• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@kovalda děkujeme, máme prvnoměsíční narozky .-) zdrhlo to :-/
20. zář 2010 v 17:56  • Odpověz
AKTUÁLNÍ FOTO: :slight_smile: A takhle ted Tobíšek spinká vedle mě a NTBku, za chvilku přebalíme jdeme kojit :slight_smile: Zase máme sladkého blonďáčka....okukovala ho půlka porodnice :grinning:
20. zář 2010 v 17:58  • Odpověz
@kuchy super porod
20. zář 2010 v 17:58  • Odpověz
@lio : gratulujeme k měsíčninkám:grinning:malej je hezounkej :wink:
20. zář 2010 v 17:59  • Odpověz
@kuchy no váš blondáček je taky rozkošnej, děkuji :slight_smile:
20. zář 2010 v 18:01  • Odpověz
no, světlovlasatí se prý rodí málo....loni měl Maty ještě světlejší vlásky...mě se hrozně líbí ty tmavovlasatý miminka.... :grinning: Ale ze dvou blondýnů to asi nejde.... :slight_smile:
20. zář 2010 v 18:03  • Odpověz
@kuchy jj málo ale zase jim prej na stopro zůstane ta barva, což u tmavovlasých neplatí, manža byl blondáček jako malej...tedy světlovlasej, ted je jak uhel a já byla jak dominiček, je mou přesnou kopií říká mamča...akorát pusinku nemá mojí :grinning:
20. zář 2010 v 18:06  • Odpověz
@kovalda ty tvoje komentáře u fotek sou boží, ta modlitba mi fakt nenapadlo, sem uplně vybouchla smíchy :grinning: :grinning:
20. zář 2010 v 18:09  • Odpověz
@kuchy: jé, ty bláho, blonďáčků se fakt moc nerodí. Nám už Žanetka světlá :slight_smile:
Máš Tobího krásnýho :slight_smile:

@lio: díky :slight_smile:, no mne to napadlo hned, když jsem viděla ty sepnuté ručky :slight_smile:
20. zář 2010 v 18:27  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

jsem tu na skok než půjdu koupat zvěřinu :grinning: vesele trajdáme venku, doma vše super, jsme krásně sehraní a zvládáme to bez taťky :slight_smile: :slight_smile: stíhla jsem dnes vyprat a pověsit to ven a upekla jsem sekanou s br. kaší :slight_smile: jsem ráda, že nám aspoň teď počasí přeje :sunglasses:

@kuchy jééé takový miminko jsem ještě neviděla :dizzy_face: :dizzy_face: ten je opravdu krááásný blonďáček :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a porod jsi měla taky dobrý :slight_smile: holt my druhorodičky :grinning: :grinning:
Tomáš je teď taky blond, ale narodil se jako černoušek...jsem zvědavá, jestli zesvětlá i Radim :grinning:

@lio ten měsíc teda utekl...závidím, že už budete mít za chvilku po šestinedělí :slight_smile:

nějaká nová miminka?? koukám, že tabulka asi neni aktuální, co? :slight_smile:

jo a zeptám se, kdo měl nástřih, jak zvládáte kýchání??? já se vždy bojím kýchnout a dole to vždy tak škubne, že se bojím, aby se mi neporanili ty stehy :confused: :confounded:

20. zář 2010 v 18:51  • Odpověz
tak vás jdu zas dočíst :wink:
měli jsme mega prochajdu, že se mi z ní udělal i puchýř. Teda ona by tak dlouhá nebyla, kdyby v naší vytipovaný hospodě byla otevřená zahrádka :unamused: Stavili jsme se na obědo véču, tak to bylo super. Adámek spinkal ukázkově celou dobu až před barákem začal pok'nourávat.
@suik : já teda taky nikam nevyrážím dýl než na dvě hodinky, já zas nevím, jak bych ty moje mega kozy schovala :grinning: Dneska jsme to měli vypočítaný na minutu, dojížděli jsme a kozlík se už budil :grinning:
@kovalda : tak snad to čištění studny pomůže :wink: Sluší vám to v novinách, jo jo jste kočky :wink: Užijte si to u babičky :sweat_smile:
@daja.had : držím pěsti :slight_smile:
@kovalda : taky máme potničky, a stále jsem nevychytala jak oblíkat :confounded:
20. zář 2010 v 18:53  • Odpověz
@safryy to je hezká fotečka :slight_smile:
20. zář 2010 v 19:05  • Odpověz
@kuchy krásný miminko :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
20. zář 2010 v 19:06  • Odpověz
@kuchy Krásnej blonďáček a super porod!
20. zář 2010 v 19:36  • Odpověz
@ojo: ahojky, tabulka je poměrně aktuální :slight_smile: Nová miminka holt teď nejsou :slight_smile:

Mám zprávu od DAJA.HAD:

Ahojky, tak se u mě stále nic nechystá. V 9 mi přijde dát doktor první tabletu. Ráno koukne, jestli se něco děje, nebo dá další. Všechno je prý O. K., takže to vypadá, že s ničím spěchat nebudou. Váhu odhaduje 3,6 kg plus mínus půl kg, tak radši přeměřovali pánev.
20. zář 2010 v 19:45  • Odpověz
@beru3nek: no tak to jste pašáci, takovou velkou vycházku :slight_smile:
S tím oblíkáním mne jde hlava kolem, zrovna přemýšlím, do čeho Žandu zítra oblíknu na naši první poradnu :confounded:
Potničky docela mizejí po potření Bepanthenem, tak aspoň že tak. Když ona má ruce ledový, nožky trošku studený i pod ponožkama a celý ostatní tělíčko je teplý. TAk bude asi zimomřivka po tatínkovi.
20. zář 2010 v 19:49  • Odpověz
@antana123: teda to jsi frajerka ...já mám i maturitu z matiky a to bych už nedala :sweat_smile:
je fajn, že šíma to zvládnul

@jennymaresova: no já mám takové bezva žíny (máme prodává zdravoťák)..ale nějak to nepoužívám ..ruka a voda mi jsou bližší :slight_smile:
držím ji rukou pod tělíčkem (to jakoby leží na zápěstí) ruka vede pod jednou rukou a v dlani držím opačné ramínko ..a šup s ní pod vodu ...bodýčko nevyslíkám

@safryy: a jo ..tak to asi realizovatelné u vás nebude, když máte na každou vodu sólo kohoutek :sweat_smile:

@kuchy: tak to je pohoda ...já si taky libovala do dneška ...od té noci mi je zle jak psovi
20. zář 2010 v 19:56  • Odpověz
@lio: tý jo ..fakt to letí ..gratulece k prvnímu měsíci

@kuchy: jj ..ty vlasaté miminka budí pozornost bez ohledu na barvu :slight_smile:
ondra byl taky tmavší (sice ne jako veru, ale byl) a jaký je šimlík teď ..jsem zvědavá, co vyleze z té naší cigošky :slight_smile:
20. zář 2010 v 19:59  • Odpověz
Nazdar holky, tak hlásím že u nás pořád nic :wink: Zítra jdu zas na kontrolu, tak uvidíme, jestli to bude vypadat na nějakou brzkou změnu, ale spíš to moc nevidím, vůbec nemám pocit, že by se měla chtít malá narodit :grinning: Počítám, že odhad pana doktora ze začátku těhu, že on to vidí na začátek října, nebyl asi úplně mimo :grinning: Tak si ještě užívám poslední chvíle jen s 2 dětmi, v sobotu jsme měly s Andulkou soukromý výlet do zoo, fakt jsme si to užily, vůbec mi nedochází jak už je veliká a čemu všemu rozumí, fakt to bylo moc prima!

Jinak gratuluju všem novým mamčám, zaregistrovala jsem Kuchy už s miminkem, tak moc blahopřejeme a spoustu lidí v očekávání porodu, tak držím palce!!!!

Zas letím, musím ještě vyžehlit a nachystat babičce věci na hlídání Johanky, to mě na mém čekání na porod krapánek prudí, neb babičce (mojí mámě) už se zjevně moc hlídat nechce a to většinou hlídá jen jednou týdně když jdu na kontrolu.....
20. zář 2010 ve 20:25  • Odpověz
@suik : taky mám jednu bradavku pěkně bolavou, že i vykviknu jak se přisaje :frowning2:
@hupcza : Verunka je vlasáček, fakt jak to dětáťko z tý doby ledový :wink: jak už vnímá ty hračky a usmívá se, no super. Velká holka je to :wink:
@suik : u nás taky většinou přebalování doprovází řev :frowning2:
@kovalda : u nás je to to samé, přes den jí málo a k večeru se nadlábnul jak prasátko, takže nahodil gejzírem mě i sebe, to není tím, že jíme něco špatně ale že se přecpou, neví kdy mají ještě dost broučci :unamused:
@vafle:jé super, něco se děje koukám :wink:
20. zář 2010 ve 20:44  • Odpověz
Nam dneska odpad pupek, jupi, jeste se zatahnout a muzem koupat, tesim se na to jak mala :grinning:

no u nas je ta koupelna dost nesikovna, prebaluju v loznici a nez bych ji donesla zpatky, tak bych byla dvakrat zesr....a a pocurana.
to si tu vodu radsi donesu k sobe...

@safryy: no ty jejich kohoukty jsou neco a jeste jsou tak nizko, ze tam ani nenatocis vodu do lahve.

@kovalda, na youtube nemam, teda jen toho pana, co vazal kriz s kapsou, ale ten mam v notebooku, a nemuzu ho ted zapnout.
ale super je to nafoceno na facebooku, ted mi ale nejde vlozit odkaz, ale jsou www.isatky.cz

jsem moc rada, ze mala je v tom spokojena, me ale docela z toho bojej zada, tak nevim jestli vazu spatne a taky si neprijdu tak pruzna....vzdala jsem prani plen, pac to bude laborovani a jeste musim vylovit separacky, pac ty se mi schovavaj v te gume u bubnu.

@beru3nek ni ta moje spi jak zabita, dneska jsme pretahli, ne ze bychom byli tak dlouho venku, ale nez jsme se pripravili a tak, tak uz to bylo.

20. zář 2010 ve 20:48  • Odpověz
@beru3nek jj, taky knucim, ted jsem zjistila, ze z jednoho prsa toho moc netece :fearful: a z rovna z toho co tolik neboli
20. zář 2010 ve 20:50  • Odpověz
tak jsem měla rozepsanou zprávu a vypadlo mi to :frowning2:
@kuchy: vítej doma, krásná rodinka :wink: a čtu úžasnej porod, tak super :wink:
@hanncca : jo jo, herec asi po pradědovi bude :wink:
@safryy : já radši už přebaluju po koju, kvůli řevu. Jak má hlad, tak je to konec :unamused:
@antana123 : to jsou teda máklí ty učitelé u vás, ještě z matiky. No fuj. Chudáku. Tak to já bych měla hned kuli do sbírky na přivítanou :grinning: Tak paráda, že to Šimonek s babi zvládli za jedna :slight_smile:
20. zář 2010 ve 21:17  • Odpověz
@beru3nek: dík

ad přebalování - tak u nás v naprostém klidu ..beká výjimečně
zpočátku bečela u masáže ..ale za tři dny tomu přišla na chuť :slight_smile:
20. zář 2010 ve 21:21  • Odpověz
@kuchy : krásnej blonďáček :wink:
@ojo : super, že bez taťky takhle zvládáte. To já si to se dvěma teda neumím zatím vůbec představit :astonished:
@kovalda : jestli bude zítra teplo, tak dám jen zavinku a lehkou deku. Jo bepanten na potničky, tak to zkusím teda. No kdo ví, co to má chudáček, když mamča vytuhla, tak jestli ho neopusinkoval náhodou pejsek :grinning:
@lamia : tak Třetislavka má ještě čas, tak si chce ještě u mamky asi chvíli pobejt, nebo si chce užít ještě klidu bez akčních sestřiček :grinning:
@suik : zákon schválnosti s těma prsama, co. Mažeš to něčím? Já zatím ne, ale asi začnu. Po tom bepantenu by to chtělo asi pak opláchnout, co.
20. zář 2010 ve 21:28  • Odpověz
tak všem mamčám přeju aby ta dnešní noc byla ta přelomová :grinning:
mějte se, jdu si dát něco na zub a nakrmit divou zvěř :grinning:
20. zář 2010 ve 21:30  • Odpověz
@hupcza děkujeme :slight_smile:
jinak sem taky zvědavá co z vaší veru vykoukne za princeznu....ostatně Domča se taky mění ze dne na den, už je to kluk jako buk :slight_smile:

add naše kojo ....odpo se pěkně vztekal, přestože měl co sát, tak se přisál, zatahal a pak mi péroval na bradavce, to sem myslela že ho vyhodím z okna jaká to byla bolest, nevím, co to měl za manýry, nicméně už léčím bradavky též :slight_smile: pak sem ho dokrmila 30tkou svýho mlíka, že jako za hodu zaručeně znova a od půl sedmý spí..takže za chvíli budím a uvidím, jaký režimmi nastolí přes noc....
Jinak co sem tak zběžně koukla do poznámek, tak od doby co se Domča přisává, tak z lahve dokrmuju menší množství, ale hlady fakt neřve, naopak dost často dává 3 hodky /dopo , odpo procházky, večer spaní, noc/ tak asi z toho prsa fakt něco vytáhne, ale já už pak neodsaju ani FŇ....tak su zvědavá kolik budem zítra vážit...

20. zář 2010 ve 21:30  • Odpověz
@beru3nek prej se to neoplachuje, ale mne přišlo, že to pak Domčovi klouzalo, bo dvakrát po sobě se mi večer nepřisál ani za Boha....jinak mám hydrogelový polštářky od Chicca, drahý jako pes, ale za den co sem je měla dost pomohly, problém je v tom, že po nich se prsa musí omýt, což sama přes den tady nezvládám, takže jsem je měla o víkendu den ale ted si je na noc taky dám, protože au au..jinak bepanthen taky dobrej , i na ty potničky, já tím zaléčila potničky v podpaždí....

jinak mám problém umýt krk pod bradou, máme už dvě bradičky a mladej pán přicucne bradu na krk a já se tam nemůžu dostat, fakt sranda...a neska sem koupala po třech hodkách venku, takže hysteráček na jídlo, tak snad sem mu tu vodičku nezošklivila, bo to byl zatím malej vodníček - bez řevu
20. zář 2010 ve 21:34  • Odpověz
@lamia: však času dost, ona Třetislava jednou vyleze :slight_smile:

@suik: jé, moc díky za odkaz na ty návody, budu trénovat, už se těším, až poprvé někam vyrazíme v šátku :slight_smile:
No a na koupání v kbelíčku se taky těším. Takhle, než se zahojí úplně pupík, tak smíme jen tak "ošplouchnout" ve vaničce

Holky, to balení je teda vyčerpávající, obzvláště, když je to poprvé a nevím, co všechno budeme potřebovat. Balím skoro všechno :grinning: Ještěže máme velké auto :slight_smile:

No, dnes jsem to nezalomila přes den, tak asi půjdu spát už teď.
Mějte se, dobrou a snad už tu začnou přibývat zas miminka :grinning:
20. zář 2010 ve 21:47  • Odpověz
Jo a prsa taky natírám Bepanthenem a neoplachuju. Zrovna teď tu ležím na posteli, obě kozy ven, natřený bepanthenem. No pohled pro bohy :slight_smile:
20. zář 2010 ve 21:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.