• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@zvirka : vítejte doma :wink:
21. zář 2010 v 19:44  • Odpověz
@beru3nek : Já k tomu huhu ňák nemám důvěru! :sweat_smile:
21. zář 2010 v 19:45  • Odpověz
@beru3nek : třeba to půjde samo :slight_smile: Nebudu se cpát a pohybu budu mít dost...zítra jsem už s kluky sama doma....
@hupcza : stroj mi jen složí :wink: , než pojede do německa, do konce šestinedělí nehodlám nic přehánět, větší akce až po kontrole. :wink: ..pánevní dno a dechové cvičení po porodu bylo podle instr. v porodnici , když není zranění, může se začít hned.. :grinning:
Tentokrát nebudu mastodont až do dalšího těhu... :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: .
21. zář 2010 v 19:49  • Odpověz
Ahoj holky, hlásím se z porodnice, včera ve 14.11h se narodila Barborka - 3890g, 53cm :slight_smile:
21. zář 2010 v 19:58  • Odpověz
@javyb velká gratulace
21. zář 2010 ve 20:02  • Odpověz
@hanncca moc děkujeme :wink:
21. zář 2010 ve 20:02  • Odpověz
Zdar holky, tak velká gratulace Vafli a Evelusce!!!!

U nás dnes kontrola ok, dle paní doktrorky se už příště neuvidíme (no ještě nejásám, neb znám maminky, co byly po tomhle oznámení ještě 2 týdny vcelku :grinning: :grinning: ), hrdlo je už hodně krátké, otevřená na víc jak 3 cm, tak snad se malá brzo rozhoupe, asi dáme dneska nějaké příjemné manželské radovánky a uvidíme.... ale zatím to moc nevidím :grinning: Už se těším na kojení a nošení, dost mi to chybí, asi až odchovám vlastní dětičky tak se stanu profesionální kojnou a nosnicí :grinning:
21. zář 2010 ve 20:07  • Odpověz
@javyb taky moc gratuluju!!!! Pěkný kus ženské :grinning:

21. zář 2010 ve 20:09  • Odpověz
@petja ma spíme v overálku a v zavince....deku mám připravenou někde poblíž ale zatím nebyla třeba
@beru3nek čepičku mám slaboučkou bavlněnou na zavazování, takovou tu novorozeneckou
21. zář 2010 ve 20:10  • Odpověz
@javyb fíííha pořádný kus ženský ta vaše barunka, tak velká gratulka
21. zář 2010 ve 20:11  • Odpověz
@lio: já dávala podle toho, jestli jsme měla v úmyslu se vyslíkat ...na nošením mám takovou spešl bundu s vsadkou http://www.mamaja.cz/obleceni-pro-noseni/mam-two-way ...je to sice dražší ..ale nosila jsme to i jako těhule a nosím to i bez vsadky jako běžnou bundu už druhý rok, takže se to oplatilo ....
prcka určo oblíkám míň než do kočáru

@petja: tak toi buď ráda, že se ti to vyhlo :slight_smile:

@beru3nek: já čepičku dávám - přes hlavičku odchází nejvíc tepla ..no a navíc, jak jsem psala u nás je sice sluníčko ale šílený povichr

@petja: u nás overálek + plína na karpa + tenoučká zavinka ....ale teda těch doporučených 20st. v noci nemáme - tak 17-18

21. zář 2010 ve 20:11  • Odpověz
jinak neska už du hajat....sem k.o. a malej hezky chrupčí, ale ještě budu budit na jídlo, at nejedem přes noc, tak dobrou všem
21. zář 2010 ve 20:13  • Odpověz
@kuchy: jo tak to jooo ..já myslela, že hodláš najet na nějaký fitness program - to mi přišlo fakt moc na sílu

@javyb: jé gratulace k barborce - to máte stejné míry jako verunka :slight_smile:

@lamia: nosnice je dobrý termín :grinning:
21. zář 2010 ve 20:14  • Odpověz
@javyb : Moooc gratuluju :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
@eveluska : velká gratulace!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

holky, tak já tady nakonec zůstanu sama :frowning2: :unamused:
21. zář 2010 ve 20:21  • Odpověz
@hupcza jo díky za odkaz, to promyslím
21. zář 2010 ve 20:22  • Odpověz
myslíte holky, že můžu rukolu?
21. zář 2010 ve 20:23  • Odpověz
@eliska_v neboj, ještě je nás víc, tak se nebudeme vlka bát :wink: Taky mám pocit (i přes nadšení mojí dr..), že se vůbec letos rodit nechystám, děloha se fláká,no zkusíme to trochu pošťouchnout, ale nijak drasticky, sexík neuškodí a na "výživnější" metody typu huhu je času dost...:grinning:
21. zář 2010 ve 20:25  • Odpověz
@lamia : Já teda na ten HUHU odvahu nemám!! :sweat_smile:
A u nás teda po sexíku malej usne a spí až do rána... :grinning: :grinning:
21. zář 2010 ve 20:30  • Odpověz
děkujeme všem za gratulace :wink: zrovna tady vříská jako tygřice...
21. zář 2010 ve 20:38  • Odpověz
@beru3nek: jo..proč ne?

@lamia: plánuješ rodit až 2011? :grinning:
21. zář 2010 ve 20:39  • Odpověz
@lio
@petja
@antana123 dneska hezky bylo, ale vcera mi to moc neprislo, ja se furt bojim, aby ji nebyla zima.... :sweat_smile: no dneska jsem trochu ubrala. Zkusim jeste vic.
21. zář 2010 ve 20:39  • Odpověz
@eliska_v jak to vypadá s Tebou,
21. zář 2010 ve 20:50  • Odpověz
@javyb : Furt stejně... Jak už jsem psala. Na jeden a půl prstu otevřená, ale jinak nic :angry: Takže příští týden zase KO
21. zář 2010 ve 20:53  • Odpověz
@kuchy : jo tady se už plánuje třetí :grinning: , tak ať jsou dětičky hodný, když na ně budeš zítra už sama :wink:
@javyb : gratulka, to je Barunky teda kousek :wink:
@lamia : no pěkný, tak Třetislávka se už taky chystá ven :wink:
@lio : zítra dám taky tenčí, jestli se do ní ještě teda Adámek nasouká :grinning:
@lio : dobrou
@eliska_v : tak když se budeš chtít vyspat, tak víš jak na Daliborka :grinning:
21. zář 2010 ve 20:55  • Odpověz
@hupcza : díky, no salát mi připomíná zelí, ale to je blbost :grinning:
21. zář 2010 ve 20:56  • Odpověz
@beru3nek : Tak teď se mi spalo hezky :grinning: :grinning: Ale radši ať je už venku :wink:
21. zář 2010 ve 20:57  • Odpověz
@eliska_v : :grinning: prostě se mu od mamky evidentně nechce zatím
21. zář 2010 ve 20:59  • Odpověz
@beru3nek : Je to tvrdohlavej klučina... :sweat_smile: :grinning: Pokom to asi má :sweat_smile: :grinning:
21. zář 2010 ve 21:03  • Odpověz
@eliska_v :náš se zas umí už parádně vztekat, taky si říkám po kom asi je :grinning:
21. zář 2010 ve 21:07  • Odpověz
Dobrou noc a zas někdy se těším,pa
21. zář 2010 ve 21:09  •  3 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.