• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
já si myslím že mi snad 2 paraleny nemůžou nic udělat vím že ségra když byla těhotná a byla nemocná tak je jedla,tak snad to bude v pohodě :slight_smile:
25. únor 2010 v 08:35  • Odpověz
neboj paralen ti neublizi, akorat nema takovou silu, aspon teda na me:frowning2:((( naparovat soli muzes, to ti neublizi...holky jdu pro auto:slight_smile:)) a pak k dr...pap :wink:
25. únor 2010 v 08:39  • Odpověz
pa a at ti to dobře dopadne :slight_smile:
25. únor 2010 v 08:40  • Odpověz
autor
ant: paralen ti neublíží, jak psala laj, ale na dlouhodobější léčbu to není nic moc.........................tak at ti to brzo přejde, já taky letím, za půl hodky mám být u té dr...................
25. únor 2010 v 08:48  • Odpověz
ant: chuděrko....napařovat, Paralen můžeš v poho...a zkus Physiomer, roztok do nosu...a teplo no, já teda v noci nemohla spát, jsem byla vystreslá víc než před zkouškou z toho NT a racionální kecy stylu co blbnu, že to je v klidu....nic, psychika si dělala co chtěla :grinning: Teď hlodám jablíčko a za 3 minutky učit do devítky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. únor 2010 v 08:54  • Odpověz
laurinko:držím palce
rennu:díky a ty jdeš dneska na NT?
25. únor 2010 v 08:58  • Odpověz
mě čekají 9.3. triply a budu na tom myslím stejně jako ty dneska vystresovana jako nikdy :slight_smile:
25. únor 2010 v 08:59  • Odpověz
ahoj mamči,
tak jsem si napsala pěkně dlouhou zprávičku, až z toho přestal jít koník :unamused:
tak ať vám dobře dopadnou dneska kontroly :slight_smile:
antana: taky si myslím, že paralen nevadí, hlavně pomáhá to napařování i nohy si můžeš napařit a inhalace
rennu: a proč na riziko, kvůli alergii? jdu 18.3. na screening
to vás teda holky obdivuju, co zvládáte všechno, mě pobolívá bříško dneska, včera mě na ní ten náš blázen 4 nohej pojančenej hups, tak jsem se docela bála :frowning2:
jo a holky něco pro pobavení: dcera od kolegyně z práce čekala Kubíčka, a Barunka je na světě, takže asi tak s předpovědí pohlaví :grinning: a to jim ještě tvrdili, jak bude Kubíček vyvinutej, to je pak asi překvápko, když máš všechno do modra :confounded:
25. únor 2010 v 10:36  • Odpověz
ant: jojo, jdu dnes v 13,00....nervy pracují, hlava třeští.... :grinning:

beru: mám středně těžké astma, alergii (kašel a kýchání mi začně co nevidět) a oslabenou imunitu....tak asi tak :pensive:
25. únor 2010 v 11:04  • Odpověz
tak jsem se napařila heřmánkem a je mi o malinko líp hlava už tak moc nebolí doufám že už mi bude líp
25. únor 2010 v 11:59  • Odpověz
čauky

my jsme po screeningu
vyšel na jedničku
slyšela jsem i srdíčko -bije jako zvon :slight_smile:
je to malé hebzidlo - snad tam není přímá úměra,jelikož ondra,který je drak byl v bříšku úplný lenivec-takže kdyby se tohle vrtiprdlo mělo v podobném násobku hebzit i venku,asi to nerozchodím :sweat_smile:
25. únor 2010 v 15:10  • Odpověz
renu: a léky vlastně nemůžeš, co , tak držím palec, ať je vše u dr. jak má
hup: gratulace :slight_smile:
tam je holky tak krásně, jsme byly venku s hafušou, a úplný jaro, ať to už vydrží
jo a ještě jeden dotázek, nemáte některá problémy se zácpou? a recept jak na ní? to je teda docela síla. U mě nejdřív zabíraly suš. švestky, ale už taky žádná liga :angry:
25. únor 2010 v 15:22  • Odpověz
ahoj holky,
tak screening je za námi, prcek má 7,3cm, drobek malej, jsme o 2 dny mladší podle UTZ...šil sebou hezky a výsledky v pořádku, srdíčko bilo 162tepů/min. :slight_smile: Máme 6 fotek, tak je manža naskenuje zítra v práci a já je sem pak vložím..jinak manža unešený, usmíval se na monitor jak měsíček na hnoji :grinning: :grinning:

hup: gratuluju moc, mně sríčko nepouštěli...ale neva :wink:

ber: venku je fakt nádherně, ale já jsem tak unavená, že jsem s hafušou poslala manžu...od 17.h. mám doučka a pak půjdu s ním na prochajdu...volala jsem tchýni a je děsně zědavá na obrázky míma, že je chce hned vidět :grinning: :grinning:
25. únor 2010 v 15:30  • Odpověz
rennu: tak super, velká gratulace :slight_smile: To muselo být super. To já jsme zvědavá, jestli ten můj tam se mnou půjde, ale říká, že mu stačí fotka, že stejně zatím žádnýho mimíska nevidí, jen flíčky :wink: Hlavně, aby byl u porodu :sunglasses:
25. únor 2010 v 15:43  • Odpověz
runnu:gratulace :slight_smile:
hup:taky gratulace :slight_smile:
25. únor 2010 v 16:05  • Odpověz
holky venku je fakt nádherně úplně mě štve,že musím ležet doma zavřená už se mi udělalo trochu líp a dutiny se pomaličku uvolnují zatím je i bolest hlavy pryč
25. únor 2010 v 16:07  • Odpověz
ja uz se taky tesim na screening :slight_smile: a doufam, ze tam manza pujde a nebude se tvarit jako ze si tyhle rozmazany fleky moh odpustit :grinning:
25. únor 2010 v 16:20  • Odpověz
ant: díky...to je fajn, že už je ti líp :wink:
25. únor 2010 v 16:21  • Odpověz
anta: neboj, sluníčka si ještě užiješ :slight_smile: hlavně, že je ti líp
Holky stejně je to takový neuvěřitelný, že za rok touhle dobou budeme vozit už půl roční prcky v kočárku :slight_smile: Já si připadám jak blázen, když jim tam tajně nakukuju :slight_smile:
25. únor 2010 v 16:22  • Odpověz
beru: taky jukám, ale hlavně na kočárky, co kdo má :grinning: dnes cestou na screening jsme potkali 2 rodinky, co si nesli ve vajíčku míma a evidentně čerstvouše, šli od porodnice :grinning: :grinning: tak jsem slintala :wink:
25. únor 2010 v 16:25  • Odpověz
rennu: to já jsem v tomhle zatím teda totál začátečník, vůbec nevím jakej kočárek, co má mít a pod.... Kámoška má teď půl roční prďolku, tak našt. nějáký info mám, ale jinak kolem mě moc těhulí nebo čertsvých mamin nemám :unamused:
tak ještě že jste tady vy :slight_smile:
25. únor 2010 v 16:40  • Odpověz
Ahoj holky,

tak moc všem gratuluju ke skvělým výsledkům ze screeningů. Mě to čeká zítra, tak už se moc těším.

Já taky koukám po kočárcích, zrovna včera jsem viděla novou kolekci Jané a asi jsem se zamilovala :slight_smile:
25. únor 2010 v 16:42  • Odpověz
jé já už mám kočárek vybraný mám ho v albu :slight_smile:
obsahuje hlubokou část,sportovní,autosedačku,pláštěnku,sítku na hmyz,a tašku no super jsem unešená já i přítel
25. únor 2010 v 17:03  • Odpověz
antana: tak ten je teda suprovej, jen něják nemůžu přečíst značku, nemáš nějáký odkaz, že bych se mrkla?
25. únor 2010 v 17:27  • Odpověz
holky moc gratuluji:slight_smile: tak mi se dneska konecne stanovil termin, je to presne podle MS a je to na konec 2 zari:slight_smile:
25. únor 2010 v 17:28  • Odpověz
a dr mi zjistil zanet, takze z toho pry bude to krvaceni a spineni..tak jsem si trochu oddechla..placentu mam sice nizko, ale ne tak aby pusobila nejake veliike problemy, zaspinit muze, ale pry casem poroste vzhuru:slight_smile:
25. únor 2010 v 17:29  • Odpověz
Ahoj, všechny zdravím...přišla jsem se rozloučit :cry: .
Dnes jsem byla na kontrole v Gennetu, ačkoliv srdíčko před 14 dny bilo jako o závod, mimčo to vzdalo.
V úterý jdu na revizi dělohy, udělají mi to přímo v Gennetu, takže fajn, že nemusím jít něco vysvětlovat v nemocnici, zítra si musím vyběhat předoperační vyšetření.
Všem přeji hodně štěstí a zdravé miminko v nnáruči.
Mějte se moc hezky a držte se, těhulky.
25. únor 2010 v 17:33  • Odpověz
nat :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: strasne me to mrzi...vim, jak to boli, prosla jsem si tim pred pul rokem :unamused: :unamused: :unamused: :confounded: :confounded: :confounded: drzim pesticky at se znovu brzo postesti....mas o koho se oprit...Nikolka byla tenkrat muj maly vesacek :pensive: :pensive: :pensive:
25. únor 2010 v 17:37  • Odpověz
natalie77:to je mi moc líto přeju ti at se brzo zadaří
25. únor 2010 v 17:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.