 15:52  • Odpověz
Ahojky holky,prominte že vam sem lezu.Ale kdysi jsem u vás zahlídla,že používate jakysi ,,krizovky,,Chtěla bych se zeptat zda by šli použít i u synka/máme strašny nástupy do školky-brek a stekaní.A tam probrečí cely dopoledne/Myslíte si že bych mu to mohla dát,aby se mu malinko ulevilo a neměl takovy stres z tý školky?A jak se hlavně jmenují.Děkuju moc :slight_smile: :wink:
20. zář 2010 v 16:14  • Odpověz
@kuchy: čauky - pěkná trojka :slight_smile:

@lio: maskáčové dipky jsou teda frajerské :slight_smile:
20. zář 2010 v 16:17  • Odpověz
@ivaneckaaaa jasně i pro děti jsou bachovky vhodné, jukni sem http://www.bachovaterapie.cz/deti.php , jinak krizovky jsou Rescue remedy , nebo na strach ze školky je třeba Kejklířka skvrnitá - Mimulus ale myslím že nákupem krizovek nic nezkazíš a jsou pro široké použití, hlavně i pro děti bezpečné
20. zář 2010 v 16:22  • Odpověz
@hupcza vid:grinning:
20. zář 2010 v 16:23  • Odpověz
jj, už jsem se nemohla dočkat domů....jinak moc za přivítání děkujeme... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

@zvirka: Ahojky, víš,že jsme se nakonec v porodnici potkali :wink: Viděla jsem tě tam i s klukama...měla jsi pokoj naproti váze :grinning: a sesterně, šla jsi domů, tuším v pátek:grinning:
20. zář 2010 v 16:25  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
doufam, ze se mate vsechny fajn....koukam, ze se tu drzi palecky k prichodum novych miminek...toz to i my teda budem drzet, to da rozum! :wink:
20. zář 2010 v 16:39  • Odpověz
@kuchy ty jo ale po třech dnech a doma, tichá závist :slight_smile:
20. zář 2010 v 16:41  • Odpověz
20. zář 2010 v 16:42  • Odpověz
@lio Dominiček je úžasnej :slight_smile: moc krásné fotky!!
20. zář 2010 v 16:45  • Odpověz
@lio ....jak to jde s kojenim? Jsem zaznamenala zase nejake uspechy...jste sikuli :wink:

@hanncca ...my na navstevy zatim nikam nechodime....ale je mi jasne, ze by to vypadalo jako u vas....

Ale paradni vec...segra dorazi pristi mesic znova, tak uz se mooooc tesim :slight_smile:
20. zář 2010 v 16:55  • Odpověz
@safryy :slight_smile: já navštívila nějaké kámošky a některé byly u nás doma, ale vždycky se Míša předvedl jak umí řičet :slight_smile: a já ho přitom tááák chválila... Super, že Ti přijede ségra!!! :slight_smile:
20. zář 2010 v 16:58  • Odpověz
@daja.had:držím palce
@eliska_v tak třeba už :wink:
@kuchy:vítej doma
20. zář 2010 v 17:00  • Odpověz
jinak ve škole masakr vyfásla jsem uniformy na praxi matika byla obstojná hned jsem byla zkoušená a na jinné předměty mám domluvené zkoušky tak snad to zvládnu
20. zář 2010 v 17:00  • Odpověz
@hanncca ....Verunka rve, kdyz nedostane napapat okamzite....to je cirkus jak hrom a kazdou chvilickou co se to natahuje (prebalovani treba) jeci o nekolik dB vic nahlas a vypnout se to neda :grinning: Tak se obavam, ze bych musela celou navstevu prokojit.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@antana123 ...ahojky..to je hnus teda...prvni den a uz zkouseni....se pomatli ne? :stuck_out_tongue_closed_eyes: No ale hlavne, zes prezila ve zdravi....jak to slo Simonkovi s babickou? :slight_smile:
20. zář 2010 v 17:07  • Odpověz
@lio: jé, hezky držíte palečky :slight_smile:
20. zář 2010 v 17:09  • Odpověz
@safryy ahojky prý byl hodný dlouho spal v kočárku pak papali a zvládli to malý mi tady ted parádně třepotá ručkama a kdyby jsi viděla ty super šatičky na praxi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: budu vážně sexy dlouhé jsou až po kotníky :grinning: :grinning: :grinning: budeme zkracovat
20. zář 2010 v 17:09  • Odpověz
@safryy a zkoušení bylo z iracionálních rovnic a docela mi to šlo spočítala jsem to sama
20. zář 2010 v 17:10  • Odpověz
@kovalda, @hupcza:na zadeček nastříhat perlan - koupí se ve zdrav potřebách - je to viskoza a jenom namočit do vody - lakala by mne ta myšlenka strčit malou pod vodovod ale nevím jak jí drzet ? Poradíte nějakej úchop??? A vysvlíknout totál vsechno nebo jde nechat bodýčko??? :slight_smile:
20. zář 2010 v 17:16  • Odpověz
@antana123 ...no teda...tak asi aby jste nevzrusovaly pacienty :grinning: Jeste by se jim tam pak libilo a nechteli by odejit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
No sikula....ja bych se na to musela nejdrive mrknout....asi bych si trhla ostudu....
Simonek je sikulka....me to decko spalo v kocarku jen jednou :fearful: A dneska je cely den nejaka nespava....poprve co ji mame dneska porad jen cuci a vyzaduje pozornost ve forme hustani nebo tulinkovani...jindy proste popadla prso....napapala se do plna a spala...uz chapu stavy rennu :grinning: Dneska jsem se malem nestihla ani vycurat....natoz nejake vareni nebo uklid. Tedka mi spi uz asi 10min a dopoledne spala asi 2h....ja jsem uplne odpadnuta :pensive:

Ad omyvani zadecku....pouzivame takove...no ted to ctu....neco jako co pise jennymaresova akorat ze to kupuju uz nastrihane :slight_smile: Pod vodovod mam strach a navic...ehm....tady bych ji nemela jak omyt pod vodovodem....bud pod horkou nebo ledovou :grinning: Ach ti prdli anglicani.....
20. zář 2010 v 17:26  • Odpověz
@kovalda ...ahojky...jsem se chtela zeptat....uz jste delali Zanetce ty obtisky nozicek ci rucicek? Jsme totiz uplne na to zapomneli a koupili to az vcera....tak snad to dorazi co nejdrive. Koupili jsme sadu na odlivani....pry z toho jde udelat az 6ks....no jsem zvedava....ale uz nam porostla, tak me to desne mrzi, ze nebudem mit uplne cerstve malinkate tlapicky....ale neva no....pokud se zadari tyhle, budu taky mega stastna. Ale predtim byla takova splachovaci....ted nevim jak to s ni provedem....furt sermuje tlapkama kdyz je vzhuru :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. zář 2010 v 17:28  • Odpověz
@safryy náš teda miluje kočár jinak nespí vůbec pořád pozoruje ruce nebo to co mám na stěnách a nebo kulí očka na mě :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. zář 2010 v 17:29  • Odpověz
@safryy: jé, vy taky krásně držíte palečky :slight_smile:
Super, že to vyjde a ségra zase dorazí :slight_smile:

@antana123: hned jsi byla zkoušená? :astonished: :astonished: :astonished: Ty bláho, jak jsi to zvládla?

@lio: gratulace Domčovi k 1 měsíci :slight_smile:
20. zář 2010 v 17:32  • Odpověz
@lio : jj :grinning: ,jsem úplně ready.... ještě jsem neměla čas dnes zastavit...jsem jak rozjetý vlak....ale jsm ráda...

Porod byl super :grinning: :grinning: :grinning: , příjem ve 20: 00....než se vypsaly papíry bylo 21....21: 45 půl tbl. na přípravu , tak jsem po loňské zkušenosti z 12h porodem poslala manžu domů spát :wink: a za hodku jsem ho otevřená Z 0 na 3 volala r :grinning: aději zpět...
Bylo zároveň se mnou dalších 5 porodů zároveň, kontrakce byly do zad jako loni,ale už jsem věděla jak na ně...tak jsem si je v tichosti s manžou a rádiem na baloně užívala a nechala PA ať se věnují potřebným........kolem nás se totiž hysterčilo o 100 šest...maminky volaly o pomoc a ,že rodit nebudou , bučely....a tak podobně....tak nám stačilo poslouchat. :slight_smile: ..K nám Pa vždy přišla na kontrolu,jak se otevíráme...a šlo to hooodně rychle, pak jsem si pro urychlení nechala píchnout vodu....skoro nic tam nebylo a hlavička už byla skoro u vchodu a za necelé 4,5h se šlo na tlačení, bylo to teda na víc tlačení a kontra než Matýsek,ale za odměnu bez por.zranění, nástřihu a to šel malý na supermana...s ručičkou na hlavě :grinning: ....mám jenom jeden malý steh, kvůli varixům na konečníku...ale hned po porodu jsem vstala a šla prostě čůrat...tak se mi dětská sestra smála, že jsem dračice a od té doby jsem se v porodce nudila a těšila domů,nebolelo mě skororo nic.... jen jsme se museli rozkojit...odžloutnout a taaak....jen jsem porodila, vysoký TK byl tatam.....
Mě prostě těhotenství a hlavně poslední měsíce ...nesvědčí...porody mi jdou lépe , dokonce i bez plánu a epina...tentokrát jsem měla prostě štěstí :grinning: :grinning: :grinning:
20. zář 2010 v 17:34  • Odpověz
@kovalda no byla jsem druhá tak jsem to občíhla jak to počítá ta předemnou a bylo :wink:
20. zář 2010 v 17:35  • Odpověz
@safryy: nee, otisk jsme ještě nedělali, vlastěn asi druhý den funguju teprve tak nějak normoš a teď pojedeme k mamině, takže až nejdříve až se vrátím. Ale i tak budou úžasné :slight_smile:
20. zář 2010 v 17:38  • Odpověz
@kuchy: ty bláho, tak super porod :slight_smile:

@antana123: jsi prostě dobrá, tak se pochval :slight_smile:
20. zář 2010 v 17:51  • Odpověz
@hanncca děkuji, já mu to ale vyřizovat nebudu, aby mu ten nosík nerostl nahoru :grinning:
@safryy heye úspěch je že se DOmča stále přisává, a tahá, otázkou je, kolik a jelikož už nic víc neodsaju, tak z toho mám mírnou "depku", že nevím kolik toho vysaje, nicméně hodku potom vydrží než řve hlady a to dokrmím. Zítra mne bude dr zpovídat kolik dávám umělýho kolik svýho....to sou dycky otázky..mno jo no...
@jennymaresova já se taky bála úchopu, ale už v tom mám takovej grif, že jdem umýt prdelku oblečení, vykasám bodíčko a omyju prdelku, poradit úchop...no ehm nevím jak to napsat srozumitelně....
já zase nemám grif v koupání, ale pod sprchu jen zadeček zvládám bravurně :slight_smile:))
@antana123 týýý jo 3 týdny po porodu veškole....máš můj obdiv...a šímonek to taky pěkně zvládl s babičkou, šikulky
20. zář 2010 v 17:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.