• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
Ahojky :slight_smile:

@hupcza ....ty kontrakce musely byt drsne...kdyz me po porodu premistili na luzko, naproti me byla jedna mamina, ktera skuhrala skoro cely den, ze ma kontrakce a ja na to cumela jak puk, pac mimino mela stejne jako ja vedle sebe :sweat_smile: Normalne to musela prodychavat a obcas si i zaknucela...jsem jen cekala, kdy to prijde na me....porod jeste v zive pameti ze...cca 3h od akce a ze by mela nastat zase takova kua bolest, z toho jsem byla v knedli....no ale neprisla a pak jsem se docetla na netu, ze az u vicerodicek to tak byva....a je to pravidlem? Vzdycky u dalsich deti to tak boli?

@antana123 ....ja ji zavinutou uz mam....ale faldik mi tam zustal :grinning: Nicmene jsem byla vcera poprve od porodu na nakupu....zatim vsechno obstaraval manzel, jenze kupuje silene moc blbin, tak uz jsem se nemohla dockat, az pujdu na nakup sama....a vlezla jsem se do sveho predtehu obleceni....sice jsem se v tom necitila uplne, ze by mi padlo....ale vlezla! :grinning:
A tu je bruch 14dnu po porodu:
http://www.modrykonik.cz/fotoblog/safryy/album/o/5544605/

@discreet ...to svedeni musi byt hrozne :confounded: Ale muze te tesit, ze uz to je jen na chvili....Vi vite co cekate nebo vubec nevite? Vim, zes rikala, ze neprozradis, ale zajima me jestli to vubec vis :grinning:
21. zář 2010 v 10:45  • Odpověz
@kuchy gratulace k porodu, jsi velká šikulka. My máme termín za 14 dní, taky čekám druhé mimčo ale jsem pořád nějaká nervozni....uplně mě to štve....Snad to u nás dopadne tak hladce a pohodově jako u vás. Mějte se krásně!
21. zář 2010 v 10:48  • Odpověz
@safryy Víme to! :wink: Už dlouho i mi to pak pan doktor potvrdil, že se vsadí o bednu metaxy :stuck_out_tongue_closed_eyes: Nakoupeno barevně máme, tak uvidíme, jestli se někde nestane chyba :grinning: :grinning:
Holky, já už se tak těším, snad to do toho pátku fakt klapne!!!
21. zář 2010 v 10:49  • Odpověz
@safryy Super bříško, jako by nikdy nebylo :wink:
21. zář 2010 v 10:50  • Odpověz
@kuchy ...no teda....tak to jsi se moc nevyspala....snad se brzo szijete....Maty je bezvadny braska :wink:

@kovalda ...juuu no to jste se moc nevyspali taky.....nebolelo ji brisko? Jak Verunku boli brusek, tak jsme v pasti....vcera pred spanim taky skotacila...okolo 23h mozna 24....ale zakarpovali jsme ji a byl klid.

No a tedka jsem ji konecne uchlacholila dudlem...to je poprve co ho prijala....tak se mojim prsiskum aspon trochu ulevi :grinning: pac to bylo to jedinne doposud, co ji udyndalo....akorat je na pytel, ze kdyz vytuhne a vypadne ji, tak se hned probudi :pensive:
21. zář 2010 v 10:50  • Odpověz
@discreet ....no to jsem zvedava, jestli ta bdena padne nebo ne :grinning: My jsme meli Verunku potvrzenou jen jednim UTZ a tak jsme si porad rikali, jestli se treba nesekli....a nesekli :dizzy_face: Brisko sice splasklo...ale furt je to jak v 17tt :grinning: No tesim se, az zacnu cvicit....
21. zář 2010 v 10:52  • Odpověz
@hupcza tak ted už si kočka mamina se vším všudy - s plochým bříškem :slight_smile:

my byli na bájo prochajdě s manžou, domu zamířili kolem cukrárny, koupili kokosky, je tam pěkný teplo, ale ráno když sme vycházeli bylo 10 stupnů, tkaže fakt čupr, volala sem jestli maj na prodejně ten šátek, tak maj, tak odpo zajedu, a po poledni máme poradnu a taky musím neska s psíkem na očkování, tak to vše objedem, aspon se Domča zase projede, zatím auto miluje, jak sou na tom vaši mimískové?
Jinak noc v pohodě, v deset, pak v půl třetí a pak v půl sedmý, usínal v košíku, to sem ho položila a byl tuhej a v půl třetí šel ke mně do postele, bo sem neměla sílu na podávání dudlíku než usne, tak sem si ho přitulila, dvakrát na mě mrknul a byl tuhoň _:slight_smile:))

VAFLE se dočkala, to je super, gratulka k Filípkovi, ale po jakéže době 29 hod? šmane....snad je v rámci možností ok

KOV: taky mám pocit že se dycky stěhuju když někam s malým jedu, tedy jela sem dvakrát a fakt zaplat bůh za větší auto :slight_smile:)určo ho plně využiju
21. zář 2010 v 10:56  • Odpověz
@safryy paradá, krásné bříško, teda žádné bříško :slight_smile: !!!
@vafle gratulace k filípkovi!! :slight_smile:
@hupcza ty jo, to že nemáš už bříško ti závidím :slight_smile: !! jak to děláš ??? :slight_smile:
@ojo ty jo, jesenka...mňam..to bych si dala....děláš mi chutě, snad si jí i koupím :slight_smile: sice je hrozně sladká, ale hrozně dobrá :slight_smile:
21. zář 2010 v 11:02  • Odpověz
@safryy :super bříško :slight_smile: , no já ho mám nusné, vytahané a popraskané :frowning2: .holt vše nemůže být bezva...dnes mi manža složí stroj na břicho, začnu cvičit dýchavé sviky a postupně zvyšovat zátěž...hodlám dát do Vánoc 20 kg dolů
21. zář 2010 v 11:12  • Odpověz
@vafle gratulujeme :slight_smile:
@safryy jůůů, bříško fuč, já chci taky :grinning: mně tam zbyl mega špek jako hrouda sulcu :rolling_eyes: ale hubnu....procházky s kočárem peláším až se za mnou práší a pes nestíhá občůrávat stromy :grinning:

U nás střídav oblačno, malej je přes den hodný.....ale večer, má divný biorytmus, jeden den usíná mezi 21-22 a druhý den od 00 do 02, nevím, kde k tomu přišel :sweat_smile: Ale dnes jsme najeli na kapky Baby calm na bříško, tak snad zaberou, jsou přírodní, tak doufáááááám, že to pomůže od trápení :slight_smile: a budu za¨čínat i probiotika.....

ad potničky taky máme :frowning2: loupe se mu do toho čelíčko a po tvářích i na bradě má pupínky jak puberták :sweat_smile: co s tím?? mazat něčím nebo nechat??

ad oblékání ven,, taky tápu...nechci ho moc balit zase...dnes jsme šli v půl 10, měl body s dlouhým, tepláčky, teplé fusky, kabátek, čapku a přikrytej fleecovou peřinkou....no zátylek měl teplej, až jsem na slunci váhala, zda mu sundat čapku, protože to fakt hřeje...tak aby se mi nezapařil ještě víc :sweat_smile:

Ted ještě chrupe v kočáru dveře na balkon otevřený, jde sem zatím stín a chladno, tak já nabalená a on jen odkrytý, aby se nezpotil....
21. zář 2010 v 11:21  • Odpověz
@safryy jůůů, bříško fuč, já chci taky :grinning: mně tam zbyl mega špek jako hrouda sulcu :rolling_eyes: ale hubnu....procházky s kočárem peláším až se za mnou práší a pes nestíhá občůrávat stromy :grinning:

U nás střídav oblačno, malej je přes den hodný.....ale večer, má divný biorytmus, jeden den usíná mezi 21-22 a druhý den od 00 do 02, nevím, kde k tomu přišel :sweat_smile: Ale dnes jsme najeli na kapky Baby calm na bříško, tak snad zaberou, jsou přírodní, tak doufáááááám, že to pomůže od trápení :slight_smile: a budu za¨čínat i probiotika.....

ad potničky taky máme :frowning2: loupe se mu do toho čelíčko a po tvářích i na bradě má pupínky jak puberták :sweat_smile: co s tím?? mazat něčím nebo nechat??

ad oblékání ven,, taky tápu...nechci ho moc balit zase...dnes jsme šli v půl 10, měl body s dlouhým, tepláčky, teplé fusky, kabátek, čapku a přikrytej fleecovou peřinkou....no zátylek měl teplej, až jsem na slunci váhala, zda mu sundat čapku, protože to fakt hřeje...tak aby se mi nezapařil ještě víc :sweat_smile:

Ted ještě chrupe v kočáru dveře na balkon otevřený, jde sem zatím stín a chladno, tak já nabalená a on

Ted ještě chrupe v kočáru dveře na balkon otevřený, jde sem zatím stín a chladno, tak já nabalená a on
Ježííííííš, co to je, mi to najednou skočila a samo se odeslala, doopravila jsem překlepy a je to tu 3x :sweat_smile: :confused: omlouvám se
21. zář 2010 v 11:24  • Odpověz
Ahoj holky, nevím, zda jste informované, ale i tak házím vzkaz od Evelusky ze včerejška. Myslím, že sem k Vám patří :wink:
Holky 12:48 se narodil bobis,3kg,50cm,porod13hodin,dala jsem to bez nastrihu :slight_smile:))) podrobnosti pak,teď jdu spát.

A info z večera: Zabral huhu,procházky a svarak myslím kontrakce masakr,od 11 do 2,ve 3 v porodve,poslána domu,ze se neotvirǎ a tj.jde bud o posly nebo ještě hooodne dlouhý porod,v 7 znovu v porodve,pze doma totální ocistec,celou dobu kontra po3 min,kdy jsem brecelabolesti a mezi omdlivala únavou,naštěstí rano v 8doraxil můj dr.,nález ze rodim,ohromná úleva,příprava a rozhodnuti ze epidurál,v10:30 epidurál,po 12hbolesti konečně trochu úleva,od12 již než epi nástup kontra ma tlaceni,fakt masakr,asi15min tlacime ještě na wcpod sprchou a pod,pak cca20-30 min tlaceni naostro nejdriv bez operek,poslednich par soperkama nohou a 2pa tlačí na břicho,strašně moc mi pomohlo epino,tlaceni mě neprekvapilo,věděla jsem přesně jak a jak dýchat a diky postupnému tlaceni se hráz uvolnila a hlavička hodně nasisatela a s nacvicenymi necelými 9cmdle šablony porod bez nastrihu )) 'mám asi 2vnitrni a 4 vnejsi kosmetické stehy jen na povrchu manžel brecel,ohrommne dojetí,fakt uzasnej zážitek!!!!bez muže bych to nedala,když jsem doma omdlivala a hlavně ve finále při tlaceni mě domotivoval a doved k výsledku,už bych to vzdala... fotecky pak dodám,krasne se už prisava,kouká okolo,máme za sebou i koupání a moji 1.samostatnou prebalovacku-smolka. :dizzy_face:

jsem fakt neuvěřitelně šťastná,to se neda popsat,holky fakt to boli a fest,ale adrenalin tozachrani a STOJI TO ZA TO :slight_smile: :dizzy_face:

jo a kontra jsem trávil krouzenim na balone aby malej správně rotoval a pomalu sestupoval a poustela horkou sprchu na hráz a masirovala olejem na hráz....

dobrou a všem vám moc štěstí! a moc děkujeme s boreckem za gratulace :slight_smile:
21. zář 2010 v 11:24  • Odpověz
@eveluska:gratulace :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
@safryy to břicho zavidím
21. zář 2010 v 11:29  • Odpověz
@eveluska moc gratuluju :slight_smile:

Jinak jsem přidala foto Honzíčka, tak můžete kouknout :wink:
http://www.modrykonik.cz/fotoblog/rennu/album/honzicek-2/
21. zář 2010 v 11:30  • Odpověz
@fair Díky za info, gratulujeme a já si jdu proškrtat tabulku :sunglasses:
21. zář 2010 v 11:30  • Odpověz
ahoj holky,tak máme po kontrole a malinkej se konečně trošku poposunul :slight_smile: Primář nám dnes dělal ultrazvuk a nemohl zkontrolovat pupečník jak malinkej šmrdlal ručičkama.Pak se ale umoudřil a pupík ukázal :slight_smile: V pátek už jdem na příjem a pomůžou nám vyvolávačkou.Tak uvidíme,snad to bude rychle
@safryy krásné bříško,cvičila si nějak?To já budu mít břuch :unamused: Ale co hlavně,že je mimi zdravé,mamina to shodí dýl
21. zář 2010 v 11:31  • Odpověz
@r.m Tak to je super, že už víš aspoň termín, ne? Já se snad dozvím zítra :wink:

Jo a jak tady řešíte, jestli je mimi dost oblečené apod. Tak jsem viděla předpoveď počasí a od příštího týdne, ochlazení o 10°C, na horách sníh, takže já rovnou vytahuju fusak a zimní kombinézu, nebo nevím :frowning2: Ani si neužijeme kočárkování :angry:
21. zář 2010 v 11:34  • Odpověz
@fair ty jo,ty sis zkusila :frowning2: Tak hlavně,že je vše v pořádku a mooc gratuluju :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
21. zář 2010 v 11:36  • Odpověz
@discreet Také to doma furt řeším.do porodky manža přiveze klasickou soupravičku a ještě mám mikinku a zabalim do zavinovačky do autosedačky :slight_smile: Je to blbý,asi moc s kočárkama vyjíždět nebudem a když tak na chvilku.Já řešim teplotu i doma při kolika stupních má spinkat a četla jsem při 20C akoupat při 24C
21. zář 2010 v 11:38  • Odpověz
Tak ještě je nás 9, jestli jsem něco nepopletla http://www.modrykonik.cz/fotoblog/discreet/album/cekame-miminko/5544801/

@r.m Já mám nachystanou soupravičku + pletený svetr a čepičku, kdyby bylo nejhůř a tu zavinovačku... Doma máme kolem 22°C, což si myslím, že je akorát... na koupání budeme muset přitápět...
21. zář 2010 v 11:41  • Odpověz
@eveluska gratulka :slight_smile:
21. zář 2010 v 11:46  • Odpověz
@eveluska gratulka :slight_smile: zrovna jsem koukala, že je v tabulce říjen, tak mě to překvapilo a byla to "naše" eveluska :slight_smile:
@rennu náš míša má taky pupínky na xichtíku jak puberťák a loupe se, tak nevím, co s tím dělat... ??
@r.m ty jo, tak že už taky nástup do porodky? Tak hodně štěstíčka!!
21. zář 2010 v 11:47  • Odpověz
@hanncca Děkuji :slight_smile: Snad to bude s tou vyvolávačkou rychlé.Malej se poposunul jen o kousek
21. zář 2010 v 11:52  • Odpověz
@r.m super zprávy :slight_smile: konečně, co?

@discreet s počáskem nestraš... :frowning2: ....třeba se netrefili, taky v srpnu říkali, že babí léto nebude a je...tak snad...nechce se mi tahat zimní fusak a kombinézu v malé velikosti fakt nevedu...mám jen jednu a ta je 68...zatím jsme mezi 56 a 62 :confounded: Holt dám fleecový overal a podzimní fusak a na to peřinku....

@hanncca taky nevím, co s tím, loupající se čelo máznu vždy na noc bepanthenem a venku mu odhrnuju čapku, aby větralo a pupínky nevím...asi nic nebo něko poradí :slight_smile: prý ty větší mohu setřít tampónkem s lihem, ale to bych zas vysušila ještě víc
21. zář 2010 v 11:52  • Odpověz
@rennu Jj,jsem ráda,že už budu mít malého u sebe :slight_smile: Manža má dovču do 28,9 tak možná se to jen tak tak stíhá :slight_smile: Ale docela se i bojim,doktor nejdřív hrozil císařákem,že měl moc vysoko hlavičku ale ted už to snad vypadá líp :slight_smile:
21. zář 2010 v 11:54  • Odpověz
Holky nevíte co eliška?
21. zář 2010 v 11:57  • Odpověz
@rennu jj, bepanthen nebo i ten sudocream by mohl být ok, nevíš?
@r.m já myslím, že eliška má dneska KO, tak uvidíme!! určo nám dá vědět...
21. zář 2010 ve 12:00  • Odpověz
@hanncca no jsem taky zvědavá,vim,že psala,že ji odešla zátka :slight_smile:
21. zář 2010 ve 12:02  • Odpověz
Tak já jdu vařit obídek,mám strašnou chut na knedlíčkovou polévku,mamky,ještě se napucnu dokad můžu :grinning: :grinning: :grinning: Pa pa
21. zář 2010 ve 12:04  • Odpověz
Tak já jdu vařit obídek,mám strašnou chut na knedlíčkovou polévku,mnamky,ještě se napucnu dokad můžu :grinning: :grinning: :grinning: Pa pa
21. zář 2010 ve 12:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.