• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@lio : tak u prsa se Adámek taky hrozně vzteká, nevím proč. Jestli mu to teče pomalu, mlátí kolem sebe ručičkama jako honem honem mámo něco dělej jinak si vyslechneš co umím :stuck_out_tongue_closed_eyes: Prý vytáhne víc, než ty odsaješ. Když tak dlouho spinká, to hlady určitě netrpí. Fajn, že zítra uvidíš jak přibývá :wink:. Jo tak to máme taky ty dvě brady a ten krk se pak už špatně myje. Tak to zkusím teda ten bepanten, taky mi s bradavkama kroutí pěkně hladovec náš malej :wink:

@kovalda : dobrou a užijte si návštěvu :wink:
20. zář 2010 ve 21:58  • Odpověz
ahoj holky, tak myslím, že po dnešním cvičení se zítra nehnu :slight_smile: a to chci nosit dříví do kotelny...budu muset, aby bylo čím topit.
@ojo já měla nástřih a kýchat mi šlo...Víc jsem se teda bála jít na velkou. To jsem šla až po 3dnech...
@suik já taky koupu v ložnici, takže si tam vaničku donesu. Ale on tý vody moc nepotřebuje, tak to není moc těžký. Přebaluju taky totiž v ložnici a než bych ho přenesla z koupelny do ložnice, tak by asi umrznul. a navíc, sice máme koupelku velkou, ale na přebalovák by místo nebylo a v ložnici mám vedle přebalováku komodu s oblečením, tak mi to přijde praktický. Všechno tak nějak dělám v ložnici!
20. zář 2010 ve 22:00  • Odpověz
@beru3nek @lio Míša u prsa teda vždycky usne jako dřevo... :slight_smile: jj, prý si vytáhne víc než maminka odsaje!!
20. zář 2010 ve 22:01  • Odpověz
@hanncca: to je teda zumba pěknej záhul, já si teda nedokážu představit, s těma bolavejma kozama skákat :grinning: U nás jak kdy, někdy hltá, že se celej poblindí.Jindy sosá decentně a kolikrát zjistím, že má pusu dokořán ani se nedrží a za chvíli u toho spinká, ale ne vždy :wink: Teda teď večer po pěti minutách vytuhnul, předtím už dělal ptáčátko a pak tomu moc nedal.
20. zář 2010 ve 22:11  • Odpověz
@hanncca: jseš teda dobrá, že ses do toho takhle dala. Já to vidím zatím na procházky, teĎ jsem si řekla, že si dám jen cottage, když je večer, ale dojedla jsem ho a mám hlad furt, tak nevím pro co bych si došla ještě :grinning: Jak to máš s váhou? Já teda nedopnu skoro žádný rifle, jen ty elastický, přes břicho a boky mě nějákej cm přebejvá :pensive:
20. zář 2010 ve 22:13  • Odpověz
@beru3nek jako když se hodně poskakuje, tak to tam taky někdy švinduluju, protože to bolí. Ale jinak se snažím. Zatím mlíčko zdá se chutná!! To ten náš cvalík tahá i když spí. většinou u prsa do 5-10minut usne, ale pak tahá dál...a když už nechce tahat, tak jen tak cumlá, ale docela bolestivě, ale nepustí. tak ho odtahuje přes malíček, aby to nebolelo. taky mě dneska prvně solidně poblil :slight_smile:
20. zář 2010 ve 22:14  • Odpověz
@beru3nek taky bych si něco dala...po cvičení vyhládne :slight_smile: jinak s váhou...mám pořád 5-6kg navíc... V jídle jsem se zatím moc neomezovala a zůstalo mi z těhu to večerní mlsání :unamused: a svoje džíny ještě nezkouším. Jsou mi jedny. Po těhu jsem podědila po ségře kalhoty, je trošku silnější než já, takže ty mi jsou. Ale svoje ještě neoblíknu. Boky, stehna a bříško mám pořád :frowning2:
20. zář 2010 ve 22:16  • Odpověz
@hanncca: tak to Adámek je prý po mě, takže blindí o 106. Někdy jen tak decentně a párkrát teda nahodil kde co :grinning: Taky ho už musím od prsa odlákat přes malíček, když jen tahá a prso bolí. No tak to je přesně ono, ten spodek je prostě ještě nějákej vyčvochtanej :grinning: a to jsem si myslela, že po 6 nedělí to bude v poho. Někdo straší, že se postava po dětech rozjede a že už to nebude nikdy jako dřív, ale to určo nebude náš případ :wink:
tak dobrou
20. zář 2010 ve 22:20  • Odpověz
@beru3nek a ty jsi na tom jak váhově?
20. zář 2010 ve 22:20  • Odpověz
dobrou :slight_smile:
20. zář 2010 ve 22:22  • Odpověz
@kovalda juj, jsem slepá, nevím, proč jsem si myslela, že tabulka neni aktuální...jsem totiž blbec nerozklikla celý album :grinning: :grinning: :grinning:

ad bradavky - hurááááá já už mám od soboty vyléčeno :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: mazala jsem taky bepanthenem a snad celý den prochodila s kozama venku, kojila přes klobouky :sweat_smile: ale pomohlo to, měla jsem je fakt ošklivě prasklý do krve :stuck_out_tongue_closed_eyes: a taky měním polohy koja buď v leže nebo v sedě :wink: a taky jsem četla o chráničích na bradavky, který jakoby zajistí to větrání, aniž by musely být venku :slight_smile:

a vztekání u prsa zatím nemáme, spíš přicucnutí mu jde špatně, často se pouští a to pak mlíko stříká všude a ručkama binká do kozy..no komedie :grinning: :grinning:

jinak já teď hrozně šrotuju Jesenky (ty sladký smetany do kávy v tubě)...normálně vycucnu jednu za den :sweat_smile: musím se krotit, ale je znát, že malej dlabe pak mlíko o stošest, jak je nasládlý :grinning: :grinning: :grinning:

a váhově jsem v porodce nechala opravdu jen Radimova kila, furt mám nějakých 68kg :sweat_smile: ale nehrotím to, už obleču svoje kalhoty, tak to mi stačí :slight_smile:
20. zář 2010 ve 22:44  • Odpověz
a zítra jedeme na kyčle :slight_smile: ...snad je bude mít Radim lepší než Tomáš, tomu jsem musela dávat to široký balení :slight_smile: no a ve středu pojedem k naší pediatričce, tak jsem zvědavá, kolik nabral :slight_smile:

tak páá a dobrou všem :slight_smile:
20. zář 2010 ve 22:46  • Odpověz
@beru3nek
@hanncca taky "odpojuju" přes malíček, dyž dumlá a to je teprv potom řevu, co si to dovoluju.
Vycucne víc než odsaju, no mamča taky říká, no asi jo, ač se mi to moc nezdá, spal ale až do desítí, pak tedy dostal dokrm přídavek, ale měl nárok, pěkně spinkal a dostal jen 30tku po sosání z prsu, a jen sem ho položila spí dál, doufám, že se vzbudí zase za pár hodin až...

tak du chrupčit, poho dobrou noc

@ojo Jesenku bych už nedala, příšerně sladký na mne, ale chápu že to se pak sosá mlíčko o 106 .-))
na kyčle držíme palce, my jsme ok, ale široce balím stále....

20. zář 2010 ve 22:58  • Odpověz
@ojo jesenku jsem mela v porodnici, na konci jsem si o ni rekla, mela jsem hlad :sweat_smile: tady maj lepsi, vetsi baleni :grinning:, ted jsem si nechala koupit obri nutelu :grinning:
a ty kloboucky jsi mela na ochranu? Ja o ne skemrala v porodnici, to jsem brecela bolesti, a kojeni pak trochu sidila, chtea jsem aspon na par kojeni, bay se daly trochu dohromady, ale ze prej ne, ze to kazi techniku kdyz nam to tak jde...no neslo nam to delala jsem to blbe....

@beru3nek mazu jak diva, ja mam ale nejakej lanolin nebo co. trochu jinej nez mi davala hebamme a co jsem to nekomu doporucovala, ten je taky dobrej, ale male moc nechutnal...tenhle byl lepsi, daly nam ho v porodnici. Mazu olbrimi vrstu, taky nechavam zaschnout mliko, ale jak jsou ty kozy mastny, tak to nema mco sanci...

nevetram :pensive:, kdykoliv se o cokoliv nahodne opru, je to hruza

21. zář 2010 v 00:10  • Odpověz
@beru3nek, ja prebaluju po kojeni a jeste chvilku cekam, behem jidla slysim silenou kanonadu a potom taky. Kdyz jdu hned, tak nekolik davek je na prebalovaku.... :rolling_eyes:

my jeste nekoupali, jen ji otiram, ale na koupani se tesim.

chjo,jsem si dala predsevzeti, ze jdem spat v 10....hm :unamused:
21. zář 2010 v 00:13  • Odpověz
přeju dobré ránko :slight_smile:
prsa taky mažu bepanthenem a neoplachuju
@lio:gratulka k 1měsíci :wink:
@daja.had:držím palce at to má rychlé :wink:
nonic valíme do obchodu tak zatím pa :wink:
21. zář 2010 v 07:41  • Odpověz
Ahojky holky.
Tak dnešní noc naprosto klidná :grinning: :grinning: No uvidíme na dnešní KO...

@kuchy: Krásný porod-závidím ( v dobrém ) :wink: a malej je nádherný :dizzy_face:
21. zář 2010 v 07:44  • Odpověz
@eliska_v ahojky na KO držím palce :wink:
21. zář 2010 v 09:11  • Odpověz
tolik hodin a nikde nikdo :confused: :confused:
21. zář 2010 v 09:11  • Odpověz
mám pro vás zprávičku od :
VAFLE:
AHOJKY DNES V 8:11 SE JÍ NARODIL SYN FILIP PO 29HODINOVÉM BOJI MÍRY JSOU ZATÍM NEZNÁME PAK JE OZNÁMÍ
veliká gratulace :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. zář 2010 v 09:22  • Odpověz
čauky :wink:

@beru3nek: verunka má taky kapku potničky
@kovalda: ad balení - no já když měla vyjet poprvé s oběma, šla mi z té kabely hlava kolem ..no nedá se nic dělat
21. zář 2010 v 09:30  • Odpověz
taky přebaluju po kojení
večer koupeme v koupelně ...mám tam oba dva ...nemusím chystat místo na masírování 2x ...masíruju teda na zemi ...i přebaluju ...přebalovák mi nějak nepřirostl k srdci

kojo je v pohodě ....neodpojujeme, neb sama totálně odpadne :grinning:

vafle: gratulace k filípkovi:slight_smile:
21. zář 2010 v 09:36  • Odpověz
jinak včerejší mazec s dělohou má nějaký efekt - komplet se zavinula a mám placaté břicho - tak alespoň k něčemu to bylo, když už jsme málem chcípla:sweat_smile:
21. zář 2010 v 09:37  • Odpověz
@hupcza tak gratulace já ji zavinutou ještě nemám :wink:
21. zář 2010 v 09:39  • Odpověz
@antana123: však je na to celé šestinedělí :wink:
21. zář 2010 v 10:20  • Odpověz
@kovalda Tak ten pohled pro bohy mě pobavil :grinning:
@eliska_v Dej pak vedět, jak si dopadla!
Teda chudák vafle, ale další krnovské miminko na světě, teď ještě já :wink:
Jinak u nás stále nic, tvrdne mi břicho a to je tak všechno a pak mě ještě svědí celé tělo, už vypadám jak s neštovicema, uff :confounded:
21. zář 2010 v 10:26  • Odpověz
Ahoj :slight_smile:
tak u nás noc až na ponocování mezi 22,30-2,30 v pohodě :slight_smile: To je nějaká zakletá doba, musím to zjistit.

Dnes jdeme poprvé pořádně ven - na kontrolu k pediatričce - jsem zvědavá, kolik bude vážit, protože papáme teda zdatně a tvářičky i bříško se pěkně kulatí :slight_smile: No a pak jedeme k tý mamce. Tak snad mám všechno zabaleno, jde mi z toho hlava kolem.
Holky, já vím, že už se ptám asi po 50, ale jak mám malou dnes oblíknout? Dám jí body s dlouhým, overálek s dlouhým, svetříček, punčošky, čepičku. To stačí, ne? Takhle do autosedajdy a přikrýt dekou.
21. zář 2010 v 10:37  • Odpověz
@kovalda jo úplně stačí takhle mám malého venku v kočáře oblečeného :wink:
21. zář 2010 v 10:40  • Odpověz
hodila jsem pár foto :wink:
21. zář 2010 v 10:41  • Odpověz
Dobré dopoledne :slight_smile:
@vafle: moc gratulujeme k narození chlapečka Filípka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Teda první noc teda děs,hošíci se nám budili oba a navzájem,jjak zahooukal Tobík....strašně piští...probudil se i Maty a když Tobi chytal hysterák ...asi chudák ta změna prostředí a vše nové :frowning2: ,tak Maty ch\tal hysterák taky,protože mu bylo líto,že malý pláč...jinak je na brášku moc hodný,pořád na něj nakukuje....hladí ho a pusinkuje....fakt je hodný.,ale zlobí všude okolo.... zítra už jde manža do práce,tak to bude asi veseelé....
Ted naštěstí oba chvilku spííííí :grinning:
21. zář 2010 v 10:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.