• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@lio no každý říká něco jinného někdo že dává a někdo né :astonished:
jinak taky jsem sama malý mi spí venku v kočáře
21. zář 2010 v 17:17  • Odpověz
@petja jéé, krásněě tam chrupká :slight_smile: Žehlit nechci, dííky za optání :slight_smile: nesnáším tuto činnost...a pračky mi visí na balkoně 2 :slight_smile: teda prádlo visí :grinning:

@lio jaké cviky cvičíš na to pánevní dno?
@kuchy já bych taky cvičil, ale nevím, co, a hlavně jak brzo po císaři můžu :unamused:
21. zář 2010 v 17:25  • Odpověz
@antana123 já zatím čaj nedávám, ale někdo dává a někdo ne....kámoška dávala čaj, ale malý se jí narodil v těch největších hicech...tak nevím.
@petja krásná Jolanka spinká :slight_smile: žehlit nechci, doma mám 3 pračky a venku suším další 2 :frowning2: takže večerní program je jasnej...!!
21. zář 2010 v 17:35  • Odpověz
@petja uf, už jsem se chtěla leknout, že jsem krkavčí matka, bo malého jsem ven oblíkla jako ty, a jaxem četla od holek všechny punčošky a ty vrstvy, tak jsem se zděsila!
21. zář 2010 v 17:40  • Odpověz
no já myslím,že v tommusí být mimčo upečený,já oblíkám v zimě vrstvu navíc,jinak stejně.A jak je mimču poznáte,když sáhnete na zátylek a dle mě je vedro horší jak chladno!
21. zář 2010 v 18:11  •  3 děti  • Odpověz
@rennu: my taky s ondrou tak měsíc ten baby calm používalia fungoval spolehlivě :wink:
jinak - myslím, že to funguje - od rána zmizelo to čelíčko a i teď má pusinku už růžovou, jen zbylo pár pupínků ...no zatím jsem jí to otřela jen 2x - myslím, že zítra bude ok
olejíčky mám z nobilisu ...alkohol může být opravdu i ta vodka nebo slivovice ....voda by měla být správně pramenitá ...ale tu nevedu - dala jsme normální
21. zář 2010 v 18:23  • Odpověz
@hupcza dneska sem se dočetla že ten olejík amálka se může používat až od 6týdne věku,to je dost divný,když je určenej na koliky...oproti tomu welleda má stejné složení a je už od narození,navíc cenově vychází fajn,asi do něj půjdu...
21. zář 2010 v 18:29  •  3 děti  • Odpověz
@eveluska: ještě jednou gratulace "osobně" :slight_smile:

@suik: možná to tak být nemusí - ale já nikdy nezažila větší bolest
@suik:potničky jsou takové červené pupínky

@kuchy: no tam, co chodím já cvičit posílají šestinedělky domů ... nehledě na to, že při zátěži svalů se vytváří kys. mléčná (to je to bolení svalů po cxvičení) ..no a tohle prckům hoooodně nechutná v mlíčku ...posilování pánevního dna je něco jiného než cvičení na nějakém stroji ....ale dělej, jak uznáš za vhodné
rozhodně na shození břicha nemá vliv kdy se s tím začne - pravidelné cvičení funguje vždy

@petja: jo ...leda by přišel někdo požehlit ty mé 4 :grinning:
@lio: tak to je už kus chlapa :slight_smile:

ad oblečení - u nás teda byl dost povichr - v dlouhém rukávu bylo tak hraničně i pro dospělého, spíš na mikinu
@antana123: ke koju není třeba nic přidávat
21. zář 2010 v 18:32  • Odpověz
..a ještě jedna sourozenecká :wink:

dneska šátkuju snad celej den,no ale do sprchy nevim jak půjdu :grinning: :grinning: :grinning:
21. zář 2010 v 18:34  •  3 děti  • Odpověz
@petja: víš co ..obecně je aromaterapie doporučována pro děti spíše opatrně ..ale jaké jsou možnosti ...třeba při náběhu na laringitidu jsme dala jinak agresivní tea tree - lepší než atb, ne .....nebo třeba meduňka - všichni ji chápou jako vyloženě dětskou záležitost - a jako olej je pro děti do 3 let opravdu nevhodná jako běžný olejík
21. zář 2010 v 18:35  • Odpověz
já dávám akorát lžičku fenykl čaj po kojení,na prďouchy...
21. zář 2010 v 18:36  •  3 děti  • Odpověz
@antana123: a nějaká laktační poradkyně nebo dr. ti řekla, že čaj ano? ....to je nesmysl
pokud máš pochybnost kontroluj fontanelku - pokud je propadlá, je to znak dehydratace - pochybuju, že se ti to podaří zaznamenat
já nedávala ondrovi čaj ani v létě v největších vedrech - zato jsem dávala pít, kdykoli si řekl
21. zář 2010 v 18:37  • Odpověz
@hupcza jo určité oleje chápu,ale pokud je definován na dětské koliky?No asi pro sichr to píšou...
21. zář 2010 v 18:37  •  3 děti  • Odpověz
@petja: no já mám teď stejně tu růženku :slight_smile:
21. zář 2010 v 19:01  • Odpověz
tak babička přišla vozit, my jsme mezitím objednali Adámkovi, teď teda spíš tatínkovi velkou postel a koupili pár obrazů do děcáku. Pak jsme šli taky kočárkovat, abychom si rychle užili toho krásnýho počáska, dokud je. Zítra jdem provětrat s rennu dětičky, tak se těším. Holky taky vám to tak hrozně letí teď? Ty dny jsou hned pryč, za chvíli budou prckové chodit :grinning:
@safryy : tak super, že jsi se vlezla do netěhu hadříčků, já teda ještě ne :angry:
@kuchy : 20 kg neblázni, když kojíš. To by člověk nedal ani nekojící, natož takhle :astonished:
@eveluska: velká gratulace :wink:
@r.m : tak to už máš taky za chviličku :wink:
@discreet : takový ochlazení, jo. To teda nemám moc teplejších věcí, budu muset zas navštívit sekáč :wink:
21. zář 2010 v 19:10  • Odpověz
@rennu normoš jako v těhu, zatahování, povolení jako při čůrání + pánev nahoru a dolu....nic závratnýho...
@suzete taky sem se lekla, že malýho málo oblíkám, ale my jsme ještě v zavince a s dekou, kterou můžu odkrýt a zavinku rozepnout.....
21. zář 2010 v 19:11  • Odpověz
@hupcza jj kus chlapa, snad ho v tom šátku unesu :slight_smile:
chtěla jsem se tě prosím zeptat, ten šátek, dyž je venku na mikinu či bundu, já ted nosím často vestu.....to dáš na to, nebo pod to.....pak pod budnu, tu pak ale nezapnu.....a malýho mám oblíknout jako do kočáru? dyž se bude hřát o mé tělo ? díky
21. zář 2010 v 19:23  • Odpověz
Ahojky holky.
Na kontrole stejný nález jako minulý týden! Na jeden a půl prstu otevřená a vše v pořádku! Na monitoru Daliborek celou dobu spal, takže dneska na dvě věci....
Na první termín což je za dva dny to nevidím, takže to asi bude termín podle MS 28.9. a pak kdybych přenášela, tak plus 10 dnů...Takže 8 října, kdyžtak na vyvolání. Ale bavila jsem se dneska s dr., že malej už měl minulý týden odhadovanou váhu 3700g, tak prý příští středu udělají ještě jednou odhad a podle toho se uvidí jestli mě nechají přenášet nebo ne... :slight_smile:
Tak toď vše asi ode mě :sunglasses:
21. zář 2010 v 19:27  • Odpověz
@kovalda : že daje držím pěsti, ty vyvolávačky jsou asi někdy očistec :frowning2:
@kovalda : tak paráda, že ti nikdo ty věci nevyměnil za menší ve skříni, jak mě :grinning:
@hupcza : já právě myslela, že ta bolest jak se zavinuje ta děloha, je chvíle po porodu, a ne takhle dlouho :stuck_out_tongue_closed_eyes: No mě to stačilo po císaři, brrr. Natož po druhým jestli je to horší, no auky :frowning2:
@suik : tak to je vůbec krásný, když máš ještě menší váhu. Já jsem taky byla mega spáč, tak ty noce jsou pro mě teda docela záhul. Přes den něják není čas na spánek, a když je tak se mi zrovna nechce :fearful:
@petja : Krásná beruška :wink:
@lio : tak to je krásná váha, tak paráda. :wink:
my teda dneska měli jen overálek, čepičku a zavinka byla i odkrytá chvílema prý :wink: fakt byl hic
@antana123 : jen mlíčko
21. zář 2010 v 19:34  • Odpověz
No,teď už jen budeme všechny čekat na Daliborka :wink: A KTG ti natáčeli jen jednou,když malej spal?Byli spokojení? No,do 8.10 máš ještě hodně času,do té doby porodíš sama
21. zář 2010 v 19:37  •  3 děti  • Odpověz
Já jsem taky slyšela a četla o zavinování po druhém porodu,ale nic z toho jsem ještě nezažila,spíš poprvé jsem to cítila při kojení,tentokrát méně...
21. zář 2010 v 19:38  •  3 děti  • Odpověz
@eliska_v : už tady po tobě byla scháňka. Tak snad ti př. týden udělají odhad a kdyžtak Daliborka vyženou dřív, jestli bude už 4 kilovej.
tak já koukám oblíkám asi vůbec nejmíň :wink:
21. zář 2010 v 19:39  • Odpověz
@petja : No ňák už ppochybuju, že to začne samo!! :angry: :unamused:
21. zář 2010 v 19:40  • Odpověz
holky a čepička se dává vždycky i když je fakt jak v létě? asi nějáká slaboučká jo, co
21. zář 2010 v 19:40  • Odpověz
@beru3nek : My jsme dneska lítali po krámech ...Takže jsme se domu dostali až teď! :slight_smile:
No uvidíme...
21. zář 2010 v 19:41  • Odpověz
A v čem vám mimča spí? Mi v overálku a ve spacím pytlu lehkém,přikrytá dekou
21. zář 2010 v 19:41  •  3 děti  • Odpověz
@eliska_v : tak hlavně, že odešla zátka, třeba to bude za chvilku. Někdy dr. řeknou dopo , že nic a v noci holky jedou, kéž by. co. Co huhu, nezkusíš?
21. zář 2010 v 19:41  • Odpověz
@eliska_v Ale prosimtě,však termín je pořád ještě před tebou
21. zář 2010 v 19:42  •  3 děti  • Odpověz
ahoj nestíhám jen hlásím že se máme fajn tohle píšu s malým na ruce
@kuchy jé tak to jsem byla určo já mě mrzí že jsem si Tě nevšimla

jinak díky všem za gratulky, zas frčím
21. zář 2010 v 19:43  • Odpověz
@petja : my overálek a slabší peřinka, spíš deka. Taky se chystám dát do spacího pytle, se začíná pěkně odkopávat, jen nevím jestli teda nebude protestovat, když není zvyklej ani na zavinku na noc :confounded:
21. zář 2010 v 19:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.