• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@r.m dneska ráno psala, že noc klidná, že uvidí na dnešní KO
21. zář 2010 ve 12:08  • Odpověz
@antana123: jé díky za schválení oblíkání :slight_smile:

A ještě mám SMS od DAJA.HAD., jen jsem ji zatím nestihla vložit - dobaluju a Žanetka už má 3. chod :slight_smile:

Dobré ráno, tak tableta posílila jen trochu kontrakce, porodní cesty stále zavřený. :frowning2: Až večer zas dostanu další .... ach jo ...
21. zář 2010 ve 12:13  • Odpověz
@kovalda jé vyřid jí že na ní moc myslíme :wink:
21. zář 2010 ve 12:18  • Odpověz
@discreet: však máš ještě pár dní do termínu :wink: ...to nejlepší nakonec :wink:
@kovalda: pokud je u vás, jako u nás - což často nebývá :grinning: - tak si myslím, že úplně stačí

@kuchy: no to je radost - spíte v jednom pokoji?
21. zář 2010 ve 12:30  • Odpověz
@kuchy: teda po noci, cos měla ty bych byla totál out, ... snad se to brzy zlepší :slight_smile:

@discreet: neboj, do pátku to určo klapne :slight_smile:

@safryy: čoveče, bylas vůbec těhotná, takový bříško 14 dní po porodu :slight_smile:
Nevím,jestli bříško, zkoušeli jsme snad všechno. Spíš taková nějaká neklidná - chce být furt u prsa, ale ne a ne se přisát, jako by o něj s někým bojovala. I bříško jsme masírovaly, ... to trvá do těch 2-2,30 a pak zas klid. Je to tak už 3. noc za sebou. Tak jsem psala známé (přes ty duchovní věci), tak uvidíme, zda poradí. :slight_smile:

@lio: téda, vy krásně procházkujete :slight_smile:
No, my jedeme ke všemu minimálně na týden, takže fakt síla všechno zabalit, ... no děs.
Teď jsem hledala něco na sebe, no já snad před těhu chodila nahá - nemůžu najít žádné kalhoty :grinning:. Ba ne, něco jsem našla a 2 společenské a 1 džíny jsou O, K. a vejdu se do nich :grinning: :grinning: :grinning: Ale žádné jiné ani najít nemůžu, tak fakt nevím, asi jsem to všechno vyhodila.
21. zář 2010 ve 12:32  • Odpověz
@discreet: však máš ještě pár dní do termínu :wink: ..a pamatuj, co se říká: to nejlepší nakonec :slight_smile:
@kovalda: pokud je u vás jako u nás, pak to určo stačí
@kuchy: no to je radost - spíte v jedné místnosti?
21. zář 2010 ve 12:39  • Odpověz
@ojo: jé, jesenka, tu jsem dloooouho neměla, no ty mi dáváš, asi si ji koupím :slight_smile:

@rennu: držím palce, ať kapičky zaberou. My potničky mažeme Bepanthenem. Vlastně s ním mažeme skoro všechno :slight_smile:

@fair: děkujeme za info :slight_smile:

@eveluska: MOOC GRATULUJEME !!! Tak ať i nadále se vám tak krásně daří :slight_smile:

@r.m: vida, tak nejpozději v pátek nástup :slight_smile: Bude další miminečko :slight_smile:
Eliška má dnes KO, tak snad se už taky něco dozví.
21. zář 2010 ve 12:43  • Odpověz
@hupcza:moc díky za pomoc s tím oblečením
21. zář 2010 ve 12:47  • Odpověz
@safryy: tak ono to je jako vše v tomhle docela individuální - ale upozorňovalo mě na to dost vícenásobných mamin, takže žádný výjimka to nebude
asi záleží na intenzitě - já to měla jako kontra ke konci porodu ..jenže bez endorfinu do protivky, které to při porodu trošku tlumí
však už jsi taky čupr
@kuchy: není to brzy na posilování břicha?

eveluska: velká gratulace :slight_smile:

@rennu: honzík je nádherný klučina :dizzy_face:

na potničky mám takovou směsku - po 6 kapkách levandule, eukalyptu a heřmánku - dá do lžičky alkoholu a celé to smíchat ve 1/4l vody ....a tím to utírat ...zatím to testuju, ale na čele už zmizely a na tvářičce jsou o poznání míň
21. zář 2010 ve 12:54  • Odpověz
jejda, do půl hodiny je tu manža a jedeme do poradny a pak k mamce, tak zatím čus
21. zář 2010 ve 12:54  • Odpověz
Dobré poledne,
tak jsem si dala teď aspoň na půl hodinky šlofíčka, ty noci mě něják zmáhají :unamused: . Za chvíli má příjít babička vozit, tak mezi tím skáknem s přítelem pro postel, ať se může v děcáku aspoň on někdy vyspat :grinning:
@hanncca : já mám 3 kila, ale už asi 14 dní a drží se mě jak přilepený :angry:
@ojo : tak ať dobře dopadnete u dr.
@lio : a do kdy budeš dávat široký? Já jsem zvědavá, co nám řekne dr. teda
@suik : u nás je to to samé, po jídle má občas nálož :grinning:
@vafle: velká gratulace, teda to ti Filípek asi dal zabrat, tak hlavně že jste už spolu :wink:
@hupcza : teda takhle dlouho po porodu zavinutí, to zírám. Tak super, že bříško je už plochý :wink:
@kovalda : tak dobře dopadněte u dr. :wink:
@kuchy : tak ať jsou příští noci lepší :wink:
21. zář 2010 ve 13:04  • Odpověz
@hupcza tak jak dotestuješ směs na potničky, tak dej vědět, pak tě vyzpovídá, kde co pokoupit :slight_smile: Jako levandule atd. stačí ty lahvičky na aromaterapii? A alkohol jsem si předtsavila vodku, ale to asi nebude to pravé....ještě mám 60%líh zbytek.... a díky za pochvalu :slight_smile: bobánek je to náš...ode dneška kapu Baby Calm kapky a je od rána klidný neřve tolik, uvidíme, abych to nezakřikla.......
21. zář 2010 ve 13:17  • Odpověz
@kovalda: taky jsme přemýšlal, v čem jsme chodila minulý podzim :grinning: :grinning:
a není zač - však jsme ti až tak nic neporadila :slight_smile:

chudě daja ..taky to vypadá na dýl :fearful:(

@beru3nek: no ono to bylo na fáze - první v porodnici ...pak přes dva týdny pauza a teď zbytek
jako dlouho to není ...přece jen na vzpanatování dělohy se počítá celé 6nedělí
no už zbývá jen zpevnit a bude to "jako za mlada" :grinning: :grinning:
21. zář 2010 ve 13:21  • Odpověz
@kovalda @hupcza Díky za podporu!
21. zář 2010 ve 13:40  • Odpověz
ahojky:slight_smile: hlásím ze včera ve 12:48 se bobes narodil:slight_smile: porod byl celkem dlouhej,kontrakce masakr,ale jinak dobrý :slight_smile: a malej je uzasnej:slight_smile: máme 3kg,50cm
21. zář 2010 ve 14:49  • Odpověz
je koukám ze už to tu fair psala :slight_smile: moc děkuju za gratulky :slight_smile: bohužel fotky sem přes tel neumím dat,tak až budem doma, všem co je to ještě čeká- moc držím palce
21. zář 2010 ve 14:54  • Odpověz
@eveluska gratuluju, jsem rada, ze epino pomohlo i tobe :wink: ....ja mela s sebou taky olej na hraz, ale nedoslo na to, taky jsem se macerovala ve vode.....taky se mi chtelo to odpiskat :rolling_eyes: , si to moc dobre pamatuju a jeste par dni jsem z toho byla spatna, ale lepsi se to, uz vzpominam, jen na to hezky :dizzy_face:

@hupcza @safryy: to mi ani nerikejte, ze po porodu druhyho muze byt takovy masakr...ja se strasne tesila, ze me nic nebude bolet, kdyz pak zacaly ty okousany prsa, tak jsem u toto taky rvala.

ze me pada pocatecni nadseni a jsem pekne ztahana, ale na pul hodky jsem si zdrimla a je lip. Musim vic spat, zatim to zvladam celkem dobre, ale dlouhodobe to nepujde, nejsem na to zvykla skoro nespat. V noci se docela vyspim, i kdyz se budim tak cca po trech hodinach a rano jsem ok a svezi, ale pak to rychle odezni...

jak se pozna zavinuta deloha? Ja mam taky bricho jako minule, spek byl vzdycky, toho se budu zbavovat dlouho, pak strie taky nic moc :cry: ... ale jinak se vlezu do vseho obleceni (jen mam klasicky pocit, ze nema co na sebe :grinning: ) mam i min kilo nez pred porodem.
Taky me to zvire pekne vysava a ja nestiham moc jist.
21. zář 2010 v 15:11  • Odpověz
jinak taky nevim jak oblict, vcera na ven jsme meli puncochy, body s dlouhym, ponozky, flausovy dupacky bez rukavu, jeste slabsi triko, a fleesovej overalek teplejsi....no a cepici. Pak jen deku. Chladna mi neprisla,...

@hupcza: ja teda nevim jak poznam potnicky, ale recepis super. Uz mam objednanou vonavou lekarnu, snad ji segra stihne koupit.
21. zář 2010 v 15:14  • Odpověz
@suik díky:slight_smile: mne hodně pomohl myslím i dr.,měla jsem to v por.planu a opravdu PA a pak i on pred a během tlaceni masirovali a přesně mi říkali jak kdy tlačit,epino mi hodně pomohlo i ze jsem věděla nej polohu na tlaceni,ze v tom hukotu jsem ji rychle měla :slight_smile:
21. zář 2010 v 15:19  • Odpověz
@eveluska : gratulujeme moooc, :grinning: :grinning: :grinning:
21. zář 2010 v 15:25  • Odpověz
@hupcza : no mamča tvrdí, že brzy není, prý cvičili hned den po porodu pánevní dno a jednoduché cviky, doma najela na půl sed lehy....a nemá břicho prý jako pytel....takové mám ted já :frowning2: Poprvé jsem ji neposlechla,ale ted poslechnu, musím se dát do kupy....

...nemám štěstí jako některé z vás, co máte hned bříška jako by děti nebyly :cry: :cry: Budu muset makat... :pensive:
21. zář 2010 v 15:28  • Odpověz
Ahojky,fotka z dnešního slunečného odpoledne :wink: Jolanku jsem i se šátkem uložila do kočárku,už spí 2hodiny a já dnes udělala spousty práce,sluníčko mi usušilo 3 pračky,nechcete některá přijít žehlit? :grinning:
21. zář 2010 v 16:38  •  3 děti  • Odpověz
21. zář 2010 v 16:40  •  3 děti  • Odpověz
@suik nevim jaký máte počasí,u nás je babí léto a tak navenek měla malá body s krátkým ,kalhoty a dlouhej rukáv,teplý ponožky a čepici,leží v letním fusaku a byla v poho.Asi bych vynechala ten flauš.overálek...
21. zář 2010 v 16:45  •  3 děti  • Odpověz
@beru3nek no za 2 měs jdem s kyčlema na kontrolu, tak do té doby, ale já mám látkové popoliny, takže máme široké balení nějak standardně...

jinak dneska sme byli v poradně, máme 4350 kg, byla velká radost, že se přisáváme u prsa a jakej je to vlasatej fešák.

neska s tím přisáváním ale válčíme, hysteráčky, jakobych ho dávala k prsu už pozdě (že už šílí hlady) přisaje, odsaje. netahá, přitom prso leje...mizera jeden, tak sem odstříkávala.....ale stále nepozoruju výrazné zvýšení mlíčka, ale zaplat bůh aspon za něco

jinak tu mám ten šátek.
No fíha, sem se mohla potrhat smíchy když do toho manža lezl :grinning: :grinning: a já na to musím v klidu, ted šli venčit, poklízím, chci ještě vyžehlit a přeluxovat obývák

Ad bříško, taky mi zbyl špíček, ale neřeším a zatím necvičím krom pánevního dna....ale ruce už mám silně vymakaný :grinning: a při procházkách taky kvaltuju ,že občas psisko nestíhá občůrávat patníky :slight_smile:
21. zář 2010 v 17:02  • Odpověz
@suik tedy přijde mi to tvoje oblečení pro mimi docela dost, ale u nás bylo včera teplo.......a neska je ještě větší, je ot mazec, ráno jdem oba nabalení a pak postupně já vysvlékávám a malého odkrejvám, ted sme jeli autem a chudáček měl zpocenou hlavičku z čepičky, ale já se bojím bez ....
ted dostal jen overálek, ponožky, kabátek a do zavinky.....a v kočárku dečku...
21. zář 2010 v 17:08  • Odpověz
já mám malého v bodyčku+dupačky+ponožky+svetr a čepice tot vše je tady příjemně :wink:
jinak vás zdravím děvčata :grinning:
21. zář 2010 v 17:11  • Odpověz
holky potřebuju poradit dáváte ke koju i čajík třeba????
21. zář 2010 v 17:11  • Odpověz
@petja malá má těžkou pohodu :wink:
@lio gratulka k váze krásně přibíráte :wink:
21. zář 2010 v 17:12  • Odpověz
@antana123 ke koju se čaj a tak nic nedává, ale nevím, my zatím nedáváme nic
díky za gratulku, prospíváme krásně.

no nic, mám poslední ani ne hodku alone, tak ji jdu využít
21. zář 2010 v 17:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.